Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je neděle, 22 září 2024
Celkem je zde 394 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: tranzzik
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 707
Online návštěvníků
Návštěvníků: 391
Uživatelů: 3
Celkem: 394

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7881 | Témat: 86

19.12 2009 22:20


Tak jsem se před chvilkou vrátil z kina. Nebyl jsem v kině už pár let, ale na tohle jsem se vypravil s nadšením. Recenze pozitivní, tak jsem to prubnul. Dorazil na Zličín, koupil lístky za 219 kč za kus, koupil colu a popcorn, vyzvednul brejle (prubnul jsem rovnou 3D) a šel zasednout do sálu. S nadšením nasadil brejle a čekal. Přečkal pár 3D reklam na další filmy a pak to začalo. Od začátku do konce jsem se bavil. Má to akci, vtip, nápad, prostej ale krásnej příběh... Celejch dlouhejch 166 minut uteklo jako voda. Ani jsem se nenadál a byl konec. Na popcorn jsem si ani nevzpomněl. Na konci jsem ho bral sebou do auta na cestu. Tak perfektní film jsem opravdu dlouho neviděl. Můžu jenom doporučit. A když už, tak prubněte 3D. Opravdu to stojí za to. Bál jsem se i českého dabingu, ale i ten se jim povedl. Mě se jen tak nějakej film nelíbí, ale tohle je prostě bomba. Dokonce přemejšlim, že na něj vytáhnu mladou a pudu s nadšením ještě jednou. Jestli se někdo dlouho chystá na pěknej film a nemůže se rozhoupat tak jako já, tak tohle opravdu stojí za to. Ježiši já chci svého Avatara!
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému



Přímý odkaz na youtube video
nahoru

sponzor





19.12 2009 22:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

20.12 2009 12:14


Můžu též jen doporučit - planeta Pandora je do detailů moc pěkně propracovaná... Také jsme včera s přítelkyní byli, sice ne 3D, ale plánujeme to napravit napravit...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 502 | Témat: 7

20.12 2009 12:20


Už mám zamluvené lístky na středu na 3D. Podle traileru to vypadá velice dobře.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

20.12 2009 15:11


hmmmpppffff .... ja tomu moc nedavam ... pribeh klise .. hromada barvy a efektu ...

a 3D je posrany ceskym dabingem ...

no uvidime ...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 30.4. 2009
Příspěvků: 3016 | Témat: 29

20.12 2009 15:12


2Pix: Koukám že tebe jen tak něco neuspokojí co ??
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

20.12 2009 16:06


ja sem proste narocnej filmovej divak ...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 30.4. 2009
Příspěvků: 3016 | Témat: 29

20.12 2009 16:07


2Pix: To teda
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7881 | Témat: 86

21.12 2009 20:42


Siki:
jj na avatara se taky chystám,viděl jsem recenzi když jsem byl v kině na 2012 a vypadalo to good.
Cinestáre těš se na mně


Satan Coupe:
Na film nepůjdu, na to nemám zbytečný prachy, tyhle filmy jsou jen o efektech, o 3D a bůhvíčem, ale příběh jaksi mizí, nějak se poslední dobou z filmů ztrácí lidskost a všechno je moc těžko uvěřitelný.


Cadaverous:
Satan Coupe: Tak přesně tohle jsem si říkal taky. Proto jsem dlouho nebyl v kině. Ale po skouknutí tohohle filmu jsem změnil názor. Tenhle film za 219 kč za lístek opravdu stál a v úterý jdu asi ještě jednou s mladou...


sTeblo:
Ted jsem se vratil z kina. Byl jsem na 3D verzi. Film moc hezky, to 3D tomu jeste pridavalo, na CSFD to ma taky 93%, takze celkove nadprumerne.....ale tak nejak uz po 15-20 minutach jsem vedel co se tam bude dit a jak to dopadne. Bohuzel, zadne prekvapeni se nekonalo a skoncilo to tak, jak jsem predpokladal. Ale jinak super podivana, celkove DOPORUCUJU


