Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 1 června 2024
Celkem je zde 306 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: LiborJ1
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 470
Online návštěvníků
Návštěvníků: 302
Uživatelů: 4
Celkem: 306

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: Audi A6 4F
Ketré se líbí nejvíce?
4
76% 
[ 10 ]
76%
2
15% 
[ 2 ]
15%
3
7% 
[ 1 ]
7%
1
0% 
[ 0 ]
0%
Uživatelé hlasovali : 0
Celkem hlasů : 13

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

08.02 2010 14:52


Zdravím,

jeden člen klubu momentálně vybírá Audi A6 4F 3.0TDi. S čím jsem uměl poradit jsem poradil a momentálně mu vyšli 4 adepti. Vím, že to nikdo z Vás nevidí na vlastní oči, ale alespoň podle obrázků, výbavy apod. kdyby jste poradili, která se Vám líbí nejvíce, trochu by mu to pomohlo.

Numero uno:
1

Numero due:
2

Numero tre:
3

Numero quattro:
4

Moc díky za názory
nahoru

sponzor





08.02 2010 14:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 15:04


Zdravím všechny,

tak ten člen jsem já a zároveň čekatel.. Velice děkuji za Vaše příspěvky, rady, návrhy, zkušenosti atd.. Přivítám jakékoliv informace ohledně vozu, případně rad ohledně dovozu, přihlášení atd..

velice Vám všem děkuji za příspěvky.. Ricom
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

08.02 2010 15:09


Ty čtyři adepti jsou si velmi podobní.Předek z jedničky a kola z dvojky bych naházel na tu nejnovější čtyřku
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 29.2. 2008
Příspěvků: 4249 | Témat: 19

08.02 2010 15:11


vítej na klubu. sem ti kliknul na čtyřku. je to sline a je mladší než dvojka. p.s. kdyby sis nevybral, nechám ti moji
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 15:20


to je hodně dobrá rada.. díky přesně tak bych to udělal taky.. to asi nepůjde.. bohužel.. ale přesně mi čteš myšlenky.. valchaaa
Naposledy upravil ricimond dne 08.02 2010 15:22, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

08.02 2010 15:21


ricom: Jsem taky pro tu čtyřku je to model 2008, parádní výbava(ne že by ty ostatní byly social edice)a přímo na stránkach prodejce jsou ty fotky v parádním rozlišení.Vítej a dobře vyber
nahoru

Anonymní





08.02 2010 15:25


2ka, jednoznačně..
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 15:26


no jo to máš pravdu.. a v čem tkví výhoda modelu 2008. když mě se zdá že je úzká což asi fakt dělá blbé nafocení.. jinak cena a vše je tam velice zajímavé.. pravda je že tam pojedu až koncem tohoto měsíce, takže je otázka jestli tam ještě bude..
ale zase už to nějakou dobu sleduji a tyhle ty A6 se fakt denně neprodávají
nahoru

sponzor





08.02 2010 15:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

08.02 2010 15:36


ricom: U nás tě žádná A6 nezaujala že jedeš nakupovat do říše?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 16:26


no u nás mě fakt nic nezaujalo.. zaprvé jsou tady podstatně dražší, za druhé podstatně stočené jako prase, zničené a nejsou ve výbavě kterou požaduji..

Taky jsem viděl střelce co ta tu co chci já řekněme ve stejné výbavě atd chtěli kolem 850 tis bez daně.. se asi posrali nebo tak..

nehledě na to že tady bych musel zaplatit i dph v německu nakoupím jako plátce bez dph.. což je dost znát že..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.2. 2009
Příspěvků: 354 | Témat: 4

08.02 2010 16:54


Z toho co mám možnost dle fotek posoudit, tak bys ani s jednou neudělal chybu (skutečný stav auta nemůžu vzít v potaz) ale nejvíc, i když nevím proč, mne zaujalo numero Quattro. Jinak vítej na klubu a přeju šťastnou ruku při výběru.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

