Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 5 října 2024
Celkem je zde 815 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Stanislav90
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 724
Online návštěvníků
Návštěvníků: 815
Uživatelů: 0
Celkem: 815

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22167 | Témat: 587

19.11 2013 15:16


stamp umoznuje limitni prikazy, ale neobsahuje tooly jak short margin call etc.

je to vicemene jednoduche buy/sell rozhrani
advanced tooly ma treba btce
sponzor





19.11 2013 15:16


reklama je cesta, jak udržet web v chodu. Prosím neblokujte ji a občas na něco klikněte.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.6. 2009
Příspěvků: 3038 | Témat: 31

19.11 2013 15:25


Daily change: -$121,52 -18,16%
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22167 | Témat: 587

19.11 2013 15:29



Náhled, klikni pro zvětšení.


anyway neni to pravda, anzto vcera bylo +42% takze technicky .. dobry :]
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.6. 2009
Příspěvků: 3038 | Témat: 31

19.11 2013 15:34


já jen krotím vášně. A taky protože když bylo 380 tak sem chtěl koupit, ale sralo mě jim dokazování že trenky co mam na sobě sou fakt moje a teď me to sere
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

19.11 2013 15:41


Naposledy upravil TAVIC dne 19.11 2013 15:56, celkově upraveno 1 krát. (84% původního příspěvku)
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22167 | Témat: 587

19.11 2013 15:41


Jo dneska to byl hezky rollercoaster
Day's Range: $378,00 - $755,00

za par hodin vstava cina, tesim se
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

19.11 2013 15:59


no mě celej Bitcoin přijde jako docela velice slušný letadlo v rozletu.. kdo chytil ten rozlet vydělá slušně, lituji ty co skočí pozdě a prodělají..

ale pěkný chytit to někde na kraji.. slušný zhodnocení..
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22167 | Témat: 587

19.11 2013 16:23


cesi se v devadesatejch letech naucili jedno cizi slovo a to pouzivaj do ted...
co naplat, neni potreba nicemu rozumet, ale je potreba na to vsechno mit nazor :]

ricmonde ricmonde

ale kdyz se zucastnis tak za svuj budget 10ti btc muzes dostat 4btc zpet pokud privedes dalsich osm lidi co utrati 10btc
sponzor





19.11 2013 16:23


reklama je cesta, jak udržet web v chodu. Prosím neblokujte ji a občas na něco klikněte.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 23.11. 2009
Příspěvků: 1684 | Témat: 49

19.11 2013 16:41


krysimlade:
Uz mas certifikaci ?


pokud je to otázka na mě tak ještě ne dnes jsem teprve ráno poslal ty dokumenty a ověření trvá 1-2 dny + něco zabere transfer peněz (budu posílat z komerčky tak uvidíme...)

co se týče té euforie, ano, neměli bychom na to zapomínat, ale to platí naprosto o všem, takhle to prostě je, že plno lidí na světě bohužel trpí chudobou... myslím ale, že to, že utrácíme peníze, které jsme vydělali a zdanili je pořád celkem cakyč oproti lidem, kteří rozhazují miliony USD z rozmařilosti a absolutně je nenapadne peníze nějak společnosti vrátit. Viz teď minulý nákup obrazů a nový aukční rekord.. Někdo utratil 140 milionů USD za tři obrazy, aby mu někde visely. To už je podle mě celkem za hranou naše BTC a brokerjety jsou pořád jen drobky.. Ale to si holt každý musí rozhodnout jak naloží se svými penězi a svědomím a zda bude něco společnosti vracet. Abych řekl pravdu, a bude to znít rádoby velmi dojemně a uvědoměle - je mi občas trapně před sebou samym, když vidím třeba starší lidi po padesátce jak někde dřou a mají řekněme 15 hrubýho a snaží se z toho živit rodinu, nebo jak cizinci přijedou přes půlku zeměkoule, aby pracovali za pár šupů a ještě jsou za to vděčný, že mají nějakou práci. Je mi těch lidí opravdu líto, když je vidim jak např nemají ani na pořádný oblečení a oproti tomu hejskové jako my mají šestimístný příjmy a ještě jsme z toho znuděný. Ale neházejme flintu do žita, však on nám ještě život pěkně nakope prdel. Sorry za ot.

