Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 27 dubna 2024
Celkem je zde 224 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: laus
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 422
Online návštěvníků
Návštěvníků: 223
Uživatelů: 1
Celkem: 224

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.7. 2023
Příspěvků: 6 | Témat: 2

07.01 2024 14:01


Ahoj lidi, mám A6 Avant modelový rok 2016, budu muset na servisní prohlídku a teď přemýšlím kam jít, autorizovaný servis nebo někdo jiný? Můžete mi prosím někoho doporučit?

Chci asi klasiku. Výměna oleje, podívat se jestli je auto v cajku a možná nahrát nový soft i mapy pokud by to šlo. Autorizovaný servis bude asi dražší a já bych ale nejen kvůli penězům, chtěl někoho kdo má do auta zápal a baví ho to.

Předem děkuji.
nahoru

sponzor





07.01 2024 14:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.6. 2014
Příspěvků: 821 | Témat: 18

15.01 2024 20:02


Porsche Brno je cajk i s cenou. Trochu připlatíš za olej, ale zase hodinovku maji u aut okolo tvého roku docela nízkou. Dá se ještě Kuba Automechanik, ale je strašně zasekanej časově a počkáš si.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.7. 2023
Příspěvků: 6 | Témat: 2

15.01 2024 20:04


Moc děkuji ❤️
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.4. 2012
Příspěvků: 101 | Témat: 12

15.01 2024 20:32


Kuba se ale přestěhoval do Hodonína, ne?
Ale už jsem u něj ve Slatině dlouho nebyl,,, všechno funguje a olej a filtry měním u nás na městě...
Porsche relativně cajk, ale objednání telefonem nebo formulářem prakticky nemožné. Chodím se objednávat jenom osobně
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

16.01 2024 10:42


Z Vyškova jezdi do Kyjova, dlohouhodobě tam byli jedni z nejlepších na Audi.
Čerstvá zkušenost z Porsche Brno, potřeboval jsem vyměnit čudlík parkování, práce zhruba na 10 minut, když znáš postup (znají) a máš správný nářadí (mají), tak mně tam ti čuráci začli nafukovat hlavu, že je to práce na dvě hodiny, musí se vytáhnout spínačka a podobný hovna.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

16.01 2024 11:06


eviator (15.01 2024 20:32) orig :
Kuba se ale přestěhoval do Hodonína, ne?
Ale už jsem u něj ve Slatině dlouho nebyl,,, všechno funguje a olej a filtry měním u nás na městě...
Porsche relativně cajk, ale objednání telefonem nebo formulářem prakticky nemožné. Chodím se objednávat jenom osobně


Jj, Kuba je v Hodonine, ja uz jsem skoncil tak, ze si vsechno delam sam, nebo pokud potrebuje auto na zvedak, tak v otevrene dilne.

U Porsche me taky parkrat nastvali, v mem okoli tam pravidelne jezdi 4 auta a nepravidelne 2 auta. Kdyz zatikalo antenou do Q8, vymluvili se na montaz PPF folii (folie byla vyplotrovana asi ve vzdalenosti 8mm od anteny). Kdyz chcipalo TT a kolisaly otacky tvrdili, ze je vse v poradku a ze tim, ze jsem zobrazil chyby pomoci VCDS oni je uz nemuzou videt (ne, nemazal jsem je a porad tam byli). Kdyz jsme pozadovali vymenu konkretniho dilu na TT s tim, ze kdyz to nepomuze, je to na nas, odmitli to. Tak jsme si jej vymenili sami a auto prestalo zlobit.

Objednani pres web - vetsinou zadna odezva. Update infotainmentu na A6 C8 odkladali, dokud nezcernal uplne.

Zpravidla ti zadnou jednotku nezaktualizuji, dokud tam nebude ocividny problem. Podle toho, jaky mas infotainment (tipoval bych MIB2), muze jit SW cestou aktivovat carplay, android auto (jestli to nemas uz aktivni) a aktualizovat mapy. Kvuli licencim ti ale krome aktualizaci map nic neaktivuji.