Nevyhazuj zase něco co sem patří ale díky...
nahoru

sponzor





21.12 2009 20:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

21.12 2009 23:17


Cadaverous: Omlouvam se, presunu kdyztak jeste ty zpravy, co zustaly v zoo....delal jsem to strasne narychlo, ptz jsem musel zmizet a tys tak nalehal


Ps. tak nepresunu, ze zoo se uz neda dostat, kdo se tam dostane, je natrvalo v pr.eli
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7881 | Témat: 86

22.12 2009 2:52


sTeblo: To nevadí. Já to sem dopsal... A ještě jednou díky za promazání.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 20.11. 2008
Příspěvků: 6147 | Témat: 64

22.12 2009 3:26


sTeblo:
Ted jsem se vratil z kina. Byl jsem na 3D verzi. Film moc hezky, to 3D tomu jeste pridavalo, na CSFD to ma taky 93%, takze celkove nadprumerne.....ale tak nejak uz po 15-20 minutach jsem vedel co se tam bude dit a jak to dopadne. Bohuzel, zadne prekvapeni se nekonalo a skoncilo to tak, jak jsem predpokladal. Ale jinak super podivana, celkove DOPORUCUJU


Právě, mě hrozně, ale opravdu hrozně vadí, když vím, co se bude dít.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

22.12 2009 11:29


me ten film nekam moc netahne ale ted jsem zabrouzdal do warez a tam uz je v dobre kvalite tak se podivam:-)
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7881 | Témat: 86

22.12 2009 12:21


shaggy: Dobrá kvalita znamená jakou? TS, nebo Cam rip? Ubezpečuju tě, že to nebude takovej zážitek jako z kina. Já si stáhnul včera TS verzi a je to děs a hrůza...
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

22.12 2009 14:44


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

22.12 2009 18:11


byl jsem také na jedné z prvních 3D projekcí - filmu to rozhodně pomůže, ve 3D kině vidím novou cestu a šanci kin jak si udržet diváky.

k filmu - jak to byl oslavovaný a vychvalovaný film, hodně záporů - trapnej příběh, zdlouhavé - chtělo by to pořádně prostříhat, akce průměrná, romantika průměrná, drama průměrné, americky hodně připitomělé. pokud námět v ekologii, stačilo to říct ve filmu pětkrát - nemuselo se to divákovi vtloukat do hlavy každé tři minuty přitroublejma kecama.

ale i přes toto všechno má u mě film 85%, protože je zde vidět neskutečná práce, neskutečný cit pro detail a preciznost. pandora je to nejkrásnější filmové místo na světě a jen pohyb po lese je úchvatný. film se snaží zalíbit úplně každému - akce, romantika, drama, ekologické poslání, mírové poslání, sci-fi, atd. ale díky tomu je to takovej kočkopes, kterej se nikdy nestane kultem a nebudete mít rozhodně nutkání ho vidět znovu. není to kul jako matrix, vetřelci, star wars, pán prstenů a ač se mi to těžko říká - třeba i harry pottěr.

každopádně ideální film pro masy a i náročný divák bude unešen parádní nenáročnou podívanou.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

23.12 2009 9:48


tak jsem to ani nestahoval me to vubec nic nerika tento film moc umele ... ani se nechci na to podivat:-D
nahoru

sponzor





23.12 2009 9:48


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

23.12 2009 10:13


lordmystic:
k filmu - jak to byl oslavovaný a vychvalovaný film, hodně záporů - trapnej příběh, zdlouhavé - chtělo by to pořádně prostříhat, akce průměrná, romantika průměrná, drama průměrné, americky hodně připitomělé. pokud námět v ekologii, stačilo to říct ve filmu pětkrát - nemuselo se to divákovi vtloukat do hlavy každé tři minuty přitroublejma kecama.


a presne takovyhle reakce mi ten film srazej dolu .. a dolu ... a dolu ...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

23.12 2009 12:11


2Pix: ale i přes to je to zážitek ve 3D verzi a na to kolik mi tam vadilo věcí jsem se až tak moc nenudil - což mě překvapuje.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.6. 2009
Příspěvků: 1012 | Témat: 20

