Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pondělí, 3 června 2024
Celkem je zde 250 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Sinky
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 472
Online návštěvníků
Návštěvníků: 248
Uživatelů: 2
Celkem: 250

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22151 | Témat: 587

06.03 2008 17:18


wintrej:
A neviem ako ty ale ja keby zarabam 200tis mesačne tak mám už novučkú R8 na lizing a som vysmiaty ale bohužial ich nemám, preto sa vozim na zajačníku z roku 2000. xixi


zajimavy, ale ja ne, nevim jak bych do R8cky nacpal psa, rodinku a jel na vylet ... ale asi to mame kazdej jinak hozeny

nebo je to proto, ze auto neni jedina priorita v zivote cloveka?
holt kua jsem socka no co, hlavne ze se mame radi
Naposledy upravil Kriznik dne 06.03 2008 17:19, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





06.03 2008 17:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvků: 843 | Témat: 8

06.03 2008 17:19


wintrej:

Ja som napisal že kto má prachy sa nevozi v ročniku 1999.A za tým si stojím a aj ked to žere 10-15litrov a spraviš 15tis km ročne ti to je skoro u prdele.
A neviem ako ty ale ja keby zarabam 200tis mesačne tak mám už novučkú R8 na lizing a som vysmiaty ale bohužial ich nemám, preto sa vozim na zajačníku z roku 2000. xixi


A proč nemáš starší TT, když chceš R8?
A kdo má prachy, nevozí se v ročníku 99 - I kdo má čistej příjem 200 tis. jak píšeš, tak si může koupit takový auto. Třeba má koníček, kterej ho stojí 150 měsíčně a nepotřebuje fungl káru, stačí mu kvalitní deset let stará.
Ale i když si koupíš auto za 1,5 mil., splátka zhruba 40 měsíčně a ABSOLUTNĚ neřešíš spotřebu, můžeš dát za benál v pohodě dalších 30 i padesát měsíčně. A nebo ušetřit dieslákem 15 tis., za který si koupíš za tři roky chatu za půl milionu nebo pozemek na Měsíci, já nevim....

EDIT: Jo, Křižníku, celej Audiklub smrdí sockou jak sviň 8)
nahoru

Anonymní





06.03 2008 19:07


Bunda:


A proč nemáš starší TT, když chceš R8?
A kdo má prachy, nevozí se v ročníku 99 - I kdo má čistej příjem 200 tis. jak píšeš, tak si může koupit takový auto. Třeba má koníček, kterej ho stojí 150 měsíčně a nepotřebuje fungl káru, stačí mu kvalitní deset let stará.
Ale i když si koupíš auto za 1,5 mil., splátka zhruba 40 měsíčně a ABSOLUTNĚ neřešíš spotřebu, můžeš dát za benál v pohodě dalších 30 i padesát měsíčně. A nebo ušetřit dieslákem 15 tis., za který si koupíš za tři roky chatu za půl milionu nebo pozemek na Měsíci, já nevim....

EDIT: Jo, Křižníku, celej Audiklub smrdí sockou jak sviň 8)

Tak to bol ako priklad len ta R8 ale to je jedno či je to audi či mercedes všetci čo maju prachy kupujú nové aspoň čo poznám ja možno u vas to je iné.A s tou spotrebou je to jedno pri takych prachoch.A vašom pripade je to myslím iné.. preto som to tu aj napisal.
nahoru

Anonymní





06.03 2008 19:18


Kriznik:


zajimavy, ale ja ne, nevim jak bych do R8cky nacpal psa, rodinku a jel na vylet ... ale asi to mame kazdej jinak hozeny

nebo je to proto, ze auto neni jedina priorita v zivote cloveka?
holt kua jsem socka no co, hlavne ze se mame radi
Tak to hej ale ked auto neni priorita pre mňa aj napriek peniazom a potrebujem ho z bodu A do bodu B tak mi stačí aj Fabka...Inak s takouto kombinaciou som sa ešte nestretol bohatý a starý voz.Jedine nejaký zberaťeľ veteránov....xixi
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22151 | Témat: 587