08.02 2010 17:04


ricom: Mě se hodně líbí u nás tohle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
ale pasa má od něj A4 a nádával na něj dost...a pak dohle je dost luxusní
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Takže když tam budeš kupovat v Německu tak jen potvrzení z finančáku že jsi plátce a u nás to DPH zaplatíš a narokuješ až pak nebo ne?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 17:10


valchaaa: tak ta druhá je docela pěkná fakt.. ta už vypadá rozumně..
jasný do němec sebou výpis Z OR a výpis o přidělení DIČ, koupíš bez daně a jeto.. tady nic už.. proč by jsi ho tady platil a pak nárokoval.. to nemá přeci smysl když jsi plátce.. je to takhle udělaný..

při dovozu z EU tedy.. už je to asi rok takto..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

08.02 2010 17:11


valchaaa:
a pak dohle je dost luxusní
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Tak tahle je fakt uzasna, asi bych nevahal a jel se na ni podivat
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 17:14


ne ne já fakt u nás to kupovat nechci a nebudu.. a už vůbec ne v Praze.. když jsem tenkráte kupoval pašíka stačilo mi to..

rád to přenechám kupci u nás.. javascript:emoticon('')
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvků: 75 | Témat: 3

08.02 2010 17:16


Zdravim tak stěch 4 se mi nejvíce líbí ta 4 taky jsem pro ni hlasoval

(a pak dohle je dost luxusní
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a tahle je taky velice pěkný kousek Hodně štěstí při výběru!
nahoru

sponzor





08.02 2010 17:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 17:17


sTeblo:

Tak tahle je fakt uzasna, asi bych nevahal a jel se na ni podivat


a má ošklivý kola fakt.. a chce za ní dost.. dostanu se níž..
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

08.02 2010 17:18


ricom:
Tak tohle dilema Ti nezávidím. Našel's krásný kousky. Sice C6, Avant a ještě nafta představuje kombinaci mimo moji oblast zájmu, ale stejně musím uznat, že např. 4ka v kombinaci s kolama z tuším 3jky .. hmm ...

Taky hledám A8 aspoň ve výbavě co mám teď v šestce a téměř nesehnatelné
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

08.02 2010 17:18


ricom: sTeblo: Prodával už jednu A6 předtím a mě osobně se líbila ještě víc než tahle.Tato má i vzduch. podvozek což může být pro někoho naškodu.A už nevím zda by šlo koupit a odečíst DPH.Jedině zavolat.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 17:42


no ten vzduch nevím nevím. prý se to sere.. tohle bude konečná cena.. a asi to bude dovoz.. to přesně odpovídá tomu že to koupil bez daně trochu to pošachral účetně a prodává to dále.. tak 50 tis na tom má..

ale uznávám je pěkná..
jsem tvrdohlavej pokoupím sám v němcku.. má to ten správný náboj obchodní..
třeba šmejdi německý trochu srazím ještě..
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

08.02 2010 18:21


ricom: Já bych nekupoval v Německu protože bych se s něma prostě nedomluvil Ale dohadovat se o ceně v ČR bych si troufnul Netuším zdali se dá něco srazit v Německu.Už jsi s těmi prodejci nějak komunikoval?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 19:14


já taky neumím německy.. trochu anglicky.. ale bude mi pomáhat kolega co supr mluvím. a min rok jsem tam kupoval golfa u turka a nebyl problém..

ruce nohy lámaná english.. ukecal jsem 800 euro.. z 5800 na 5000 to jde ne..

uvidíme.. já prostě nevěřím autům prodávaných u nás.. fakt mám jen špatné zkušenosti.. hlavně s passaty v praze a okolí..
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 6908 | Témat: 182

08.02 2010 21:14


ricom: kliknul sem ti na 4ku, ale jinak bych nevzal ani jednu, protoze to neni manual ale to je vec nazoru
U posledni se mi nejvic z adeptu libi interier a celkove budi nejlepsi dojem.

