Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 28 kvě 2024
Celkem je zde 636 lidí (9 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: fas
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 460
Online návštěvníků
Návštěvníků: 627
Uživatelů: 9
Celkem: 636

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2007
Příspěvků: 3254 | Témat: 84

11.05 2009 6:59


Kluci omlouvám se, ale ta cena byla za komplet opravu - výměna gufera na poloose, vyčištění klimy, výměna oleje v tiptronicu, diagnostika a ještě nějaké blbiny. Takže to zase tak drahé nebylo. Už je to přece jen nějaký ten pátek a já také nejsem nejmladší, tak mi promiňte náznaky silné sklerozy.
nahoru

sponzor





11.05 2009 6:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

11.05 2009 10:51


chlapi, ted jsem volal do audi servisu(Ces. Budejovice), kam to auto jezdilo a borec mi rikal, ze by se mel olej menit znova tak pri 240tis(naposled pri cca 180tis) a rikal, ze s prevodovkou zadny problem nebyl. Prisli jsme na jednu moznost: Rikal, ze by to mohlo byt i poklesem napeti, ze se mohli rozhodit udaje v ridici jednotce tiptroniku a ze by mozna stacilo natahnout defaultni hodnoty nebo tak neco za 1500,-. V bazaru mi rikali, ze museli odpojit baterku, protoze byla vybita. Nevim, jestli to neni hovadina, co myslite...
Za chvili jedu tady kousek do Audi a necham to proklepnout a pak budu chytrejsi. DAM* vedet, jak to dopadlo...

VladoA8:
Ja jsem nad tou tvou nabidkou uvazoval a pripada mi to dobry napad vymenit uplne vsechno, ale zase jsi psal, ze pri tom vyndavas celou prevodovku, a to se mi docela nelibi. To je rozebrani pulky auta kvuli vymeny oleje, bojim bojim...jinak na vikend by se to dalo, ale jak rikam, mam ho tyden a hned takovy drsny zasah a jeste ne v autorizovanem servise...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

11.05 2009 10:58


mikkiste: Tak ať ti to dobře dopadne. Snad to bude jen tou elekronikou. Třeba ti jen smažou registr závad, provedou základní nastavení a pojedeš spokojeně domů.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

11.05 2009 13:38


tak jsem se vratil z Audi servisu. Borec se se mnou byl projet a verdikt zni, ze to, co on citil pri jizde, bylo uplne v poradku, vubec se mu nezdalo, ze by bylo neco spatne, jen brzdy byly asi trochu zrezle, jak to stalo v bazaru, tak rikal, ze to neni uplne ono a ze uz se to nezlepsi, tak nevim.. Tak to vypada, ze jsem moc precitlively. Jo a projel mi to i diagnostikou a v prevodovce yadna chyba. A neplatil jsem za to nic.
Jinak ono to nemlatilo, jen to cuka pri prerazovani vic, nez jsem si predstavoval a ja se asi taky musim naucit zachazet s plynem.. neni nekde nejaky navod, jak jezdit s takovym automatem? Jeste budu s kamaradem, ktery ma skoro to same auto, tak si to vymenime a pak budu moct porovnavat... Jinak se chystam mozna uz za 2 tydny soupnout to na plyn, ale to je asi na nove tema...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

16.05 2009 21:27


Olej píšete na jedničku, přesně tenhle tam přijde, autorizované hovado si tam dává číslo a nic víc to proto, abys nekoupil to samé od Castrolu za třetinu, jinak v Audi cen 800-900Kč/litr ale lije se tam DextronIII což u ostatních stojí kolem 230Kč/litr.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

18.05 2009 11:37


ne vzdy to musi byt prevodovka, nekdy to dela i motor, kdyz neni v kondici/ma problem...uz jsem se s tim setkal...ale jak uz tu psali kluci, vymenit olej je prvni vec, co bych delal po koupi auta...nic se tim nezkazi, naopak se muze predejit problemum...

