Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 30 kvě 2024
Celkem je zde 698 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: TyMotei
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 465
Online návštěvníků
Návštěvníků: 692
Uživatelů: 6
Celkem: 698

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.7. 2010
Příspěvků: 94 | Témat: 10

13.07 2011 23:32


JJ, hlavně se nějak hlasme a buďme v kontaktu. Občas nějakou audinku na silnici potkávám (docela dost) a asi nikdo klubový.

Tak já mám nepřehlédnutelný tank, doutník Audi 100 Avant. Zjistil jsem, že tu po severu jezdíme cca 3 kousky Avant a cca 8 kousků sedan. S výrobou okolo 1982 - 1987. (info od servisáků, nic zaručeného)

Klikin
nahoru

sponzor





13.07 2011 23:32


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

13.07 2011 23:38


No, jezdí oooo jich dost, dokonce jsem se nechtěně dobýval do úpo stejnýho allroada co mám já sám... nakonec jsem stál jenom o nějakých 15 metrů vedle... furt se potkáváme u Makra, ale.... nic, ani pozdrav, ani myšička.... Tak pokud bude aspoň nějaký minimální základ, tak do toho půjdem ne? I kdyby nebylo prasátko (při malým počtu lidiček by se to ani náhodou nevyplatilo), můžem si to nahradit třeba zvěřinovými hody (dančí gulášek, stejčíky,.....) nebo třeba vaječné hody, co já vím.....
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.8. 2010
Příspěvků: 541 | Témat: 31

14.07 2011 1:22


Myslím, že s tím, kolik nás tu je aktivních bych začal srázkem někde na benzínce... třeba nějakou neděli podvečer. a tam se domluvit lépe... Ten kdo by dorazil tam, by snad pak dorazil i na větší srázek
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.11. 2008
Příspěvků: 12 | Témat: 0

15.07 2011 23:55


Takže v neděli na Ještědu?! Potvrďte účast ....
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

16.07 2011 0:20


To jako secvičnou?
No tak to mě mrzí, u mne tento veekend zcela obsazen a mimo LBC, zpátky budu až v nedeli hooodně večer....spíše v noci... No jinak přeju Vám super zábavu
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 20.2. 2008
Příspěvků: 2948 | Témat: 48

16.07 2011 10:32


proc na Jestedu?Co tam?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.11. 2008
Příspěvků: 12 | Témat: 0

18.07 2011 10:12


výjezd, káva, klubové foto nebo je jiný návrh na předběžnou seanci seveřanů?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14680 | Témat: 52

18.07 2011 16:49


Tak nějakej termín na výběr ať se můžem na něčem domluvit?
nahoru

sponzor





18.07 2011 16:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

18.07 2011 18:45


Tak jak to vidím, na zabijačku by to asi nebylo (při "malým" počtu lidiček by se nám to asi nevyplatilo, to samý s živou kapelou (můžeme zkusit někdy později, pokud se nějaká ooooklika severočechů vytvoří...), tak navrhuju pro první slezinu ooooseveročechů (nejen!!!) následující:

Termín: 5-6.8.11 nebo 6-7.8.11 (kdo bude chtít z větší dálky nebyl by problém spojit to s celoweekendovým pobytem)

Jídlo: zvěřinové hody (dančí guláš s dom.bramboráky, stejky na grilu.... ceny jídel pro AK jen za cenu surovin a energií... např. 1 porce vychází cca do 70,-Kč...
Pití: hlavně G11 Excelent (byla by za nějakých 14-15 Kč/0,5l.,...), Plzeń kolem 20-21,-Kč/0,5lit... + nealko a tvrdé za upravené ceny pro AK...
Ubytování: možnost až 20 lidí bude-li zájem (bude nutno říct předem) přímo v místě, hoodně příznivá cena za noc... Nebo je možno využít zatravněnou plochu na stany..... přespání pod širákem..... dle velebnosti.....

Program: vedle "poklábosení" a "hašení" když někdo veme aparaturu tak třeba disko alá 80-90 léta? (osobně nesnáším dechovku, Vaška s Evou, ale taky nemusim dnešní modernu duc/duc... jinak je mi to šumák... nebyla-li by aparatura, tak v nejhorším bychom si museli vystačit se standardní hospodskou hudbou přes PC... moc toho sám nemám.... a rád klasiku )) Avantasia, metalové a rockové balady,.... asi tak, ale v podstatě je mi to šumáček

K hudbě/tanci můžeme udělat nějaké vlastní soutěže v místě (kulábr, šipky...) + třeba i bowling, střílení z luku, golf,.... vše co nabízí Wii SportResort...taky prča... po pár pivsonech....

