Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 459 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 455
Uživatelů: 4
Celkem: 459

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 506 | Témat: 28

23.05 2020 14:14


áček (23.05 2020 12:00) orig :
No tak jsem to zprovoznil ale otázka je dá se to nastavit do češtiny a dát český ceníky?


Konečně to někoho napadlo dát do VmWaru a nezasírat si tím PC. Nyní to je jednodušší na spuštění i update i pro začátečníka.

Čeština tam je:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


onlineloader je i s aktualizací cen:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Ale zdá se mi, že to blbě hledá podle vinka (zatím ani jedna audina neměla vybraný správný kód motoru a třeba blok si musíš najít sám) a nejsou tam obrázky additional infa...
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

to ale všude píšou o této verzi, že nemá.
nahoru

sponzor





23.05 2020 14:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.4. 2011
Příspěvků: 186 | Témat: 20

23.05 2020 14:53


Návod jak Etku spustit po tom co vše stáhnete a nainstalujete wmplayer kde musíte vložit soubor ze složky kterou stáhnete na cztorrentu+volba češtiny do Etky na konci videa:


Přímý odkaz na youtube video


Návod jak dostat do Etky české ceníky (i když ty kde koho vůbec nezajímají) POZOR!!Před tím je nutné povolit wmplayeru přístup k internetu tak jak je na videu:


Přímý odkaz na youtube video


Ten konec videa je trochu zmatečný protože já už CZ ceníky měl nainstalované.Vy pouze přehodíte CZ vlajku a stáhnete ceníky

Hledání podle VIN* ale nečekejte,to jde jen u placených verzí protože tam se to online načítá ze serverů (kdyžtak mě opravte,mě to nikdy nešlo tak jak by mělo)

Pro áčka:to je to jak jsem ti psal že by se to nevyplatilo jak tobě tak mě.Kolik bych si měl říct za...kolik...max 4minuty práce?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

23.05 2020 21:46


Tak jak se ještě nastavuje ten přístup na internet? 1.je to strašně rychlý a 2. je tam přesto video tvoje logo Tak že pro moje IT schopnosti musíš pomalu a přehledně To se taky musí povolit v BIOSU? Nebo to jde jen přes to nastavení vlevo nahoře?
Ta čeština nastavení by mě nenapadlo hledat to tady ale i tak dík to už maká. Jediný co máš ještě špatně tak nastavení CZK a DPH je 21%.

UTILITA--NASTAVENÍ--NASTAVENÍ ZEMÍ.

Už se mi to začíná líbit

Edit: Tak připojení jsem zvládnul a ceníky aktualizoval.

Jediný co mě ještě zajímá dají se stáhnout či nastavit možnost náhledu některých dílů na fotkách po rozkliknutí konkrétního dílu? V předešlých verzích to u některých dílů jako svorkovnice a podobný věci bylo.
Naposledy upravil áček dne 23.05 2020 22:24, celkově upraveno 2 krát. (23% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.4. 2011
Příspěvků: 186 | Témat: 20

23.05 2020 22:22


Jo nejspíš je někde potřeba v nastavení poupravit to DPH.Já a nikdo komu jsem Etku instaloval ceníky nezajímaly ptž každej nakupoval u konkurece a ne v autorizáku.Takže tohle jsem nikdy nějak neřešil

Vlevo nahoře:
Player-Removable devices-Network adapter-Connect
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

23.05 2020 22:27


Jo to nastavení DPH je v tý utilitě jak jsem psal.

Ještě otázka dá se nastavit i čeština v tom virtuálu? Je tam teď jen němčina a angličtina. Což osobně moc nemusím ale téměř se vším jsem se popral.


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.4. 2011
Příspěvků: 186 | Témat: 20

23.05 2020 22:33


Ne tak to nejde.Ale je to zbytečný..o no to "správný" na co bys měl kliknout je zvýrazněný o proti ostatním možnostem
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.11. 2015
Příspěvků: 854 | Témat: 21

23.05 2020 23:17


Nedate to niekto na ulozto?nechcem sa registrovať len pre to jedno stiahnutie. Kludne tam dajte iny nazov nie etka aby to admini nevymazali...

Dik
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 506 | Témat: 28

24.05 2020 8:26


hanzik (23.05 2020 22:33) orig :
Ne tak to nejde.Ale je to zbytečný..o no to "správný" na co bys měl kliknout je zvýrazněný o proti ostatním možnostem


Samozřejmě to jde Připoj virtuál na net (viz nahoře už o tom psali, jak), pak klikni ve virtuálu na Start / Settings / Language nebo jak to tam je / pak nalevo vyber language znova / a dole přidej jazyk Czech, kde klikni na detail a stáhni přes tlačítka Download vše potřebné (3 části celkem). Pak restartuj virtuál, znova stejný postup Start / Settings / Language nebo jak to tam je / a nahoře mezi Eng a De přibyl jazyk čeština. Po vybrání jazyka bude chtít odhlásit, proveď hned a máš češtinu...