06.03 2008 19:25


wintrej: asi jsi jeste mladej, ne kazdej si potrebuje merit velikost svyho konta autem

pro me je treba dulezitejsi mit slusnej byt, stavet barak, mit na restaurace, dovoleny v tropech a podobny ptakoviny a ne premejlet jestli muzu jet 20km nebo 50km protoze nemam na benal
co si kdo mysli o krabici ve ktery jezdim je mi vcelku uplne fuk

krom toho parkovat novou audinu v praze na zizkove na ulici muze jen trumbera
nahoru

Anonymní





06.03 2008 20:00


Kriznik:
wintrej: asi jsi jeste mladej, ne kazdej si potrebuje merit velikost svyho konta autem

pro me je treba dulezitejsi mit slusnej byt, stavet barak, mit na restaurace, dovoleny v tropech a podobny ptakoviny a ne premejlet jestli muzu jet 20km nebo 50km protoze nemam na benal
co si kdo mysli o krabici ve ktery jezdim je mi vcelku uplne fuk

krom toho parkovat novou audinu v praze na zizkove na ulici muze jen trumbera

vidim že to vidiš po svojom ale to nevadí.pišeš o veciach ktoré bohatému prijdú ako samozrejme nie byt ale dom s garažou,dovolenka a pod a k tomu má aj adekvátne vozidlo.Teraz mi vychodí že ty si v podstate bohatý človek len to nedávaš najavo navonok....?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvků: 85 | Témat: 4

06.03 2008 20:09


Tak mám dojem že jsem tu rozpoutak válku ale myslel jsem to jinak a to tak že když budu chtít jezdit na 5L/100km tak si nekoupím 2,5 TDI* ale třeba nějaky 1,0 a jeto a myslím že každy co si koupí auto tak počítá i se spotřebou ale fakt já osobně neřeším jetli mi to bere 9 nebo 11 peníze jsou ale my nebudem tak si ten život musíme nejak zpříjemnit
nahoru

Anonymní





06.03 2008 21:01


aligator:
Tak mám dojem že jsem tu rozpoutak válku ale myslel jsem to jinak a to tak že když budu chtít jezdit na 5L/100km tak si nekoupím 2,5 TDI* ale třeba nějaky 1,0 a jeto a myslím že každy co si koupí auto tak počítá i se spotřebou ale fakt já osobně neřeším jetli mi to bere 9 nebo 11 peníze jsou ale my nebudem tak si ten život musíme nejak zpříjemnit

tak nejak.
nahoru

sponzor





06.03 2008 21:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.12. 2006
Příspěvků: 1701 | Témat: 5

06.03 2008 21:04


Winty niekto ale netúži po novom aute. Ja napr by som si mohol s fleku dovoliť na lízing novú A6 ,ale môžem ju z vysoka oprdeť,lebo na nej stratím za prvú noc čo bude v garáži to čo som dal za svoju ojazdenú aj s opravami čo som do nej investoval.
Mal som množstvo áut ale vždy ojazdené a tak to aj zostane nové auto lje pre ludí bez fantázie a snobov.
nahoru

Anonymní





06.03 2008 23:56


MUFTY:
Winty niekto ale netúži po novom aute. Ja napr by som si mohol s fleku dovoliť na lízing novú A6 ,ale môžem ju z vysoka oprdeť,lebo na nej stratím za prvú noc čo bude v garáži to čo som dal za svoju ojazdenú aj s opravami čo som do nej investoval.
Mal som množstvo áut ale vždy ojazdené a tak to aj zostane nové auto lje pre ludí bez fantázie a snobov.

tak jo ale keby nebolo tých čo kupia nové nemal by si ty teraz to ojazdené ...xixi Pokial mám hovoriť za seba mať prijem 200tis nerieším že na aute stratím pri novom mám to nové platím leasing mám pokoj a vozím sa.po troch rokoch beriem dalši nový model.Ale kedže tomu tak neni tak sa musím v tom každú chvíľu vrtať...xixi
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvků: 1077 | Témat: 2

07.03 2008 0:07


Wintrej, a čo to je také to xixi??
nahoru

Anonymní





07.03 2008 0:15


Mirek:
Wintrej, a čo to je také to xixi??