muj taky nekdy cukal...po vymene oleje to pak prestalo...
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

19.05 2009 20:48


Neplatí ta záruka mobility jen na nové auto a prvního majitele? Dalším prodejem zaniká, ne? Nebo mě uveďte do obrazu.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.11. 2008
Příspěvků: 8 | Témat: 0

20.05 2009 15:41


nie nedavam dole celu prevodovku mam nato taky sposob a dostanem snej asi 8-8,5l. co je fakt dobre.ok ved sa rozhodni a ked tak sa mi kludne ozvi.
nahoru

sponzor





20.05 2009 15:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

15.06 2009 16:59


jsem tu zpet s novym dotazem. Byl jsem u Kapse vymenit olej a vuuuubec zadna zmena! Je ze jsem o 8 tycek lehci, bylo to i s proplachem a zrejme zbytecne. Rikali ale, ze v oleji nebylo nic spatneho, takze prevodovka by mela byt mechanicky snad v poho. Tak porad patram dal, protoze se mi to porad nezda a kamosovi to nedela tyhle veci, co me.

Jak uz jsem psal, cuka mi to pri prerazovani, ale ne ostre, ale potahne to trochu, nebo nekdy pri podrazovani to po zarazeni skubne, protoze se motor nevytoci na spravne otacky a tak me to trochu zbrzdi. Nevite, jestli je mozne prehrat ridici jednotku TT? Me borec v Brnenskem audi ROS tvrdil, ze prave moje z roku 2004 nejde, ale byl to tak "ochotny" kokot, az se mi z neho zvedal kufr! Rikal jen, ze tam jde provezt adaptacni jizda, ale nejdou vymazat adaptacni hodnoty (?????)

Takze delal nekdo neco takoveho na rocniku 2004? Mohli by jste poradit?
Mockrat dekuju
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

15.06 2009 19:29


mikkiste:
No, ROS Brno ... to je klasika. Divím se, že ještě fungují, když to člověk poslouchá, tak si říká, že podnikat snad dokáže každý.

Pokud můžu doporučit, projeď se příště o pár km dál do TopCentra v Kyjově, věřím, že budeš příjemně překvapen přístupem.

K Tvému problému: Při nadřazování by's prakticky nic cítit neměl, ale při podřazování je myslím takové jemňoučké cuknutí normální. Například, když dáš nohu z plynu a necháš auto doklouzat ke světlům.
Kolik má kamarád najeto na své osmě? Máte stejný motor?

Jinak to rozhodně zbytečné nebylo, tím proplachem si si ji pojistil do budoucna
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

15.06 2009 19:43


No kamarad tam ma najeto necelych 200tis, takze to co ja a jeste mi rikal, ze tam olej behem 100tis nemenil, co bylo pred tim buhvi. Motor ma ten samy 4,2i a prevodovku si myslim taky asi tu samou - Tiptronic*, ma r.v.2002. Pri nadrazovani se to da, jen z 2. na 3.stupen to je citit vic. Ja bych se chtel hlavne svezt s nekym, kdo ma to same, abych sam mohl rict, jetli je to u me horsi, nebo ne. S tim kamosem jsem jeste nejel, jsem jeste mesic mimo repobliku, ale verim, ze tak do mesice a pul se s nim svezu a uvidim... ale do te doby bych chtel zjistit, jestli jde upgradovat ta RJ...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

15.06 2009 21:49


mikkiste:
Osma ukazuje aktuálně zařazený stupeň? Já to na svém TT nemám šanci poznat
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

16.06 2009 2:21


root:
osma neukazuje aktualne zarazeny stupen, pokud jsi na D, ale neni problem to pocitat nebo si to na chvili prepnout do manualu. Jel jsem ale v A6 2005 a tam se ti i u D ukazuje rychlost v takovem malem ctverecku, to by se mi libilo.

