Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je neděle, 9 června 2024
Celkem je zde 387 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Xtreme15
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 3
Uživatelů celkem: 48 486
Online návštěvníků
Návštěvníků: 380
Uživatelů: 7
Celkem: 387

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

24.09 2010 8:19


vaanja:


vdaka.
ked idem menit komplet brzdy do autorizaku, tak dostanem ATE? asi nema cenu dojst tam s Brembo brzdami a chciet od nich montaz, ze?


Ano v autorizovaném servisu dostaneš ATE, ale za vyšší cenu. Podle mého názoru budou v autorizované, servisu koukat blbě, když si tam dovezeš svoje kotouče a destičky. Možná bych být tebou koupil kotouče a destičky a zajel k nějakému zručnému mechanikovi na výměnu.
nahoru

sponzor





24.09 2010 8:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 20.8. 2010
Příspěvků: 21 | Témat: 1

27.09 2010 13:32


Zdravim,

mam na aute jeste origos kotouce a zda se mi ze maji uz celkem vyjety limec. Zadni desticky se hlasi na pocitaci na vymenu, tak uvazuju ze to udelam z gruntu na celem aute. Jaky je minimalni tloustka kotouce vpredu a vzadu? Abych vedel jestli jsem tesne pred koncem zivotnosti, nebo tam jeste neco zbyva a podle toho koupil bud slusny desticky a kotouce, nebo jen nejaky desticky na dojeti.
Mam A4 Avant 2005 (B7 nebo 8ED, nevim jak se to spravne oznacuje), 2.0 TDI*, 103kW

Dik

H.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 19.8. 2010
Příspěvků: 6 | Témat: 0

28.09 2010 13:13


Jenda Benda:
Zdravim,

mam na aute jeste origos kotouce a zda se mi ze maji uz celkem vyjety limec. Zadni desticky se hlasi na pocitaci na vymenu, tak uvazuju ze to udelam z gruntu na celem aute. Jaky je minimalni tloustka kotouce vpredu a vzadu? Abych vedel jestli jsem tesne pred koncem zivotnosti, nebo tam jeste neco zbyva a podle toho koupil bud slusny desticky a kotouce, nebo jen nejaky desticky na dojeti.
Mam A4 Avant 2005 (B7 nebo 8ED, nevim jak se to spravne oznacuje), 2.0 TDI*, 103kW

Dik

H.

minimální tloušťka kotoučů, jestli se nepletu je pro tvoje auto:
přední při průměru 280 mm asi 22 mm
přední při průměru 288 mm asi 23 mm
přední při průměru 312 mm asi 23 mm
zadní při průměru 245 mm asi 8 mm
zadní při průměru 255 mm asi 10 mm
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 20.8. 2010
Příspěvků: 21 | Témat: 1

29.09 2010 8:48


Dik moc,

koukal jsem vcera jak jsou velky a vpredu mam 288 a vzadu 245. I na kotoucich pak pisou minimalni tlousktku jak uvadis.
Jeste jeden dotaz, jak funguje signalizace opotrebeni zadnich desticek? Vepredu z nich kouka drat, ale vzadu jsem zadny drat od desticek nevidel. Ptam se proto abych koupil ty spravne, chtel bych tam dat ATE.

Konkretne pak:

predni kotouce -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


zadni kotouce -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


predni desticky -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


zadni desticky -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Predpokladam ze kdyz to takhle koupim, tak by to melo fungovat.
Dik za overeni a pripadne pripominky..

H
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7375 | Témat: 56

29.09 2010 9:00


Zadni desky zadnou kontrolu opotrebeni nemaji. Nutno kontrolovat vizualne
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 20.8. 2010
Příspěvků: 21 | Témat: 1

08.10 2010 17:00


vlasta:
Zadni desky zadnou kontrolu opotrebeni nemaji. Nutno kontrolovat vizualne


Me pocitac hlasi ze mam problem s brzdama (vnitrni kruznice plna, vnejsi carkovana)
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Predni desticky jsou ok, kotouce na hranici. Zadni kotouce na hranici, desticky sjete. Pri pravotocive zatacce se mi v ojedinelych pripadech ukaze vykricnik s textem break (prava desticka je uplne sjeta).