Edit:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Naposledy upravil Issue dne 24.05 2020 8:29, celkově upraveno 1 krát. (4% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





24.05 2020 8:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 506 | Témat: 28

24.05 2020 8:27


pety k (23.05 2020 23:17) orig :
Nedate to niekto na ulozto?nechcem sa registrovať len pre to jedno stiahnutie. Kludne tam dajte iny nazov nie etka aby to admini nevymazali...

Dik


regni se na
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
, příjde ti tam potvrzovací mail, potvrď, stáhni... neřeš Uložto, ostatní by si to stejně nestáhli, protože to stejně smažou (nekontrolují to pomocí názvů, ale CRC součtů).
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.4. 2011
Příspěvků: 186 | Témat: 20

24.05 2020 8:38


Issue (24.05 2020 8:26) orig :


Samozřejmě to jde Připoj virtuál na net (viz nahoře už o tom psali, jak), pak klikni ve virtuálu na Start / Settings / Language nebo jak to tam je / pak nalevo vyber language znova / a dole přidej jazyk Czech, kde klikni na detail a stáhni přes tlačítka Download vše potřebné (3 části celkem). Pak restartuj virtuál, znova stejný postup Start / Settings / Language nebo jak to tam je / a nahoře mezi Eng a De přibyl jazyk čeština. Po vybrání jazyka bude chtít odhlásit, proveď hned a máš češtinu...

Edit:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Samozdřejmě???Cožee???
Ale on myslel češtinu do WMplayeru (tak jsem to aspoň pochopil) K čemu je v tom cos mu dal návod čeština asi tak dobrá když tam se nenastavuje vůbec nic co se týče Etky?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.11. 2015
Příspěvků: 854 | Témat: 21

24.05 2020 12:39


tak to skusim a uvidime ale ked nainstalujem bitcomet tak mam rychlost stahovania ako aj priebeh na nule. tak neviem ci to stiahnem...
Naposledy upravil pety k dne 24.05 2020 13:37, celkově upraveno 1 krát. (71% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.05 2020 13:12


Češtinu jsem myslel do toho virtuálu. Ale není to nutný. Když bude čas a chuť zkusím to.

Ještě jedna věc co mě zajímá dá se natráhnout do etky nebo ji nastavit tak aby se u některých dílů ukázala i fotka dílu? v tý 8.1 mi to jde tak jestli to jde i tady v tý 8.2? Mám pocit že musí bejt přístup k internetu a zřejmě se musí někde něco povolit nebo nastavit cestu aby to šlo.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.05 2020 15:01


Issue: Tak jsem to zkoušel a čeština tam není dostupná v tom seznamu kde se dají přidat další jazyky, tak asi smolík.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.4. 2011
Příspěvků: 186 | Témat: 20

24.05 2020 16:06


pety k (24.05 2020 12:39) orig :
tak to skusim a uvidime ale ked nainstalujem bitcomet tak mam rychlost stahovania ako aj priebeh na nule. tak neviem ci to stiahnem...


Použij utorrent 2.2.1 nejlíp (ten ke na cztorrentu doporučovaný).Mělo by to stahovat poměrně rychle
Naposledy upravil hanzik dne 24.05 2020 16:45, celkově upraveno 1 krát. (10% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.05 2020 16:40


Použij qBittorrent v4.2.5 v něm to jde parádně v nočních hodinách je to za cca 1,5h stažený.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 506 | Témat: 28

24.05 2020 17:03


áček (24.05 2020 15:01) orig :
Issue: Tak jsem to zkoušel a čeština tam není dostupná v tom seznamu kde se dají přidat další jazyky, tak asi smolík.


V tom seznamu není dostupná, protože ještě není přidaná. Musíš mít virtuál připojenýá k netu, už tu někdo nahoře psal, jak. Jakmile si ji přidáš (1), pak stáhneš všechny tři komponenty (3), pak restartuj virtuál, teprve pak můžeš přepnout windows klávesnici do CZ (4 - toto není potřeba) a nakonec celý win (5) - viz obrázky, kde přidávám třeba španinu .
1)
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

2)
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

3)
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

4)
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

5)
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Jinak ten virtuál doporučuju trochu přenastavit, alespoň RAMku tomu zvedněte na 4GB, protože to jinak jede jak s hnojem... a to je podstatnější, než čeština.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





24.05 2020 17:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.4. 2011
Příspěvků: 186 | Témat: 20

24.05 2020 17:07


Issue :tak záleží kdo ma jakej střep.Pokud má někdo v noťasu 4GB RAM tak tvoje rada může skončit špatně (nebude to fungovat vůbec)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 506 | Témat: 28

24.05 2020 17:11


hanzik (24.05 2020 8:38) orig :


Samozdřejmě???Cožee???
Ale on myslel češtinu do WMplayeru (tak jsem to aspoň pochopil) K čemu je v tom cos mu dal návod čeština asi tak dobrá když tam se nenastavuje vůbec nic co se týče Etky?


