Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 26 dubna 2024
Celkem je zde 265 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: JPokorny1
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 420
Online návštěvníků
Návštěvníků: 264
Uživatelů: 1
Celkem: 265

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.7. 2013
Příspěvků: 16 | Témat: 3

10.03 2015 14:39


Ahojte,
mam taky problem na mojom A6 Avant 2008. Kupil som si LED* osvetlenie spz. Po zalozeni fajn, zdalo sa byt vsetko okej. No neskor som zistil, ze ked mam zapnute denne svietenie, tak osvetlenie spz je vypnute, co je okej, ale v pravidelnych asi 30 sekubndovych intervaloch mi tieto LED* svetielka prebliknu. Pocitac mi nehlasi ziadnu chybu. Ked mam zapnute normalne svietenie, tak SPZ je osvetlena tak ako ma, nic nepreblikuje. Trochu som googlil a zistil som, ze tam treba nejake odpory, tak som sa na to vykaslal a skusil som najst svetielka, kde budu tieto odpory integrovane. Nasiel som, kupil som, no efekt ten isty. Ked svietili tak bolo vsetko v poriadku, ale ked nesvietili tak asi po 30 sekundach preblikovali. Predajca hovoril, ze sa kontaktoval aj s vyrobcom tychto svetiel v nemecku a povedal, ze sa skor jedna o zavadu na mojom aute, pretoze test ziaroviek ma prebiehat len pri nastartovani auta a nemal by tam byt ziadny 30 sekundovy interval, kedy sa kontroluju ci su ziarovky vypalene alebo nie. Chapem, ze povodnu ziarovku toto velmi rychle bliknutie nedokazalo rozsvietit, ale LEDku to rozsvietit stiha kvoli nizsiemu odberu atd.
Teda moja otazka znie, mal takyto problem uz niekto? Je to naozaj zavada, ze auto si zrejme kazdych 30 sekund kontroluje stav ziaroviek? Pripadne by mi vedel niekto v Bratislave, ktory uz ma namontovane taketo svetielka obetovat chvilku a vyskusal by som si zalozit jedno jeho funkcne LED* osvetlenie ci bude preblikovat aj to?

Dakujem.
nahoru

sponzor





10.03 2015 14:39


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 21.10. 2014
Příspěvků: 238 | Témat: 24

10.03 2015 16:23


Kravina nemas zavadu na aute ... kup original je drahsie ale bude to ok ... ked ti to preblikuje tak koli tomu ze su to tie cinske ledky ...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.7. 2013
Příspěvků: 16 | Témat: 3

10.03 2015 16:28


Vedel by si mi odporucit kde kupit take, ktore mi uz budu zarucene fungovat? Pripadne nech niekto odporuci kto ich ma a funguju mu bez preblikovania...
Dikes
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.10. 2008
Příspěvků: 53 | Témat: 10

11.03 2015 10:04


Ahoj,

trosku vnesiem svetlo do problematiky:

1.povodne ziarovky maju cca 2x5W (real 2x4W)
2.aby RJ nevyhodila chybu potrebuje minimalny odber cca 2,5W(plati pre oba ziarovky, ktore su v serii. Tu si treba uvedomit, ze pri obycajnych ziarovkach to funguje takto. Ked ti odide jedna ziarovka druha stale bude svietit a RJ nevyhlasi chybu, avsak pokutu uz mozes dostat. Moj navrh pre moje LED* je takyto: Mam tam 6 obvodov, takze sa musia minimal 3 vypalit aby uplne zhaslo a RJ vyhlasila chybu)
3.ak tam napojis hocijake LED* (cina) bez odporu nebudu svietit, resp. mozu blikat, ked preveruje stav ziaroviek (koli tomu ze spolu maju spolu oba svetla nizsi odber ako cca 2,5W)

------------------------------------------------------

mas 2 moznosti: (ak nemas zvladnu LED* problematiky, doporucujem 1. moznost)

1.kupit kvalitne LED* osvetlenie (ktore maju v sebe odpor, tak aby bol zabezpeceny vacsi odber tych 2,5W na oba svetielka) ... cena 35,-e/2ks
2.urobit si sam ... cena 3,-eur/2ks (vyhoda tochto riesenia je nielen v cene, ale hlavne v tom ze je to bez velkych odporov a teda okrem samotnych LED* diod sa nic ine nezahrieva, a je 6-kanalovy) Ja som pouzil paralelne zapojenie 3x3 diod SMD 5050(vid schema) pre kazde svetlo, celkovo je teda odber jedneho svetla cca 2W, pre oba svetla to je 4W. Svieti to jasne na bielo (vid obrazok, a kedze mi nestacilo podsvietil som si zozadu aj ram SPZ)

good luck
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 21.10. 2014
Příspěvků: 238 | Témat: 24

