Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 26 dubna 2024
Celkem je zde 263 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: JPokorny1
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 420
Online návštěvníků
Návštěvníků: 262
Uživatelů: 1
Celkem: 263

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvků: 267 | Témat: 21

29.05 2009 8:09


váha:

na N73 a N78 také nejde


na 6220 mi to normálně funguje. Má to ale háček, ve všech kontaktech, kde je nějaká česká diakritika to udělá místo těch písmen mezery.
nahoru

sponzor





29.05 2009 8:09


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.5. 2009
Příspěvků: 17 | Témat: 6

30.05 2009 11:06


JK:


na 6220 mi to normálně funguje. Má to ale háček, ve všech kontaktech, kde je nějaká česká diakritika to udělá místo těch písmen mezery.


I mě se N6300 bezproblémů spojí a také nezobrazuje háčky. Prostě to písmeno vynechá. Uvažuji o češtině do MMI* a tak by mě zajímalo, zda to tak bude i na "počeštěném" MMI* nebo se písmena s háčky budou zobrazovat korektně. Máte s tím někdo nějakou zkušennost?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

02.06 2009 17:11


nasty:
Tak jsem tu s novymi poznatky. Podle toho navodu na aktivaci skryteho menu se mi to podarilo rozjet. To menu je opravdu rozsahle a je tam hodne zajimavych nastaveni, ale nema nekdo nahodou nejaky podrobny manual, co co znamena?
Jinak menu jsem aktivoval vcera a dnes uz to mam cele rozhasene, a samozrejme se mi zase to menu zablokovalo, takze si to uz nemuzu spravit a musim si to zase nechat odblokovat... ale to bylo jen na okraj..

parik:
dival jsem se do toho menu a ten telefon tam vyply byl a stejne mi to zadny upgrade ze 2.CD nenabidlo. Zkousel jsem to i prepnout na to UHA... a stejne se to pres ten bluetooth pripojovalo uplne stejne blbe. ted uz jsem si to uplne rozhasil, uz si ani nemuzu nastavit tlumeni, nabidka CAR je uplne orezana, ale az to zase spravim, tak bych to chtel nejak treba jeste s tvou pomoci rozjet, jestli mi jeste dokazes poradit...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

03.06 2009 11:53


kovar5:
Zdar chlapi,

mam dotaz k tomu Bluetooth.
Mam A8, 2004 s telefonem v loketni operce. Da se tam dat sim karta. Vsichni znami
tam maj druhou sim a vypinaji svuj telefon, co maj u sebe, kdyz vlezou do auta.

Udelal jsem nedavno update firmware na 5150 MMI* (Kdyby nekdo chtel, muzu poslat).
Ted se mi dari spojit telefon N95 s Audi, ale jen castecne.

DAM* vyhledat v N95 jako SPAROVANE PRISTROJE. N95 mi najde AUDI PHONE (ten nazev, ktery mam zadany v MMI*) a nasledne chce PIN. DAM* 1234 a nasledne chce PIN to MMI*. Zadam taky 1234, ale v ten moment mi MMI* napise, at stejnej PIN zadam i do druhyho zarizeni. Jenze v tu dobu uz N95 pise, ze je sparovano a uz zadnej PIN nechce. MMI* ovsem porad ceka a az po dvou minutach napise, ze spojeni se nezdarilo.

Nevi nekdo jak to vlastne spojit? Je to divny, protoze proc bych mel zadavat do N95 ten PIN 2x?

Trapim se s tim uz dlouho a nic uz me nenapada.