H

tady je obrazek lepsi kvality s popisem
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


EDIT:

vzadu opravdu senzor neni, dela to nejspis vnitrni deska vepredu, musim se na to jeste podivat.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.3. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 3

01.04 2011 18:41


Mám 1,9,TDI* A4 B5 1999. Podle ETKY mám mít zadní kotouče č.8D0615601B.
Koupil jsem tedy
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Bohužel jsem si nevšiml, že nemají ABS* senzor a já ABS* na autě mám, takže mi ted svítí kontrolka.
Který kotouče by ste mi doporučili s tím senzorem. Díky.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2008
Příspěvků: 223 | Témat: 3

02.04 2011 1:06


Oldřich:
Mám 1,9,TDI* A4 B5 1999. Podle ETKY mám mít zadní kotouče č.8D0615601B.
Koupil jsem tedy
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Bohužel jsem si nevšiml, že nemají ABS* senzor a já ABS* na autě mám, takže mi ted svítí kontrolka.
Který kotouče by ste mi doporučili s tím senzorem. Díky.
ani original nemaju ABS* kruzok.ten musis prelisovat zo stareho podobne ako aj lozisko
nahoru

sponzor





02.04 2011 1:06


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.3. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 3

02.04 2011 10:30


V servise, kde mi je měnili, mi řekli, že mám špatný kotouče. Naštěstí ty starý sem si vzal, tak se pokusim ty kroužky vyměnit. Díky.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.3. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 3

02.04 2011 16:10


Který je to díl? Ten rotor č.13?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2008
Příspěvků: 223 | Témat: 3

02.04 2011 16:27


Oldřich: to je on.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.3. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 3

02.04 2011 18:20


K autu se dostanu až v pondělí, tak se nemůžu podívat co a jak.
Půjdou ty kroužky dodatečně nasadit?
Jinak ty maníci v servisu mi hnuli žlučí a v pondělí se tam za nima zastavim.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2008
Příspěvků: 223 | Témat: 3

02.04 2011 18:23


mali by tam ist nalisovat v pohode.tu na foru sa niektorym stalo ze boli volne tak ich tam pribodovali.skus to pohladat je to tu urcite niekde
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.2. 2010
Příspěvků: 18 | Témat: 2

03.04 2011 19:58


Zdar ja menil pred nedavnem Brembo max kotouce a desky EBC

Zatim jsem moc spokojeny a ceny super.
Kotouce
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Desky
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


EBC zatim nespini a co vim tak Textar super ale spini celkem disky
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 15.12. 2009
Příspěvků: 1121 | Témat: 21

11.04 2011 11:35


trochu mimo možná ale chci vyměnit desky vzadu - najdu někde nějaký návod na výměnu zadních desek B6 ?
Díky moc
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.11. 2006
Příspěvků: 242 | Témat: 29

14.04 2011 20:02


Tak dneska jsem na to po obědě vletěl. Výměnil jsem přední i zadní kotouče a desky. Dal jsem tam ATE Power Disc a desky ATE Ceramic. Uvidíme až to trochu zajedu, jak to bude brzdit. Předek se dělal docela dobře, ale zadek už byl horší. Nemohl jsem povolit šrouby, které drží brejle (jsou tam imbusy a ještě se na to nedá ani pořádně klepnout, aby to odlehlo ). Nakonec jsem musel povolit šroub co drží ložisko a ten je zalepenej a jde pěkně ztuha ven.Ale všechno špatné je pro něco dobré. Vyčistil jsem si kroužky na ABS* na náboji, koukl na ložiska atd. Na jednom válečku vzadu byla děravá prachovka a já honem neměl jinou a tak rychle do Škodovky pro jinou (ještě, že jsou stejné na Oktávce, Fábii atd). No a večer honem do práce.
nahoru

sponzor





14.04 2011 20:02


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.1. 2011
Příspěvků: 9 | Témat: 2

21.04 2011 13:18


Tak se mioverilo pravidlo , v cem se nevyznas , do toho se nese*.
Chtel jsem vymenit zadni kotouce na B5 , bohuzel pri rozebirani sem si nejak nerozumel s mechanikem na telefonu a sundal zadni trmeny a potreboval kousek s autem cuknout , v cem mi mechanik rikal at to dobrzdim ruckou - nedoslo mu ,ze menim zadni a me v tom frmolu taky ne . Tak mi vylezli obe zadni prasatka , a vsude potopa brzdovky . Takze uz s ti ani nikam nedojedu . A vubec mi tam nejdou nijak zasroubovat - zasunout , pry je na to nejaky pripravek .

Nema tady nahodou nekdo z vas pojizdnout dilnu na kolech , nebo nebyl by nekdo ochotny odtahnout auto na navesu ? Naklady samozrejme zaplatim a praci taky , officialni odtah vyjde na docela dost penez . Pripadne nevite o nekom kdo by byl ochotny na to kouknout , v nejaky meni dilne ??

Jsem z Melnika , a pripadnej odtah by byl do Prahy .

