Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 14 kvě 2024
Celkem je zde 745 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Mapekyma
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 447
Online návštěvníků
Návštěvníků: 742
Uživatelů: 3
Celkem: 745

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 15:52


Bohužel stalo se, že v lednu při stání na červenou do mě zezadu narazila Fabia. Prvotní nasranost mě přešla po tom, co se kající řidič ke všemu hlásil a omlouval se a na autě to na první pohled nevypadalo tak špatně. Překvapivě jsme oba klienti České pojišťovny a tak jsem doufal ve férové a rychlé vyřízení. Řidič se ke všemu přiznal, zajeli jsme na pojišťovnu spolu a udělali záznam.

Finále:

- výměna komplet nárazníku, výztuhy, držáků a lehká promáčklina na zadním čele pod nárazníkem. Dá se říct lehká nehoda bez fatální škody na vozidle - vše měnitelné díly bez vážných oprav Karoserie*.
K tomu se zjistilo, že mi nezamykají dveře - levé přední. Protože auto chci užívat a nechci jezdit půjčeným verglem sjel jsem do servisu, kde teda převážně dělají autoskla, ale nejen ty a mrkli na to. Vyměnili zámek - celý dveřní komplet - někde sehnali a dali mi ho na zápůjčku do doby koupě nového orio zámku a následné opravy. Tímto centrál a celou jeho funkci opět zprovoznili. Super. Protože jsem nechtěl ať mi na auto škahá kde kdo, šel jsem cestou rozpočtu. Nakoupili se díly v autorizáku, poslala se faktura - to mi bylo více-méně proplaceno. Cena práce vcelku taky OK. Jediné co mi neuznali byl ten zámek.

Prý sem dostatečně nedoložil, že se mu něco stalo u té nehody. OK, říkám - pošlu čestné prohlášení, že vozidlo bylo před nehodou OK. Ne to nestačí - pošlete ze servisu kde to dělali, co tomu bylo. OK - poslal se dopis ze servisu, že kontrolovali elektroinstalaci, ovládací členy a ty byly OK. Dále se tam psalo, že zámek je nerozebiratelný díl a řeší se výměnou za jiný kus a že se pravděpodobně při nárazu stalo něco s mechanikou zámku. Opět to nestačilo a prý fotky. OK - poslaly se fotky zámku s tím, že pokud potřebují, ať zavolají a zámek si po dohodě vyzvednou. Fakturou byla doložena koupě jiného zámku, takže zámek opravdu nepotřebujeme a dáme jim ho a že můžou posuzovat co chtějí.

Opět to nestačilo.

Dnes mi přišlo zase toto:

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že Vámi doloženými podklady stále není prokázána souvislost mezi poškozenou zadní částí vozu a zámkem levých předních dveří, jsem dala věc k posouzení našemu Disponentovi pojištění, který mě kvůli lepšímu posouzení požádal o Vámi zaslané vyjádření Autorizovaného servisu na danou značku vozu s vyjádřením co přesně je na zámku za mechanickou závadu.
Děkuji za pochopení

COOOO?
Já mám dokazovat, že mi byla při nehodě poškozena věc? A mám běžet se zámkem fakt do autorizáku, tak jim říct celý příběh a oni to jako budou zase nějak posuzovat?

Setkal jste se s tímto někdo? Řešili jste něco podobného?

Díky za rekace.

Vyřešení dotazu:
Vyřešil k mé plné spokojenosti za mě autorizovaný servis.
Naposledy upravil nezodpovedny hajzlik dne 13.03 2018 16:16, celkově upraveno 1 krát. (2% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





06.03 2018 15:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11023 | Témat: 90

06.03 2018 16:53


No realne je ten souvis trosku od veci, osobne bych chapal treba zamek kufru...

Asi bych jim poslal dopis, ze na tento vylet si musis vzit den volna a to stoji xxx kc, k cemu jim prikladas kopii pasky/pracovni smlouvy a mas dotaz, zda toto plneni budes muset danit. Stejne tak ze bohuzel budes muset vec predat pravnikovi, protoze si myslis, ze jsou porusovana Tvoje zakladni prava garantovana ustavou (nedotknutelnost majetku)... hral bych si s nima.