Dik

Paja



Zdravim te!

myslim, ze to vypada tak, ze ten problem asi nevyresime. Mam tu samou karu, jen mi tam chybi sluchatko, ale to je uplne jedno. Dela mi to uplne to same, co tobe. Hlavne to vypada tak, ze to auto se chce pripojit k nejake handsfree, ne k nejakemu zarizeni, kteremu by auto "delalo handsfree". Jestli tu nekdo neprijde s nejakou zazracnou radou, tak na tom bohuzel asi budeme porad stejne...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

08.06 2009 10:06


Ahoj,
tak jsem to zkousel podle rad parika - nastavit v tajnem menu polozku "Telefon make" na "NONE" a zkousel jsem upgradovat z 2.CD, ale porad mi to u toho upgradu pise u vsech polozek N/A. Tak jsem to pak zkousel nastavit z "NONE" na "Motorola" a i na "UHV/BTA" a znova upgrade z 2.CD a porad to stejne, tak uz fakt nevim...
Je tady prosim nekdo, komu se na A8 podarilo udelat update z 2.CD??? Ja uz jsem z toho zoufaly. Uz zacinam i zvazovat, jestli to me 2.CD neni spatne, ale to by se ani nenacetlo snad... mohl by to druhe CD nekdo nekam hodit, abych to mohl zkontolovat?
Dik moc za kazdou radu nebo aspon smysluplnou myslenku, ci napad...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1495 | Témat: 38

08.06 2009 11:25


nejdriv pouzij verzi 4220 a pak az to 2.cd z 5570
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

08.06 2009 13:55


Myslis to tak, ze mam pouzit jen update telefonu z v.4220, a pak ten update z 2.CD v.5570? Nebo ze tam mam updatovat vse na verzi 4220 a pak to druhe cd v.5570? Jestli myslis tu druhou moznost, tak to je nanic, protoze se mi po tom upgradu urcite zase zablokuje tajne menu, ne-li i po tom upgragu jen telefonu a ja nemam VAG, takze se na to asi vykaslu, dokud nebudu u kamosa s VAGem. Nechapu, proc se to taj.menu samo po upgradu vzdycky zablokuje, je to na facku! Nebo mas jinou zkusenost? Zablokuje se ti to taky?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.6. 2009
Příspěvků: 7 | Témat: 0

09.06 2009 0:41


to mikkiste: Mám s "CD 2" úplně stejný problém jako Ty.. Konkrétně ve voze Audi A6, r.v. 04 (4F).. Už se Ti to povedlo nějak rozchodit?

Jinak četl si tenhle topic -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Nasty tam třeba píše, že nic přes VAG dělat nemusel.. Pouze to druhé CD aktualizoval 2x, aby ten tel. modul zůstal aktivní! Tohle už jsem ostatně věděl, ale mně se to "CD 2" prostě vůbec nenačte stejně jako Tobě.. Už jsem z toho blázen..
nahoru

sponzor





09.06 2009 0:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1495 | Témat: 38

09.06 2009 0:51


skryte menu se neblokne, protoze uz tam mas verzi MMI* 5570, jen se bude upgrejdovat handyvorbereitung na nakou verzi 930 a pak pres druhe cd na 1200
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.6. 2009
Příspěvků: 7 | Témat: 0

09.06 2009 1:26


Jinak to, že po updatu odpadnou nějaký nastavení v "CAR" je v pořádku? Jediná možnost návratu je zpětná aktivace přes skryté menu, které se musí povolit pomocí VAGu? Jen nechápu, proč ty funkce po updatu zmizí..

A taky by bylo fajn, kdyby mi konečně šlo to 2. CD.. Ach jo..
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

09.06 2009 6:08


Envio:
Jinak to, že po updatu odpadnou nějaký nastavení v "CAR" je v pořádku? Jediná možnost návratu je zpětná aktivace přes skryté menu, které se musí povolit pomocí VAGu? Jen nechápu, proč ty funkce po updatu zmizí..

A taky by bylo fajn, kdyby mi konečně šlo to 2. CD.. Ach jo..


Jj taky mi zmizely nějaké položky, taky to nechápu proč... Ale je to nejspíš normální stav a vrátit jdou nejspíš opravdu jen přes to skryté menu.

