Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 17 kvě 2024
Celkem je zde 465 lidí (8 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Ander03
Uživatelů dnes: 3
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 451
Online návštěvníků
Návštěvníků: 457
Uživatelů: 8
Celkem: 465

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 3071 | Témat: 96

30.10 2009 15:11


Nevedel jsem, jestli to muzu napsat sem nebo do uprav, tak jsem to dal sem.


Pred dvema lety jsem si nechal zatmavit skla od jedne firmy, uz nevim, na kolik % propustnosti, zadni tri okna mam opravdu hodne tmava a predni u spolujezdce a u ridice o trochu mene tmavsi.

viz.:

Odkaz do galerie


Na prednich oknech oknech sice nejaky nalepky "atestu" mam, ale myslim, ze policajtum by to pri kontrole nestacilo.

Technickou kontrolou jsem prosel tak, ze jsem mel stazena okna.

Dnes jsem si vezl auto ze servisu a mechanik mi rikal, ze se zatmavenymi skly zacinaji byt problemy, policajti to pry zacinaji vice kontrolovat a pri nehode mne pry s temi skly oznaci za vinika, kvuli tomu, ze tam ty folie nemaji co delat.


Chtel jsem se zeptat, jak to tedy je.

Laicky priklad: Nekdo mi neda prednost, vleti do mne a ja budu vinik, ikdyz jsem autonehodu nezpusobil nebo budu mit urcitou spoluucast?


O flastru od policajtu radsi ani nemluvim, ten bude vcelku vysoky, co? :/


Mam bobky a zacina mne to nahlodavat, abych si ty folie alespon ze predu sundal.

Je nejaky setrny a rychlejsi zpusob, jak je sundat?
nahoru

sponzor





30.10 2009 15:11


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

30.10 2009 15:20


Tesi: udělej to tak, jak máš napsané v podpisu...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7881 | Témat: 86

30.10 2009 15:22


Netušim jak je to s PČR a nehodama, ale na odstraňování hodně lidi doporučujou horkovzdušnou pistoli a pak tech. benzinem sundat lepidlo. Prej děsná práce. Nevim, nedělal jsem. A ikdybych měl, tak se na to radši vykašlu.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

30.10 2009 15:25


jj proste folie sou na stejny urovni jako zabastleny HIDky, nepredpisovy kola a tomu podobny veci ...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

30.10 2009 15:30


no kromě předních skel si tam můžeš nechat cokoliv to není omezeno, takže tam máš těch 5% a to je ok. na předku musí být min. 70% (sakra nebo 72 nebo 75, sem to zapomněl). já tam dřív měl na mondeu 50% s tím že mi tam dal atest na ty 72%, ale nyní už mi to udělat nechtěl, že prej sou policajti opravdu přísní a kontrolují to a měl by průser.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

30.10 2009 15:32


[quote="Tesi"Laicky priklad: Nekdo mi neda prednost, vleti do mne a ja budu vinik, ikdyz jsem autonehodu nezpusobil nebo budu mit urcitou spoluucast?

O flastru od policajtu radsi ani nemluvim, ten bude vcelku vysoky, co? :/
[/quote]Případ od případu. O vině rozhoduje policie dle vlastního uvážení, pokud nebudeš souhlasit odvoláš se do správního řízení (dvojnásobná sazba), kde to můžeš projet.

Spoluúčast? Buď dají vinu tobě, tak to půjde z tvého ručení. Nebo to bude vina napůl, takže pojišťovna plnit nebude nikomu. V extrémním případě by ti mohli označit vozidla za nezpůsobilé provozu = pojišťovna by chtěla proplacenou škodu po tobě, protože se na to nevztahuje ručení.

Flastr taky případ od případu ... záleží na koho narazíš.