To je úsmev xixi.. že sa rehníš jako prase
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22151 | Témat: 587

07.03 2008 1:09


wintrej: jednou za dlouhy cas az se ti zmeni v zivote priority tak pochopis ze lidi se nemeri tim v cem jezdi ani tim v cem bydli nebo jestli ma oblek za 50 nebo za 10tis

ja jsem o spotrebe nerekl ani prd, me je uplne jedno jestli jezdim za 15 nebo za 20 (jezdil jsem) anebo za 8 s autem ktery vetsine nejakym zazrakem zere 6 anebo min
ted jezdim za nula, protoze auto mam v cesku a jezdim busem nebo metrem nebo taxikem, takze v tvym meritku neco jako homelesak

a jestli jsem bohatej nebo ne? at tak ci onak je to akorat tak moje vec nepotrebuju se ventilovat R8ckou nebo jinym kramem na leasing, kdyz me z bodu A do bodu B doveze i muj soucasnej vehykl
prosel jsem si ruznejma autama od obyc bmw po M3 M5 pres normal audi k S RS a zase zpet podle toho kolik na jakym aute vydelam

tenhle pokryteckej nazor me dokaze vzdycky pobavit, myslis ze clovek co prijede v novym aute je na tom lip nez ten co prijede v pro tebe starym ... nebo ten v tom novym bude vic kamos nez ten v tom starym? nebo ten v tom novym bude pro tebe znamenat vetsi moznost "neceho" nez ten v tom starym? .... pokud ano tak nemas totalne odhad na lidi a sam pokrytec jsi - nic proti nikomu, je to muj nazor

no to jen toliko k tomuhle zajimavymu nazoru, pochazejicimu kdovi odkud, nutno podotknout ze v civilizovanejch zapadnich mestech jsem se s nim moc casto (diky za to) nesetkal

p.s: s 200k mesicne by ti to co rikas jedno nebylo, to je fakt malo na tvuj zamyslenej styl, ver mi
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

07.03 2008 1:58


wintrej: Kriznik: Z mého pohledu se ani jeden navzájem nechápete.

wintrej přece nic tak závažného neřekl, kriznik má naprostou pravdu v tom co říká, ale jak jsem se zmínil - myslím, že to co tvrdí není adekvátní reakce na wintiho

Ale možná je to tím, že moje "mateřština" je slovenčina, takže to vnímam jinak

edit:
Když už se tu rozpoutala debata takového charakteru, řeknu taky něco za sebe.

Můj otec si nikdy nekoupil auto ojeté od první Š105 až po Volkswagen co má dnes. Pro mnohé je blázen, ale ti co ho znají chápou, je prostě perfekcionista. Raději zaplatí 350t za nové Polo v 1.2 než aby si koupil jetou Audi. Proč? Prostě je už v pozici, kdy si nemusí nic dokazovat, má pod sebou 1500lidí, obrovskou zodpovědnost, má velký úspěchy v tom co dělá a hlavně zdravej rozum. Postavit barák, renovovat byt, nebo nechat dostudovat děcka jsou priority, který ho zajímaly vždycky víc, než jízdní komfort.

A já? Já Audi ani nepotřebuju, na lítání mezi fakultou a prací by mi stačil maluch. Ale od prvního svezeni v A80 kdysi dávno jsem věděl, že ji prostě chci. Takže jednou prostě přišel den, kdy jsem se rozhod, že je dost rvani prachů do dovolených v tropech, ženských, restaurací a do mnoha jiných věcí co nepotřebuju a začnu rvát svoje prachy jen do jedné věci, kterou vlastně taky nepotřebuju Je to prostě moje první odměna na cestě od leštiče pomerančů, přes pomocného dělníka, až na pozici na které jsem teď.

Jo a spotřeba? Tu vlastně ani nevím, nezajíma mě ... když dojde benzín dotankuju
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvků: 843 | Témat: 8

07.03 2008 8:42


Taky pěknej názor Roote, s Křižníkem naprostej souhlas.