23.12 2009 15:19


Na tomto filmu sem byl taky na 3D. Myslim že být to v puvodním znění tak sem ještě vic v prdeli ale zase bych si asi tolik nevychutnal právě super projekci 3D . Tak nevim co je lepší jestli titulky a nebo 3D s dabingem . Ale filmek byl dost dobrej sice trošku pohádka s hapyendem ale co
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

23.12 2009 16:57


mamut: ten dabing to zase o kus srážel dolu, jako dabované filmy v poslední době stojí za starou bačkoru, málokterý film je teď nadabován kvalitně, si vzpomínám třeba na pána prstenů, tam byl dabing zakomponován i pro 5.1 zvuk a je to výjimka, ostatní filmy to často hodně pokazí. bohužel jsem na avatara šel taky na dabing, titulky se v mém kině vůbec nepromítali - škoda . jinak český dabing avataru nebyl úplně nejhorší, jen ty samé hlasy a prostě to k tomu nesedělo.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.6. 2009
Příspěvků: 1012 | Témat: 20

23.12 2009 19:29


lordmystic: dabing nevydělává tak proč ho dělat pořádně
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 502 | Témat: 7

23.12 2009 20:00


Dneska jsem to zhlédl ve 3D a líbilo se mi to opravdu hodně, dabing si myslím že byl dobrý, aspoň jsem si mohl vychutnat efekty a ne jen číst titulky. Ale až to budu mít doma tak se určitě mrknu na původním znění.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22162 | Témat: 587

30.12 2009 18:31


film vybornej, dabing vybornej

co me ale hodne sere je muzika
okamzite jsem poznal, ze to je stejnej skladatel jako Enemy at the Gates

stejnej pripad

The Rock > Black Hawk Down > Pirates of the Caribbean

atd. atp.
z toho jsem znechucenej, jinak vybornej film
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

08.01 2010 16:08


Pouhých sedmnáct dní stačilo Avatarovi, aby vidělal miliardu.
Už je mezi pěti nejvýdělečnějšími filmy historie a vypadá to, že budenakonec bojovat jen s dalším Cameronovým filmem Titanic.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





08.01 2010 16:08


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Anonymní





13.02 2010 23:04


tak jsem ho ted zkouknul take ..... vynikajici film....
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 15.12. 2007
Příspěvků: 1011 | Témat: 22

13.02 2010 23:19


Videl som to este tesne pred Vianocami, v 3D, a velmi sa mi to pacilo. Konecne po dlhej dobe pozeratelny velkofilm. Nas dabing bol vynimocne dost dobre spraveny... nelutujem ze som dal za to celkom dost penazi
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

15.02 2010 7:51


jsem po klasickém 3D kině v čb navštívil avatara i v imaxu, ponohodnotném 3d. abych pravdu řekl, z kvality jsem byl rozčarován. zvuk tedy absolutně perfektní, statické 3d scény také dobré, ale při pohybu kamery byl obraz dost rozostřený. opravdu mě to velice zklamalo. také jsem seděl až v páté řádě od plátna a už jsem viděl okraje plátna - nepříjemně nepřirozené, ten poměr stran mi na celovečerák ve 3d moc nesedí (na dokumenty lepší). tak vám nevím nevím
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

15.02 2010 14:26


Já to mám v kompu, tak jak bude čas tak to zhlídnu, vím že v kině je to lepší, ale na to kašlu, nejsem ochoten dávat takovou přemrštěnou cenu za vstupenku.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

15.02 2010 14:56


radar354: vše je o prioritách, u tebe to nebudou filmové vizuální zážitky . ale doufám že tu pak nebudeš psát jaká to byla kravina... i když vlastně jo nevidět to ve 3D
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

15.02 2010 15:09


lordmystic:
efekty ve filmech mě taky berou dech, 3D je super jenže já nevím proč, ale když na nějakej takovej film koukám tak je mi z něj špatně a sedět tam 2,5 hodiny a pak z toho nic nemít, nebo odejít po 20minutách že je mi z toho zle, tak za to ty prachy fakt nedám.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email