Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 6 června 2024
Celkem je zde 334 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: romanos1654
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 483
Online návštěvníků
Návštěvníků: 334
Uživatelů: 0
Celkem: 334

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14689 | Témat: 52

09.05 2020 14:05


A co zacit od zacatku. Kdyz to prestalo jet co tomu predchazelo? Nebo to dojelo a pak uz to neslo nastartovat?
Co psala diagnostika za zavady ze tvrdis ze je ECU* kaput?
Ono staci kdyz skoci rozvod diky ko napinaku a uz to nenatocis.
Tak ze tady jsou dalsi veci jako vymena ECU* atd na nic. Ano pokud to skocilo o zub na sprej chyti ale jinak ti auto nechytne.
Dal jaky je stav rozvodu na railu? Uz jsem jich par videl bez zubu na remenu. Pokud je remen ok jaky tlak paliva ukazuje diagnostika v bloku merenych hodnot?
nahoru

sponzor





09.05 2020 14:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

09.05 2020 18:06


original ECU* 1700 e
senzory 2x 200 e
vstreky 6x 1500 e
tlakova pumpa 500 e
DPF* filter 600 e

a dalsie ani nerozpisujem lebo ma rozjb.. + zapocitaj pracu

asi tak volu mam neskutocnu ale som uz zufaly asi tak borci

Vies ako je to stakymi autami trosku slaba bateria a vypisuje chyby do aleluja chodiaca elektrarna .

Ja len viem jedno siel som odstranit DPF* dilter fyzycky aj softverovo len ten typek neviem co spravil odjeb mi ECU* . Auto som od neho vzal ku mechanikovi a odvtedy sa to vezie on meni veci podlatoho asi co to vypisuje ,ja si skor myslim ze mi treba nejakeho dobreho softweroveho borca co sa vyzna a vsetko mi to pokoduje . Neverim to mu auto mi preddtym fungovalo TOP len sa dojebal filter aj ECU* tie dve veci su spet a vzdy je problem vypisuje to slaby tlak paliva ale okolo paliva je vsetko skontrolovane mechanik si uz nevie dat rady a ja stale tvrdim ze to musi napichnut a doupravovat softom ale henten je len mechanik . Ked som auto skusil do Audi tak viete ako to je napoja ktomu baterka kaput vypise milion chyb a idu postupne neseru sa stym hned prva polozka bola vyrive klapky pytali 2000e aj s pracu autoo som vzal spat kupil za 250e obydva strany aj s motorcekami a sam som zalozil a auto stale ten isty problem .
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

09.05 2020 18:24


Ak vam to trocha pomoze mozem sem dat video startnuteho auta + je tam aj vcds a chyby vypisane.

Ta kontrolka zlta motora to mi svietila od pociatku hlasilo to chybu vyrive klapky . Teraz co najnovsie svieti je cievka a to si myslim ze je problem kopec veci pomenenych ale nikto nic nekodoval neviem
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2703 | Témat: 174

09.05 2020 18:46


Takže auto štartuje a ide na volnobeh?
Ja by som toho experta co upravoval flash by som žiadal peniaze za ECU*

Skús sa ešte rozpísať aby sme prišli na to co je za problém.

Podľa ceny ECU* je nová z Audi? Správne?

Na začiatku si tvrdil ze máš aj origo Tuning FILES...
Keď sme ti chceli pomoct co Feb.

Klapky sú nové? A pracujú správne 20-80%

A jasne daj výpis VCDS po prípade video
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

09.05 2020 19:09


Ano original s AUdi s asi factory nastavenia zalozili mi to v Audi tak neviem ci to nastavovali alebo ci nieco robili to neviem ale auto malo stale ten sami problem nato pytali 2000 za viryve klapky vtesy som auto vzal .

Ked som auto kupoval siel som robit remap takze mam subory aj take ked auto nemalo chip . Ked mi dojebal henten typek tu riadiacu ked som siel riesit ten DPF* off tak povedal ze subory su zalohovane a poslal mi ich takze mam aj tie subory . Po vymene tych veci vstreky cerpadlo atd. som zavolal typka co upravuje softy ze ci by mohol tam nahodit tie, nahodil ale auto malo stale sami problem ale to uz bolo po vymee tych veci neviem ci ich netreba aj nejako + kodovat .Ten typek co robi so softom neviem ci ma skusenosti velke s audi lebo tiez mi nejako nevedel poradit ze preco to nejde ked by to malo ist .

