Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 30 kvě 2024
Celkem je zde 730 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: TomTom421
Uživatelů dnes: 3
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 468
Online návštěvníků
Návštěvníků: 723
Uživatelů: 7
Celkem: 730

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

16.09 2011 16:17


Ahoj,
akorat se po dlouhym rozhodovani chystam koupit A5 Sportback 2.0 TFSI* quattro* a resim ted priplatkovou vybavu, jestli si priplatit 30 za xenony, nebo ne. Neni mi totiz dost dobre jasnej rozdil mezi tema zakladnima svetlama a xenony plus, protoze popis tech xenonu plus je: " světla pro denní svícení a zadní světlomety z LED*" ale to jsem myslela, ze z LED* jsou i ty zakladni, nebo ne?
Ted jak je ta nova verze, tak tomu moc nerozumim, fotky nikde obou verzi nejsou. Driv se mi ty diodovy predni svetla libily vic, nez ted jak jsou spojeny. Asi se ptam jako uplny pako, ale privrete prosim oci nad tim, ze jsem jeste 2x leta a jeste k tomu blondyna, to je strasny:-)
nahoru

sponzor





16.09 2011 16:17


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

16.09 2011 16:22


Kristina:
Kristýno, neboj se vlka nic. Je to tu samý ochotný džentlmen

Měl by Ti v první řadě poradit prodejce. Xenony plus by měly mít všechno kromě dálkových z LED*, normální Xenony mají LED* jen světla pro denní svícení.


Za mě základní xenony stačí, ale chtělo by to vidět na živo což by měl zase zajistit prodejce.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

16.09 2011 16:22


stara verze


Náhled, klikni pro zvětšení.


Nova verze


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22151 | Témat: 587

16.09 2011 16:28


těžko říct, jestli je to výrazně lepší nebo horší.
já to na A6 C7 měl a na A6 C6 ne ... žádný markatní rozdíl v kvalitě světla jsem nezaznamenal.

Citace:
Xenon* plus

Xenon* plus headlights provide a higher level of safety during night-time driving or in bad weather – with the added benefit of low power consumption. The large light ARC* with qualities similar to daylight has an enormous range. It produces wide illumination of the road ahead, allowing early recognition of obstacles.

Xenon* plus headlights are electronically controlled and use gas discharge lamps. The gas in the lamps has the inert gas Xenon* as ITS* main constituent and is ignited by a high-voltage. The resulting ARC* is very bright and serves as an excellent light source to illuminate the road.

The white colour of Xenon* light with a higher colour temperature is attributable to the fact that ITS* spectrum is much closer to daylight than conventional halogen light. Furthermore, Xenon* plus headlights produce about twice as much light as comparable halogen headlights, and make night driving, particularly in poor weather, less tiring for the driver’s eyes. Other road users can be seen earlier. Xenon* headlights provide better lighting of the road ahead with optimised lateral and forward illumination. To avoid dazzling oncoming traffic, the headlights are equipped with automatic headlight range control and a headlight washer system. Xenon* plus headlights’ advantages also include a longer life than halogen systems and roughly 20 % lower power consumption.

When the driver switches to main beam or back to dipped beam, an electromagnet is energised. Depending on the reflector type, this either repositions a gate in unison with the ellipsoidal reflector, or pivots the Xenon* burner. The large amount of light produced by the Xenon* ARC* permits dispersion of the main beam, combining a very large range with broad lateral illumination.
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

16.09 2011 16:36


Diky za odpovedi. Ptam se tady prave proto, ze jsem byla rano prave na prohlidce v salonu a tam byl takovej jouda, kterej vubec nevedel ktera bije se mi zdalo. Pac nevedel nic o tom, ze by se neco za posledni roky ohledne svetel menilo...
No, stejnak se mi nejvic libily ty diodky predtim, nez jak je to ted a asi se na to teda vyprdnu a radsi tech 30 DAM* do neceho jinyho. .
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

16.09 2011 18:48


Kristina:
Diky za odpovedi. Ptam se tady prave proto, ze jsem byla rano prave na prohlidce v salonu a tam byl takovej jouda, kterej vubec nevedel ktera bije se mi zdalo. Pac nevedel nic o tom, ze by se neco za posledni roky ohledne svetel menilo...
No, stejnak se mi nejvic libily ty diodky predtim, nez jak je to ted a asi se na to teda vyprdnu a radsi tech 30 DAM* do neceho jinyho. .