Rikom: ano, to, že to teď letí nahoru silně implikuje, že přijde korekce a pád.... jenže tak to prostě na burze je, vše je o tom ve správný čas nakoupit i prodat, největší machři dokáží vydělávat i na klesajících křivkách. Ale hlavně, proč by to jako mělo být letadlo? Nebo snad musíš přitáhnout nový uživatele, aby ses posunul ve struktuře výš?
Pokud BTC bude rozšířena a začne se s ní v elektronickym světě platit tak přijde max stagnace, trh se ustálí a pak budou výkyvy, ale proč by to jako mělo spadnout? Tohle je burza, tohle neni ponziho schéma jako náš důchodový systém, aby to jednou spadlo.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

19.11 2013 16:48


Kriznik:
cesi se v devadesatejch letech naucili jedno cizi slovo a to pouzivaj do ted...
co naplat, neni potreba nicemu rozumet, ale je potreba na to vsechno mit nazor :]

ricmonde ricmonde

ale kdyz se zucastnis tak za svuj budget 10ti btc muzes dostat 4btc zpet pokud privedes dalsich osm lidi co utrati 10btc



povíme si časem.. já si tohle uložím a až nastane ten pád a bude ten průser tak ti to sem vylepím..

ty jsi v pohodě nakoupil jsi za slušně když za včasu prodáš jsi v pohodě... ale řekni mi narovinu jestli by jsi kupoval i teď řekněme za 100 tis.
na něco stačí zdravej selskej rozum..

no a nebo se pletu, vše je možné.. jen říkám svůj názor.. ty máš svůj..
naštěstí zde nejsem jedinej s tímto názorem..
Naposledy upravil ricimond dne 19.11 2013 16:51, celkově upraveno 1 krát. (8% původního příspěvku)
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.6. 2009
Příspěvků: 3038 | Témat: 31

19.11 2013 16:51


Mauglí: tak rikom dle myho myslel letadlo z pohledu toho ze cim vic lidi v tom je tim rychleji krivka roste a tim to laka vic lidi atd........ ten krach dle myho zas myslel tak ze az bude tech lidi dost co jsou ochotni nakoupit jeden BTC za 1000 dolaru tak najednou klesne na 120 a lidi budou mit miliardovy ztraty. Burza nespadne, ale propad a následná stagnace by mohla pro investory znamenat krach.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2217 | Témat: 25

19.11 2013 16:52


lietadlo to jednoznacne je uz len kvoli zvysujucej sa difficulty a tomu ze aby si udrzal krok s kapacitou siete musis stale prikupovat nove stroje.. vsetko ohladom kurzu je len investovanie ktore momentalne ovlada euforia.. myslim, ze ani samotni tvorcovia necakali ze bitcoin a jeho kurz naberie taketo obrovske rozmery.. moj nazor je , ze kurz este pojde dost vysoko (kludne aj k 2000usd kym vsetci amateri nenakupia bitcoiny) ale vsetko nad 30-150usd za jeden bitcoin je proste <> a je len otazkou casu kedy sa to prejavi.. potom ako v kazdej inej pyramide bude 80percent ludi plakat a zvysok,ktory nakupil dobre bude vysmiaty k tym reciam okolo ciny a rezervy sa staviam s usmevom hadam si niekto nemysli, ze cina nakupi bitcoiny pokym kurz nebude stabilizovany? ved by ohrozovali sami seba..
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22167 | Témat: 587

19.11 2013 16:52


zajimave a ti lide jsou kdo?
vzhledem k tomu, ze tomuhle nerozumi nikdo protoze je to neco naprosto noveho tak bych ten nazor rad slysel.

na tohle nefunguji zadne zabehnute fibonaciho krivky, shorting ani podobne hovadiny z wallstreetu - prokazano rokem aktivni burzy.

