Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 21 září 2024
Celkem je zde 648 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Dadosh87
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 707
Online návštěvníků
Návštěvníků: 645
Uživatelů: 3
Celkem: 648

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: Klic
AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

01.01 2011 17:46


Mam dotaz kdyz ztratim klic od audi A8 jak se da nechat udelat novy. Diky
nahoru

sponzor





01.01 2011 17:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

01.01 2011 18:33


Máš náhradní plně funkční? Pokud je to klíč s dílkou a frekvencí tak je třeba sehnat stejnou dálku a k tomu planžetu a nechat udělat klíč. Dále je důležitý transpordér-Imobilizér*.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

01.01 2011 22:43


jeste jeden nahradni mam plne funkcni. a kolik to tak stoji nechat udelat novej a nakodovat. Teda ja bych spis nechal prekodovat i starej jestli to jde protoze klic kterej jsem pouzival mi nekdo ukradl tak abych nekde nenechal auto a pak mi nezmizelo uplne.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

02.01 2011 10:32


Odkud jsi? Jestli Praha a okolí tak kolega lumpiq jinak audi ale to se prohneš...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14760 | Témat: 53

02.01 2011 11:23


Podle vinka ti v audině nechaj udělat klíč přesně do zámku a pak je to na tobě jestli jim to tam necháš zpárovat s autem nebo to dáš někomu kdo ti vyčte pin imobilizéru a sladí ti dálku a Imobilizér*.Já koupil auto sice se dvěma klíči ale ten druhej byl od uplně jinýho auta tak mě to vyšlo na 2000kč novej klíč podle vinu a sladění na auto 1000kč v audi servisu.Ale dá se sehnat novej klíč nevybroušenej kolem 1000kč a vybroušení stojí asi 300kč + někdo kdo ti to sladí.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

02.01 2011 13:44


Ano přesně v audi si objednáš klíč-pokud nemáš štítek tak sebou velký TP. Přijde ti stejný klíč s dálkou i IMO* jen nechat udělat zářez a spárovat s autem. Spárovat s autem bys mohl se pokusit i sám, už se to tu řešilo.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

02.01 2011 18:26


diky moc tak kdyz jsem se uz dneska dostal do garaze a uz jsem mel auto vykradene. takze nekdo beha s mym klicem a kdykoliv se mi tam dostane. Ja bych potreboval jestli jde prekodovat cele auto aby ten klic nebyl funkcni. diky moc
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

02.01 2011 18:42


scorpi:
diky moc tak kdyz jsem se uz dneska dostal do garaze a uz jsem mel auto vykradene. takze nekdo beha s mym klicem a kdykoliv se mi tam dostane. Ja bych potreboval jestli jde prekodovat cele auto aby ten klic nebyl funkcni. diky moc

Tak to Tě chlape vážně lituju. Klíč jde samozřejmě vymazat, ale tím vyřešíš pouze to aby s tím neodjel a alarm jestli ho tam máš. Pokud jde o vykradení auta, musel bys vyměnit i zámky.
nahoru

sponzor





02.01 2011 18:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2840 | Témat: 37

02.01 2011 19:19


jaký je to rok A8?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

02.01 2011 19:46


je to rok 03-04. jinak radsi vykradene auto nez aby mi zmizelo cele. Ale podle vseho to byl nejakej amater takze neverim ze by nasel zamky ve dverich.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14760 | Témat: 53

02.01 2011 19:57


Pokud objednáš v audi servisu a nikdo neměnil zámky tak ti ten klíč udělaj tak že ti vyroběj origo drážku do planžety a už nemusíš nikam na vybroušení.
Jinak to na sejří když ti to někdo vybere auto.
Ještě je tu možnost zaslepení zámků a pouze pehrání dálky a imobilizéru pak mu bude klíč na dvě věci.Nebo vyndat zámky a spínačku a navštívit zámečníka ten přestaví stavítka a udělá ti nový planžety.Pak je tady ta nejdražší varianta objednat novou sadu zámků.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

02.01 2011 20:03


s D3 u to není taková sranda. Nevím odkud jsi. Pokud někde z Prahy a okolí tak zkus kontaktovat uživatele Lumpiq tady na klubu. Jinak Ti asi nezbude nic jiného než navštívit autorizák aby Ti ten starej klíč vymazali.
Zaslepení zámků na D3 neni dobrej nápad. Když klekne baterka tak se do toho auta už asi nikdo nedostane vzhledem k tomu, že to auto nejde otevřít ani zevnitř.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

02.01 2011 20:09


ja vam dekuji aspon vim ze jde vse premazat. Ty zamky bych schoval pod nejake zaslepky jen proste aby nebyly videt.Kazdopadne me teda zitra ceka smer Jarov a vse nechat premazat. Jen jeste dnesni noc kdyz si predstavim ze nekdo beha s mym klicem venku tak abych se rano neprobral a moje laska v prd...! Bych si asi dal kouli do hlavy.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