Neverim, ze tve prerazovani je tak plynule, ze necitis, kdy to radi. To bys musel mit DSG*...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

16.06 2009 6:53


mikkiste:
root:
osma neukazuje aktualne zarazeny stupen, pokud jsi na D, ale neni problem to pocitat nebo si to na chvili prepnout do manualu. Jel jsem ale v A6 2005 a tam se ti i u D ukazuje rychlost v takovem malem ctverecku, to by se mi libilo.

Neverim, ze tve prerazovani je tak plynule, ze necitis, kdy to radi. To bys musel mit DSG*...


tak prijed na nejakej sraz a muzem to porovnat.. at uz na prygl nebo ted ke zdaru... rootovi to radi uplne v ohode tak jak to radit ma... samo poznat to je kdyz se na to soustredis... ale je to hladky a plynuly.. nemelo by ti to cukat v zadnym pripade... jzdil sem takovou osmu jakou mas a o cukani nemuze byt rec...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

16.06 2009 8:52


vsak ja jsem chtel prijet na sraz, ale jsem bohuzel ted jeste mesic ne Nemecku. Na pryglu jsou taky nejake srazy nebo tam jezdite jen tak? Nevsiml jsem si, ze by o pryglu nekdo mluvil. Ale urcite kazda dalsi zkusenost bude super, takze az budu v Brne, tak by jsme se mohli domluvit.

A co teda s timupgrade RJ, vi o tom nekdo neco, pro muj rok 2004?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

16.06 2009 11:56


mikkiste:
No fakt, nekecám - musel bych se hodně soustředit abych to poznal. To spíš koukat co dělá otáčkoměr

Na prýglu máme takové malé posezení jednou měsíčně. Dáme kofču a pokecáme. Určitě pak doraž, prubnem to S tou jednotkou fakt nevím

Ale pokud chceš napiš panu Gančářovi z TopCentra Audi v Kyjově gancar(zavinaac)topcencar.cz. S tím pánem řeším svoje auta co jezdím audiny a spokojenost.
nahoru

sponzor





16.06 2009 11:56


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

16.06 2009 17:10


zkus hardcoreman tady v brne ma diagnostiku a nebude to tak drahy jako audi...
musis mit ale trpelivost ma toho celkem dost...
604 555 869
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvků: 8 | Témat: 3

19.06 2009 0:57


mikkiste:
vsak ja jsem chtel prijet na sraz, ale jsem bohuzel ted jeste mesic ne Nemecku. Na pryglu jsou taky nejake srazy nebo tam jezdite jen tak? Nevsiml jsem si, ze by o pryglu nekdo mluvil. Ale urcite kazda dalsi zkusenost bude super, takze az budu v Brne, tak by jsme se mohli domluvit.

A co teda s timupgrade RJ, vi o tom nekdo neco, pro muj rok 2004?


Ahoj A8-čko, mám s Tipronikem v Passatu takový problém s cukáním: když je auto studené, třeba na druhý den ráno, tak když zařadím po nastartování režim R, tak to s vozem pořádně cukne, ale jakože pořádně! Mám pocit, že do mě někdo naráží. Na jiné režimy je to naprosto tiché a bez rázů a během jízdy to řadí a podřazuje jak nové. Když ale auto zahřeji, tak při zařazení R je vše v naprostém pořádku! V Kaps mi řekli, že to bude nejspíš starý hustý olej, který se po zahřátí rozředí..tak nevím. Ale to nejlevnější co mohu udělat je vyměnit olej. Vše ostatní bude asi dražší. Jinak, A8 je dobrá volba, je to velmi elegantní a vznešená limuzína. Po Passatu budu také kupovat tento model. Ať slouží.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