Takze asi jak pise Mr. Death - na prohlidku a bezny servis do Kyjova, ostatni veci svepomoci/klub. I kdyz mi prijde, ze zrovna vymena oleje v autorizaku je nejvic predrazena sluzba
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.6. 2014
Příspěvků: 821 | Témat: 18

18.01 2024 15:29


Hmm, tak to je zklamání z jejich Audi servisu. Škoda servis tam mají v topu a když vidí, že se vyznáš, tak tě nenatáhnou.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 22.8. 2015
Příspěvků: 42 | Témat: 13

19.01 2024 15:15


Do Porsche jsem jezdil se svou A5 roky jen s vidinou toho, aby se mi to jednou líp prodávalo s ofiko razítkem z autorizáku v knížce. Jen za roční prohlídku + výměnu oleje sem tam nechával 15k, to by mě ani tak nesralo, ale jednou z posledních kapek bylo, když sem si tam nechával dělat geometrii a pak sem se po vrácení auta podíval na palubní kameru (video níže pro pobavení). Dementi vidí, že tam je kamera a nahrává a stejně udělají toto:

https://youtu.be/KkP0oB8PsFw

By se ve mě krve nedořezali, když sem pak doma koukal na záznam

Sice trochu z ruky, ale teď jezdím na doporučení k Lucasovi do Třebíče, mladej frajer, mám s ním dobrý zkušenosti. Akorát lepší mu psát na FB (https://www.facebook.com/lukas.urbanek3) jinak tam všude figuruje jeho otec se stejným jménem.
Naposledy upravil farb dne 20.01 2024 13:31, celkově upraveno 1 krát. (5% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





19.01 2024 15:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.4. 2012
Příspěvků: 101 | Témat: 12

19.01 2024 17:44


TVL, to tu geometrii mohli dělat rovnou znovu
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2007
Příspěvků: 81 | Témat: 11

06.03 2024 13:32


Rad se pripichnu...Co pan Trpik v Komarove? Jinak ten Kyjov je porad kvalitni a ceny rozumny?
Jednou jsem psal poptavku na servis pres formular, a zadna odezva.. :/
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.7. 2023
Příspěvků: 6 | Témat: 2

06.03 2024 13:39


Trpík je fajn
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

06.03 2024 13:49


Trpík je dobrej, ale strašný čekací doby, než se domluvíš na opravě, měsíc fuč, pak tam postavíš auto, tři týdny na ně nesáhne. A nejspíš už moc nových aut brat nebude, má svou stálou klientelu.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.6. 2014
Příspěvků: 821 | Témat: 18

07.03 2024 10:36


V Kyjově jsem byl minulý týden s SQ7 a už je to srovnatelný v podstatě s jakýmkoliv jiným autorizákem jak cenou, tak kvalitou. Možná bych aji řekl, že v Porsche Brno se k tobě líp chovají a dodrží ceny na kterých se domluvíte. V Kyjově jsem měl fakturu o víc jak 10% vyšší, než na čem jsme se o pár hodin předtím domluvili a nebyl jsem informován.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2007
Příspěvků: 81 | Témat: 11

07.03 2024 12:04


SwitchCZ (Čt, 07.03, 2024 10:36) orig :
V Kyjově jsem byl minulý týden s SQ7 a už je to srovnatelný v podstatě s jakýmkoliv jiným autorizákem jak cenou, tak kvalitou. Možná bych aji řekl, že v Porsche Brno se k tobě líp chovají a dodrží ceny na kterých se domluvíte. V Kyjově jsem měl fakturu o víc jak 10% vyšší, než na čem jsme se o pár hodin předtím domluvili a nebyl jsem informován.