Pokud by byl zájem, můžu domluvit pro děcka svezení na 4x4 (motorových i těch živých (poníky, koně)..... v místě; pokud by bylo pěkně, koupání na Kristýně (jezerní lom), nebo možnost výletu do němec auty, na kolech.... dle libosti... (musím ale vědět předem)... Ale toto vše asi spíše někdy příště, při větší účasti... nebo při termínu ze soboty na neděli.... jinak děcka by mohli spát na domě, rodiče pak.... ))

Shora uvedené v navrženém termínu by bylo možný upéct i při menším počtu přihlášených..... Jen je otázka, jestli to pojmout napoprvé jen jako pánskou (dámskou) jízdu fandů oooo nebo i s rodinami (dětmi).... Tož totot nechávám na Vás....

Tož, nyní to nechávám zcela otevřené, očekávajíc vaše přihlášky a návrhy... NIC NENÍ NEMOŽNÉ.... (shrnu-li, v uvedeném termínu není problém mít pro sebe klubovou "vesnickou" hospůdku v místě, které zatím utajím (bude-li se minisrázek konat, spojím to s malinkou orientační soutěží ať je nějaká prča), s možností ubytování, s lokálem v podstatě jen pro sebe i s kuchyńkou...

Bude-li zájem, pak bych asi počínaje 1.8. na přípravách začal intenzivněji pracovat. Jinak pokud se to nesetká vyloženě s negativním ohlasem, pevně bych s navrhnutým termínem počítal i při menším počtu oooofandů!

Tak, a teď je řada na Vás, fandové

P.S: nesnažte se ze mne vymámit přesný místo: NEŘEKNU.... jen tolik, že z Liberce počítejte tak s 30km v okruhu... (jen v nouzi, pokud by někdo ale až na cestě měl zakufrovat, tak navedu mobilem, ale dřív ani ň.... Bude to taková dojezdová "orientační bojovka" A hezky po staru, podle map (vyjímečně podle navigací )
P.S.2: a sámo že pokud to bude tutový, pozvem asi i generalitu a ostatní mimo liberecký, což? Tož aby věděli, že i v sudetech jsou AKoooo , nejen v Prágru
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 20.2. 2008
Příspěvků: 2948 | Témat: 48

18.07 2011 18:55


zajem by byl,ale jak jsem jiz psal,1 - 7.8. jsem na dovolene mimo Liberecko.....neslo by to dat o tyden pozdeji?
Nebo to aspon nechat na tu sobotu 6.8..... to bych se snad mohl vratit...
Jednoznacne jsem pro celou rodinu..... a jestli to vyjde,tak uz se moc tesim....
A co.Seru na to,jestli se to uskutecni,tak uz se vratim v patek.... ale tam kam jedu neni net,takze te prosim o telefonni kontakt abych se u tebe v tydnu dovedel nejake info a abych se vcas vratil......
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14680 | Témat: 52

18.07 2011 19:13


Tak snad by to šlo. Akorát 12.8.se žením tak čas před tím by ještě mohl bejt.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 15.8. 2009
Příspěvků: 740 | Témat: 9

18.07 2011 21:00


Berete i Děčíňáky?
Jinak spíš bych stím počítal někdy do budoucna, protože začátkem srpna by měla manželka rodit a to by asi bylo lepší bejt pro sychr poblíž bydliště.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

18.07 2011 21:09


Tak tenhle termín nemůžu, ale někdy bych k vám dorazil, tohle mám ze všech regionálních srazů nejblíž.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

18.07 2011 21:58


Tak sůpa! Začnu vše připravovat, a asi bych to "natáhl" od pátka přes sobotu do neděle/poobědový odjezd....
A samo sebou Vás i požádám o nějakou výpomoc, aby se vše zadařilo a nemohl tak nikdo nadávat na organizaci (sami sobě nadávat nebudem ne? )

Bohužel, jiný weekend není možný, před i hodně po je to už všechno zabukovaný.... Pak až někdy zase kolem 20.září tuším...

Když budu do konce měsíce vědět přesněji jestli a kolik vůbec by jelo dětí, tak bychom mysleli i na ně, aby taky měli něco ze srazu.... nějakou zábavu dáme určo dohromady... Jenom doufám, že bude pěkně a nespláchne nás voda jako vloni....

A nikde není psáno, že by se z tohoto nemohlo udělat něco pravidelnějšího, výhodou je že bychom měli pokaždý k dispozici zázemí jenom pro sebe (trochu napovím k místu, že to není standardní restaurace či hospoda, ale taková poloměstská/vesnická hospůdka... výbavou standard, ale to soukromí.... V minulosti se tam odehrávají weekendové slety různých band....

To:Áček: Jej, a jak jsi tu psal něco o svatbě, tak zrovna další sobotu tam nějaká svatba má být... Ale ti to mají zabukovaný od pátka až do další středy... nebo že by??? No zapít svobodu by taky nebylo marný ne? ))
To:Slepi: tak to je škoda, ale můžem to natáhnout až do neděle, jestli by to pomohlo... a kdyby přeci jen, včas ti dám jak mobil tak i souřadnice...

