Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 27 dubna 2024
Celkem je zde 220 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: laus
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 422
Online návštěvníků
Návštěvníků: 220
Uživatelů: 0
Celkem: 220

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 13:55


Zdravim, najde se zde někdo kdo již měnil všechna světla na Audi A3 8L 1.generace?
Oddělené přední světlomety od blinkrů.

Zatím jsem našel tyto informace:

PŘEDNÍ SVĚTLA - h4, h7
ale furt mi zde dvě chybí, jedno v hlavním světlometu a blinkr

ZADNÍ SVĚTLA - ?

INTERIÉR - ? ..zde bych potřeboval vědět jaké jsou světla na stropě, u nohou atd.

KUFR- zde jsem našel že jsou jak na levé tak pravé straně C5W délka 36mm 12V 1W (patice SV 8,5-8)

Předem děkuju všem co napíší.
Vím že bych to mohl sám rozebrat a zjistit ale nemám garáž a nechce se mi vůz rozebírat zbytečně dvakrát tak se chci raději rovnou zeptat nakoupit a rozebrat jen jednou, díky.
nahoru

sponzor





13.12 2017 13:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 13:58


zatim budu kupovat tyto:

PŘEDEK
zde jsem objednal:
Žárovka OSRAM NIGHT BREAKER LASER H7 12V 55W - pár
https://ebezo.cz/zarovka-dalkovy-svetlomet-osram-n [zkrácená url]
Žárovka OSRAM NIGHT BREAKER LASER H4 12V 60/55W - pár
https://ebezo.cz/zarovka-dalkovy-svetlomet-osram-n [zkrácená url]

KUFR
zde jsem objednal:
Žárovka OSRAM LED* sufit 6000K C5W délka 36mm 12V 1W (patice SV 8,5-8) - kus
https://ebezo.cz/zarovka-osvetleni-interieru-osram-6498cw01b

Ale zatim nevim jaké koupit dopředu na blinkry, dozadu komplet, a hlavně interiér (jestli v interiéru jsou také ty co jsou v kufru o délce 36mm nebo jestli tam jsou například 41mm či 31mm či úplně jiné apod.)
Naposledy upravil P3CZ dne 13.12 2017 15:02, celkově upraveno 1 krát. (14% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

13.12 2017 14:13


Mrkni sem
https://am-application.osram.info/en
Jinak jake zarovky tam mas se muze lisit podle toho, jestli mas facelift, jestli mas mlhovky a par dalsich drobnosti. Urcite nebudes mit H4 i H7
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 14:22


Facelift nemám, jde o úplně první generaci ještě před faceliftem. Vše má nyní ještě originální. Jinak ohledně mlhovek - ano mám je tam.

Ohledně H4+H7 = No zrovna tuhle jedinou informaci vím na 100% Tohle jediné jsem si mohl zjistit aniž bych cokoli rozmontovával, šlo to přečíst přes světlomet, takže určitě tam mam jak H4 tak i H7 klidně sem můžu hodit fotku, ale je pravda že tahle informace mě taky zarazila

EDIT: tak jsem to teď šel ještě raději zkontrolovat a doopravdy, klasické světla mám h7 a když zapnu dalkovky tak se rozsvítěj i ty h4

ale pod dálkovejma (h4) je ještě jedna žárovička, tu bohužel nepřečtu co to je :-/
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

13.12 2017 14:55


Hmm, tak se divam zajimave reseni, potkavacka H7, dalkove kombinovane s mlhovkama H4, obrysovka W5W, smerovka PY21W. H1 se pouziva kdyz nemas mlhovky. 6000K mi prijde prilis modre, dal bych max 4200K na SPZ
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 14:58