A to že se vám vůbec nenačte 2. CD je divné, co to píše? Nebo to dělá jako kdyby tam to druhé CD nebylo? Nemůže být špatně vypálené?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.6. 2009
Příspěvků: 7 | Témat: 0

09.06 2009 11:28


To určitě ne, protože jsem vypaloval všechny 3 CD stejně a ostatní jdou v pohodě.. Abych to upřesnil, mně se to 2. CD načte, ale u všech součástí mám N/A jako, že chybí a tudíž nejde nic aktualizovat.. Nechápu..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

09.06 2009 14:11


parik:
skryte menu se neblokne, protoze uz tam mas verzi MMI* 5570, jen se bude upgrejdovat handyvorbereitung na nakou verzi 930 a pak pres druhe cd na 1200


tak jsem tu s novym poznatkem: stahl jsem a vypalil verzi 4220, vrazil jsem ji do auta a nic, zadna novejsi verze pro telefon, vlastne pro nic ostatni. pro telefon tam mam verzi 770, tady jsou obrazky. Jinak jsem si s tim hral a nastaveni telefonu prepinal mezi "none", "Motorola", "UHV/BTA" a ted uz mi to vubec nereaguje, na mobilu auto sice najdu a zadam kod, ale auto uz mi nenabidne nic, dela mrtveho brouka... prestavam verit tomu, ze mam v aute ten samy BT jako parik, mozna mam nejaky stary modul, ktery tohle vubec neumi.

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

16.06 2009 2:46


...nikdo nic?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

30.06 2009 23:47


kovar5:
Zdar chlapi,

mam dotaz k tomu Bluetooth.
Mam A8, 2004 s telefonem v loketni operce. Da se tam dat sim karta. Vsichni znami
tam maj druhou sim a vypinaji svuj telefon, co maj u sebe, kdyz vlezou do auta.

Udelal jsem nedavno update firmware na 5150 MMI* (Kdyby nekdo chtel, muzu poslat).
Ted se mi dari spojit telefon N95 s Audi, ale jen castecne.

DAM* vyhledat v N95 jako SPAROVANE PRISTROJE. N95 mi najde AUDI PHONE (ten nazev, ktery mam zadany v MMI*) a nasledne chce PIN. DAM* 1234 a nasledne chce PIN to MMI*. Zadam taky 1234, ale v ten moment mi MMI* napise, at stejnej PIN zadam i do druhyho zarizeni. Jenze v tu dobu uz N95 pise, ze je sparovano a uz zadnej PIN nechce. MMI* ovsem porad ceka a az po dvou minutach napise, ze spojeni se nezdarilo.

Nevi nekdo jak to vlastne spojit? Je to divny, protoze proc bych mel zadavat do N95 ten PIN 2x?

Trapim se s tim uz dlouho a nic uz me nenapada.

Dik

Paja


Zdravim te, nasel jsi uz nejake reseni? Ja jsem ted neco nasel, co by mohlo pomoct, ale je potreba VAG-COM*. Nasel jsem tohhle ve VISu:

Vybrat ve VAG-COM* Telefon - prizpusobeni

kanal 133 - Bluetooth
0 - vypnuty
1 - zapnuty

kanal 134 - funkce Hands Free
0 - hands free aktivni s pripojenim bluetooth ale bez pripojeni telefonu
1 - hands free pouze s pripojenim telefonu

kanal 135 - Bluetooth autorizacni klic
jako novou hodnotu zadejte 4-ciferny autorizacni klic


zkus si pohrat hlavne s kanalem 134(sam tomu popisu hodnot poradne nerozumim), jestli mas vag. Mohl by taky nekdo, komu to funguje, kouknout, jake hodnoty ma tady nastavene? Ja to budu moct zkusit asi az za necele 3 tydny, tak snad sem do te doby napise nejaka dobra duse, jestli je tohle spravna cesta k reseni naseho problemu.