To valmet: Tož to je škoda, ale kdyby přeci jen...
To Týpek1: Tak to ať se zadaří, trochu ti přeci jen napovím: z Děčína přes Stružnici a Č.Lípu zadem přes Jablonný by jsi byl na místě do cca 45-50min...Teda cca tak to jezdím já... A to už jsem přeci jen usedlejší starší pán
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.11. 2008
Příspěvků: 12 | Témat: 0

20.07 2011 10:27


zdarec, účast potvrzena. se akorát vrátim z dovolený, tak to dobře zakončim. hlavně abych věděl kam mám přijet.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14680 | Témat: 52

20.07 2011 18:53


IvanLBC Svatba je 12.8 a máme to na Orionce pod českou chalupou.A tam asi sraz nebude a zapíjet svobodu? Čím? jsem abstinent ale rozmlouvat mi to můžete Tak snad se tam uvidíme.Jen záleží na skoromanželce a na tom co má v plánu.
nahoru

sponzor





20.07 2011 18:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 177 | Témat: 16

20.07 2011 23:14


Zdar panové, jsem potěšen jak Liberec leze na svět tak se rád přidám na nějakej místní srazík.

Bohužel na tenhle plánovanej se asi nedostanu, pač musim pracovat, zkusim to ještě vymyslet ale neslibuju.

gratuluju ke svatbám a k prckům
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

21.07 2011 0:00


áček:
IvanLBC Svatba je 12.8 a máme to na Orionce pod českou chalupou.A tam asi sraz nebude a zapíjet svobodu? Čím? jsem abstinent ale rozmlouvat mi to můžete Tak snad se tam uvidíme.Jen záleží na skoromanželce a na tom co má v plánu.


Točenou kofolou A víš ty co? Já ti určo nic rozmlouvat nebudu, jen si to hezky taky užij!!! Ale zase tak špatný to není, se mnou to moje drahá předrahá vydržela 18 let...
Jenom nerozumím tvé poslední větě!!! Ještě nebudete manželé, tak jakýpak že záleží na skoromanželce???? Minimálně do svatby jseš hlavou "skororodiny" ty ne? Jó kdyby už bylo po svatbě, tak neceknu ani slovo To bych i pochopil
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

21.07 2011 0:02


Thunderbikker:
zdarec, účast potvrzena. se akorát vrátim z dovolený, tak to dobře zakončim. hlavně abych věděl kam mám přijet.


Neboj, všas dám vědět podrobnosti
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

21.07 2011 0:04


Hrkala:
Zdar panové, jsem potěšen jak Liberec leze na svět tak se rád přidám na nějakej místní srazík.
Bohužel na tenhle plánovanej se asi nedostanu, pač musim pracovat, zkusim to ještě vymyslet ale neslibuju.
gratuluju ke svatbám a k prckům


Vymyslíš, věřím tomu! Musíme zbytku republiky ukázat že na Liberecku taky jezdí oooo
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 177 | Témat: 16

21.07 2011 0:43


zkusim ukecat kamose, po dlouhe dobe se stal znovu hrdým majitelem oooo, ale tady na foru jeste neni
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 23.1. 2011
Příspěvků: 209 | Témat: 0

22.07 2011 0:37


Téda, já se nestačím divit, jak se to na Liberecku rozjíždí... Když bude čas, také ráda dorazím
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 177 | Témat: 16

22.07 2011 1:21


budem potěšeni ženo
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14680 | Témat: 52

06.08 2011 12:25


Tak jak koná se něco? Dlouho tu nikdo nic nenapsal!
nahoru

sponzor





06.08 2011 12:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.08 2011 13:38


áček:
Tak jak koná se něco? Dlouho tu nikdo nic nenapsal!


Tak zatím ne, odložilo se to, páč se nahlásilo málo lidiček. Koncem prázdnin nebo v září by to podle ohlasu asi přeci jen bylo lepší... zkusil bych to nahodit někdy v druhé polovině srpna...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14680 | Témat: 52

06.08 2011 13:43


Ok budu sledovat, žranici si nenechám ujít
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.08 2011 13:48


áček:
Ok budu sledovat, žranici si nenechám ujít


Neboj, já taky ne, hlad mám furt
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 177 | Témat: 16

07.08 2011 3:02


souhlasim s vasim hladem atey se pridavam
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.11. 2008
Příspěvků: 12 | Témat: 0

09.08 2011 15:47


doufám že to včas ohlásíš, a že už to vyjde
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.7. 2010
Příspěvků: 94 | Témat: 10

24.08 2011 21:15


Ahoj,

IvanLBC:
zkusil bych to nahodit někdy v druhé polovině srpna


Tak srpen bude pryč . Co s tím budeme dělat?

Klikin
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email