07.08 2009 20:52


já mám multitronik a necítím při řazení nic... je to samozrejme prevodovka na jinem principu, ale co jsem vzdy jel s Tip. tak jsem razeni citil s dost velkym skubnutim... ale jsem hrozne citlivej... citim to i v DSG* Jinak Ti preji, a to preji asi i nám vsem, at se nám ty lásky neposerou... (Jinak já dal za vymenu oleje a filtr 11.600Kč A6 rok 2001 2.4i)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.12. 2008
Příspěvků: 453 | Témat: 25

11.09 2009 6:40


Ahoj až budeš doma z raichu tak napiš jsem ze Zlína můžem se někde sejít a projedeš si moje auto
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

14.09 2009 22:20


Ahoj, diky. Uz jsem se s tim smiril, kdyz nepomohl ten olej. Ono je zajimave, ze to nekdy dela a nekdy ne, takze si myslim, ze to bude v elektronice.

Ja se chystam pro to udelat jeste jednu vec, a to udelat adaptacni jizdu se zakladnim nastavenim. Ve visu je popsane, jak to projet a VAG mam, tak bych se chtel jeste vsech tady zeptat, jestli nahodou nekdo nema nejakou informaci k te adaptacni jizde, jestli to neni nebezpecne, jestli se mam necemu vyhnout?

Neprojizdim casto pres Zlin, spis vubec, tak nevim, jestli se da potkat, ale kdybych jel, mohli by jsme se domluvit. Jinak ty mas A8?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.12. 2008
Příspěvků: 453 | Témat: 25

15.09 2009 6:04


mikkiste:
Ahoj, diky. Uz jsem se s tim smiril, kdyz nepomohl ten olej. Ono je zajimave, ze to nekdy dela a nekdy ne, takze si myslim, ze to bude v elektronice.

Ja se chystam pro to udelat jeste jednu vec, a to udelat adaptacni jizdu se zakladnim nastavenim. Ve visu je popsane, jak to projet a VAG mam, tak bych se chtel jeste vsech tady zeptat, jestli nahodou nekdo nema nejakou informaci k te adaptacni jizde, jestli to neni nebezpecne, jestli se mam necemu vyhnout?

Neprojizdim casto pres Zlin, spis vubec, tak nevim, jestli se da potkat, ale kdybych jel, mohli by jsme se domluvit. Jinak ty mas A8?


Já mám to samé,a dělá mě to taky,ale předchozí majitel mi říkal že mu to nkdy před tím nedělalo jen kratce před prodejem to začalo pak byl někde v servisu v Hradci a po opravě bylo v poho ale už je to tady zas? Ale bude to určitě el závada. A co váha vzduchu máš ji o.k.?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

21.09 2009 16:38


Giovany:

Já mám to samé,a dělá mě to taky,ale předchozí majitel mi říkal že mu to nkdy před tím nedělalo jen kratce před prodejem to začalo pak byl někde v servisu v Hradci a po opravě bylo v poho ale už je to tady zas? Ale bude to určitě el závada. A co váha vzduchu máš ji o.k.?


a co ti s tim v servise delali, kolik to stalo? ja mam takove podezreni, ze to muze byt slabou baterkou. Kdyz to nechas dlouho stat, muze se vybit baterka a rozhodit adaptacni hodnoty, oni ti v servise treba jen udelali adaptacni jizdu a v poho, dokud ti zas nepoklesko napeti a nerozhazelo se to. Ale to je jen muj vyplod trochu podporeny jednim technikem z audi, ktery mi rikal, ze by mozna stacilo jen udelat znova adaptacni jizdu.

vahu vzduchu jsem neresil, protoze nevim, jaka ma byt. Jestli o tom neco vis, posli mi prosim informace, muzu to projet spolu s vagem a podivat se, jak vypadaji hodnoty...

Jinak, jak uz jsem psal, az se odvazim, udelam asi tu adaptacni jizdu, snad nic neposeru. Mozna to proste v bazaru jen moooc dlouho stalo bez stavy. Ve VISu je to popsane a na wiki.ross-tech je taky docela dost o tom, tak uvidime. V noci na dalnici je docela klid, tak to vidim jako moznost, kde to udelat.