Čestina do windows je mu dobrá k tomu, že chtěl vědět, jak na to Se tě to nějak dotklo... tolik otazníků.
Mimojiné, pokud si třeba do toho virtuálu nahraje i VCDSku nebo CarProg a někam si ten virtuál odzálohuje (třeba i jen zkopíruje), může začít třeba beztrestně laborovat s češtinou i do těchto softů (jako třeba si nahrát počeštěnou VCDSku a zkoušet)
Prostě to chtěl vědět no.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 506 | Témat: 28

24.05 2020 17:13


hanzik (24.05 2020 17:07) orig :
Issue :tak záleží kdo ma jakej střep.Pokud má někdo v noťasu 4GB RAM tak tvoje rada může skončit špatně (nebude to fungovat vůbec)


Opět nemáš pravdu kolego. Virtuály, předně VmWare oproti HyperV si hlídají, abys to nepřepísknul, a upozorní tě (taková ta modrá šipka). A i když se ti to náhodou podaří, nic to nezpůsobí, zase si to snížíš a pustíš... Asi s touto původně serverovou technologií moc neděláš, viď?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.05 2020 18:16


Tak ta čeština tam už je. Nešla mi stáhnout páč už jsem ji stáhnul předtím a v seznamu pak už nebyla podsvícená. Moje blbost.
Tak hraju si s tím a chci ci přizpůsobit víc věcí co se týká jen tý virtuální verze. Velikost ikon změnit obrázky atd jen taková kosmetika.Nastavit si lištu aby se mi schovávala prostě blbosti.

Šlo mi o to když chci něco kopírovat abych tam měl český popisky.A líp se mi pracuje s PC když vím co přesně dělám. Jsem poleno na jazyky,i když už vím co co znamená ale jistota je kulomet.

Jsem rád že dokážete ochotně poradit i slabším kusům jako já tak se nehádejte.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 506 | Témat: 28

24.05 2020 18:31


Takové kamarádské škádlení... Netřeba ale nikoho plašit, aby se pak bál zkoušet.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.05 2020 18:39


Tak maká to teď přijde na řadu koupě SSD a komplet přeinstalace a dám si repete s instalací virtuálu s etkou
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.11. 2015
Příspěvků: 854 | Témat: 21

24.05 2020 20:23


Tak ja stahujem a som na 35 percentách tak uvidime ako to bude s inštaláciou...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.05 2020 20:31


Nainstaluješ jen ten VMware a v tom co stáhneš jen oteřeš a spustíš. Pak už je to jenom o tom donastavení a upravení etky. Fakt je to jednoduchý. Když jsem to dal já tak to daj už všichni Větší IT poleno než já snad už není
nahoru

sponzor





24.05 2020 20:31


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.11. 2015
Příspěvků: 854 | Témat: 21

24.05 2020 21:09


ok.skusim...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.11. 2015
Příspěvků: 854 | Témat: 21

25.05 2020 16:09


Uz to ide. Tak super, diky vsetkym
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.6. 2020
Příspěvků: 1 | Témat: 0

13.06 2020 21:42


Díky moc, konečně jsem mohl použít ETKA.
Zkoušel jsem i ceny, ale jsou divné vše se pohybovalo kolem 80 Kč s daní. Ať silenblok nebo brzdový kotouč.

Ale každopádně děkuju ceny si seženu na trhu, jde hlavně o kódy dílů.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

14.06 2020 14:50


Mas jen blbe nastaveno me to ukazuje normalne.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2020
Příspěvků: 3 | Témat: 0

18.06 2020 20:55


hanzik:
Ahoj, přihlásil jsem se na CZ Torent.
Stáhne se mi soubor který nejde nijak otevřít.
Děkuji za info. jak postupovat.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.3. 2011
Příspěvků: 51 | Témat: 16777214

18.06 2020 21:03


Stahni si utorrent, v tom to otevres, stahnes a tak.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Žádné nové příspěvky
2
16.Prosinec 2017 Zobrazit poslední příspěvek
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email