Auto nastartujes len ked strieknes spray inac neodpali startuje ale neodpali.Na volnobeh bolo zapnute aj hodinu a vsetko v pohode aj vytacal som na volnobehu vsetko dobre.Ked vypnes a znova ides natocit nenastartujes znova sprej .Potom pri jazde auto skape zacne svietit cievka zlta zrejme neviem nudzovy rezim asi .Vypisuje VCDS nejake 3 chyby tlaku paliva(cerpadlo tlakova pumpa nova ,senzory nove vsetko ohladom tlaku skontrolovane.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7156 | Témat: 19

09.05 2020 19:16


eerror (09.05 2020 5:43) <a href="/forum/prispevek/1439962-a8-d3-2007-ECU*#1439962">orig</a> :
Sory chlapy vola je a stala ma uz 5500 eur a stale ten isty problem ako na pociatku nikto nic nevyriesil !!! Preto uz sa pytam kade tade lebo vidim to teraz ze v obycajnych servisoch mi nepomozu dokonca ani v audi .

Pokud si do toho dal 5500€ Tak klobouk dolu trochu vůle mas. ..... bohužel ale tyhle auta obyčejný servisy proste nezvládají mluvim z vlastní zkušenosti resim tohle prakticky denne kdy mi lidi vozi totálně domrdany auta se servisu který si do popisu daji superlativ v podobě vozy audi jsme vymysleli my .... no a pak to majitele stojí další kilo to po takových dostat z tech hoven do provozu schopného stavu.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2703 | Témat: 174

09.05 2020 19:34


Takže immo* OK podľa toho ze sem tam ide

Predpokladám vysokotlaku pumpu railu

Daj závady
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1819 | Témat: 108

09.05 2020 21:33


Promin ale musim zkopirovat co jsem ti psal hnes v unoru:

Vyprdni se na audi bude to drahy. Posli mi starou jednotku podivam se zda tam zustali immo** data a muzem to nahrat do jiny z vrakace.neco to bude stat ale porad dost usetris...

Nejen ze to bylo drahy ale jeste to dokonce ani nevresili. DAM* ti posledni radu: odvez to knekomu kdo tomu rozumi. A kdo si neveme ni euro pokud to nedostane do funkcniho stavu...
nahoru

sponzor





09.05 2020 21:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2829 | Témat: 37

09.05 2020 21:51


Takže jednotka vyměněna, immo* ok na start sprej chytne a jede... ale nejsou splněný podmínky startu. Takže třeba špatná montáž vysokotlakého čerpadla a nebo někdo neříká pravdu...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1819 | Témat: 108

09.05 2020 22:05


Doporucil bych odtah k Satasovi
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7156 | Témat: 19

10.05 2020 17:11


SupermanXXX (09.05 2020 22:05) <a href="/forum/prispevek/1440011-a8-d3-2007-ECU*#1440011">orig</a> :
Doporucil bych odtah k Satasovi

No zrovna tu jednu D4-V8 akorát dodělavám po zadření na klice.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

10.05 2020 21:04


Ja si myslim ze presne takeho to odbornika potrebujem co sa vyyzna v audi aj mechanicky aj softwerovo . Predtym mi auto slapalo Top len mojou chybou som to dodrbal ked som siel vypnut DPF* dojebkal mi ECU* a odvtedy je to takto .Podla mna sa tam menily zbytocne veci uplne ,staci mozno nakodovat sparovat komplet ECU* a bude to za chyby sa plati bohuzial .
To je najhorsie ze som v zahranici budem musiet nalozit a poslat auto domov . Satas odkial si ?

uploadnem vam video na nom je startnute auto a napojene vcds s chybami
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7156 | Témat: 19

10.05 2020 22:09


Upřímně můžeš si zato sam. Už jenom ten krok zase něco ojebat vypnout DPF* ... na a ve spojení s dementem kterej to zřejmě vypnul ve vřelé spolupráci s návodem z YouTube tak je malér na světě. Tahle super doba mě baví čím dal víc.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

10.05 2020 22:50


Ja hlavne nechapem, ze chalan pise ze auto zacalo ist na prd po uprave RJ a miesto toho aby si tam v prvom rade zas vratil seriu, si zacal menit pol auta.. Tak najprv daj spat seriovy soft a odstran chyby ktore su mozno prave sposobene tym softom a potom mozes upravovat.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2703 | Témat: 174

11.05 2020 10:12


Vyzera ze data v ECU* nie su origo z Audi lebo je tam chyba P1610 nesedi cheksum ...