Diky moc vsem za rady , a pripadny kontakty na nekoho
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.1. 2011
Příspěvků: 9 | Témat: 2

21.04 2011 20:26


tak prasatka zasunuta , ale porad nemuzu dostat ven kotouc , respektive druhou cast trmenu , jak drzi na tech imbusech . Zkousim nejakej srac na rez a nic , uz sem zvejknul dva imbusy , zkousim jak koliv prodluzovat imbus a nic . A ani kotouc se nehne kdyz ho zkousim vymlatit , ani v ty vuli co ma v ty casti trmenu . Nekdo nejakou vychytavku nemate ??
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2008
Příspěvků: 223 | Témat: 3

21.04 2011 22:26


Ventil: ahoj.tie imbusy zadne drzia ako slak.jedine sila ti pomoze.ten kotuc,musis dat dole stredovu krytku,povolit maticu a tak ho vyberies.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

23.04 2011 18:55


Ventil: Jestli jsi žvejknul imbusy, tak to bude zřejmě porod. Obávám se, že jsi si zadělal na problém.
PS: Nekdy pomůže použít imbus USA, ale ne vždy.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.11. 2006
Příspěvků: 242 | Témat: 29

23.04 2011 19:03


Jasne, ty imbusy normalne nejdou povolit, tam soudruzi udelali asi chybu (mozna jsou srouby zalepene a tak je potreba to ohrat, ale pozor na plast a gumove veci, muzes je znicit). nekdy pomuze do nich narazit torxovou nastrcku patricne velikosti, kdyz imbus ztrhas, ale tady to asi nepomuze a je tam malo mista, ze na to nejde ani poradne klepnout. Takze jak jsem jiz psal sundat naboj a namontovat spolecne s novym kotoucem.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 6688 | Témat: 173

23.04 2011 19:06


naklepni tam pořádně ten imbus případně pokud je KO vhodný torx zkus ho hlavně poklepat aby se uvolnila rez povol to pokud nevzládáš základní věci neměl by ses pouštet do výměny čehokoliv na autě
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

02.05 2011 12:54


Zdarec tak jaké teda doporučíte ty desky a koutouče na předek?
A4 1.9 TDI* 96kW non quattro* r.v.2003
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

04.05 2011 12:51


Můžete mě prosím poslat někdo rozměry kotoučů a desek na předek vč. ceny a značky jaké mám dát na své auto?Nejraději bych asi ATE power disk.Co vy na to?
Měřil jsem kotouče jsou tam 288mm ale nevím zda-li nejsou jen jako náhrada za origo?
Auto dle popisky rv2003 96kW VIN*:WAUZZZ8E13A111587
nahoru

sponzor





04.05 2011 12:51


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

05.05 2011 13:03


Tak neporadí nikdo?Nikdo neví?Mě to v Etce vyhodilo na můj typ auta 4 druhy kotoučů od 280 až po 320.Mám tam teď 288mm průměr ale nejsem si jistý jestli to jsou origo.Auto nemám od nova.Proto bych se chtěl poradit a taky jsem sem dal VIN* podle kterého je to snadnější najít.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

05.05 2011 13:20


cedan:

za chvilku budu mít soubor do etky ke tvému VIN*, tak ti to pak bude ukazovat součástky, které máš na autě z továrny, né všechny dohromady, dám ti vědět
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

05.05 2011 13:58


Ezio:

Díky Ezio
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.1. 2009
Příspěvků: 709 | Témat: 49

05.05 2011 14:04


cedan: řekl bych že tam máš 288mm jako já.dokonce mám i ATE power disc a jsem spokojený až na to že jsou trošku hlučnější ale brzdí super a sportovní jízda je také v pohodě...staré jsem musel vyměnít protože jsem je trošku spálil a uvařil brzdovku po hodně prutkém brždění.takžě power disc bych ti i doporučil
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

05.05 2011 15:13


lumpik:

nezávodím jen když jedu po dálnici a nějaký rumun nebo bulhar se mě vprsí do cesty tak to musím zamáznout a tohle je fakt extrém ty vybrace.
Většinou moc nebrzdím
Beru to driftem
Ne,vážně jezdím normál nechápu kde jsem ty kotouče odrovnal
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.1. 2009
Příspěvků: 709 | Témat: 49

05.05 2011 15:28


cedan: mě se stalo něco podobného kdy jsem v německu šel z 210km/h na 40km/h kvůli nějakému kamionu který se dostal do jedničky a pak se rozbil o svodidla,tak se mi další brzdění klepalo celé auto a nešlo s tím normálně jezdít.tak jsem rovnou koupil atečka power discky...řekl jsem si když už tak pořádné brzdy.já jsem spokojen a někdy je taky slušně sešlápnu a drží
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email