Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 24 kvě 2024
Celkem je zde 457 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: jenda136
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 456
Online návštěvníků
Návštěvníků: 457
Uživatelů: 0
Celkem: 457

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 4.8. 2009
Příspěvků: 4 | Témat: 1

04.08 2009 23:08


zdravim,

potreboval bych odbornou radu ohledne koupi auta, mam objednaneho noveho megane III 1.4 tce,ale cekam na nej uz 2,5 mesice a cca 1,5 mesice jeste budu a to uz se me moc nechce, proto jsem sondoval i nejakou jinou moznost, narazil jsem na tohle audi
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
posouzeni stavu je jen "dobry", sice je tam rok zaruky,ale clovek nikdy nevi..vetsi pojistka, cena nd vetsi nez u renaultu,ale kvalita bude lepsi,tak vaham, poradte..

diky zdenda

presunute:SCORPION
nahoru

sponzor





04.08 2009 23:08


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 28.9. 2007
Příspěvků: 7051 | Témat: 70

04.08 2009 23:51


Na co to auto chces?
Srovnavas tu Renault 1,4 a A4 2.0TFSI
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 4.8. 2009
Příspěvků: 4 | Témat: 1

04.08 2009 23:57


no ona ta 1.4 tce ma 96 KW, takze uplne spatne taky nepojede (190Nm, 0-100 za 9.5s),ale audi me zase laka kvalitou a tim motorem...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

05.08 2009 0:20


zdenek777:
Svezl jsi se s tím Meganem? Svez se v tomhle. Až se vrátiš, tak Ti řeknem ten zbytek
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 3071 | Témat: 96

05.08 2009 0:33


hoj, dneska jsem se na netu taky na tu A4ku dival. Minimalne bych se na ni jel podivat. :¨)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 4.8. 2009
Příspěvků: 4 | Témat: 1

05.08 2009 9:25


v meganu jsem jel a musim rict, ze to bylo celkem fajn

ted jsem tu cetl recenzi na audi liberec viz.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
kde se tahle a4 nabizi..falesna serviska, prapodivny jednani a to je autorizovanej servis, co dodat?..tu a4 ale pujdu kazdopadne omrknout a kdyztak napisu, jestli neco zjistim jako audi kinder stve me jen,ze clovek nemuze tady u nas nicemu verit, pokud to neni funglovka..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvků: 4000 | Témat: 60

05.08 2009 9:35


Ber v potaz aj info, kde budes Renault servisovat, dalej ci si typ, ktory veskeru udrzbu robi v servise, alebo si nieco urobis aj sam. Pri Renaulte aj s vymenou baterky musis do servisu.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

05.08 2009 9:45


Milos1:
Ber v potaz aj info, kde budes Renault servisovat, dalej ci si typ, ktory veskeru udrzbu robi v servise, alebo si nieco urobis aj sam. Pri Renaulte aj s vymenou baterky musis do servisu.


No kdyz sme u toho tak ja na sestce jel s prasklou zarovkou v blinkru do servisu Na novejch audinach si toho taky moc neudelas,pokud nejses aspon mechanik-samouk s parletou praxi.

jinak ta ctyrka nevypada zle,jen ji poradne proklepnout.A este sem nepochopil-chces ty auta pak mit zaroven,nebo bys toho rencka zrusil?To de kdyz uz ho mas objednanyho?Jinak ja osobne bych bral audi,nemam s francouzema moc dobry zkusenosti...
nahoru

sponzor





05.08 2009 9:45


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

05.08 2009 9:51


to sa neda porovnavat, je jedna ze a4 je ojazdena ale renault jej nesiaha ani po spicky naraznika

Jednoznacne audi

PS: prevez sa v tej audi a pochopis nase tvrdenia
nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 28.9. 2007
Příspěvků: 7051 | Témat: 70

05.08 2009 9:54


SCORPION: V Rencku jsem snad jeste nikdy nejel, ale myslim, ze mas pravdu. Uz tak jsem mel dost, kdyz jsem presel na A4 z Passata a to jsem si myslel, jaka je to kara. Nedavno jsem jel Octou II a ted i tou novou a porad bych nemel duvod menit
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7375 | Témat: 56

05.08 2009 12:09


kontaktuj izivatele Piggy - ten vymenil A6 za renaulta megane 1.6 dCi , vcera jsme na tom delali komplet brzdy, ceny dilu nepomerne vyssi nez u audi....kvalita zpracovani vozidla zas nepomerne nizsi....... myslim ze renault - byt novy nemuze vydrzi ani kvalitou zpracovani se rovnat s ojetou audinou - ono sice tak trosku zalezi samozrejme jak moc ojeta ta audinka je, ale pokud beru v potaz auto co ma nejto do 100tkm tak je to jasne ve prospech audi.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvků: 4000 | Témat: 60