Ale tobe jde asi o zaplaceni zamku. A tam to vest nemusi. Leda by byl znalecky posudek, ze jde o primy souvis s nehodou. A to Ti zadny pricetny znalec neda.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 20.11. 2015
Příspěvků: 626 | Témat: 36

06.03 2018 17:34


Já bych byl rád, že si dostal zaplaceno všechno to ostatní.
Jiní to štěstí neměli.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

06.03 2018 17:47


ne že bych se tě chtěl nějak dotknout ale stojí ti to za nějakých pár korun za zámek ? v životě přijdeš o víc než je blbej zámek za drobáky buď rád že to hlavní zaplatili
a osobně si myslim že to nebylo nehodou ale spíš taková blbá souhra náhod
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

06.03 2018 18:19


V dnešní době pokud se stane nehoda ne moji vinou tak pokaždé policie pokaždé ihned autorizovaný servis a zapůjčení vozidla. Tím se vyhnu srackam jako je zámek hádka o vadný park senzor atd. Pojišťovny jsou lumpenpodnik číslo jedna a nějaké jejich pochacanej rozpočet kdy ti zalepi hubu umrdanou almuznou za kterou to nakonec nepopravis pak se dofocuje začínají se cukat a prinejhorsim to konci podezřením na poj podvod. Nasrat tohle už mám za sebou,proto ač nerad tak autorizak ať kadej.
Naposledy upravil Satas dne 06.03 2018 18:33, celkově upraveno 1 krát. (7% původního příspěvku)
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

06.03 2018 18:29


Uvědomte si ze na pojišťovnach delaj cely oddělení poj kriminality složena z bejvalejch vejšek z kriminálek apod a jejich cílem je co? Odhalovat potencionáni podvody a to nejdůležitější hlavně co nejvíc najít důvody krátit poj plnění tzn šetřit penízky pojišťovny.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

06.03 2018 19:04


Ideálni nechat si udělat rozpočet ze smluvního servisu...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 19:30


Roubic (06.03 2018 17:47) orig :
ne že bych se tě chtěl nějak dotknout ale stojí ti to za nějakých pár korun za zámek ? v životě přijdeš o víc než je blbej zámek za drobáky buď rád že to hlavní zaplatili
a osobně si myslim že to nebylo nehodou ale spíš taková blbá souhra náhod


Ten zámek mě stál v Audi 4512,- CZK bez DPH, takže 5460,- CZK s DPH. Bereš-li to jako pár korun OK. Navíc i kdyby stál míň, já jsem si svým jednáním škodu nezpůsobil. Nevidím důvod, proč bych měl za to pykat. Přikládám ilustrační fotku zámku. Aby nedošlo k mýlce, že se jedná třeba jen o vložku.
Naposledy upravil nezodpovedny hajzlik dne 06.03 2018 19:54, celkově upraveno 3 krát. (16% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





06.03 2018 19:30


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 19:34


Satas (06.03 2018 18:19) orig :
V dnešní době pokud se stane nehoda ne moji vinou tak pokaždé policie pokaždé ihned autorizovaný servis a zapůjčení vozidla. Tím se vyhnu srackam jako je zámek hádka o vadný park senzor atd. Pojišťovny jsou lumpenpodnik číslo jedna a nějaké jejich pochacanej rozpočet kdy ti zalepi hubu umrdanou almuznou za kterou to nakonec nepopravis pak se dofocuje začínají se cukat a prinejhorsim to konci podezřením na poj podvod. Nasrat tohle už mám za sebou,proto ač nerad tak autorizak ať kadej.
Bohužel k autu mám vyhraněný vztah a nemám v sobě tu ochotu to strčit někomu neznámému pod ruce. Ano, je to moje chyba, můj komplikátor, ale prostě to neudělám.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 19:37


váha (06.03 2018 19:04) orig :
Ideálni nechat si udělat rozpočet ze smluvního servisu...
To mi jako variantu zamítli rovnou. Mě bylo sděleno, že buď faktura z autorizáku, nebo faktura ze smluvního. Rozpočet jakože za servis ani omylem - jen faktura. A pak samotný výpočet rozpočtu když jsem to chtěl rozpočtem měli napočítaný v neorigo dílech. Až se dodala faktura za díly z autorizáku tak to přepočítali.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 19.11. 2012
Příspěvků: 196 | Témat: 10

06.03 2018 20:16


Chápu pojištovnu že ti to neuznají, jelikož je to jasně poškození , které nevzniklo lehkým nárazem na zadní část vozu, tedy poškození vzniko před nehodou, nebo mozna po nehodě a využíváš souhry náhod a zkoušíš nárokovat něco co je naprostá blbost.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 20:47


LukasNajman (06.03 2018 20:16) orig :
Chápu pojištovnu že ti to neuznají, jelikož je to jasně poškození , které nevzniklo lehkým nárazem na zadní část vozu, tedy poškození vzniko před nehodou, nebo mozna po nehodě a využíváš souhry náhod a zkoušíš nárokovat něco co je naprostá blbost.
Hezké, jsem rád, že máš jasno, jak to bylo a udělal jsi si závěr. Upřímně doufám, že se ti v životě nestane nikdy nic o čem by ostantí mohli dělat závěry stejně tak, jak jsi právě učinil ty.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 20:59