Wintreji, ty máš holt jiný priority. Podle tebe je člověk s novou Audinou nej a je to king. Ale jak se píše výše. Vše není o novým autě. Já bych snad ani nechtěl teď jezdit v nový Audině. Teda tady v Anglii by mi to bylo buřt, ale u nás v Jižních Čechách ne.
Nehledě na to, že na ní zrovna nemám a silně pochybuju, že bych o ní někdy usiloval. To si raději koupím starší a neztratím na ní tolik, nebudu "ten, co si koupil novou Audinu". Nešlo by o to, jestli bych si jí mohl dovolit, ale prostě ty peníze můžu dát na cokoli jinýho, klidně na charitu.

Život si umím užívat a potřebuju pro něj dost peněz a nová Audina mezi priority rozhodně nepatří. To radši za ty prachy pojedu kolem světa na čvrt roku.

Ale to je pouze můj osobní pohled, ať si každý koupí co chce, nový Audináře samozřejmě neodsuzuju, naopak. Každý svého štěstí strůjcem.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 15.12. 2007
Příspěvků: 1011 | Témat: 22

07.03 2008 9:26


Tak sa pridam aj ja Ja to robim jednoducho - ked je audinka umyta, nalestena, a slape ako hodinky, tak som desny frajer s velkym... teda velkou A6 A ked mi lezie na nervy, neposlucha, atd - ako to ona robi rada - tak si tiez hovorim ze su v zivote ine priority, mam kde byvat, mam krasnu zenu, pracu ktora ma bavi, snad aj nejake deti raz budu, aj na domceku sa pracuje... jednoducho treba prisposobit svoj uhol pohladu svojim moznostiam A nechat ostatnych nech si ho tiez prisposobia ako im to vyhovuje...
nahoru

sponzor





07.03 2008 9:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Anonymní





07.03 2008 11:25


Kriznik:
wintrej: jednou za dlouhy cas az se ti zmeni v zivote priority tak pochopis ze lidi se nemeri tim v cem jezdi ani tim v cem bydli nebo jestli ma oblek za 50 nebo za 10tis

ja jsem o spotrebe nerekl ani prd, me je uplne jedno jestli jezdim za 15 nebo za 20 (jezdil jsem) anebo za 8 s autem ktery vetsine nejakym zazrakem zere 6 anebo min
ted jezdim za nula, protoze auto mam v cesku a jezdim busem nebo metrem nebo taxikem, takze v tvym meritku neco jako homelesak

a jestli jsem bohatej nebo ne? at tak ci onak je to akorat tak moje vec nepotrebuju se ventilovat R8ckou nebo jinym kramem na leasing, kdyz me z bodu A do bodu B doveze i muj soucasnej vehykl
prosel jsem si ruznejma autama od obyc bmw po M3 M5 pres normal audi k S RS a zase zpet podle toho kolik na jakym aute vydelam

tenhle pokryteckej nazor me dokaze vzdycky pobavit, myslis ze clovek co prijede v novym aute je na tom lip nez ten co prijede v pro tebe starym ... nebo ten v tom novym bude vic kamos nez ten v tom starym? nebo ten v tom novym bude pro tebe znamenat vetsi moznost "neceho" nez ten v tom starym? .... pokud ano tak nemas totalne odhad na lidi a sam pokrytec jsi - nic proti nikomu, je to muj nazor

no to jen toliko k tomuhle zajimavymu nazoru, pochazejicimu kdovi odkud, nutno podotknout ze v civilizovanejch zapadnich mestech jsem se s nim moc casto (diky za to) nesetkal

p.s: s 200k mesicne by ti to co rikas jedno nebylo, to je fakt malo na tvuj zamyslenej styl, ver mi