Ok, takze nic...a jsme tam kde jsme byli Bud teda zkusim Trpika a budu mit "trpelivost" , nebo nevim... Porsche Brno resit nebudu, autorizak bez os. pristupu mechanika neni nic pro me.
Ma jeste nekdo nejake tipy?
Na audi FB skupine jsem zahledl RF Auto (tam vsak byly zpravy, ze uz davno nejsou co byvali) nebo Lukas Slouka kousek za Brnem...
Pripadne
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Brno Ceska..?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1801 | Témat: 44

07.03 2024 12:29


V RF Auto už není p. Chládek, alias Huml, takže normální servis. ojebat zákazníka a hotovo.
ještě kuba automechanik, ale je ted v hodoníně.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

07.03 2024 13:10


Zalezi jak na co, porad mam s RF auto dobrou zkusenost, jak s terminama tak s provedenou praci. Huml tam uz bohuzel davno neni, ale pomohl i s mym autem vyresit problem, ktery nikdo jiny neodhalil.
nahoru

sponzor





07.03 2024 13:10


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 648 | Témat: 21

07.03 2024 13:18


farb (19.01 2024 15:15) orig :
Do Porsche jsem jezdil se svou A5 roky jen s vidinou toho, aby se mi to jednou líp prodávalo s ofiko razítkem z autorizáku v knížce. Jen za roční prohlídku + výměnu oleje sem tam nechával 15k, to by mě ani tak nesralo, ale jednou z posledních kapek bylo, když sem si tam nechával dělat geometrii a pak sem se po vrácení auta podíval na palubní kameru (video níže pro pobavení). Dementi vidí, že tam je kamera a nahrává a stejně udělají toto:

https://youtu.be/KkP0oB8PsFw

By se ve mě krve nedořezali, když sem pak doma koukal na záznam

Sice trochu z ruky, ale teď jezdím na doporučení k Lucasovi do Třebíče, mladej frajer, mám s ním dobrý zkušenosti. Akorát lepší mu psát na FB (https://www.facebook.com/lukas.urbanek3) jinak tam všude figuruje jeho otec se stejným jménem.


Kdy se Ti tohle v Brně stalo, prosím?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 648 | Témat: 21

07.03 2024 13:19


SwitchCZ (07.03 2024 10:36) orig :
V Kyjově jsem byl minulý týden s SQ7 a už je to srovnatelný v podstatě s jakýmkoliv jiným autorizákem jak cenou, tak kvalitou. Možná bych aji řekl, že v Porsche Brno se k tobě líp chovají a dodrží ceny na kterých se domluvíte. V Kyjově jsem měl fakturu o víc jak 10% vyšší, než na čem jsme se o pár hodin předtím domluvili a nebyl jsem informován.


Měli fluktuaci a vyměnilo se pár lidí, od té doby bohužel musím potvrdit a už to není co to bylo ...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 648 | Témat: 21

07.03 2024 13:20


SwitchCZ (15.01 2024 20:02) orig :
Porsche Brno je cajk i s cenou. Trochu připlatíš za olej, ale zase hodinovku maji u aut okolo tvého roku docela nízkou. Dá se ještě Kuba Automechanik, ale je strašně zasekanej časově a počkáš si.


Vozy po záruce a starší 5-7 let (podle modelu) mají slevu na práci za "péči o starší vůz". Mělo by platit pro všechny autorizáky Audi
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.6. 2014
Příspěvků: 821 | Témat: 18

07.03 2024 15:16


reveleR (07.03 2024 13:19) orig :


Měli fluktuaci a vyměnilo se pár lidí, od té doby bohužel musím potvrdit a už to není co to bylo ...


Kupodivu jsem tam jel na echo od rodinného příslušníka vedoucího servisu za konkrétním člověken na příjmu, který tam je téměř od začátku. Né že to vyžaduji, ale prostě když už se na termín objednáváš s tím, že jsi od nadřízeného kontaktu, tak bych čekal, že nebudou dělat takovej "levnej pojeb" s natahováním ceny u intervalového servisního zákroku. Se nemusí dělat ani mystery shopping =D

Pojedu na konci měsíce do Porsche Brno, tak dám echo jak to probíhá teď tam.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 648 | Témat: 21

07.03 2024 15:28


SwitchCZ (07.03 2024 15:16) orig :


Kupodivu jsem tam jel na echo od rodinného příslušníka vedoucího servisu za konkrétním člověken na příjmu, který tam je téměř od začátku. Né že to vyžaduji, ale prostě když už se na termín objednáváš s tím, že jsi od nadřízeného kontaktu, tak bych čekal, že nebudou dělat takovej "levnej pojeb" s natahováním ceny u intervalového servisního zákroku. Se nemusí dělat ani mystery shopping =D

Pojedu na konci měsíce do Porsche Brno, tak dám echo jak to probíhá teď tam.