A pro všechny předpovídače pravdy. Ne, není mým cílem na dotyčné věci vydělat, ani uplatňováním nesmyslných vedlejších nákladů, ani nákupem levnějších dílů. Jediné co mě na celé věci zajímá je uvedení do původního stavu. Popravdě mohl-li bych si vybrat raději bych měl původní stav bez nehody, než teď po nehodě.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

06.03 2018 21:02


nezodpovedny hajzlik (06.03 2018 19:37) <a href="/forum/prispevek/1382401-havarie-a-popotahovani-pojistovnou#1382401">orig</a> :
To mi jako variantu zamítli rovnou. Mě bylo sděleno, že buď faktura z autorizáku, nebo faktura ze smluvního. Rozpočet jakože za servis ani omylem - jen faktura. A pak samotný výpočet rozpočtu když jsem to chtěl rozpočtem měli napočítaný v neorigo dílech. Až se dodala faktura za díly z autorizáku tak to přepočítali.

Ono je dost zásadní věc když uzaviras smlouvu s poj myslím tedy s pojišťovnou....ne pardodickym spolkem viz hasicska Slavia apod hovna, tak už v úvodu se lze mega sracce z názvem smluvnimservis vyhnout pac to jest schabrovana jednotka pojišťoven. Každopádně hlavně ze to nějak dopadlo.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 21:12


Satas (06.03 2018 21:02) orig :

Ono je dost zásadní věc když uzaviras smlouvu s poj myslím tedy s pojišťovnou....ne pardodickym spolkem viz hasicska Slavia apod hovna, tak už v úvodu se lze mega sracce z názvem smluvnimservis vyhnout pac to jest schabrovana jednotka pojišťoven. Každopádně hlavně ze to nějak dopadlo.

Jako kromě toho zámku si nemám v podstatě na co stěžovat. Auto bylo po nahlášení přistaveno ihned na tom jejich prohlížecím místě - technik tedy byl zcela nezaujatý cizí člověk. Auto prohlédl, trochu se podivoval stavu a kilometrům - v dobrém slova smyslu. Stav výborný, kilometry nízké. Vše zapsal férově, vše si prohlédl, nafotil, vyzkoušel - včetně toho zamykání. To, že jsme se rovnou domluvili a ujasnilo se, co po mě chtějí - fakturu ze servisu, nebo fakturu za díly s tím jsem problém neměl. Dokonce jsem ani nespěchal spíš uháněli oni mě, kdy se rozhodnu jak se to opraví, kde a tak. Jakmile se dodaly doklady, tak během snad dvou dnů byla proplacena faktura za díly + nacenění práce a vlastně až na ten zámek vše OK. Ale já fakt nevidím důvod k tomu, proč si zaprvé někdo hned nutně musí myslet, že ta porucha zámku je vylhaná a za druhé proč bych měl platit poškození něčeho, co mi do té doby fungovalo.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 20.11. 2015
Příspěvků: 626 | Témat: 36

06.03 2018 21:12


a podíval jsi se do toho zámku co se tam vykurvilo?
nahoru

sponzor





06.03 2018 21:12


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 21:15


Damned (06.03 2018 21:12) orig :
a podíval jsi se do toho zámku co se tam vykurvilo?
Upřímně? Proč bych to dělal? A mimoto by mě to nenapadlo už jen proto, kdyby ho ta pojišťovna chtěla. Bych se pak ještě dozvěděl, že jsem ho vlastně zničil záměrně dodatečně.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 20.11. 2015
Příspěvků: 626 | Témat: 36

06.03 2018 21:38


ok, tak ho nech zámek posoudit servisem...no oni ho asi rozebraný nikdy neviděli ))))
...a taky upřímně....nemyslím, že by ti v této věci zde někdo mohl pomoci.
Zjevně jsi z nás dopadl nejlépe ...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

06.03 2018 21:39


Damned (06.03 2018 21:38) orig :
ok, tak ho nech zámek posoudit servisem...no oni ho asi rozebraný nikdy neviděli ))))
...a taky upřímně....nemyslím, že by ti v této věci zde někdo mohl pomoci.
Zjevně jsi z nás dopadl nejlépe ...

No jen jsem chtěl vědět, jestli někdo tady neřešil něco podobného a nemá nějakou zkušenost.