Jestli sis nevsiml, ja te nepresvedcuju (ani nikoho jineho) jen davam informace a rad si tvoje informace od tvych odborniku vyslechnu.
Tusim, ale, ze se nic moc nedovime.


snuff:
uz len kvoli zvysujucej sa difficulty a tomu ze aby si udrzal krok s kapacitou siete musis stale prikupovat nove stroje

myslel jsem si, ze jsi se o tom vzdelaval vic, diff se upravuje dle vykonnosti site tak, aby byl stale KONSTANTNI vuci CASU

to je ta nejdulezitejsi message. Pokud se vsechny ASIC mining masiny vypnou tak do deseti minut je diff na urovni roku 2011.
Za stoupajici tendenci muzou stroje a popularita, ne protokol.

smarja uz to nehulte :]

Petr_cz:
Burza nespadne, ale propad a následná stagnace by mohla pro investory znamenat krach.

aplikujete na to zasady nevycerpatelnych fiatu a logiku bezne burzy
zcela zbytecne, protoze to nemuze u deflacni meny samozrejme fungovat.

dokud je poptavka zadny krach nemame a mit nebudeme.
poptavku na fiat burze uspokojis snadno, poptavku necim co neni nekonecne uz tak snadno neuspokojis.
Naposledy upravil Kriznik dne 19.11 2013 16:58, celkově upraveno 1 krát. (20% původního příspěvku)
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

19.11 2013 16:57


Petr_cz:
Mauglí: tak rikom dle myho myslel letadlo z pohledu toho ze cim vic lidi v tom je tim rychleji krivka roste a tim to laka vic lidi atd........ ten krach dle myho zas myslel tak ze az bude tech lidi dost co jsou ochotni nakoupit jeden BTC za 1000 dolaru tak najednou klesne na 120 a lidi budou mit miliardovy ztraty. Burza nespadne, ale propad a následná stagnace by mohla pro investory znamenat krach.



cca tak nějak.. jako chápu jedno. mám zlatou cihlu, koupil jsem ji za 1000 euro.. cena se vyšplhá na 1500 euro protože je prostě o zlato zájem a lidi kupujou..
najednou se začne propadat protože co já vím, u Belmonda na zahradě najdou zlatej důl a najednou zlata je hodně tudíž všichni začnou prodávat cena jde dolů..

ale pořád mám tu cihlu kde tak cena prostě jede nahoru dolů..

tady je to jen o tom, že někdo má něco virtuálního, nahoru to jde, protože je teď hafo lidí jako je Náčelník, kteří chtějí kupovat.. No tak se kupuje..

do toho se serou vlády USA, evropská unie a kdo ví ještě, hrozí zdaněním a kdo ví čím.. lidi se začnou bát a začnou nabízet, začne se prodávat a kurz padá směrem dolů.. kdo neprodá za včasu prodělá..

jako uznávám je to teď lákavé.. Ale až to půjde dolů bude to velkej průser hlavně pro ty co tam ty šušně budou mít a budou čekat že to vlastně ještě půjde vejš..


já jen Pavle nechápu jednu věc. .proč jsi to sem nedal před týdnem čtrnácti dny... k tomu nějaký slušný vysvětlení..

mohli jsme do toho všici vrazit nějakou tu šušeň, třeba hromadně, nebo kdo by měl zájem a mohli jsme vydělat všici slušnej peníz.. ty by jsi od každýho ještě dostal na pivko a všichni by byli spokojeni..

škoda..

asi nikdo to tady nebere jako, že někoho přemlouváš či nutíš k investici..
Naposledy upravil ricimond dne 19.11 2013 17:02, celkově upraveno 1 krát. (17% původního příspěvku)
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22167 | Témat: 587

19.11 2013 17:01


Analogie se zlatou cihlou ma taky jednu podstatnou vadu.
Pokud nikdo tu zlatou cihlu nebude chtit tak to ze ji mas fyzicky je ti uplne stejne k nicemu.
Ostatne vlada ti tu zlatou cihlu slusne ocese.
To same s penezma, to same s cimkoli jinym.

Trading na burze neznamena ze vlastnis 30tun rajcat co jsi rano koupil a odpoledne prodal :]
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

19.11 2013 17:05


Kriznik:

takže mám chápat tak že Bitcoiny a případné výdělky na nich ti nikdo neočeše ??
sponzor





19.11 2013 17:05


reklama je cesta, jak udržet web v chodu. Prosím neblokujte ji a občas na něco klikněte.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.1. 2013
Příspěvků: 1023 | Témat: 63

19.11 2013 17:07


Mauglí:


pokud je to otázka na mě tak ještě ne dnes jsem teprve ráno poslal ty dokumenty a ověření trvá 1-2 dny + něco zabere transfer peněz (budu posílat z komerčky tak uvidíme...)