Píšu SZ
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 22.8. 2015
Příspěvků: 42 | Témat: 13

07.03 2024 16:32


reveleR (07.03 2024 13:18) orig :


Kdy se Ti tohle v Brně stalo, prosím?


2 roky zpátky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 648 | Témat: 21

07.03 2024 20:36


farb (07.03 2024 16:32) orig :


2 roky zpátky


Jak se k tomu tehdá postavili? Řešil si to nějak?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 22.8. 2015
Příspěvků: 42 | Témat: 13

09.03 2024 13:33


reveleR (07.03 2024 20:36) orig :


Jak se k tomu tehdá postavili? Řešil si to nějak?


Volal mi nějakej manager a velice se omlouval, že jednoho z nich vyhodili (prej) a druhej, že je šikovnej, tak dostal jen pojeb (mladická nerozvážnost) a toho tam (prej) nechali.

Šlo na něm dost poznat, že nechce, abych to nahrál někam na net a že jak si představuju kompenzaci. Z fleku sem mu nic neřekl, ale že si to promyslím a dám mu vědět.

Nakonec sem tam jel az rok na další servis (klasika+olej v motoru) s tím, že mi nezapočátají práci, tak sem odkýval, ale i tak sem tam nechal zase skoro 10k.

Když sem si jel přebrat auto ze servisu a po cestě dom se rozsvtítila kontrola motoru. Jakože těžký WTF si říkám, tak tam volám a jedu zpátky. Přijímací technik se dušoval, že s tím nic nedělali. Po diagnostice mi řekli, že odešla pumpa v menší přečerpávací nádrži na AdBlue (asi náhoda?) a že se to musí vyměnit, takže mínus dalších 30k z účtu.

Konečná s Porsche Brno pro mě byla, když se po asi 3 měsících rozsvtítila kontrola znovu. Jedu tam na diagnostiku a prej zase něco s AdBlue, ale nebyli si jistí a že navrhujou zkusit vyměnit větší nádrž s čerpadlem za 30k, ale jakože neví, jestli to pomůže. Když prý ne, tak navrhujou zresetovat, ale že kvůli tomu, že to mám chipnuté je možnost, že mi ten reset usmaží řídící jednotku, tak jsem jim poděkoval a odjel a už se nevrátil.

Teď jezdím do Třebíče k Lucasovi, kterej mi AdBlue vypnul přes soft za 5k a mám klid.
nahoru

sponzor





09.03 2024 13:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.5. 2008
Příspěvků: 500 | Témat: 14

09.03 2024 15:51


reveleR (07.03 2024 13:20) orig :


Vozy po záruce a starší 5-7 let (podle modelu) mají slevu na práci za "péči o starší vůz". Mělo by platit pro všechny autorizáky Audi


Spíš si od začátku roku celkem přirazili na ceně originálních dílů. Minulý týden vymena skla na A6 (obyc bez vyhřevu), cena 25. A to až po tom, co jsem jsem mu ukázal nákupní cenu skla, tak tam dal snad 38% slevu.

Dřív když jsem tam šel objednat nějaký nějaký originál díl, tak tp bylo max 5-10% nahoru, už to beru vše přes LKQ, kteří mají určitě dalších 10% pro sebe.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 648 | Témat: 21

09.03 2024 16:53


honza.biker (09.03 2024 15:51) orig :


Spíš si od začátku roku celkem přirazili na ceně originálních dílů. Minulý týden vymena skla na A6 (obyc bez vyhřevu), cena 25. A to až po tom, co jsem jsem mu ukázal nákupní cenu skla, tak tam dal snad 38% slevu.

