Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 28 kvě 2024
Celkem je zde 713 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: fas
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 460
Online návštěvníků
Návštěvníků: 706
Uživatelů: 7
Celkem: 713

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

18.09 2009 18:47


jvees69:
Na tom serveru se neprodávají jen předváděčky. Cena asi bude vyšší, to jo.

Když "investuju" tolik peněz chci co nejvíc muziky, tzn. Auto s jasným původem, se zárukou s jasnou historií. Chci se mít čeho chytnout když jedu v servisních intervalech atp. Chci všechny manuály a dokumentaci v češtině, chci servisní protokoly. Tak se mi to povedlo se šestkou a osma na tom nebude jinak.

Ten pocit, že vím co s tím autem bylo, kdo s tím jezdil, že to není na tuty čórka a že když to ráno nenastartuje tak jen s úsměvem volám do audi ať si to zadarmo odtáhnou a daj mí náhradní mi za to stojí

Je to na Tobě cca 400k je dost peněz.
nahoru

sponzor





18.09 2009 18:47


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

18.09 2009 19:16


jvees69: Ty kilometry na 2005 ber dost s rezervou.Neříkám že je to blbost ale většina kupců těchto A6 najezdí klidně 100 000 km ročně
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

18.09 2009 19:34


root: jasný no.. taky pravda..

valchaaa: je mi to jasný.. Když si někdo koupí novou A6, tak to nemá jen na nějaký "ježdění" ale kupuje si to proto, aby to měl na "JEŽDĚNÍ" taky pak ty auta maj dost nalítáno, ale zase se mi nechce věřit, že by to někdo stáčel třeba o 100 o 200 tisíc.. to už člověk pozná taky podle stavu interiéru.. volant, sedačky, pedály.. to budou asi hlavní indicie až budu v německu vybírat co vzít a od čeho ruce pryč..

Nemáte někdo nějakou radu jak bezpečně poznat že je to stočený?? Dá se to poznat na VAGu přes PC ?? snad by tam měl bejt nějaký reálný počitadlo, který se nedá voje*at.. to by se pak možná vyplatilo vzít s sebou nekoho kdo by to projel na počítači..

nehledě na to, že tam vyskáčou i případný chyby.. pamatuje si to i nějaký již odstraněný závady???
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

18.09 2009 20:10


jvees69:
U předchozích modelů to moc neplatilo, ten interiér vydrží děsně moc - v tomhle je to trošku nevýhoda

Bude dobré si někoho vzít sebou. Neber od turků a domluv se tady s nějakým servisem, že jim pošleš textovkou, či majlem VINko a proklepnou Ti aspoň základní info.

Jinak ať se rozhodneš jakkoli, držíme palce a určitě se pak někdy ukaž na srazu
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

18.09 2009 21:20


Hlavně nezapomeň přísloví že když máš na opici tak musíš mít i na banány
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1496 | Témat: 38

18.09 2009 22:41


[quote="jvees69"]3.0TDi - 176kW - 450Nm při 1750ot. / 0-100 za 6,3s / spotřeba 6,7[quote]

to tezko!

3.0TDi - 176kW - 500Nm při 1400ot. / 0-100 za 6,8s / spotřeba 6,7
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

19.09 2009 15:38


valchaa: to víš že jo...

root: koho myslíš těma "Turkama" ? Jinak proklepknout základní informace z VIN, tím myslíš co přesně? Každopádně si zjistím jestli to není kradený atp. ale co víc z vin zjistit ?

NEDAJÍ SE REÁLNÉ KILOMETRY ZJISTIT PŘES VAG ???

parik: kde jsi našel tu informaci, že má 3.0TDi - 176 kW - 500Nm ?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

19.09 2009 17:30


Panove maj pravdu, vse se tu resilo uz stokrat. Pokud chces pisni mi pres ICQ s obouma modelama jak 2,7 tak 3,0 jezdim tak ti muzu na tve dotazy odpovedet. Jen se me pls neptej na veci ktere bezne najdes na netu po 5min patrani:)
Dnes jsme doma, takze sem ti k dispozici.