Hodne stesti pri konecne koupi
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

08.02 2010 21:41


Prozatím moc děkuji Všem za Vaše názory, poznatky a hlavně názory.. Ještě bych přivítal nějakou debatu ohledně motorů, výbavy, Tiptroniku atd.. můžu-li vás poprosit..

přeci jen jste již zkušenější OOOO..
nahoru

sponzor





08.02 2010 21:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 29.2. 2008
Příspěvků: 4249 | Témat: 19

08.02 2010 21:49


výbavu máš víceméně danou. a do takovýho auta si už manuál nějak neumim dopasovat. automat jednoznačná volba
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 25.8. 2009
Příspěvků: 3641 | Témat: 7

08.02 2010 22:15


ricom: chces tu poslouchat proc webasto a proc ne webasto? ber maximalne moznou vybavu, spoustu nas po tehle zime mrzi ze nema nezavisle topeni na DO
v lete nas bude stvat ze nemame solarni sibr ktery nam lehce vyvetra auto...
nektere stve ze nemaji quattro...
co se tyce automatu, to je na tobe, ja osobne jsem pro automat... k tomuhle auto tu proste patri uz... (automat je pro slecinky, manual pro otroky)
proste vybavy neni nikdy dost ma to mensi nevyhodu ze vsechno se muze vysrat
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

08.02 2010 23:09


sanysek: Tak tak čím víc výbavy tím líp.
Pokud člověk u takovýho auta přemyšlí že tohle raději ne jelikož se to může pokadit tak to je lepší koupit Fabii Juniora.Nemá ani posilovač řízení takže se nepokazí
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 6908 | Témat: 182

08.02 2010 23:57


Pokud muzu odpovedet proc manual?
Mensi naklady na udrzbu, neni poruchovej oproti TT, pro ten pocit z kvedlani (pri kombinaci s tempomatem stejna pohoda jak TT), pro ten pocit si podradit dle sve potreby ne dle potreby elektroniky...
Ale samozrejme za predpokladu, ze mas k manualu vztah a nevadi ti neustale prerazovani pri hopsani v kolonach, kde zase dostava spojka na frak, ale to bude dostavat i u TT.
Ja jsem treba extrem, kdybych mohl, chtel bych S8 a mozna budu exot ale s manualem, pro ten pocit z jizdy, nesnasim automat v cemkoli, nuda nuda nuda, mel sem cest s automatama i v silnych autech a proste me to nebavi...
No ale dost o me.
Jinak doporucuji aby to melo webasto, vyhrivany sedacky atd. dobre veci, ktere ocenis v zime
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

09.02 2010 0:17


maczaCZ:
To je ale dost základní omyl Elektronika automatu neudělá nic, co pilot nechce. Kdyby's v tom najel pár tisíc, poznáš, že s automatem lze řadit skoro stejně jako s manuálem, stačí mít jen cit ve špičce nohy.

Náklady jsou u automatu mnohem nižší, v automatu měníš jen olej a filtr. U manuálu se časem nevyhneš spojce.

Spojka v TT ve městě netrpí, anžto je tam od toho hydroměnič. A pokud jde o spotřebu, tak ta se u automatu nezvedá, spíš naopak

To je zase pohled z druhé strany, ale věř, že jsem uvažoval stejně a chtěl osmu v 2.8 a manálu, teď je mi 4.2 málo
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 6908 | Témat: 182

09.02 2010 0:21


root: s jidlem roste chut, to je normalni Ale tak u tebe je to i skrz to, ze si s manualem nerozumis tak dobre, ne? ))
Uznavam, ze sem s automatem nenajel to co s manualem, ale ani tak bych ho nikdy nechtel, mozna az budu dedek, ale to zase budu chtit nejakou ameriku a do ni zase manual
S tou elektronikou sem myslel treba to video s A4 allroad v hummer centru Tohle ti manual neudela a nevim, jestli by ten automat byl schopnej clovek udrzet ve vysokych otackach aby nepreradil
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email