Dřív když jsem tam šel objednat nějaký nějaký originál díl, tak tp bylo max 5-10% nahoru, už to beru vše přes LKQ, kteří mají určitě dalších 10% pro sebe.


Marže je všude stejná, kámo, plošně na dealerství navíc importérem přímo určená. Pouze se může regionálně lišit podle aglomerace, servisních plánů a co se spádové odbavení-schopnosti klientů týče. Ale kdybys viděl, jak plošně od září do října a od prosince do ledna zdražili oficiální dodavatelé koncernu, tak by se Ti chtělo zvracet jako mě. Jeden příklad za všechny, tvůj známý z Brna, elektronicky sklopné tažné na passat alltrack, cena materiálu v srpnu 18 900 bez daně, v září 24 bez daně, v říjnu už 34 bez daně. Dnes se ani neptej .... pořád stejný kus hw, pořád stejný dodavatel, cena více než 2x taková ...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.6. 2014
Příspěvků: 821 | Témat: 18

31.03 2024 19:01


farb (19.01 2024 15:15) orig :
.... Dementi vidí, že tam je kamera a nahrává a stejně udělají toto:

https://youtu.be/KkP0oB8PsFw

By se ve mě krve nedořezali, když sem pak doma koukal na záznam


Já si říkal, že to je náhodnej fail a ještě k tomu starej, protože se mi to u Škody v Porsche Brno nestalo. Teď jsem měl v jejich Audi servisu SQ7 a stejná zkušenost.

Sedím u knihy jízd z telemetrické jednotky v autě a nestačím se divit, co servisní technici dělají s vozem na "projížďce", respektive závodním okruhu kolem dílny. Chápu, že se pánové na dílně chtějí svést na V8, ale čekal bych, že než auto začnou vytáčet do plných otáček při sprintech z nuly (?!), tak ten motor alespoň ohřejí. Následováno závodní jízdou okolo Slatiny, kde na padesátce jedou 85-90 přes přechody pro chodce a autobusové zastávky se zvýšeným počtem chodců z průmyslové zóny. Brzdění do křižovatek na poslední chvíli a opětovné rozjetí do plnejch mi už vysvětluje kam zmizely brzdy, na jejichž sjetí mne servis odpoledne upozornil.

Přikládám v příloze screenshoty z telemetrické jednotky, která ukazuje přesný stav auta v zónách po pěti metrech. Čím světlejší barva na trase, tím vyšší rychlost (zelená barva značí 80 km/h a více). Jak můžete vidět, tak to po výjezdu z každé křižovatky byla doslova závodní jízda.

Ihned po odjezdu ze servisu, kde mi přehazovali kola zimní 20" na letní 22" mi cvaká plechový zvuk z pohonného ústrojí v rozjezdu při zatočení přední a zadní nápravy. Myslel jsem si, že to dělá pouze rozdíl ve velikosti profilu gum, ale po zhlédnutí záznamu závodní jízdy servisáků to nechám prověřit.



nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2011
Příspěvků: 648 | Témat: 21

31.03 2024 19:31


Tohle je prostě strašná ostuda. Řeš to, jak jsem Ti psal do sz. Na tohle jsem neuvěřitelně alergický a podobné a horší věci mi x let zpátky udělali v Klokanovi na S3. Mrzí mě tvá zkušenost, ale čím dřív tyhle lidi vylejou, tím lépe...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

31.03 2024 19:35


Muzu zkusit dohledat podobny GPS* zaznam po oprave po bouracce, co jsem resil nekdy pres covid
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.5. 2008
Příspěvků: 500 | Témat: 14

31.03 2024 19:42


Hmm v Porsche klasika. Po tom, co si u A6 naposled nauctovali zbytečnou demontaz a montáž biurba jen kvůli výměně regulace a vrátili to pak se dvěma křivyma diskama, to už vozime raději do kyjova :-/
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email