Ale na závěr .... na silnicích jezdí tolik neschválených fólií ... a nic.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 10.2. 2008
Příspěvků: 420 | Témat: 65

30.10 2009 15:39


Lepidlo z folií technický benzin nerozpouští.Nejdostupnější je kupodivu obyčejný natural.folii naruš třeba perořízkem a namoč benzínem.Je na to i profi prostředek offka, stojí ale balík a není lepší než ten natural.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

30.10 2009 15:40


když by policie řekla že díky fóliím si ho mohl přehlédnout i když to byla jeho vina, tak by si místo neviny mohl dostat spoluúčast. o pojišťovně ani nemluvě, ta by ti plnění pokrátila.
nahoru

sponzor





30.10 2009 15:40


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 3071 | Témat: 96

30.10 2009 15:46


S tim sundavanim by to bylo pracny, tak to tam asi necham a budu se modlit, at mne nevychytaj nebo se neco nestane.

Ted budu ridit jeste vic opatrnej, nejhorsi na tom je, ze mam boba z toho, kdybych nedej boze nejakou autonehodu nezpusobil, ale byl bych ucastnikem a kvuli tem foliim by to bylo na mne.

Je fakt, ze v noci je to trosku naprd, neni moc videt, ale pres den je tam viditelnost skoro stejna jak pres celni sklo.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.9. 2009
Příspěvků: 15 | Témat: 0

30.10 2009 15:48


tonovanim autoskel se zivim. je to tak ze propustnost u ridice a spolujezdce musi byt min 70% což ma ale vetšina novějších aut z vyroby, jinak je auto technicky nezpusobile. Po diskuzi na STK kde byli na navsteve i lide z ministersva dopravy ohledně neschválených doplňků se usneslo, ze budou privirat očko pokud bude normalne videt na ridice. ( ale samo ze se na to neda spolehnout ). Viditelnosti na ridice dpovida folie s propustnosti 35% nebo 50%. Nejlepsi zkusenost mam s 35%, ještě pomuže proti slunci, přechod od zadnich tmavších není tak dramaticky a nikdo nikdy mi nehlasil ze by mel problemy, ani v zahranici. Vetsina zakazniku si to tak nechava udelat. Kazdopadne atest na predni skla muze prinest vic problemu nez uzitku, protoze je videt uz z dalky, ze jsou to folie. Bez atestu si toho ani nikdo vetsinou nevismne. Zadni skla byvaji tmavsi a ten predek potom tolik neprovokuje.

co se tyka sundavani tak nejlepsi je folii strhnout ( ta horkovzduska nekdy pomuze nekdy ne ) a lepidlo nastrikat vodou s jarem nebo líh a seškrábat novou ostrou žiletkou, drhnutí houbičkou je na zblbnutí a spotřebuješ jich spoustu. hlavně dej pozor at to umyješ i u kraje za sametkama, jinak hrozi že až uschne ten lih nebo voda stahneš okno lepidlo začne lepit a motor nebude mit silu okynkem hybat čož je trošku nepříjemné.

takhle podle fotky ty přední skla tipuju někco okolo 20% propustnosti čož už je docela provokace, ale na jednom autě jsem to tak měl a nikdo nic neříkal. horší je že oční kontakt s chodcema a ostatníma řidičema je vyloučen a všem to komplikuje pohyb po silnici, říkám ideální je ještě o kousek světlejší aby bylo na člověka vidět.
Naposledy upravil HonzaA3 dne 30.10 2009 15:54, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 10.6. 2008
Příspěvků: 175 | Témat: 9

30.10 2009 15:53


Pokud máš folie dělaný specializovanou firmou, tak by jsi měl mít kartičku o montáži a homologaci a atestu. Já to teda alespoň mám. Sice tam nemám atest na přední okna, ale 70% propustnost která je přikázaná se rovná zhruba origo tónovaným sklům. Což asi nemá smysl na to cokoliv lepit. Můj pocit je, že 95% lidí kteří mají folie vepředu na nich nemají atest. Toť můj skromný názor )
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 3071 | Témat: 96

30.10 2009 15:54


HonzaA3: Ja uz s tim mam vetsi problem od te doby, co ty okna mam zatmavene, ze na strane ridice mi nedojizdi okno az nahoru, zustava tam mensi skvirka, tak to rucne dotahuju az nahoru.

Pri tom strhavani bych musel asi sundat tapec a vyjmout sklo, co?

