Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 23 kvě 2024
Celkem je zde 464 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: jenda136
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 456
Online návštěvníků
Návštěvníků: 457
Uživatelů: 7
Celkem: 464

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

12.02 2009 13:28


Ahoj,nedávno jsem si pořídil Audi A6 1.8T (C5) a uvažuju o čipnutí motoru.Zajímaly by mě vaše rady,zkušenosti,doporučení atd.? dík
nahoru

sponzor





12.02 2009 13:28


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

12.02 2009 13:34


Hanizz: Vítej na audiklubu.

Čipování motorů jsme tu párkrát řešili. Stačí projít starší články nebo dát dotaz přes interní vyhledání.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

12.02 2009 13:42


Pokud Te zajimaji skutecne nazory ostatnich,teda i muj Tak se na to vykasli, ono to s tim chipem stejne nejak zazracne nepojede ...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

12.02 2009 13:57


Hanizz:
Ahoj,nedávno jsem si pořídil Audi A6 1.8T (C5) a uvažuju o čipnutí motoru.Zajímaly by mě vaše rady,zkušenosti,doporučení atd.? dík

Modrá audinka z tunig fora?Datyně?:....kamarád měl stejný motor 110kw...dal sport.filtr,blow off ventil a čip cca na 135kw a jelo mu to slušně..na to že si ho dělal sám
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

12.02 2009 14:10


luky111:

Modrá audinka z tunig fora?Datyně?:....kamarád měl stejný motor 110kw...dal sport.filtr,blow off ventil a čip cca na 135kw a jelo mu to slušně..na to že si ho dělal sám

ahoj,jj to jsem přesně já A kamarád měl stejný motor v A6? Jak mu to jelo v nižších otáčkách? A jak se to projevilo na spotřebě?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

12.02 2009 14:21


Hanizz:

ahoj,jj to jsem přesně já A kamarád měl stejný motor v A6? Jak mu to jelo v nižších otáčkách? A jak se to projevilo na spotřebě?

Jo měl 1,8T 110kw:-) No při běžné jízdě mu klesla spotřeba o 0,5-1,5L dle počítače..co se týče těch otáček tak o něco dříve mu to turbo sepne a tahá..ale o kolik to by ti musel říct on..ale s tou kombinací co jsem napsal ty 3 věci to jelo hodně dobře. U dieslu bych asi čip nedával hlavně né na motor co mám já V6 ..u něj je každý rád ,že jede:-D
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

12.02 2009 15:20


"sepne turbo" to je dobrá hláška
Turbo se točí pořád...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

12.02 2009 15:29


dobrá hláška to možná je,ale hlavně je to všeobecně vžitá hláška,prostě každý pochopí o co jde
nahoru

sponzor





12.02 2009 15:29


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

12.02 2009 16:56


Rob:
"sepne turbo" to je dobrá hláška
Turbo se točí pořád...
hele nerejpej pořád do mě myslím ten znatelný zátah:-)

Hanizz:Díky ,že ty to chápeš
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

12.02 2009 17:05


Jinak kamarád má pěkné žihadlo VW Passat taky 1,8Turbo základ 110kw a teď je tam kolem 198kw cca 270koníků..tomu říkám svezení..škoda jen ,že to není 4x4 ...zatím nejlepší svezení co jsem zažil:-)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

12.02 2009 17:45


luky111:
hele nerejpej pořád do mě myslím ten znatelný zátah:-)

Hanizz:Díky ,že ty to chápeš

Ale mně je to jasný ,dělám si prdel
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

12.02 2009 17:46


Mám pocit,že toho passata jsem už někdy viděl?nebyl před pár lety různě v tuning inzerci na prodej za brutální prachy?198 kw je už solidní výkon,ale do takové úpravy se pouštět nechci a hlavně auto používám na denní ježdění takže bych to tak nějak chtěl skloubit výkon x spotřeba.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

12.02 2009 17:46


luky111: On má úpravu od MTM ?
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

12.02 2009 18:03


luky111: To by mě teké zajímalo, co tam má na tom VW všechno za úpravy. Zdá se, že do toho narval hodně financí a dost si s tím vyhrál.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.9. 2008
Příspěvků: 101 | Témat: 8