dik moc za kazdou pomoc
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

09.07 2009 13:35


Čistě náhodou spárování s Windows Mobile zařízením (Pocket PC - PDA). Vše se povede hned na první pokus, telefon se vždy v dosahu automaticky napojí na auto, ale také mi tam nechodí tel. seznam. Lze nějak vynutit překopírování kontaktů z telefonu do MMI*?
nahoru

sponzor





09.07 2009 13:35


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvků: 21 | Témat: 4

18.07 2009 23:00


PS mam taky A8 s BT telefon ale tento BT telefon je uplne jiny nez BT modul proste to spolu nekomunikuje!!!!
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

18.07 2009 23:15


cardamen:
PS mam taky A8 s BT telefon ale tento BT telefon je uplne jiny nez BT modul proste to spolu nekomunikuje!!!!

Ahoj.A telefon máš Nokii, že! Zdeny
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.1. 2009
Příspěvků: 372 | Témat: 33

04.09 2009 13:08


Cau, kamarád má A6 s telefonem audi (BT) simka se dává jakoby do toho držáku.
Nejde mu tam ale už připojit jiný tel. než ten od audi přes BT.

Dá se to nějak překódovat, aby fungovali i telefony ostatní například nokia?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvků: 21 | Témat: 4

04.09 2009 13:21


nejde to anikdy nepujde!!!

musite vymenit BT modul ktery je pod sedackou ridice!!!

nechal jsem si to vymenit za 6000kc
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.1. 2009
Příspěvků: 372 | Témat: 33

04.09 2009 13:43


cardamen:
nejde to anikdy nepujde!!!

musite vymenit BT modul ktery je pod sedackou ridice!!!

nechal jsem si to vymenit za 6000kc


ok, díky za info
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

04.09 2009 14:14


cardamen: mohl by jsi prosim napsat cislo toho modulu, ktery je potreba?
Dik moc
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

04.09 2009 14:19


Písni Lumpig ovi,určo to dokáže též.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

04.09 2009 14:31


co dokaze tez? Ja chci jen vedet to cislo, vymenit to snad umi kazdy, kdo ma 2 ruce. Je dobre tu napsat cislo dilu, aby pak lidi, kteri nemaji etku nemuseli dale otravovat. ja prave u etky nejsem a buhvi, jestli je to z ni uplne jasne, ktery dil je potreba...
nahoru

sponzor





04.09 2009 14:31


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

04.09 2009 14:55


Ono to někdy není jen o výměně.....
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

04.09 2009 15:15


souhlasim, bude to potreba i nakodovat, ale to by snad taky nemel byt zas takovy problem...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

04.09 2009 15:23


To je možné.Já tomu nerozumím,tak bych to svěřil Lumpig ovi.....
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

23.01 2010 0:59


a navíc to má jiný konektor než to bluetooth původní...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.12. 2009
Příspěvků: 81 | Témat: 7

23.01 2010 19:42


lordmystic:
Čistě náhodou spárování s Windows Mobile zařízením (Pocket PC - PDA). Vše se povede hned na první pokus, telefon se vždy v dosahu automaticky napojí na auto, ale také mi tam nechodí tel. seznam. Lze nějak vynutit překopírování kontaktů z telefonu do MMI*?


mm stejný problém jako ty HTC i iphone se připoji ihned sam, ale kontakty a hovory se z nej vubec nenactou:/ kdyby jsi to zjistil dej pls vedet.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

26.01 2010 14:22


s tim sem si u sveho auta ted hral 14 dnu, nez sem to rozchol, aby jel adresar, seznam volani atd...kazdy modul se chova uplne jinak, i pri upgradu pak, takze porovnavat dve auta stejna je k nicemu...

po updatu bych doporucil komplet reset jednotky BT a MMI*, projit kodovani a adaptaci, zda se neco nezmenilo...aktivovat servisni menu a projet to tam taky...

hodne je to taky o telefonu, ktery pripojujete a jeho sw...treba u symbianu neplati zadna pravidla...jedna N97 jede, druha nenacita kontakty, treti se sama odpojuje...pritom maji stejnou verzi SW:)
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email