Pokial ti vyšlo že som pokrytec je to tvoj názor ale myslím že usúdiť takúto závažnú vec s toho že človek napíše že ak by mal dostatočný prijem tak si zoberie nové auto na leasing je dosť silný kafe. Ale dobre vedieť aspoň viem čo si o mne myslíš. ver mi že po tejto tvojej reakcii si myslím tiež svoje a aj o tých čo pekne prikyvujú.
Ja som tu nepisal ani slovo o namyslenosti a menejcennosti človeka čo ma staršie auto alebo nové to vyšlo s tvojej hlavy ktovie prečo a je mi to srdečne jedno.Takže ma nespájaj s niečim čo som nikdy nenapisal a ani si to nemyslím.Asi by si mal lepšie čitať prispevky a porozmýšľať a potom odpisať konkretne na to o čom dotyčný píše.A nie tu takto niekoho osočovať.
A ohladom nového auta len zopakujem to čo som napisal predtým:Pokial by som mal dobrý prijem aspoň 200tis mesačne možem rozmýšľať nad novým Autom v kategorii ako je audi.Ak tu s tohoto vychádza niekomu že som pokrytec alebo neviem čo, tak ruším učet na AK a nemám tu čo robiť.
Naposledy upravil Anonymous dne 07.03 2008 11:39, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 1.11. 2007
Příspěvků: 220 | Témat: 34

07.03 2008 11:25


V R8 dám manželku vedle, nacpu jí tam děcka, na střechu dám zahrádku ze Š120, hodim tam psisko a frčim na vejlet.
Chce to prostě fantazii

Jen k tomu veškerýmu dění tady okolo. Chtěl jsem jenom pro všechny, kdo sdílí zálibu ve spotřebě dát podnět k diskuzi o spotřebě, né o koupi nový A, S, R nebo cokoli. Čísla a statistiky to je moje a tak si je dělám i ve spotřebě mýho mazla.

Já teda ať už jsem měl jakýkoli auto, tak mi šlo o to, aby mělo super výkon, bylo naleštěný, dobře vypadalo, všechno chodilo tak jak má a dokázal jsem s tím jezdit za hodně, ale i za málo.

Jednoduše mám teď radost, že z předchozí zkušenosti s BMW 320i E46 jsem se plácal pořád kolem 9 l, teď mám auto o 2 roky novější, kategorie vejš, pohon quattro*, má o 30 ponny víc, automat a jezdim o 1,5 l levněji.
Koho by nepotěšilo, že za ušetřený prachy vezmu mladou každej tejden na večeři nebo jí koupim kytku ????
nahoru

Anonymní





07.03 2008 11:42


root:
wintrej: Kriznik: Z mého pohledu se ani jeden navzájem nechápete.

wintrej přece nic tak závažného neřekl, kriznik má naprostou pravdu v tom co říká, ale jak jsem se zmínil - myslím, že to co tvrdí není adekvátní reakce na wintiho

Ale možná je to tím, že moje "mateřština" je slovenčina, takže to vnímam jinak

edit:
Když už se tu rozpoutala debata takového charakteru, řeknu taky něco za sebe.

Můj otec si nikdy nekoupil auto ojeté od první Š105 až po Volkswagen co má dnes. Pro mnohé je blázen, ale ti co ho znají chápou, je prostě perfekcionista. Raději zaplatí 350t za nové Polo v 1.2 než aby si koupil jetou Audi. Proč? Prostě je už v pozici, kdy si nemusí nic dokazovat, má pod sebou 1500lidí, obrovskou zodpovědnost, má velký úspěchy v tom co dělá a hlavně zdravej rozum. Postavit barák, renovovat byt, nebo nechat dostudovat děcka jsou priority, který ho zajímaly vždycky víc, než jízdní komfort.

A já? Já Audi ani nepotřebuju, na lítání mezi fakultou a prací by mi stačil maluch. Ale od prvního svezeni v A80 kdysi dávno jsem věděl, že ji prostě chci. Takže jednou prostě přišel den, kdy jsem se rozhod, že je dost rvani prachů do dovolených v tropech, ženských, restaurací a do mnoha jiných věcí co nepotřebuju a začnu rvát svoje prachy jen do jedné věci, kterou vlastně taky nepotřebuju Je to prostě moje první odměna na cestě od leštiče pomerančů, přes pomocného dělníka, až na pozici na které jsem teď.