Zmen autosalon, v praze je Audi nekolik a jinde po tobe skoci a splni kazde tvoje prani dokud si auto nekoupis.
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

16.09 2011 20:53


Jo, asi mas pravdu. Asi urcite. Trosku jsem se citila jako pako, co nicemu nerozumi, coz je sice pravda, ale za mega jsem myslela, ze mi to nebude nikdo davat najevo, haha.
Navic jsem se tam objednala na zkusebni jizdu a ani nemaji k dispozici benzin, coz ja napriklad vnimam jako rozdilny proti dieselu. No, ale stejne se tesim jak malej Jarda, moje prvni OOOO .
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6688 | Témat: 72

17.09 2011 0:10


tak vela šťastia , Kristínka, veľa šťastných kilometrov prajeme
nahoru

sponzor





17.09 2011 0:10


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 15:14


lubomt:
tak vela šťastia , Kristínka, veľa šťastných kilometrov prajeme

Diky, snad uz se konecne pro neco /motor/ rozhodnu a budu brzo drandit!
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

17.09 2011 15:30


Kristina: Leda pak vybrat skladovej vůz, když se ti líbí víc starší verze světel
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 15:34


To se mi líbí no, ale zas si rikam, proc si dobrovolne kupovat starej typ, kdyz muzu mit novej, to je asi hloupy. A i pri prodeji pak nevyhodny..treba je to ten nezvyk.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

17.09 2011 15:39


Jo to je zase pravda Každopádně bych chtěl bejt v tvý situaci
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.7. 2011
Příspěvků: 59 | Témat: 0

17.09 2011 16:08


Kristina:
Jo, asi mas pravdu. Asi urcite. Trosku jsem se citila jako pako, co nicemu nerozumi, coz je sice pravda, ale za mega jsem myslela, ze mi to nebude nikdo davat najevo, haha.
Navic jsem se tam objednala na zkusebni jizdu a ani nemaji k dispozici benzin, coz ja napriklad vnimam jako rozdilny proti dieselu. No, ale stejne se tesim jak malej Jarda, moje prvni OOOO .


Pokud jsi se necítila v salonu dobře, jdi jinam.Budeš si potom jako hůlka připadat při servisu. Pokud ti prodejce neumí vysvětlit rozdíl ve výbavě, upozorni ho na to že není jediný. Kdysi jsem chtěl BMW, po návštěvě salonu s takovýmto prodejcem a předváděčkou v délce 500 metrů tam a 500 zpět jsem si řekl že když se neumí chovat (ani kávu mi neuvařil) jsem šel hledat něco jiného....

Abych odpověděl na tvoji otázku - 30 bych do toho určitě dal. Podívej se po internetu kde mají motor který chceš, udělej si výlet a projeď se. Kecy typu:
"tohle je 2 nafta ale ten benzín jede taky dobře.." jsou ku ho..u .

Ten tvůj Jouda na salonu ti ani neřekl délku dodání? Pokud si nevybereš auto které je hotové, počítej minimálně 10 týdnů od objednání...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6688 | Témat: 72

17.09 2011 17:02


Niekto nám zmenil profilovku
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 17:28


ZDEN: Jouda v salonu mi rek 3mesice. Mas naprostou pravdu, neni to rohlik a kdyz uz do toho pujdu, chtela bych za ty penize vedet presne, co dostanu a ne co je podobny tomu, co vyzkousim. Je pravda, ze jsem na to zvykla, ze se ke me kazdej chova blbe, protoze jsem mala a nikdo se me neboji, grr:-( Takze se ani nesnazej mi nejak venovat pozornost, pac na to samozrejme ani nevypadam, ze bych si takovy auto mohla koupit. Ale pujdu jinam, urcite. A dopredu reknu, ze jestli tam maj taky neschopny nymandy, tak at to reknou rovnou, at neztracim cas.