PS: jasne chapu lidi co chtej ropaka ve trilitru neb skvele jede. Kdo se ale sveze s multitronikem tak pochopi proc je tiptronik trosku out:)
nahoru

sponzor





19.09 2009 17:30


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

19.09 2009 17:31


jvees69:
valchaa: to víš že jo...

root: koho myslíš těma "Turkama" ? Jinak proklepknout základní informace z VIN, tím myslíš co přesně? Každopádně si zjistím jestli to není kradený atp. ale co víc z vin zjistit ?

NEDAJÍ SE REÁLNÉ KILOMETRY ZJISTIT PŘES VAG ???

parik: kde jsi našel tu informaci, že má 3.0TDi - 176 kW - 500Nm ?


jestli audi v nemecku tak jedine u ofiko dealera. Turci=AAA
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1496 | Témat: 38

20.09 2009 0:25


v oficialnim ceniku ci na webu audi.de!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

20.09 2009 7:45


jvees69:
Question NEDAJÍ SE REÁLNÉ KILOMETRY ZJISTIT PŘES VAG ??? Question
[/quote]nespamuj, kde sa da
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

20.09 2009 11:52


SCORPION: nj, říkal jsem si, že seš už dlouho neozval... soráč... nešlo to..

parik: aha.. no, já tu informaci nikde nenašel.. všude kde jsem to viděl tak se psalo 450Nm, ale tak tím líp.. 500Nm.. NÁDHERA

belmondo: dík za rady.. proč ale myslíš, že koupě od nějakýho "slušnýho" "soukromníka" by byla špatná koupě?´

Podle mě v Německu se lidi k autum chovají mnohem mnohem lépe ne třeba u nás.. nevim, tam lidi asi nějak moc nepřemejšlej jak s čim vyje*at, na čem jak ušetřit.. Když servisujou, tak jedině v autorizovaných servisech, vše by mělo být vedeno.. zrovna včera sme se o tom bavili v práci..
-navíc jak jsem psal výše (abych se neopakoval a podle SCORPIONa) pak nespamoval.. "myslim že auta distibuovaná přes ofiko dis´tributory audi jsou právě ty nejvíc odrovnaný.." na druhou stranu tam bude záruka těch kilometrů..

je to těžký no..
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

20.09 2009 11:53


jvees69:
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

20.09 2009 11:58


parik: hoď mi pls odkaz kde si to našel.. ¨teď jsem na audi.de našel:

An der Spitze der Audi A6 Dieselmotorenreihe steht der 3.0 TDI®, der mit seinen 176 kW (240 PS) sportliche Fahrleistungen bei sehr günstigem Verbrauch ermöglicht. Das hohe Drehmoment dieses Hightech-Dieselaggregats von 450 Nm im weiten Bereich zwischen 1400 min-1 und 3500 min-1 beschleunigt den Audi A6 in beeindruckenden 6,6 Sekunden auf 100 km/h, mit der optionalen tiptronic sind es 6,8 Sekunden. Der Verbrauch dieses kraftstrotzenden TDI®-Motors liegt trotz der sportlichen Fahrwerte bei nur 6,7 Litern je 100 km, mit der besonders komfortablen tiptronic ergeben sich 7,1 Liter je 100 km.

A TO JE TEN NEJNOVĚJŠÍ MODEL 2008
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1496 | Témat: 38

20.09 2009 12:24


v katalogu nebo v ceniku a6 modelovy rok 2010
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

20.09 2009 12:28


Vsak ho kup u nakeho slusneho soukromnika, aspon pak zas bude o cem psat.
nahoru

sponzor





20.09 2009 12:28


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

20.09 2009 12:39


belmondo: pokud správně chápu řešíme tu "najeté kilometry"... je tak?

A neříkej mi, že není nějaký způsob jak zkustit, nebo třeba jen odhadnout, zda uváděné kilometry jsou ksutečně reálné... nerad bych se opakoval, už sem to tu psal.. (opotřebení interiéru, sedačky, volant, pedály, ...) když s autěm něěkdo nalítá 300 tisíc, určitě to musí být znát ež když s tim najede izerovaných 100 tisíc.. a neříkejte mi že je interiér natolik oddolnej, že podle toho se to nepozná..

případně VAG, nvm.. ještě se nenašel jediněj člověk kterej by byl schopen mi odpovědět, zda se ty kilometry "reálné" dají přes VAG zjistit..