05.08 2009 12:27


mike8:


No kdyz sme u toho tak ja na sestce jel s prasklou zarovkou v blinkru do servisu Na novejch audinach si toho taky moc neudelas,pokud nejses aspon mechanik-samouk s parletou praxi.

jinak ta ctyrka nevypada zle,jen ji poradne proklepnout.A este sem nepochopil-chces ty auta pak mit zaroven,nebo bys toho rencka zrusil?To de kdyz uz ho mas objednanyho?Jinak ja osobne bych bral audi,nemam s francouzema moc dobry zkusenosti...


suhlas, az na to, ze pre Audi je diag dosiahnutelna aj pre samo/domo kutila. Pre mna je volba tiez jasna - nerad chodim po servisoch. Aj ked niektore technicke riesenia v Audi pokrivkavaju.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 7144 | Témat: 199

05.08 2009 12:38


stornuj tu objednavku na <> a ber audi
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7881 | Témat: 86

05.08 2009 12:43


Myslim, že nejlíp to vystihl lumirs. Rencek je možná novej, ale čekat tak dlouho na nepoměrně technicky horší auto, když můžeš mít mnohem lepší... Dle mého názoru není co řešit. Můžeš říct:"no jo jsem na audi klubu, co jsem mohl čekat", ale opravdu se aspoň zkus projet v té A4ce a uvidíš sám.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

05.08 2009 13:11


zdenek777:
Na tu recenzi kašli.

To auto má servisku a je po prvním majiteli, prodává ho dealer audi. Z toho plyne několik faktů:
1) V servisce MUSÍ být uvedeno na první straně plné jméno majitele a jeho adresa, můžeš ho kontaktovat a poptat se.
2) V servisce musí být razítko záruky mobility, v kterémkoli jiném servisu audi Ti musí být schopni a ochotni tento stav ověřit.
3) Všechny záznamy v servisce, včetně čísel faktur apod. Ti rovněž, kterýkoli další servis audi ověří se stavem v jejich centrálním IS.
4) Pokud nebudeš chtít, tak do Liberce se to už nikdy nepodívá. Vybereš si svůj autorizovaný servis, kterému věříš a budeš ho servisovat tam. Pochopitelně bez ztráty záruk.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.5. 2008
Příspěvků: 543 | Témat: 21

05.08 2009 13:14


Já jezdil jeden čas v Lagune 02 a svezení dobrý, ale ty ceny jsou přehanný. Zlatá A4, sice mám 97 ale svezení je stejný, takže jedině AUDI
nahoru

sponzor





05.08 2009 13:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 4.8. 2009
Příspěvků: 4 | Témat: 1

05.08 2009 14:52


dekuji vam vsem za postrehy a nazory. tesil jsem se, ze se v ni pekne projedu,abych mel porovnani, ale kdyz jsem tam prijel, tak mi prodejce sdelil,ze uz je fuc,skoda. kazdopadne jeste jednou vsem diky.

z.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 1103 | Témat: 10

05.08 2009 21:58


vlasta:
kontaktuj izivatele Piggy - ten vymenil A6 za renaulta megane 1.6 dCi , vcera jsme na tom delali komplet brzdy, ceny dilu nepomerne vyssi nez u audi....kvalita zpracovani vozidla zas nepomerne nizsi....... myslim ze renault - byt novy nemuze vydrzi ani kvalitou zpracovani se rovnat s ojetou audinou - ono sice tak trosku zalezi samozrejme jak moc ojeta ta audinka je, ale pokud beru v potaz auto co ma nejto do 100tkm tak je to jasne ve prospech audi.


jj, pravda, cena těch brzd mě celkem překvapila, čekal bych levnější než na audi...a dílenský zpracování je fakt na dost nižší úrovni, prostě někde ta cena je znát

ale zas jezdím za méně jak polovinu toho, co žrala šestka
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

10.08 2009 7:21


unas v praci maji 1.6 noveho megana, a strašně se hadali když jeli do amstrdamu že měli ve 4 spotřebu 16 na sto pry jeli rychle a ono to tak žere, no muj bratranek ma asi 5 tisic najeto novou 1.4 je to loudal, a pry 8-9l. z venku ma pekny diesin, což audi ale taky a uvnitř? pošli mi fotku jakeho koliv serioveho rencka ktery nevypada jako fušerska levna nezmyšlenkovita prace a na to ty pak budeš muset koukat. neřikam že zrovna ta audinka je lepší volba ale určite bych se snažil ti rencka vymluvit.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 15.6. 2007
Příspěvků: 601 | Témat: 10

11.08 2009 10:35


ja stale nenasel k cemu auto budes pouzivat , tedy kolik kilometru , jak servisovat atd .
Nove auto je nove auto , Renault ma uz i solidni zaruku , servisni sit taky ujde , ceny original dilu snad nemuze nikdo rict ze Renault ma drahsi .