co se týče té euforie, ano, neměli bychom na to zapomínat, ale to platí naprosto o všem, takhle to prostě je, že plno lidí na světě bohužel trpí chudobou... myslím ale, že to, že utrácíme peníze, které jsme vydělali a zdanili je pořád celkem cakyč oproti lidem, kteří rozhazují miliony USD z rozmařilosti a absolutně je nenapadne peníze nějak společnosti vrátit. Viz teď minulý nákup obrazů a nový aukční rekord.. Někdo utratil 140 milionů USD za tři obrazy, aby mu někde visely. To už je podle mě celkem za hranou naše BTC a brokerjety jsou pořád jen drobky.. Ale to si holt každý musí rozhodnout jak naloží se svými penězi a svědomím a zda bude něco společnosti vracet. Abych řekl pravdu, a bude to znít rádoby velmi dojemně a uvědoměle - je mi občas trapně před sebou samym, když vidím třeba starší lidi po padesátce jak někde dřou a mají řekněme 15 hrubýho a snaží se z toho živit rodinu, nebo jak cizinci přijedou přes půlku zeměkoule, aby pracovali za pár šupů a ještě jsou za to vděčný, že mají nějakou práci. Je mi těch lidí opravdu líto, když je vidim jak např nemají ani na pořádný oblečení a oproti tomu hejskové jako my mají šestimístný příjmy a ještě jsme z toho znuděný. Ale neházejme flintu do žita, však on nám ještě život pěkně nakope prdel. Sorry za ot.

Rikom: ano, to, že to teď letí nahoru silně implikuje, že přijde korekce a pád.... jenže tak to prostě na burze je, vše je o tom ve správný čas nakoupit i prodat, největší machři dokáží vydělávat i na klesajících křivkách. Ale hlavně, proč by to jako mělo být letadlo? Nebo snad musíš přitáhnout nový uživatele, aby ses posunul ve struktuře výš?
Pokud BTC bude rozšířena a začne se s ní v elektronickym světě platit tak přijde max stagnace, trh se ustálí a pak budou výkyvy, ale proč by to jako mělo spadnout? Tohle je burza, tohle neni ponziho schéma jako náš důchodový systém, aby to jednou spadlo.


Prijem 6 mist gratuluji. My 5-ti mistnaci jsme na odpis No Future
Netusim kolik ti je, ale ver mi ze zivot umi !... Muj kamarad 8-mi mistnak si to nastesti uvedomuje a tak rozjel cilenou podporu pro ty, jenz nemaji stesti v zivote a nemuzou za to,... Deti bez vlasku... A za to ho obdivuju a pokud jde se pripojuji.

OT OVER...
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

19.11 2013 17:17


ricimond:
řekni mi narovinu jestli by jsi kupoval i teď řekněme za 100 tis.
na něco stačí zdravej selskej rozum..



zdendo kupuju i ted a za vic nez 100:)
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.6. 2009
Příspěvků: 3038 | Témat: 31

19.11 2013 17:20


belmondo: když to je jako když já nakoupim za 2 kč
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

19.11 2013 17:22


Kriznik:
Analogie se zlatou cihlou ma taky jednu podstatnou vadu.
Pokud nikdo tu zlatou cihlu nebude chtit tak to ze ji mas fyzicky je ti uplne stejne k nicemu.


zlato tu bylo uz pred tisici lety. investice do zlata byla vzdy dobra investice (mluvim o fyzickem zlatu ktere dostanes do ruky). samozrejme plno lidi prodelalo, respektive spis nevydelalo, ale to uz je jen vec medialni bubliny pred dvema lety.

zlato je dlouhodoba vec, bitcoiny jeste nevim. kazdopadne maj stejnou hodnotu jako ty papirky co vam davaj za praci, nejsou nicim podlozeny, sou to proste jen papirky. uz peknych par let
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2217 | Témat: 25

19.11 2013 17:26


obchodovanie s bitcoinami je trading ako akykolvek iny.. platia v nom tie iste zasady.. jediny rozdiel medzi obchodovanim s bitcoinami je ten, ze v bitcoinoch je teraz skoro kazdy kto ma dieru v zadku..a to sposobuje davovu psychozu lebo vsetci kricia bitcoin rastie podte kupovat , podte kupovat ale netreba zabudat co to vlastne bitcoin je - je to mena.. ktora bude vzdy vyjadrena nejakym pomerom napriklad btc/usd a jej hodnota bude zavisla hlavne od toho co vsetko si za to ludia budu moct kupit.. momentalne nikto nevie co si za to moze kupit a jej hodnota rastie len vdaka tym ktori do nej nalievaju stale nove a nove peniaze len preto, ze to rastie.. ti co nakupili ako ty kriza mozu byt vysmiati- ti uz o nic nepridu.. ti co nakupuju teraz s najvacsou pravdepodobnostou skoncia ako ovce na porazke .. nie je tazke zarabat ked trh rastie to dokaze 9ludi z 10tich.. a tento trh rastie logaritmicky.. ale ked sa smer obrati tak to bude fucking scary pre vacsinu "investorov"
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22167 | Témat: 587