Dále, jak jsi psal o multitronicu, když jsem si projel tuhle diskuzi, dost jsem se zděsil, co ty na to:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


belmondo: taky bych ti rád hodil odkaz na článek o koupi jetého auta uoficiálního dealera audi.. sice v CZE ale CZE, DE, GBR, to bude jedno... člověk tam krásně popisoval jak pěkně koupil a jak pak pěkně musel měnit díl po dílu... Takových nezávidslých článků jsem četl víc.. ne jen jeden

Základem je ověřit km, jestli to není bouračka (lepený auto z růzých dílů) případně jestli auto není utonulý a následně vzkřísený... bouračku a vodu podle mě člověk pozná ať se snažili to maskovat seblíp.. ale jen ty kilometry..

parik: nj, tak to je pak jiná... do tak "vzdálené" budoucnosti zatim nehledim...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

20.09 2009 13:11


No vidis, vse to uz mas vyctene tak nevim co resis? Ja napsal svuj osobni nazor na multitronik, ale jsem typ uzivatele co nema auta co maj pres 200t km. Jak ma auto 150 davam ho pryc, ale ne kvuli km ale protoze rad auta stridam a hlavne si rad delam radost.

Pokud te trapi jen kilometry tak u dealera mas 99% jistotu ze budou sedet.
A za dalsich 500E si muzes dokoupit pulrocni zaruku. Dle me pres vVAG km asi nezjistis.

Pokud bych ja jel ted pro dalsi auto a jako ze v zime pojedu neb se blizi vanoce, tak dam nekomu 10tis at jede se mnou. Znam lidi kteri opravdu poznaj kolik auto ma.

Dalsi vec je po kom auto beres, nejlepsi je nakej obchodak co furt cestuje. Znam auta nemeckejch kuryru co maj nalitano milionm a pul, jezdej jen po dalnici a kdyz to stahnou na 150 tak ti garantuju ze to nepoznas. Ty auta sem videl na vlastni oci, par let sem tam zil. Auto po obchodakovi co lita jen po danici je ten nej kup.

A nezapomen ze i kdyz si koupis uplne nove auto, muzes s nim mit ty same sracky jako s autem co ma najeto kilo. Jako treba ja s M3.

PS: o multitroniku sem psal z pohledu uzivatelskeho pohodli, az se mi vysere tak dam vedet, zatim sem spokojen.

PS2: v NSR neni tak jednoduche jako u nas dopsat do PC ze auto probehlo servisem.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

20.09 2009 13:16


jvees69:
Dej na belmondo:, když nedáš na mě

KM nepoznáš, ani na VAGu ani na interiréru. +- kilo se na Audi ztratí ani nevíš jak. Na mojí šestce mám skoro čtvrt míle, můžu to stočit na osmdesát a nemáš šanci to poznat!

Chceš klid? Kupuj od dealera, to že jsou u nich auta víc vylítaný než od soukromníka je blbost. Dealer prodáva auta od soukromníků co to tam nechaj na protiúčet, když berou nový. A když berou nový maj na nový a když maj na nový měli zákonitě i na servis starýho
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

20.09 2009 14:01


Ale tak jo kluci no, asi máte pravdu..

belmondo: napíšu ti co furt řeším.. auto za cca půl míče nekupuju každej den, proto jsem založil tenhle topic a to za jediným účelem, aby mi tu začali diskutovat právě lidi jako ty a root (díky němu už taky vím co jsem ještě před měsícem netušil), prostě vy kteří audinu máte, ste v tom zaběhlí, více vo čem to je... co, kdy, kde, kudy, jak a proč... a vo-vo-vo-vo tom to prostě je.. "rady k nezaplacení jak já říkávám"..

-možná že tu tohle všechnu už probrané je, ale fakt mi to moc pomáhá, aktuální diskuze k tématům jakou jsou tady.. nic víc, nic míň.. NAVÍC MYSLIM, ŽE NEBUDU JEDINEJ KOMU TOHLE MŮŽE POMOCT, takže proto takhle otevřené téma..