Jo a spotřeba? Tu vlastně ani nevím, nezajíma mě ... když dojde benzín dotankuju

Ahoj ja s tebou suhlasím ono prečo by si mal napriklad tvoj otec kupovať ojazdené polo a mat s nim pataliu ma koruny tak si proste kupi nove má zaruku a vozi sa on určite nemá zaujem chodit po servisoch alebo sa pod tým válať. A ked sa niekomu pači trebarz mercedes tak nech si ho kupi pokial ma nato len to som chcel povedať nič viac.Ale už som pokrytec.
nahoru

Anonymní





07.03 2008 11:49


Bunda:
Taky pěknej názor Roote, s Křižníkem naprostej souhlas.

Wintreji, ty máš holt jiný priority. Podle tebe je člověk s novou Audinou nej a je to king. Ale jak se píše výše. Vše není o novým autě. Já bych snad ani nechtěl teď jezdit v nový Audině. Teda tady v Anglii by mi to bylo buřt, ale u nás v Jižních Čechách ne.
Nehledě na to, že na ní zrovna nemám a silně pochybuju, že bych o ní někdy usiloval. To si raději koupím starší a neztratím na ní tolik, nebudu "ten, co si koupil novou Audinu". Nešlo by o to, jestli bych si jí mohl dovolit, ale prostě ty peníze můžu dát na cokoli jinýho, klidně na charitu.

Život si umím užívat a potřebuju pro něj dost peněz a nová Audina mezi priority rozhodně nepatří. To radši za ty prachy pojedu kolem světa na čvrt roku.

Ale to je pouze můj osobní pohled, ať si každý koupí co chce, nový Audináře samozřejmě neodsuzuju, naopak. Každý svého štěstí strůjcem.

Ja neviem čo ti mám na toto odpisať napisal som niekde že s novým autom si king či čo si to napisal? Nemá zmysel reagovať na tvoje vymyslené argumenty.napišem to ešte raz a naposledy mať dostatočný prijem kupim si nový voz v zaruke a som bez starostí je jedno či to je Audi alebo Lada niva to zaleži od vkusu každého soudruha že ano...Ty pišeš že na to nemáš teraz ale čo ked raz na to mat budeš čo by si spravil lepil stare tu svoje stare auto,alebo si kupil nové? Stále to beriete len so svojho pohladu a svojej pozicie stratím na nom a pod.Sakra ale ked mám na to nové tak prečo to furt nechápete.Mám na to kupim nove vozim sa bez starostí, nemám na nové kupim ojazdené toto má niečo spoločné s tým že chceš byť nejaký frajer alebo puberták?Ja si myslím že je to uplne prirodzené a normalne.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 15.6. 2007
Příspěvků: 601 | Témat: 10

07.03 2008 11:58


prominte za
Ja jsme asi velky chudak, mam i auto z roku74 a papa 10-14l.
Da me nekdo penize na zabi stehynka a stare vino ?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

07.03 2008 13:31


barenst: Doraž na sraz, prachy nedostaneš, ale nakrmit tě můžem
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22151 | Témat: 587

07.03 2008 13:50


ale jo neprimo napsal
wintrej:
Ja som napisal že kto má prachy sa nevozi v ročniku 1999.A za tým si stojím a aj ked to žere 10-15litrov


jak bych ti to ... to v cem se clovek vozi nevypovida nic o jeho financich - viz muj znamej co ma H2 a dela image, ale prd dalsiho

pokrytecky smysleni je presne to, kdyz soudis lidi podle toho co maji na sobe, v cem jezdi, kde bydli
ja jsem te usoudil podle toho co rikas to je rozdil

tvoje podrazdena reakce se mi hodi na potrefenou husu, parkrat si tady zopakoval ze kdo nema novy auto automaticky nema na bezin / ev. neco v tomhle smyslu a ted honis rusit ucet
miluju lidi co si neumi stat za svym a kdyz se jim nelibi ostatnich reakce tak jdou delat nejaky teatralni gesta (uz jsme to tu meli, ale nechce se mi ta diskuse hledat )

anyway, kazdymu co jeho jest, nemam problem napsat komukoli svuj nazor, jestli se s mym nazorem neumis vyporadat OK
nahoru