Ja prave ani nevim, jakou propustnost tam mam, nejak mi to vypadlo z hlavy, ale vim, ze je to tmavy jak prase, coz je videt i na fotkach.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 3071 | Témat: 96

30.10 2009 15:56


XXXGeorge: Me to delal nejakej soukromnik, dostal jsem jen nejaky nalepky s napisem atest a nejake cislo. Zadnou karticku jsem k tomu nedostal, tak proto mam i boba, ze kdyz navic nemam tu kartu, s policajtama bych se asi tezko dohadoval.

Navic pry u sebe ted uz vozi i nejaky prouzek s povolenou zatmavenou folii a podle toho to zjistuji...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.9. 2009
Příspěvků: 15 | Témat: 0

30.10 2009 15:58


audi je bezva znacka ale docela dost jich ma nejaky problem s okynkama, nejcasteji je to takove line jako by motor nemel silu. na to sundani okno vyndavat nemusis, trosku ho stahni odloupej vrsek ocisti vrsek okna pak ho zatahni, strhni zbytek folie a ocisti spodek, je to prace tak na 20 minut kdyz vis co a jak. dyl nez hodinu to trvat nemuze, škoda že nejsi z Prahy, mohl bych ti pomoct.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.9. 2009
Příspěvků: 15 | Témat: 0

30.10 2009 16:00


Tesi:
XXXGeorge: Me to delal nejakej soukromnik, dostal jsem jen nejaky nalepky s napisem atest a nejake cislo. Zadnou karticku jsem k tomu nedostal, tak proto mam i boba, ze kdyz navic nemam tu kartu, s policajtama bych se asi tezko dohadoval.

Navic pry u sebe ted uz vozi i nejaky prouzek s povolenou zatmavenou folii a podle toho to zjistuji...



jestli ty folie jsou SUNTEK tak bych s kartičkou mohl pomoct
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 10.6. 2008
Příspěvků: 175 | Témat: 9

30.10 2009 16:01


Koukám že jsem se trefil i do názoru experta což potěší )
Jinak co se týče policajtů a zkazek o nich..už jsem toho slyšel dost...kontrolují folie, HID xenony, nepovolený rozměry kol.... pár kontrol jsem absolovoval, mám teda všechno co jsem psal a nic nikdy neříkali....teda akorát když mi dávali ten flastr za rychlost ) ...člověku to sem tam ujede )
nahoru

sponzor





30.10 2009 16:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

30.10 2009 16:10


Tesi: já sem přední folie sundaval, protože mě vyhodili u technický a kuli přepisu atd sem jí rychle potřeboval na 2 roky, ne na měsíc, folie mi šla slounout krásně, ALE... zůstalo na skle lepidlo, zezačátku sem si toho ani nevším a neřešil to, nelepilo to moc, ale časem se na to začal lepit prach a každej otisk prstu tam zůstal, sundaval sem ho tak, že sem si zakril tapecírunk a do rozprašovače dal natural 95 a dycky nastříkal, nechal naleptat a ztáh kreditkou (už nepotřebnou). Práce asi 2 hodiny na každý straně, možná lepší by bylo to vyndat a udělat v nějakým velkým lavoru. Jinak správně bys měl vozit kartičku , jakési osvědčení o odborné montáži atd, štítek pod folii umí dát každej podvodník. Na flastr se ti většinou každej policajt vyprdne, ale když provedeš jinej přestupek a budeš ho chtít zapřít, (telefon, červená, atp..) udělá tě na ty folie, (vlastní zkušenost) .... toď vše co mě k tomu napadlo.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

30.10 2009 16:30


tonováním autoskel se taky částečně živím a plně souhlasím s radama od HonzaA3.Jen dodám,že dnes už aspoň trochu seriozní firma na přední okna nelepí atesty,protože je to zbytečné a chrání tím i sebe,podle atestu někdy jde vypátrat firma,která folii nalepila.Pokud máš folie SUNTEK tak kartičku bych ti mohl vystavit i já,ovšem bez předních oken...
A co týče sundávání folie tak okno vytahovat nemusíš,folii opravdu nejlépe sundáš pomocí horkovzdušky a lepidlo pak oškrábat žiletkou (bacha na poškrábání okna) a jak už tady někdo psal tak existuje přímo na tohle přípravek offka,ale ve tvém případě bych použil obyčejný líh sice je s tím hodně práce,ale jde to.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