LUBOMT: Jj, doufam, ze ji brzy vymenim za novou kde bude novy plechacek
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 17:32


zden:
Abych odpověděl na tvoji otázku - 30 bych do toho určitě dal


Je to tedy rozdil i ve viditelnosti? O to mi jde spis, nez o to, ze jsou hezci. Ja xenony nikdy nemela.
nahoru

sponzor





17.09 2011 17:32


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.5. 2009
Příspěvků: 194 | Témat: 14

17.09 2011 18:08


Xenony určitě ano. I kvůli vzhedu i kvůli funkčnosti. Dle mého je to velikej rozdíl kterej poznáš v noci ale hlavně za deště nebo v mzle. To světlo se dle mého chová úplně jinak a podstatně líp. Nehledě na to že když pojedeš po dálnici a v noci někdo uvidí rychle se přibližovat xenony tak uhýbaj víc než když máš obyč světla ( když teda chcou uhnout páč někteří si asi sedí na očích a neuhýbaj).

Takže jak jsem psal, pro mě je tohle položka kterou automaticky zaškrtávám.

Jinak tě musím pochválit za motorizaci, měl jsem možnost s 2,0TFSi ve Sportbacku nalítat nějakej ten tisíc km a jede to úžasně. I co se spotřeby týče.(Dokonce jsem v tom přišel i o papíry na nějakou dobu, takže pozor )Já jel teda v 155kw a s quattrem v manuálu.

Můžu zeptat co všechno si tam chceš dát? Páč za mega si netroufnu odhadnout co tam bude a co ne.
Já auto vybíral skoro rok a půl. Objel jsem několik prodejců po celé republice a zkoušel jsem kde se ke mě budou chovat nejlíp. Můj velikej problém ale pak už byl že jsem věděl víc než prodejci Jo a když jsem se chtěl svézt tak jsem se jel projet do Prahy páč na moravě to zrovna nikde neměli...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6688 | Témat: 72

17.09 2011 18:13


maslim ze svietit to bude lepsie. Takisto je vyhoda , ze LED* ma vyssiu zivotnost a odpada Ti potom caste vymienanie ziaroviek... Pri niektorych musi ist naraznik a svetlo von
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 18:18


No, takze na xenony uz jsem teda presvedcena. Ze mi nekdo bude uhybat mi je u zadku, jde mi o nocni viditelnost.
Motorizaci jsem puvodne chtela 2.0 TFSI* q ale ted teda asi se priklanim k 3.0 TDI* q, kvuli spotrebe, jezdim docela dost. Ale musela bych tedy ozelit svou lasku k benzinu, jak jsem jiz psala.No nevim.

No, auto za mega asi nebude, na mega jsem teprv ted, co vybiram motorizaci /mam 14% slevu z cenniku/ a to jsem jeste nezacala s vybavou..tu teprv zacinam resit:-)

Jinak taky jsem prisla nedavno o papiry- NA PUL ROKU, ale ne za rychlost, muzete si tipnout, jakym nejdebilnejsim zpusobem se da o papiry prijit a vyjdu Vam ja
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.7. 2011
Příspěvků: 59 | Témat: 0

17.09 2011 18:26


Ještě bych k tomu doporučil natáčecí světla. Je to luxus přisvítit si za roh při zatáčení - kam míří kola, tam jdou světla...
Xenony celkově mají svítivost a barvu která je ve spektru blízko denímu světlu - tohle je jejich přednost. Prostě svítí víc. Tím, že jsou v autě xenony, odpadá ti mechanické naklápění při zatížení. Xenony mají vždy autonivelaci - dávají si rovinu podle zatížení samy.
Dobře jsi poznamenala že si nekupuješ rohlík, všechno si dej v klidu do kupy a potom se teprve rozhodni kde a co koupíš. Jsi limitovaná nějakou částkou nebo je to fuk? Jakou jsi vybrala barvu?
Jinak PD který psal před chvílí má opravdu dost zkušeností a postřehů z nákupu A5. Jak ho znám, rád ti poradí.
Je autorem svojí A5 a mojí A6 a nemůžu si stěžovat že by vybral špatně.
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 18:39


