Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 26 července 2024
Celkem je zde 505 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: gogin
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 599
Online návštěvníků
Návštěvníků: 504
Uživatelů: 1
Celkem: 505

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

05.05 2017 10:33


Ahojte chalani,riesim momentalne retrofit oe webasta do mojho auta,mam vacsinu veci kupenych,chyba mi len ovladanie a ak ho budem mat tak idem na montaz,chcem sa spitat jednu vec,v else som pozeral a na moj model pise len ze je pouzitelne ovladanie T 90 alebo T91,samozrejme viem ze oe webasto sa spusta cez w-bus,otazka znie ci sa tam da spojazdnit aj T100 htm,alebo thermocall,ako aftermarket viem ze ano ale ci ako oe neviem zistit,na eshopoch som nasiel aj ovladanie T91/T100,tak neviem ci je rozdiel len v dialkovom ovladaci a riadiaca jednotka je rovnaka,vie niekto poradit?priponinam ze webasto da bude montovat do stavu originalu!Dakujem
nahoru

sponzor





05.05 2017 10:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2533 | Témat: 43

09.05 2017 9:08


Já mám na originál webastu neoriginál GSM modul a normálně to funguje. Byla to tehdy úplně nejlevnější varianta. Dneska se vyplatí koupit GSM modul přímo pro webasto. Osobně si myslím, že není důvod aby to nefungovalo.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

17.10 2017 7:22


Tak konecne som pokupil pozhanal vsetko na to webasto.od trubiek,hadic,relatok po konektory mam vsetko.Nasiel som link na motortalk-de ,kde to riesilo uz vela ludi.A po konzultacii s Lubom mt (velka vdaka),mi to nepripada take tragicke to namontovat.akurat mam teraz dilemu:Ja som kupil webasto s cislom 4f0265081AA sw:4f0910105 a,rok vyroby je 10.2011,thermo top v je uplne z poslednych 4f faceliftov.nevie mi niekto povedat ci je to fakt tak?na motortalk de je povedane ze na facelift je potrebny ohrievac s indexom minimalne M,inak ze vraj BEM,nedokaze odpojit ohrievac v pripade vybitia akumlatora!ked mam moj ohrievac z faceliftu tak musi byt kompatibilny nie?dalsia otazka je:mam v aute aux. Heater od vyroby,elektricky radiator!a podla elsi ked mam tento radiator tak sa nezavisle kurenie montovalo ako prihrievac,je to pravda?
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6709 | Témat: 72

17.10 2017 10:38


To čo
Mas su len 3 žhavičky (myslím, že 3) ponorené do vodného okruhu a tie prihrievajú vodu. To webasto - keď som to robil, boli 3 typy, na predfacelift, na facelift a potom jeden typ sedel na obe.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

17.10 2017 10:59


Tak podla roku vyroby mi pripada ze to moje kurenie je z faceliftu lebo je rv 2010.a naozaj to ma elektricky radiator lebo som to pozrel v aute lebo som si dorabal asistenta dialkovych svetiel a je tam taka krabica v kureni na ktoru idu hrube kable skoro ako z baterky,a ked ten kabel odpojim tak mi nahodi chybu topny prvok prerusenie staticky.a v zime to suto kuri asi po 1 min co je na diesel pekny vykon,mne skor ides stym webastom oto ze nemam vzdy moznost parkovat v garazi,a ked odchadzam skoro rano nechcem skrabat okno,zase aby mi pred domom auto vrcalo pol hodinu kym odmrzne tiez nie je riesenie.piatal som sa kamarata v audi mi povedal ze ked mam ten elektricky ohrev tak je rozdiel len vtom ze ho zapina webasto ked sa spusti ako nezavisle kurenie.teda takto to vedel zistit,treba vraj webasto po montazi prisposobyt tak aby vedeli ze je aj aux heater.tak ze tolko to som sa dozvedel
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

17.10 2017 11:02


Ps pre Luba,to webasto musi byt namontovane v aute ci vymontovane pre odblokovanie ochrany?potom nezabudni prosim ta na ten kontakt .
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6709 | Témat: 72

17.10 2017 11:49


To neviem. Ked som to robil ja, tak este odblokovanie mimo servisu audi bolo v plienkach...ale myslím, že v aute
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

17.10 2017 12:33


Vies mi dat kontakt na toho tvojho znameho ,potreboval by som to vediet,nie ze to namontujem a potom aby som to musel vyberat
nahoru

sponzor





17.10 2017 12:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

17.10 2017 12:43


Ochrana dilu se dela vzdy se zapojenou veci v aute
Takze namontuj nakud vsechno a pak muze odblokovat
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