Jak jsi psal o těch "obchoďácích" j, vim, je mi to jasný.. taky už jsem tu někde psal, že kdo koupí novou A6, má to na JEŽDĚNÍ a přesně jak říkáš, takovej člověk s tim jezdí dálnice, no a co si budeme povídat, všichni víme, že auta s takovýma kilometrama jsou nejlepší.. jen mě prostě děsí to množství kilometrů.. vždycky jsem zastával názor, že jak má auto ke 150ti, nedejbože přes, tak je to hodně..

pomalu ale jitě měním názor, dokonce tu někdo psal, že audina s 200 tisíci je teprve zajetý auto.. ale tak proč ne, asi ano..

Prostě myslím si, že když koupim auto s 300tisíci, můžu počítat že za dalších 50 se mi podělá turbo, rozpadne převodovkka, budu muset měnit podvozek "tlumiče", dělat rozvody a nacpu do toho auta ještě jednou tolik za kolik jsem ho koupil...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

20.09 2009 14:15


to uz je riziko ojetiny:-)za pul mice muzes mit novou oktavku nebo ojetou ale peknou sestku jen hledat.a jeste k tem km a opotrebeni interieru.je to pripatd od pripadu jine.auto od zeny(prstynky atd) po 60tkm horsi nez 300tkm po taxikari
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

20.09 2009 14:24


jasný, jasný.. ty ženský..

škodovku už néééé....
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

20.09 2009 17:09


No ja vim o dobrem allroadu v plne co bude za 2 mesice na prodej.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

20.09 2009 19:39


ten tvůj co ?

allroada nechci..

---chci limuzínu A6, 3.0TDi, r.v. 2005+ (možná nový model 2008) quattro, tiptronic (multitronic?), nejlépe s-line, kůže, barva černá

A navíc je na to zatím ještě čas...
nahoru

sponzor





20.09 2009 19:39


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvků: 590 | Témat: 33

20.09 2009 19:51


belmondo:
No ja vim o dobrem allroadu v plne co bude za 2 mesice na prodej.


Pošli více info.Klidně i SZ.Možná bych věděl o někom kdo by měl zájem.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

21.09 2009 12:05


belmondo: když budeš kupovat v zimě nové auto, předpokládám, že to bude audi..

Co takhle jít do faceliftované A6 ? Já jen, že by jsi mě s tim pak mohl svézt...


"starší" A6 r.v. od 2005 taky dobrý, ale co prošla faceliftem od r.v. 2008 to je pecka.. ta nová zadní led světla jsou dokonalá, navíc ty nové vychytávky za které si je možné připlatit..

-komfortní klíč
-MMI plus
-adaptivní pneumatické pérování
-adaptivní světla
-adaptivní tempomat

(pokud se nemejlim tahle příplatková výbava se nenabízí moc dlouho..)

Jen ty 2 míčky mít...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

21.09 2009 23:11


Zítra odjíždim do Itálie , tak doufám, že až se vrátim, budu tady mít co číst..

Koukejte tu něco ohledně A6 pořádně rozebrat prčic...

Co takhle třeba A6 po faceliftu, co na ní říkáte Oni do toho sand žačali cpt i vylepšený motory, proč jinak by měly jinou, měnší spotřebu...?

no nic, tak se tu mějte... snad to tady beze mě nezůstane mrtvý...

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

22.09 2009 7:52


No samo že je vychytanější. Pokud máš prachy na fejsliftovanou, tak tu starší neřeš.
Když nic jinýho, tak i líp vypadá.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1275 | Témat: 49

22.09 2009 16:20


teď jsem měl o víkendu A6 3,0 TDI Q sedan s tiptronicem z 2005 a jezdil jsem tak kolem deseti, ale je fakt, že jsem byl z toho třílitru tak unešenej, že tam byl furt S režim nebo jsem pádloval pod volantem. Na můj vkus už je tam moc elektroniky a řve to kvůli každý píčovině...
jinak podvozek na mě působil líp, než u BMW E60 530d bez xdrive
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvků: 115 | Témat: 4

28.09 2009 21:59


Zdravím lidi, tak jsem zpátky z Itálie, opálenej jak "Maďar"

Moc ste tu teda nediskutovali... zas budu muset vymyslet nějaké téma..

Sáďa: věřím, ten motor musí bejt luxus.. čím více elektroniky, tím lépe, ne ?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email