Anonymní





07.03 2008 17:44


Kriznik:

Asi sa ti sniva alebo inak nechápem čo to tu píšeš za voloviny jak stodola.
Ale to je jedno s tebou sa baviť takýmto štýlom s tvojím osočovaním je pre mňa pod úroveň. Vymýšlaš si tu veci ktore som nepovedal a otáčas zmysle vety uplne do inej pozície a meníš si to ako sa ti hodí.To mi pripada s tvojej strany ako chrapunstvo a možeš si akurát tak podať ruky s Paiom z AC.Chytáš presne také isté maniere ako on.Je mi to ukradnuté ruším svoj učet u tejto frašky.
A nauč sa čitať a nemanipuluj význam vety podla seba ako ti to vyhovuje.Si obyčajný nafúkanec.
nahoru

sponzor





07.03 2008 17:44


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22151 | Témat: 587

07.03 2008 17:48


nahoru

Anonymní





07.03 2008 17:53


Kriznik:

žiadam o okamžité zrušenie mojho učtu.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22151 | Témat: 587

07.03 2008 18:15


kdo chce kam ... smazano
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvků: 608 | Témat: 13

07.03 2008 18:18


wintrej:

Pokial ti vyšlo že som pokrytec je to tvoj názor ale myslím že usúdiť takúto závažnú vec s toho že človek napíše že ak by mal dostatočný prijem tak si zoberie nové auto na leasing je dosť silný kafe. Ale dobre vedieť aspoň viem čo si o mne myslíš. ver mi že po tejto tvojej reakcii si myslím tiež svoje a aj o tých čo pekne prikyvujú.
Ja som tu nepisal ani slovo o namyslenosti a menejcennosti človeka čo ma staršie auto alebo nové to vyšlo s tvojej hlavy ktovie prečo a je mi to srdečne jedno.Takže ma nespájaj s niečim čo som nikdy nenapisal a ani si to nemyslím.Asi by si mal lepšie čitať prispevky a porozmýšľať a potom odpisať konkretne na to o čom dotyčný píše.A nie tu takto niekoho osočovať.
A ohladom nového auta len zopakujem to čo som napisal predtým:Pokial by som mal dobrý prijem aspoň 200tis mesačne možem rozmýšľať nad novým Autom v kategorii ako je audi.Ak tu s tohoto vychádza niekomu že som pokrytec alebo neviem čo, tak ruším učet na AK a nemám tu čo robiť.
Já už jsem tady taky narazil na pár lidí co si myslí že pouze jejich způsob života a priority jsou ty správné a každý kdo smýšlí jinak je divný. S takovýma je pak zbytečné cokoli řešit. Svůj názor tady radši ani nepíšu.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.12. 2006
Příspěvků: 1701 | Témat: 5

07.03 2008 19:40


Fúúúúha tak tu sa to teda pekelne rozbehlo,asi som niečo presral,ja sa rád škriepim.
Križník ty si sa teda s tým mazaním účtu nemusel tolko ponáhlať.
Winty ty ak toto ešte čítaš,tak si to zase neber tak tragicky k srdcu !
Každý nech si kúpi to čo chce.
Môj švagor si tiež pred pár rokmi kúpil nové ato a povedal mi že on si kúpi nové a nie ako ja ojazdenú šunku a aj si kúpil TICO a ja som mu povedal ,že dobré len by to malo mať dva výfuky,ak sa to pokazí aby si tam strčil dve trubky a odfúrikoval si to. slovník fúrik-kolečko
No a tri mesiace sa so mnou nebavil.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 15.12. 2007
Příspěvků: 1011 | Témat: 22

07.03 2008 19:44


MUFTY:
Križník ty si sa teda s tým mazaním účtu nemusel tolko ponáhlať.
Winty ty ak toto ešte čítaš,tak si to zase neber tak tragicky k srdcu !
Každý nech si kúpi to čo chce.

Presne toto si aj ja myslim... hneva ma ze sme prisli o Wintreja
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email