Delal uz nekdo adaptacni jizdu pro automatickou prevodovku? Ma s tim nekdo nejake zkusenosti?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.12. 2008
Příspěvků: 453 | Témat: 25

21.09 2009 17:29


mikkiste:


No já to auto kupoval a mělo ůplně vybitou baterii??!!! Právě že předchozí majitel mi řekl že se mu ůplně vybila tak myslel že je k.o,,koupil novou Vartu a když to necháš třeba tyden 10 dní stát tak se to bybije,,,no nějaký odběr to asi mít bude ale nezdá se mi že by to udělalo tohle?

Jinak závada převodovky to určitě nebude,, myslím si to ,, jestli chceš dám ti tel na kluka z Prahy ten má A-8 opravdu zmáknuté ,, má dojet ke mně domů, ale když se sním domluvíš tak dojede i k tobě. tel n něj.722580667. když tak to zkoušej vícekrát.
Já mám ted auto v lakovně, musel jsem měnit blatník takže jak to budu mít ready
tak bude řADA* na mně.
PS ,, jak se provádí adaptační jízda???
nahoru

sponzor





21.09 2009 17:29


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

21.09 2009 20:52


Ja o tom prave vim, ze se ta baterka vybiji nechutne rychle, to auto si proste zije svym zivotem, i kdyz stoji na parkovisti Me pres telefon borec z audi servisu rikal, ze by to tim mozna mohlo byt, ale ze by se na to museli podivat.

Neodpovedel jsi mi na ten servis, co ti tam delali a za kolik?

S tim chlapkem si pockam na tebe, ja s tim zit umim. Ale diky za kontakt.

Adaptacni jizda se provadi tak, ze pres vag nastavis zakladni nastaveni a pak to podle urcitych pravidel projedes. to jsem napsal jen tak obecne, presneji se to dozvis tam, jak jsem psal predesly prispevek...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.12. 2008
Příspěvků: 453 | Témat: 25

22.09 2009 6:00


mikkiste:
Ja o tom prave vim, ze se ta baterka vybiji nechutne rychle, to auto si proste zije svym zivotem, i kdyz stoji na parkovisti Me pres telefon borec z audi servisu rikal, ze by to tim mozna mohlo byt, ale ze by se na to museli podivat.

Neodpovedel jsi mi na ten servis, co ti tam delali a za kolik?

S tim chlapkem si pockam na tebe, ja s tim zit umim. Ale diky za kontakt.

Adaptacni jizda se provadi tak, ze pres vag nastavis zakladni nastaveni a pak to podle urcitych pravidel projedes. to jsem napsal jen tak obecne, presneji se to dozvis tam, jak jsem psal predesly prispevek...


Ne to dělali předešlému majiteli někde v Hradci,on sám neví!!! ale říkal že to přestalo a pak za něj dobu zase začlo?

Jde oto jestli to nesouvisí s tou baterii, jinak já si na autě co se týká mechanickych věcí,olejů,v automatu ,a motoru dělám raděj sám vidím jak ten vývoj jde dopředu tak se člověk musí neustále učit nové věcí ale neni nad to když má auto jen jednoho mechanika.
Vozit auto od jednoho k druhému aby se natom vyřádil kde kdo a stejně ti nic neopravili to skutečně nepotřebuji.
Kdybys videl faktůry v VW servisu ze Ždáru n.Sázavou kde jen hledali závadu a nic nenašli a nechali si zato zaplatit tisíce!!!
Ten člověk co jsem ti psal ty audiny fakt zná dokonale,myslím si že už něco umím ale jak jsem se sním bavil tak jsem fakt pochopil že se musím ještě řadu věci naučit,ale to souvisí třeba stím že starší osma neměla tolik vychytávek, v zásadě je ůpně jiná Převodovka*,atd.
Ale jak jsem psal zase nic tak hrozného aby se to nemohl naučit průměrně vzdělaný člověk oboru dokonce i mimo obor ,chápu že kuchař nebude měnit olej v automatu ale čím mím si člověk do auta nechá hrabat tím líp.
Jak jsem psal dovezu to z lakovny tak pak jsme domluveni že dojede a dám ti pak vědět ,nebot to výpadá že máme stejnou závadu dáli se tomu takhle říci.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