No, pokud to dobre chapu, tak ty natacky budou ty Xenony Plus. Ty beru. Limitace castkou...no, limit nemam, ale i tak se vzdy snazim zbytecne nehejrit, protoze to bych se za chvili dostala na dva mice a to nechci. Tak se nejak si vezmu danou vec a reknu si, zda za tu castku to je rozumny, nebo ne.
Takze barva cerna asi-protze jsem klasik. Jeste me lakala bila, ale tam vjedes do louze a uz je z toho osklivy spinavy auto, takze je asi neprakticka, ale zase tam nejsou videt skrabance, kterych ja nasbiram od spolobcanu si myslim hodne, jako u sveho predesleho auta. A co se vybavy tyce, jak rikam, teprv ji sestavuju, ted resim sedacky...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.7. 2011
Příspěvků: 59 | Témat: 0

17.09 2011 18:48


Příplatková výbava, první položka 8Q5 - adaptabilní světla, není to součástí Xenon* plus.
Bílá barva je velmi krásná, na tomhle autě super. Jenže to by jsi musela každý den mýt!! Prostě, je to nejhorší barva na údržbu - NEDOPORUČUJI !!
Naposledy upravil zden dne 17.09 2011 18:50, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 18:49


Pfff, tak jeste tohle teda.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14680 | Témat: 52

17.09 2011 18:50


Hele černá je hezká ale je na ní vidět každej škrábanec a špína v podobě pylu a včelích hovínek to je věc.Černou už nechci je to nejhorší barva na špínu to ta bílá je mnohem k audině hezčí a pro blondýnku sedí lépe k vizáži.
Naposledy upravil áček dne 17.09 2011 18:55, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





17.09 2011 18:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 18:51


No ja nevim no, ja si rikam zas, ze kdyz me to bude stvat, tak ji hodim do folie a bude zase jina..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.7. 2011
Příspěvků: 59 | Témat: 0

17.09 2011 18:52


áčku, netopýr, slepýš, PYL.... kua kde jsi chodil do školy.
PD má bílou a už by ji nikdy nedal.
Kristino, kašli na image blondýny, kup si barvu která se ti bude líbit. Předpokládám, že do myčky jezdit nebudeš!!!
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 18:54


A jako co se mi vubec, ale vubec nelibi je, ze v zakladu ty kola, co jsou, nejsou pekny. Teda me se moc nelibi a to je problem. Protoze kola delaj auto. To je jak boty u zensky, je sakra rozdil, kdyz mas tenisky nabo vysoky sexy podpatky, je z toho uplne jina zenska. To samy plati u auta.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14680 | Témat: 52

17.09 2011 18:55


jaj kua sem se v tý rychlí odpovědi překlep a ani si to nepřečetl.
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 16.9. 2011
Příspěvků: 329 | Témat: 19

17.09 2011 18:55


zden:
áčku, netopýr, slepýš, PYL.... kua kde jsi chodil do školy.
PD má bílou a už by ji nikdy nedal.
Kristino, kašli na image blondýny, kup si barvu která se ti bude líbit. Předpokládám, že do myčky jezdit nebudeš!!!


To radsi do blata nez do mycky !!! Ja jedu vse ruco a sama hlavne.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.7. 2011
Příspěvků: 59 | Témat: 0

17.09 2011 19:01


Výběr barvy je o pocitech. Měl jsem
ŽLUTOU Felicii - ta byla zajímavá v tom, že na ní špína skoro nebyla vidět.
ČERNOU Alfu GT - na té bylo vidět špíny víc - líbila se mi..
ČERVENOU Corollu - tahle kombinace byla skvělá. Umyl jsem ji jednou za čas a nebyla tu extra vidět špína.
MODRO-STŘÍBRNOU metlu - Lexus IS - i tahle barva nebyla náročná na údržbu.
Je to opravdu o tom co chceš a s fólií máš pravdu.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email