30.10 2009 16:32


mě třeba líh nefungoval, musel sem požít natural, to asi jak u kerý folie.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

30.10 2009 16:36


použil jsem 97% líh
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 3071 | Témat: 96

30.10 2009 16:49


Diky moc za rady, hlavne o tom sundani, jestli dostanu flastr, tak hned pujdou dolu, ted je tam zatim necham.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

30.10 2009 16:54


Tesi:
S tim sundavanim by to bylo pracny, tak to tam asi necham a budu se modlit, at mne nevychytaj nebo se neco nestane.
To je nejrychlejší a nejlevnější
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

30.10 2009 17:03


HonzaA3:
propustnost u ridice a spolujezdce musi byt min 70% což ma ale vetšina novějších aut z vyroby,



tohle je dulezita veta! ...

nevim jak tedkonc to maj Audiny, ale napriklad doutnik ma z vyroby (UV tonovany skla) v papirech 17% zatmaveni na vsech sklech ...

takze na 70% pruchodnosti zbejva 13% ... takze fakt jenom lehkej nadech ...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

30.10 2009 17:07


Právě. kámoš si nechal tónovat golfa,a když to má v rámci předpisu tak to skoro ani neni poznat.
nahoru

sponzor





30.10 2009 17:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 6908 | Témat: 182

30.10 2009 17:16


Tesi: tak kup z nejakyho vrakace jen skla a vymen je, ne?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 25.8. 2009
Příspěvků: 3641 | Témat: 7

30.10 2009 20:31


Mne rekl kamarad co dela primo na STK, ze pokud je zvenku videt na ridice vetsinou to nechavaji byt (odpovida to te propustnosti 72%) ale nesmi byt vepredu atest na folie, ale vzadu zase byt musi...
Pokud ovsem nekdo ma cernocernou tmu i vepredu tak neprojde...
Jenze, na to neni jednotne posuzovani a je v tom bordel...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

30.10 2009 21:02


Tesi:
Diky moc za rady, hlavne o tom sundani, jestli dostanu flastr, tak hned pujdou dolu, ted je tam zatim necham.


ked davam dole folie, tak ich normalne strhnem a lepidlo co ostane, tak postriekam, namocim vodou so saponatom a potom to ide pekne lahulinko dole, najlepsie je vybrat skla a hubou ako na riad co ma z jednej strany drsnejsiu plochu, tak tou stranou to pekne ide, len to treba trochu nechat mokre aby to zmalklo a zachvilocku to ide dole skoro samo
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 25.8. 2009
Příspěvků: 3641 | Témat: 7

30.10 2009 21:09


k tomu cisteni a nemuze na to zabirat takova ta skrabka na sklokeramicky desky? ja tim docela uspesne sundavam treba dalnicni znamku...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

30.10 2009 21:13


moze, ja sem tam pouzivam ziletku-stare astry, celkom dobre to ide aj snou, ale bacha na tvrdsie lamacie noze a pod, da sa nimi poskrabat sklo
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 1913 | Témat: 87

31.10 2009 12:06


K těm nehodám... Sám jsem měl letos bouračku v A6, která byla zepředu dozadu černá jak bota (5% fólie).

Jel jsem rovně na zelenou, druhý auto proti a odbočovalo vlevo... Nedalo mi přednost, rána jak prase, přijeli PaCHové a o fóliích nepadlo ani slovo.

Takže asi stejně jako při silniční kontrole - záleží na koho narazíš. Problém by to mohl být, když třeba vjedeš na dálnici do pruhu někomu, kdo jede jak magor. Pak se dá namítnut, že jsi toho druhého přehlédl, bo máš černý skla - ne protože jel rychle. Jeden takovej případ už se tady řešil.

Při normálním nedání předosti si moc neumím představit, že bys byl viníkem jen kvůli fóliím. Pokud nemáš fólii i na čelním skle...
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email