19.11 2013 17:29


ricimond:
Takže mám chápat tak že Bitcoiny a případné výdělky na nich ti nikdo neočeše ??

a jak by to kdo udelal?

belmondo:
zlato tu bylo uz pred tisici lety

ok, uran, diamanty, platina, rhodium, thorium ... vsechno tu je


snuff:
ale netreba zabudat co to vlastne bitcoin je - je to mena

mena jako takova ok, mena stejna jako dolar ne
takze merit to terminem ze to je mena je stejne hloupe jako merit to terminem ze to je stejne jako trading na forexu
neni




kazdopadne na btc neni radno uplatnovat zkostnately navyky a predevsim je dobry nez zacnu delat zavery se neco naucit, jinak logicky prodelate.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 17.2. 2011
Příspěvků: 67 | Témat: 4

19.11 2013 17:42


Hele, tohle by nemela bejt diskuse, co je dobry a co je spatny. Kdyz apple predstavil iPhone, taky si vsichni tukali na celo a rikali, ze to je blbost a ze se to nechytne. BTC ma pozvolnejsi start, ale imho to je jen otazkou casu, az budeme za rohliky platit jeden satoshi.

Kdysi jsem dokonce cetl uvahu nejakyho investora, ze neni presvedceny, ze BTC ma budoucnost, ale virtualni meny rozhodne ano a ze to vidi jako budoucnost financnictvi. A princip tech men se uz moc lisit nebude. Banky a vlady se to budou snazit regulovat, ale reguluj jednicky a nuly...
AK senior
AK senior


Registrace: 23.11. 2009
Příspěvků: 1684 | Témat: 49

19.11 2013 17:50


Petr_cz: oukej, potom ale Rikom používá termín "letadlo" špatně, nic ve zlém. Tohle není letadlo.

Rikom: "narovinu" ti mohu říct, že ano - chystám se nakoupit za 6 místné číslo v CZK. Nevim co je na tom proti selskýmu rozumu - jde čistě o spekulaci. No risk, no fun bjač. Nechci BTC nakoupit, vytisknout si je a motat si do nich svý modely (teda to možná jo, ale ne primárně), nechci si je nechat do smrti, chci nakoupit a prodat tak, abych realizoval výnos, co je na tom nelogickýho? To, že predikuješ pád - no to je hezký, ale VŠE z našeho myslitelného světa jednou zanikne, VŠECHNO!!, nejen BTC, ale i zeměkoule, my taky pochcípáme.
Nic ve zlém, ale dokud nevíš KDY pčesně k pádu dojde tak tvý sdělení nemá absolutně žádnou přidanou hodnotu, protože to, že přijde jednou pád víme všichni tady. Opět odkazuji na systémový archetyp, tentokrát Meze růstu -> Trh se teď zaplňuje, chce li někdo vydělat tak musí naskočit teď hned, nebo nejlépe pár měsíců nazpět.

Co se týče analogie se zlatem - jeho cena roste z několika primárních důvodů - omezené množství a průmyslové využití. Ale až přijde světová válka tak to stejný, dnes velmi cenný, zlato půjde s cenou do pičky stejně jako kdejaký jiný aktivum. Přečti si příběhy z válečných dob, kdy například měšťáci jezdili s trakařem na venkov a měnili stříbrné příbory, zlato a umělecká díla (s dnešní obrovskou cenou, říkám cenou, ne hodnotou). Za co to měnili? Například obrazy od slavných autorů za půl kýble sádla... Co z toho plynne? Že důležitá je vždy "spotová" cena.
Trefíš dobře otevření a zavření pozice? -> vyděláváš.