17.10 2017 13:35


Ide mi oto ze som ohrievac kupoval na autobazar.eu a neviem povod,i ked je z vrakoviska stale to moze zavanan pruserom.preto to radsej nechcem dat do audi.ale dat spravit mimo
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

17.10 2017 15:06


ano i tak ale musí bejt namontované jestli to to někdo bude dělat abritem stejně musí bejt namontované nebo aspoň připojené
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

17.10 2017 15:08


nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6709 | Témat: 72

17.10 2017 19:05


Napis mi sms, obratom Ti poslem kontakt
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

03.12 2017 19:06


Tak webasto namontovane,trubky agregat vyfuk,palivovy system,dialkove ovladanie,elektrika,nakodovane v gateway aj v Climatronic*,vsetko zobrazuje aj funguje,chybu nehlasi krasne kuri bez dymu.ochrana dielov off.pocas montaze som si myslel ze to je katastrofa.ale teraz by som povedal ze to nie je ziadna veda.Podotykam kovova trubka na vodu ktora sa montuje vedla motora kvoli webastu vojde absolutne bez problemov z vrchu,staci dat nabok expanznu nadobu.cele som to robil sam.aj elektriku.tu mi akurat ostalo doriesit zapojenie relatok v kufri.zatial som to zapojil provizorne lebo som si nebol isty,ale je tam nejaka zrada.jedna sa oto ze som nevedel zisti ktore rele je ktore.objednal som obe v audi.oznacenie maju 646 a druhe 645,studoval som schemu v else.a jedno ma oznacenie j771 a druhe j749.teraz neviem ktore je ktore.a pokial by bol niekto ochotny a zrucny v scheme zapojenia tychto dvoch rele su znacky ktore znacia rozdielne zapojenie pri facelift a predfacelift.tiez tomu nerozumiem aky tam je rozdiel.popripade mozem dat foto z elsi[img][/img]
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1694 | Témat: 20

18.10 2018 18:52


Mas nejake foto z montaze nebo aspon nejake detailnejsi info jak to namontovat? Zajimalo by me to pro A6 4G, ale myslim ze to bude dost podobne

Dik
AJAX
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

18.10 2018 19:19


Ahoj,fotky uz bohuzial nemam,montoval som odvtedy asi do 4-5 aut.vsetky boli robene ako original.hlavny rozdiel je v 4f a 4g je ze 4f ma webasto a 4g eberspracher.teda od vyroby.a samozrejme je tam rozdiel ci mas 4g alebo 4g facelift,a rozdielne je aj s6,rs6
nahoru

sponzor





18.10 2018 19:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7184 | Témat: 19

19.10 2018 7:57


lubomt (17.10 2017 11:49) <a href="/forum/prispevek/1368881-webasto-retrofit#1368881">orig</a> :
To neviem. Ked som to robil ja, tak este odblokovanie mimo servisu audi bolo v plienkach...ale myslím, že v aute

Ono v zadnejch plenkách nebolo ono jen to vybavení v ty době stalo naprosto nesmyslně přes půl baňky což se nikdy nikomu nemohlo vrátit.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1694 | Témat: 20

22.10 2018 0:13


@Vendo poslal jsem ti SZ.
Pripadne je tu nekdo kdo by dokazal do A6 4G dodelat original nezavisle topeni?

Dik
AJAX
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.7. 2015
Příspěvků: 31 | Témat: 6

09.07 2024 18:36


Ahojte rád by som obnovil toto téma. Prosím vás vedel by mi niekto poslať čísla dielov čo potrebujem na dorobenie webasta do 4f predfacelift? Mám webasto aj z palivovým čerpadlom z faceliftu. A prípadne schémy alebo nejakého človeka čo by mi to vedel dorobiť v okolí Púchova Trenčína . Vopred ďakujem
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6709 | Témat: 72

10.07 2024 18:45


Tavič (09.07 2024 18:36) orig :
Ahojte rád by som obnovil toto téma. Prosím vás vedel by mi niekto poslať čísla dielov čo potrebujem na dorobenie webasta do 4f predfacelift? Mám webasto aj z palivovým čerpadlom z faceliftu. A prípadne schémy alebo nejakého človeka čo by mi to vedel dorobiť v okolí Púchova Trenčína . Vopred ďakujem

Zdar. Predfacelift s faceliftom a opacne nebude funkcne. Musis kupit predfaceliftove webasto. Takisto ci chcel full alebo len prihrev motora po starte… od toho uz zalezia diely
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.7. 2015
Příspěvků: 31 | Témat: 6

14.07 2024 11:52


Aha to som nevedel… ďakujem tak idem zháňať predface webasto a chcel by som full verziu.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email