Mame ted v praci novou Lagunu a zatim spokojenost , je to fakt hodne poznat generacni posun .

Ale srovnavat presne zde uvedene Audi s Meganem 1,4 se neda , kdyz je ti jedno ze je to sedan , spotrebu taky neresis, udrzbu taky ne -vitezem je AUDI A4 2.0 TFSI quattro .
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

11.08 2009 20:56


Piggy:


jj, pravda, cena těch brzd mě celkem překvapila, čekal bych levnější než na audi...a dílenský zpracování je fakt na dost nižší úrovni, prostě někde ta cena je znát

ale zas jezdím za méně jak polovinu toho, co žrala šestka


Pigousi, ty zradce, co sis to proboha koupil?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 1103 | Témat: 10

11.08 2009 21:25


Lumpiq:


Pigousi, ty zradce, co sis to proboha koupil?


Mégana

teď bez srandy, vzhledem k tomu, že v listopadu nás bude o jednoho více, tak si prostě nemůžu dovolit živit auto se spotřebou 10-11 litrů na sto a Audi mi v těch cenových možnostech neměla co nabídnout, nic co bych chtěl a co by splňovalo moje podmínky, takže jsem hledal jinde...

Mégane sice nedisponuje takovou kvalitou zpracování jako Audi, ale je to poměrně rozměrný auto, v té cenové relaci tak o 4 - 5 let novější, bezpečný, relativně spolehlivý a v případě téhle motorizace nízká spotřeba....

už si prostě nemůžu jen tak vybírat, jak bych si přál, bez ohledu na cenu provozu atd., už tu prostě nejsem jen já....ať si každej myslí co chce, ale životní priority se mi celkem změnily...

zrádce ale nejsem, alespoň se za něj nepovažuju, pořád jsem ujetej na Audi, jednou si jí zas koupím, nevím kdy a ani jakou, ale jednou doma bude zase nějaká okroužkovaná
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

11.08 2009 21:32


Piggy:
Hele, člověka co si chce koupit Emeriku přece nemůžeš brát vážně
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 1103 | Témat: 10

11.08 2009 21:41


root:
Piggy:
Hele, člověka co si chce koupit Emeriku přece nemůžeš brát vážně


nahoru

sponzor





11.08 2009 21:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22151 | Témat: 587

11.08 2009 21:47


Piggy: no jen abys tu spotrebu nenahonil servisem

jinak priority jsou jasna vec a proto zustanu u C4
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

11.08 2009 21:55


root:
Piggy:
Hele, člověka co si chce koupit Emeriku přece nemůžeš brát vážně


nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 13.12. 2008
Příspěvků: 2560 | Témat: 32

11.08 2009 21:58


Tak,tak C4 naprosto všestranne auticko.Spotreba o.k,nahradni dily o.k,prostoru spousta a quattro vyjede všude. Mam ho mooooc rád. Jen jsem chtel rict,ze Renault urcite neee.jsou prece jeste jine volby krome Francouzu.Manzelka ted dostala nove sluzebni auto renault clio grand tour r.v 2009 a po jeji otazce jestli pojedeme tim Renckem na dovcu,jsem myslel ze z toho manzelstvi utecu.PREVLECENA FABIE!!!
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 1103 | Témat: 10

11.08 2009 22:58


Kriznik:
Piggy: no jen abys tu spotrebu nenahonil servisem


doufám že ne
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvků: 4000 | Témat: 60

12.08 2009 6:35


Pri spravnej motorizacii mas u Audi tiez slusnu spotrebu.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.3. 2009
Příspěvků: 259 | Témat: 14

15.09 2009 10:12


Milos1:
Pri spravnej motorizacii mas u Audi tiez slusnu spotrebu.


Přesně tak, Audi & 1.9 TDi a spotřeba kolem 5.5-6 /100km je tam slušnym stylem jízdy. Jestli s tim meganem jezdíš za 4.9 jako muj kámoš, tak to moc velkej rozdíl určitě neni.
Já bych se svýho oooo nevzdal ani za nic
Mam ho rád hned po svý mladý nejvíc na světě
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email