Belmondo: jseš si jistej? Narážím na to, že zlatem se zkrátka nenajíš na long run to je ale spíše pravda co říkáš. Nicméně s tou "fyzičností" zlata - existuje mimojiné riziko, že nekupuješ 99.98% zlato, takže opět generalizace moc neplatí

snuff: ten "expertní odhad" 30-150 USD je založen na jakých argumentech? LOL. Sorry, ale kdo v minulosti nakoupil byť za 350 tak jako co - udělal blbost jo? (při současné ceně) Nebo já moc nechápu co chceš říct
sponzor





19.11 2013 17:50


reklama je cesta, jak udržet web v chodu. Prosím neblokujte ji a občas na něco klikněte.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.1. 2013
Příspěvků: 1023 | Témat: 63

19.11 2013 18:01


Nechci delat svetlo na slunci, ale pratele, ad regulace ?!
Vse jde zdanit a zduvodnit... )
AK senior
AK senior


Registrace: 23.11. 2009
Příspěvků: 1684 | Témat: 49

19.11 2013 18:02


ricimond:



já jen Pavle nechápu jednu věc. .proč jsi to sem nedal před týdnem čtrnácti dny... k tomu nějaký slušný vysvětlení..

mohli jsme do toho všici vrazit nějakou tu šušeň, třeba hromadně, nebo kdo by měl zájem a mohli jsme vydělat všici slušnej peníz.. ty by jsi od každýho ještě dostal na pivko a všichni by byli spokojeni..


no tak zrovna ty určitě bys to do toho vrazil nějakou "šušeň" proč jí do toho nevrazíš teď???????? Nevidíš potenciál? Dát to sem Křižník dřív tak seš úplně stejně skeptickej jako teď, nebo se pletu? Argumentoval bys úplně stejně, že "jednou" to spadne

a k tomu zlatu - když spadne cena podkladového aktiva (zlata) na 0.01 % současné ceny tak tu cihlu máš v ruce jak říkáš.. fajn.. a co sní jako dál? Můžeš se s ní leda vyfotit. To samé s BTC. Cena není dána tím co to aktivum je, ale tím jaká je po něm poptávka. To zlato tě může zradit úplně stejně jako BTC.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

19.11 2013 18:04


belmondo:


zdendo kupuju i ted a za vic nez 100:)


z krátkodobého hlediska to chápu.. z dlouhodobého ne..
každopádně je to tvoje věc a tvoje riziko..

ale vzhledem k tomu že jsou tu borci jako Mauglí, kteří kupují za 6timístné číslo v CZK proč ne..

přeji všem slušný výdělek bez rozdílu.. pro mě je to riziková investice..
AK fanda
AK fanda


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 2723 | Témat: 54

19.11 2013 18:06


ricimond:
přeji všem slušný výdělek bez rozdílu.. pro mě je to riziková investice..


Pod tohle se podepíšu...
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

19.11 2013 18:09


Mauglí:


no tak zrovna ty určitě bys to do toho vrazil nějakou "šušeň" proč jí do toho nevrazíš teď???????? Nevidíš potenciál? Dát to sem Křižník dřív tak seš úplně stejně skeptickej jako teď, nebo se pletu? Argumentoval bys úplně stejně, že "jednou" to spadne


pleteš se.. protože já jsem toto zaregistroval před delší dobou myslím, že to sem dával Romijn.. je to už nějakej ten pátek..

tenkráte a to si drbu palici jsem měl do toho pustit nějaký drobásek, bylo to na začátku a dalo se očekávat, že podobné šílenství jako teĎ bude..

u mě problém je, že nemám čas, znalosti jazykové ani jiné abych to dokázal sledovat třeba jako Pavel..

teď už do toho nevrazím ani korunu, je to pro mě osobně dost rizikové..

a tak trochu mi můj šestej a sedmej nesmysl říká vyser se na to bude to pěkněj průser.. občas se i trefím..

pro mě je zajímavější koupit něco teĎ hned za něco a prodat to za více.. občas taková šance je a je to pro mě osobně méně rizikové jak toto..


a přiznávám jsem naprostý investiční posera, díky čemuž jezdím jen ve VW a nemám třeba Audi S8
Naposledy upravil ricimond dne 19.11 2013 18:12, celkově upraveno 1 krát. (6% původního příspěvku)
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

19.11 2013 18:10


maugli ty pises tak elementarni hovadiny ze jakekoliv vysvetlovani jineho pohledu nez je ten tvuj je ztrata pisatelova casu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email