22.09 2009 12:51


Taky se snazim si vsechno delat sam, potazmo s kamarady mechaniky. Prave mi minuly tyden ukopli zrcatko, takze se chystam vymenit za nove bazarove, taky to nebudu davat do servisu, ELSA+kamos+ja pricmrdavac jsme docela zdatni.

Jinak jsem moc zvedavy, na co prijdete a jak to vymyslite s tou prevodovkou.

Trochu by me ale i zajimalo, jak menis olej v prevodovce, i to bych si radsi menil sam, protoze se mi to zda hodne drahe. Olej se da sehnet mnohem levneji a nalit vylit s nejakym postupem by snad mohl zvladnout kazdy. jen jsem cetl, ze se to musi delat aspon ve dvou... poradis, jak na to? Diky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.12. 2008
Příspěvků: 453 | Témat: 25

04.10 2009 11:24


mikkiste:
Taky se snazim si vsechno delat sam, potazmo s kamarady mechaniky. Prave mi minuly tyden ukopli zrcatko, takze se chystam vymenit za nove bazarove, taky to nebudu davat do servisu, ELSA+kamos+ja pricmrdavac jsme docela zdatni.

Jinak jsem moc zvedavy, na co prijdete a jak to vymyslite s tou prevodovkou.

Trochu by me ale i zajimalo, jak menis olej v prevodovce, i to bych si radsi menil sam, protoze se mi to zda hodne drahe. Olej se da sehnet mnohem levneji a nalit vylit s nejakym postupem by snad mohl zvladnout kazdy. jen jsem cetl, ze se to musi delat aspon ve dvou... poradis, jak na to? Diky


Tak jsem si udělal olej v automatu,spotřebováno 18ltr,,spec oleje a po téhle výměně se mi to lehké cukání ůplně vytratilo
takže jestli tobě po výměně oleje nic ?? tak tam bude jiný problis.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

04.10 2009 12:13


Giovany:
Tak jsem si udělal olej v automatu,spotřebováno 18ltr,,spec oleje a po téhle výměně se mi to lehké cukání ůplně vytratilo
takže jestli tobě po výměně oleje nic ?? tak tam bude jiný problis.


Ahoj, a muzes prosimte napsat, co to je presne za druh oleje? Diky

Ono neni vymena jako vymena, oni mi to u toho Kapse nadelali tak, jak jsi rikal ty, mozna by to taky pomohlo, kdybych to spis udelal poradne, nez jen vylil co vytece a dolil to same male mnozstni zpet.

At ti dela auticko jen radost!
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.12. 2008
Příspěvků: 453 | Témat: 25

05.10 2009 6:51


mikkiste:


Ahoj, a muzes prosimte napsat, co to je presne za druh oleje? Diky

Ono neni vymena jako vymena, oni mi to u toho Kapse nadelali tak, jak jsi rikal ty, mozna by to taky pomohlo, kdybych to spis udelal poradne, nez jen vylil co vytece a dolil to same male mnozstni zpet.

At ti dela auticko jen radost!


Poékud máš spravně naplněnou převodovku tak ti musí i po sundání vany a vytažení filtru vytect 6ltr oleje,,

Ale jak jsem psal v systému je 11 ltr pleje a ten jinak nez dvoufázovým až třífázovým proplachem neobnovíš!!!! litr oleje do 6HP-26 stojí 370kč s dph.

Jestli chceš já ti to udělám u seba doma,jinak olej si beru od známého z Prahy.kontakt ti dám máš na mne i tel.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email