02.01 2011 20:22


zkus Lumpiqa
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Klíče dělá jen si nejsem jistej jestli se dostane i do D3. Za zavolání nic nedáš a třeba Ti ještě dnes pomůže...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

04.01 2011 16:33


Tak auto prekodovano a super. A jeste navic me to nestalo ani korunu takze mam radost a ten co ukradl moje klice tak uz se snima muze nechat vyfotit
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

04.01 2011 17:03


Tak to je fajn. Kde Ti to dělali?
nahoru

sponzor





04.01 2011 17:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

04.01 2011 19:39


v Praha Jarov takze timto jim mockrat dekuji
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

04.01 2011 20:11


Taky potřebuju něco zadara asi se tam stavím..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2840 | Témat: 37

04.01 2011 20:17


Ninánek:
zkus Lumpiqa
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Klíče dělá jen si nejsem jistej jestli se dostane i do D3. Za zavolání nic nedáš a třeba Ti ještě dnes pomůže...

na tuhle A8 udělat klíče bez autorizáku je dost velkej problém a pochybuju že Lumpiq to umí...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

04.01 2011 21:13


Lumpiqa jsem se ptal a je tam neco jako ochrana takze mi opravdu nezbylo nic jineho nez jet do autorizovaneho servisu.


jizan.com::: zkus to ale to asi neprojde
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

04.01 2011 21:21


Aha ochrana..njn čím novější tím to je třeba víc a víc obcházet pomocí softu...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2840 | Témat: 37

04.01 2011 21:52


jizan.com:
Aha ochrana..njn čím novější tím to je třeba víc a víc obcházet pomocí softu...

no ochrana ani tak ne,jako že ten klíč se musí předprogramovat na auto a na to je potřeba speciální zařízení,vím jak na to,ale to zařízení stojí cca 30k kč a a pokud dělám tři takový audi za rok,tak to je vyloženě výhodná investice
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

04.01 2011 22:41


lumpiq to jmenoval presne takhle "component protection". Pry je problem v tomto proto to nemuze udelat.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

04.01 2011 22:48


váha: já si to myslel, ale nebyl jsem si jistej.

O ochranu v tomto případě nejde. Jiné by to bylo kdyby se měnila řj. S tou ochranou mne taky pěkně sejřej. Stačí něco odpojit nebo Ti klekne baterka a je to bloklé. Posledně ke mně na Jarově tak vstřícní nebyli. Odblok changeru jsem zrovna grátis neuhrál.
nahoru

sponzor





04.01 2011 22:48


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

04.01 2011 22:53


Je tam problém zas v novém programu a v tom, že se to prostě nevyplatí. Prostě je na každou generaci zapotřebí něco jiného a to ještě nejde třeba na všechny modely. Ale hlavně že to máš. Objednal sis i nový klíč?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.6. 2008
Příspěvků: 253 | Témat: 1

04.01 2011 23:01


váha:

no ochrana ani tak ne,jako že ten klíč se musí předprogramovat na auto a na to je potřeba speciální zařízení,vím jak na to,ale to zařízení stojí cca 30k kč a a pokud dělám tři takový audi za rok,tak to je vyloženě výhodná investice


Aké zariadenie máš na mysli ?Pokial viem tak s klúčami na audi je problém prispôsobiť po výmene inak ako cez on-line v autorizáku ,osobne nepoznám nikoho kto by to vedel..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2840 | Témat: 37

05.01 2011 7:27


KARLIN80:


Aké zariadenie máš na mysli ?Pokial viem tak s klúčami na audi je problém prispôsobiť po výmene inak ako cez on-line v autorizáku ,osobne nepoznám nikoho kto by to vedel..

Jde to a žádný problém s tim ni,jen vědět jak na to a mit potřebný vybavení
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 70 | Témat: 4

05.01 2011 12:04


Ninánek:
Je tam problém zas v novém programu a v tom, že se to prostě nevyplatí. Prostě je na každou generaci zapotřebí něco jiného a to ještě nejde třeba na všechny modely. Ale hlavně že to máš. Objednal sis i nový klíč?




Stim klicem nevim jak to myslis kazdopadne si necham udelat jeste jeden abych mel opet dva. Jinak jsem se jeste ptal na vymenu zamku a to by pry stalo kolem 15 000 takze tam radsi pujde nejaka zaslepka pres zamek.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

05.01 2011 12:17


scorpi: No myslel jsem to tak, že když už jsi tam byl tak jestli sis objednal na Jarově nový klíč. Pokud to totiž nikdo jinej nenakoduje, tak aby to pak ve finále nebylo dražší koupit ho jinde a pak zas někam aby Ti to spárovali. Na sadu jsem se také už ptal a tak vím... Ale co neni na tohle auto drahý
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

05.01 2011 12:23


scorpi:




Stim klicem nevim jak to myslis kazdopadne si necham udelat jeste jeden abych mel opet dva. Jinak jsem se jeste ptal na vymenu zamku a to by pry stalo kolem 15 000 takze tam radsi pujde nejaka zaslepka pres zamek.

Kolik že tě stál ten novej klíč?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email