Kde a ako ti to robili??? Ale pravdu von... Takto sa neda pomahat! Zase sa v tom rypal ten tvoj odbornik...

ak ano treba tam dat soft z Audi potom riesit dalej.

Podla zavad mas nezaucene Turbo* J724 a mas chybu N276 reg ventil paliva skrat na kostru.. preto to nestartuje asi tlak z vysokotlakeho cerpadla je nizky

Cez diagnostiku skotrolovat tlak na raily co ide z cerpadla pocase startu poripade naucit zakladne nastavenia (Basic settings)
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

11.05 2020 14:23


No to sa asi niet comu cudovat, ze to nestartuje ked checksumy nesedia.. Cize sa opat dostavame k tomu, ze s RJ ani nic nebolo a stacilo na zaciatok naflashovat origo soft..
nahoru

sponzor





11.05 2020 14:23


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

11.05 2020 15:28


Samozrejme v Audi mi zalozili ECU* s factory nastaveniami ,ale problem bol stale ten sami a tak audi mi povedalo ze treba 2000e na vymenu vyrivich klapiek .Auto som zobral s Audi kupil vyrive klapky mechanik zalozil a stale problem . Tak ma napadlo ked uz vsetko mam pomenene /dfp filter ,vstreky ,cerpadlo , senzory / a stale je ten isty problem tak som zavolal niekoho kto mi este vrati tie moje data zalohovane do ECU* . Tak su tam teraz data tie zalohovane a stale to nefunguje. Tak teraz neviem mam tam dat spat tie original s Audi zakladne ?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

11.05 2020 15:35


Sorry ale necudujte sa mi je to dost dlhy cas co mi nejde auto kopa penazi a chytam sa uz kazdej slamky :/ .
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14689 | Témat: 52

11.05 2020 15:37


Chytni odtah a dotáhni to k satasovi.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1812 | Témat: 44

11.05 2020 15:55


problém bude asi v tom, že asi není v CZ ani v SK
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2703 | Témat: 174

11.05 2020 15:58


Ak je tam checksum error z audi tak to reklamuj... Klapky stým nič nemajú
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1497 | Témat: 38

11.05 2020 18:37


nak mi nesedi cislo sw, vyfot stitek jednotky.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

11.05 2020 19:09


Neviem ako sa tu vkladaju obrazky tak vam to DAM* cez link

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1497 | Témat: 38

11.05 2020 20:22


presne jak rikam, na ECU* soft 0040 pres vagcom 0030, mas v ty jednotce jen nasrano Kdyby to delal nekdo, kdo tomu rozumi, tak bych to videl komplet tak na 200-300euro vcetne jednotky
nahoru

sponzor





11.05 2020 20:22


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

11.05 2020 20:29


Co teraz co tam vlastne potrebujem
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1497 | Témat: 38

11.05 2020 21:03


Posli jsem ty data co mas vytazeny.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

11.05 2020 22:38


Satas ako si na tom s casom poslem ti auto mi to DAS* do kopy ?

Parik chces data tie co prisli spolu s ECU* original ? Alebo tie co som tam mal predtym ked mi dojebal tu staru ECU*
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1497 | Témat: 38

12.05 2020 6:55


posli vsechno
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7156 | Témat: 19

12.05 2020 7:06


eerror (11.05 2020 22:38) <a href="/forum/prispevek/1440120-a8-d3-2007-ECU*#1440120">orig</a> :
Satas ako si na tom s casom poslem ti auto mi to DAS* do kopy ?

Parik chces data tie co prisli spolu s ECU* original ? Alebo tie co som tam mal predtym ked mi dojebal tu staru ECU*
V prve radě ať ti Pařík koukne na jednotky pak se muže auto stáhnout do Prahy a pokračovat. Bydlíme od sebe s parikem 6 min autem.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.1. 2019
Příspěvků: 25 | Témat: 1

12.05 2020 15:17


Ked v tej ECU* boli original data auto sa spravalo rovnako ich dalsi postup bolo vymena viryvich klapiek atd ,.

1. to je original soft s audi ked dosla ECU* +soft
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


2. tieto data mi dal ten co mi dojebkal ECU* ze take som mal (neviem ci su pravdive tu uz nemozes verit nicomu asi
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


3. tieto data boli v tej starej ECU* ked soom kupil auto pred remapingom a myslim ze tieto data teraz su momentalne v ECU*
a nemusi to asi sediet kedze teraz je vsetko nove ECU*, DPF*,vstreky ,pumpa ,baterka , klapky atd. a mechanik ked aj menil nemyslim si ze nieco aj kodoval
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email