12.02 2009 22:54


Hanizz:
Ahoj,nedávno jsem si pořídil Audi A6 1.8T (C5) a uvažuju o čipnutí motoru.Zajímaly by mě vaše rady,zkušenosti,doporučení atd.? dík


ja mam ties 1.8T - orig. vykon 132kw(179koni) a mam to chipnute na 155kw(210koni) a krutiaci moment z 235nm na 334nm...je tam citit rozdiel aj ked max. vykon casto nepouzivam... motor taha lepsie uz od nizsich otacok-tak nan nemusim az tak slapat. cakal som ze spotreba pojde aj trosku dole, ale ostala rovanaka, ale inak s chipom spokojnost...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 7:30


Rob:
luky111: On má úpravu od MTM ?


JJ originál Motor technic mayer:-) r.v.1999 najeto 27tkm, cena 900tkč investice 1mkč :-)Krásný svezení fakt
nahoru

sponzor





13.02 2009 7:30


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 7:32


Hanizz:
Mám pocit,že toho passata jsem už někdy viděl?nebyl před pár lety různě v tuning inzerci na prodej za brutální prachy?198 kw je už solidní výkon,ale do takové úpravy se pouštět nechci a hlavně auto používám na denní ježdění takže bych to tak nějak chtěl skloubit výkon x spotřeba.


JJ je to on:-) slavný je především v Německu tam je známý pod přezdívkou Turbo Star:-) jj já jen ,že i takový výkon jde z 1,8 dostat:)ale investice jsou šílené.Jinak klidnou jízdou cca 10-11L/100km ale jen trošku aktivnější jízda tak spotřeba hned 18-22L:-)Myslím si ,že ti budeš stačit to sání,ventil,a čip:-)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 7:40


Petan:
luky111: To by mě teké zajímalo, co tam má na tom VW všechno za úpravy. Zdá se, že do toho narval hodně financí a dost si s tím vyhrál.


No jako musel bych se s ním pobavit vím jen,že poslední investice byla do výfuku supersprint cca 100tkč...jinak je tam snad všechno vyměněné..hlavně je tam brutálně velké turbo:-) mělo by to mít z 0-100 za 5,5s ,ale je to předokolka tak se to chce s tím fakt umět:)jinak prudčí rozjezd tak hrabačka
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 7:42


Až bude tepleji a až sníh roztaje ,tak to vytáhne z garáže a nahraju nějáké videa v akci jestli bude zájem:)
Naposledy upravil luky111 dne 13.02 2009 7:46, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 7:44


Pár fotek ještě
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

13.02 2009 10:07


luky111: ten introš je dobrý,na nějaké videa bych se mrknul.jo a odkud kámoš je,když ty si z havru?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 10:41


Hanizz:
luky111: ten introš je dobrý,na nějaké videa bych se mrknul.jo a odkud kámoš je,když ty si z havru?


No oba jsme z Havířova:-) jj interiér je povedenej a co se ukrývá v kufru za sound system:-)ne ani tak na vzhled ale ta kvalita je hodně peckovní...na tom autě není už co zlepšovat dle mého názoru...vypadá to jak by to vyjelo zrovna z fabriky:)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

13.02 2009 10:49


no nikdy jsem si toho pašiho v Havířově nevšim,jezdí s tím vůbec?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 10:59


Hanizz:
no nikdy jsem si toho pašiho v Havířově nevšim,jezdí s tím vůbec?

Jo jezdí ,ale cca od října:) to to koupil od známého z Práglu a ten to měl od souseda teď má místo toho novou RS4:-)takže kámoš je 3 majitel...teď v létě uvidíš určitě ..není člověk který by se nepodíval jak projíždí..má to krásný zvuk..a ten ventil jak odfukne...škoda mluvit ..nutno slyšet:)

Plánuješ nějáké úpravy na autě?...co ty světla to přeleštění pomohlo?
nahoru

sponzor





13.02 2009 10:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

13.02 2009 11:18


ůpravy,snad jen něco málo,nejdříve chci posilnit ten motor a časem bych se poohlídnul po nějakých kolech,taky jsem uvažoval o zatmavení oken,ale od toho už nějak upouštím.A přeleštění těch světel je pecka,ani jsem nečekal,že to tak půjde,v kombinaci s xenonama to dost omládlo.co ty a úpravy?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 12:24


Hanizz:
ůpravy,snad jen něco málo,nejdříve chci posilnit ten motor a časem bych se poohlídnul po nějakých kolech,taky jsem uvažoval o zatmavení oken,ale od toho už nějak upouštím.A přeleštění těch světel je pecka,ani jsem nečekal,že to tak půjde,v kombinaci s xenonama to dost omládlo.co ty a úpravy?