@ hemic: seš perfektní

takže k tomu co již budu kupovat musim ješto dopřidat:
W5W
PY21W
správně?
..a odstranit ze seznamu teda H1, když mam mlhovky. vidíš až teď mi došlo že bych tu hájedničku koupil úplně zbytečně

hele a můžu někde vyčíst jaké jsou v interiéru? jestli jsou např všude ty C5W 36mm nebo jiný? kdybych měl garáž tak to asi neřešim a rozmontuju nadvakrát ale takhle bez ní to nechci dělat víckrát

ps: jinak to:
Žárovka OSRAM LED** sufit 6000K C5W délka 36mm 12V 1W (patice SV 8,5-8) - kus
to budu mít uvnitř v kufru, tu nebudu dávat na spz ale na spzku musim taky koupit ale tam jsou úplně stejný tak to bych mohl ty ledky co budu kupovat "do" kufru vzít rovnou čtyři a dvě dát dozadu
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

13.12 2017 15:09


v interieru by meli byt C10W, ale nereknu ti z hlavy kolik jich tam je. Jj, H1 vyhod ze seznamu

Vzadu mas P21W na smerovky, couvacky a mlhovky P21/5W na brzdu kombinovanu s obrysovkou
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 15:13


na tu C10W koukam na tech strankach osramu

ale zjistuju ze vsude jinde (napr u spz, v kufru postranach, i v kabině v přihrádce .. tak vsude by podle webu osramu měli byt ty C5W 36mm .. tak tady těch ledek c5w 36mm vemu asi vic né jen dve ale treba sest (nebo spis pokud dobre pocitam tak pet - 2x spz 2x v kufru postranach 1x prihratka v kabine)

Jinak v kabine nad hlavou by tedy měli byt ty c10w nejspis 3x

...jo jo h1 jsem uz odstranil
nahoru

sponzor





13.12 2017 15:13


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 15:15


a jaky ze jsou v prednich světlometech pod tou h7,h4? je tam jeste jedna zarovka a tahle mi zrovna jeste v seznamu chybi .. nevedel bys nahodou?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

13.12 2017 15:23


to je ta obrysovka W5W, v kufru nevim jestli je C5 nebo W3W, jeste muzes mit neco ve dverich a na osvetleni nohou. Dovnitr bych asi mozna nedaval ledkovy, zvlast jestli mas postupny stmivani
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 15:26


V kufru postranách jsou určitě c5w nedávno (cca pul roku zpet) mi jedna rupla a menil jsem ji tam (jsou tam klasicke: c5w 12v5w 36mm)

tak už vyberu jeste nějakou 5W5 a je to

jinak s tim interierem v kabine, mno clovece mam tam stmivani, takze ty bys mi nedoporucil tam házet ledky jo? to me ani nenapadlo ze by to mohlo bejt problem
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 15:38


tak k tem prednim svetlum:
Žárovka OSRAM NIGHT BREAKER LASER H7 12V 55W - pár
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
[zkrácená url]
Žárovka OSRAM NIGHT BREAKER LASER H4 12V 60/55W - pár
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
[zkrácená url]

vemu asi tuto W5W:
Žárovka OSRAM COOL BLUE INTENSE 2825HCBI-02B W5W 12V W2,1x9,5d
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


co myslite, bude tahle W5W dobra volba k těm NightBreakerůmLaser?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

13.12 2017 16:34


ta cool blue bude modrejsi nez ty nightbrakery, s tema LED* a stmivanim muze byt problem a nemusi, tezko odhadnout
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2015
Příspěvků: 40 | Témat: 13

13.12 2017 16:35


no ale jaký by byli nejlepší k NightBreakerLaser? nenašel jsem správnej ekvivalent od osramu pro W5W :-/

jediné porovnání které jsem našel bylo video níže, kde porovnával asi cca 8 žárovek a jsou tam zrovna i ty NightBreakerLaser i CoolBlueIntense a když jsem se na to díval tak mi to přišlo hodně podobný

například 2 minuta 44 sekunda
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


jsou to ty spodní první a druhý z leva
* dolní řADA*, první z leva jsou NightBreakerLaser
* dolní řADA*, druhé z leva jsou ty CoolBlueIntense
jediné co je samozřejmě na tomhle videu špatný, že u coolblue nejde o w5w ale tak pro představu jsem si řikal že to neva.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email