A dopadl nejlépe v jakém smyslu? Neproplatili vám originální faktury za díly, nebo co se tedy nejčastěji pokazilo?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11023 | Témat: 90

07.03 2018 5:05


Dat vuz do autorizaku po nehode je to nejlepsi reseni. Nemaji se na cem kroutit, mas tam origo dily a kvalita laku a spasovani a vseho byva lepsi..
Spis bych nechtel aby mi spravoval vuz servis ktery se spise zabyva vymenou oken.
Zamek za 5,5tis je hovadina uz jenom proto, ze kazdej to za litr kupuje z vrakace. A jak jsem psal - osobne bych to taky neproplacel byt pojistovnou.
Me zamek umrel ted, na jednom starem aute (2009), tak taky nekupuju noveh do stary herky co se za chvili shodi ze skaly..
No a dat 5,5tis za zamek do vozu co ma cenu 80 mi prijde taky jako hezky ulet.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

07.03 2018 6:07


tomko222 (07.03 2018 5:05) orig :
Dat vuz do autorizaku po nehode je to nejlepsi reseni. Nemaji se na cem kroutit, mas tam origo dily a kvalita laku a spasovani a vseho byva lepsi..
Spis bych nechtel aby mi spravoval vuz servis ktery se spise zabyva vymenou oken.
Zamek za 5,5tis je hovadina uz jenom proto, ze kazdej to za litr kupuje z vrakace. A jak jsem psal - osobne bych to taky neproplacel byt pojistovnou.
Me zamek umrel ted, na jednom starem aute (2009), tak taky nekupuju noveh do stary herky co se za chvili shodi ze skaly..
No a dat 5,5tis za zamek do vozu co ma cenu 80 mi prijde taky jako hezky ulet.

Servis a hlavně lidi v něm posuzuju osobně podle jiných kritérií, než jaké mají logo na dveřích a kolik úsměvů jsou schopni mi vtlačit už při otevření dveří. Poslední návštěva autorizovaného servisu skončila poškrábaným blatníkem a kapotou. Auto používám a v autorizáku by bylo druhý den. V ne zrovna malém autosklo servise bylo za 2 hodiny. Zámek osobně nemám problém zaplatit byť ta cena samořzejmě je jaká je. Potřebuju mít tu věc funkční a ne doufat, že jsem na vrakovšiti sice ušetřil, ale doba použitelnosti je mi neznámá. A poslední věc. Pro tebe ač neznáš okolnosti jako stav, výbavu a další skutečnosti je to už teď auto za 80. No a věř, že není. Zkus si zadat do mobile.de 2001-2004 a najít si auto s 30.000 km a komplet doloženou historií a servisem, třeba nějaké za 80 najdeš. Spíš se to ale nestane a hlavně pokud chceš argumentovat, že za ty ceny, co tam najdeš je to neprodejné, tak věř, že je sleduju dost dlouho na to, abych věděl, že většina je nejpozději do tří týdnů prodaná.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11023 | Témat: 90

07.03 2018 6:35


nezodpovedny hajzlik: proti veteranum nic nemam, sam jich mam nekolik. S najezdem limitne nula az 400.000km. Nicmene ani jeden na denni jezdeni nepouzivam.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

07.03 2018 6:38


tomko222 (07.03 2018 6:35) orig :
nezodpovedny hajzlik: proti veteranum nic nemam, sam jich mam nekolik. S najezdem limitne nula az 400.000km. Nicmene ani jeden na denni jezdeni nepouzivam.
No vidíš, taky mám veterána a taky s malým nájezdem ikdyž to není teda Audi. K dennímu ježdění ho taky nepoužívám. Toto moje konkrétní auto je čistě rozmar. Prostě se mi vždycky líbilo a chtěl jsem ho stejně tak jako předtím C4-ku byť to pro všechny byl nesmysl. Ať už ta C4 nebo teď ta B6.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

07.03 2018 6:45


a zachvíli udělaj emisní zony a bude to auto jenom na focení v garáži
nahoru

sponzor





07.03 2018 6:45


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11023 | Témat: 90

07.03 2018 6:46


Roubic: mam nejakej 5.5litr v8 kterej mel loni 50let, nejakej 6.0v12 kteremu je 21.. dobra vec je, ze na veteranskych cislech se te zony netykaji.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

07.03 2018 6:48


to jo S8 je EU4 je jí 10let takže na veterána si ještě pak bude jenom garaž a selfie
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

07.03 2018 7:39


Ze 21letyho auta v CR veterana neudelas. Nebo..?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

07.03 2018 8:22


Ja byt poistovnou tiez nepreplatim predny zamok po mensom naraze zo zadu.. Za normalnych okolnosti to nemoze mat s nehodou ziadny suvis..

Takze tiez by som to asi neriesil a bud rad, ze Ti preplatili ten zbytok..

A ani by som nekupoval zamok za 5500 do 15 rocneho auta..
Nahrady nove sa predavaju za cca 1400CZK.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11023 | Témat: 90

07.03 2018 8:24


Meister: za 4 roky jo. Do te doby si hezky parkuje v podzemce...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 19.10. 2016
Příspěvků: 139 | Témat: 4

07.03 2018 9:26


tomko222 (07.03 2018 8:24) orig :
Meister: za 4 roky jo. Do te doby si hezky parkuje v podzemce...


neni to za 9 let?
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email