No u mě zatím jen zadní výměna světel za led světla(udělalo to hodně),předek mračítka s atestem + černá maska se znakem..jinak nebylo zatím co měnit:)mám ji rok..no a teĎ jestli budou nějáký kačky tak koupím nějáké pěkné kolesa ..chtěl jsem 19"..pak 18"..a kompromis pro to auto a naše cesty budou nějáké pěkné 17" s nízkým ET aŤ to je zároveň s blatníky prostě ani ne utopené a ani né přehnaně vylezlé...takže koukám po kolech které vypadají opticky větší.No na ty světla bych si taky zašel mám jedno strašně zažloutlé..máš foto před a po?...máš origo xenon nebo hidku? já jí tam měl..vydržela rok a další se mi kupovat nechce tak pošetřím asi na origo světla s xenony.A co se týče těch skel tak o tom taky uvažuju nepotřebuju aby mi každý čuměl do auta co tam mám nebo nemám.U motoru jsem zatím vyměnil jen klasický filtr za sportovní K&N ,takže jde trošku více slyšet turbo a jde to líp do otáček...ještě uvažuju o výměně trysek ale to až nebudu spokojen s výkonem a to teď jsem..jinak auto mám od listopadu 2007 takže se ještě pořád rozkoukávám
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 12:26


Jinak na tom autě není moc co zlepšovat(měnit)..tohle se Audi fakt povedlo:)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 38 | Témat: 6

13.02 2009 12:54


Nemáš fotku těch led světel,to mě zajímá?Ty kolesa bych asi volil 18,je to myslím takový dobrý kompromis, 17 bych řekl,že budou malé a 19 už moc nepohodlné.Fotky těch mých předních světel bohužel nemám,ale dělal to jeden známý ve stonavě a běžně berou 500 za pár,ode mě si vzal 300 kila a fakt spokojenost.Xenony mám HIDky,tak jsem zvědavý jak dlouho vydrží.A u těch folii na okna se furt nemůžu rozhodnout,každé auto co jsem kdy měl tak mělo folie,ale u te audiny nevím.Víděl jsem černou A6 s foliema a vypadala luxusně, ale z druhé strany se mi líbí i bez...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.11. 2007
Příspěvků: 275 | Témat: 31

13.02 2009 13:39


Hanizz:
Nemáš fotku těch led světel,to mě zajímá?Ty kolesa bych asi volil 18,je to myslím takový dobrý kompromis, 17 bych řekl,že budou malé a 19 už moc nepohodlné.Fotky těch mých předních světel bohužel nemám,ale dělal to jeden známý ve stonavě a běžně berou 500 za pár,ode mě si vzal 300 kila a fakt spokojenost.Xenony mám HIDky,tak jsem zvědavý jak dlouho vydrží.A u těch folii na okna se furt nemůžu rozhodnout,každé auto co jsem kdy měl tak mělo folie,ale u te audiny nevím.Víděl jsem černou A6 s foliema a vypadala luxusně, ale z druhé strany se mi líbí i bez...



Hej mám klikni na profil tam nějáké jsou jiné nemám zatím.Zatím se neobjevil člověk kterému se nelíbí.Hodně to auto omladí a navíc to svítí daleko více než obyčejné klas.žárovky..no já vím no..ale ona ta A6 s v6 je docela těžké a myslím si ,že když dám větší kola ,že mi dříve odejdou ramena a tak ne?...no tak to si tam asi na to zajedu když je to za takovou cenu..oni to dělají jen z venku ale ,že?....no jako já ty folie chci fakt kvůli tomu ,ať mi každý nečumí do auta a tak..a to ,že to vypadá dobře s těmi foliemi je jen plus:)No ,ale zase kdybych měl tu svou ve světlé kůži:)tak bych tam ty folie možná nedal:)
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email