11.03 2015 10:40


http://www.angeleyes.sk/LED*-osvetlenie-spz-audi-a6/
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.7. 2013
Příspěvků: 16 | Témat: 3

14.03 2015 11:41


Cely moj pribeh je nasledovny. Chcel som si objednat LED* osvetlenie na PSZ, tak som na ebayi nasiel predajcu a objednal som. Vtedy som este nevedel, ze byde problem s preblikovanim. Tak som teda objednal tieto:
http://www.ebay.com/itm/331064497224?_trksid=p2059 [zkrácená url]

Samozrejme, ze su bez odporov tak preblikuju.
Okej, tak som teda objednal svetielka, kde uz deklarovali, ze su osetrene proti kontrole vypalenej ziarovky:
http://tuning.autodoplnky.cz/tuning-svetla/osvetle [zkrácená url]
Specialne som sa predajcu este potom pytal, ci su naozaj osetrene, on povedal, ze ano su tak som och objednal. Svetielka prisli, zalozil som a spravali sa presne rovnako ako tie cinske, takze zrejme asi predajca pravdu nemal. Tak som ich prisiel reklamovat a predajca mi tie svetielka vymenil kus za kus za 5w odpory, ktore teda ked zalozim tak by mi to malo pomoct aj na tie cinske co som mal. Odpory som skusil zapojit paralelne, no nejak sa nepodarilo. Tak to pojdem teda vratit a objednam tie, ktore ste odporucili. Uz z obrazku je vidno, ze tam maju navyse odpor. Nie ako tie, u ktorych mi deklarovali, ze tam odpor je.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 21.10. 2014
Příspěvků: 238 | Témat: 24

14.03 2015 14:29


nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.6. 2015
Příspěvků: 10 | Témat: 1

10.12 2016 19:40


Ahojte. Presne tie svetla z audishopu som kupil do mojej A6 4F/2008 - javia sa ako original do zrejme novších verzií. Po namontovani samozrejme prebliknú, potom este raz a prestanu svietit. Auto vypise chybu vadnej ziarovky. Vsetci vieme preco. Takže vie to niekto nakódovať alebo definitívne je treba zapojiť odpory?
nahoru

sponzor





10.12 2016 19:40


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

18.12 2016 21:32


Ja som kupil svetla na spz priamo v audi ako prislusenstvo,samozrejme pri popise dielu je znazornene ze treba pouzit odporovy kabel,tiez existuje origo audi,ja som kupil aj tie kable a vsetko funguje ako ma.existuje aj komplet sada na interierove osvetlenie LED* original audi,je to sada na dane auto krasne zabalene do krabice len za 130 e
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.1. 2015
Příspěvků: 68 | Témat: 8

18.12 2016 21:57


Mám přesně tu samou zkušenost. Vyzkoušel jsem x domácích i zahraničních dodavatelů, po první negativní zkušenosti jsem se na to pak již vždy výslovně ptal, vybíral jsem schválně dražší, uváděl jsem konkrétní vůz a předchozí zkušenosti, vždy jsem byl ubezpečen, že právě tato je v pohodě a bude bezproblémová, ale výsledek vždy stejný. Buď to chvíli svítí a pak přestane, nebo svítí jen jedna strana, nebo to bliká...prostě to nemaká. Nakonec jsem se na to vykašlal, protože mne nebavilo pořád něco posílat tam a zpět. Takže jestli je tady někdo, kdo má OSOBNÍ zkušenost a může tak doporučit SKUTEČNĚ funkční kus, budu moc rád, ale ne prosím nějaké "zaručené" tipy, těch už mám za sebou dost....díky!
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.6. 2015
Příspěvků: 107 | Témat: 13

20.12 2016 10:17


Moje zkušenost (zatím ale velmi krátká) je tady ta https://www.aliexpress.com/item/17pc-X-canbus-Erro [zkrácená url]

Ale instaloval jsem to teprve včera a nestihl jsem celé auto (hlavně strop v zadu, SPZ a kufr). Ale jinak jsem si nevšiml, že by mi něco problikávalo, dával jsem to kus za kus, mám všechny 4 dveře ze spoda, strop ve předu a kosmetická zrcátka oba. Po vyzkoušení zatím funguje vše, ale jestli mi něco po 30 min. problikává, toho jsem si nevšiml. Pravda je, že jsem v některých případech musel upravovat(přihnout) konektor v autě, aby to sedlo vše dolehlo na konektor tak, jak má.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.6. 2015
Příspěvků: 10 | Témat: 1

20.12 2016 21:38


Vendo: Vendo: Vendo: to mysliš važne? Tak to je pre mňa novinka, pojdem to overit inde ako do Brna...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

20.12 2016 22:39


Ano myslim to vazne,bol som v miestnom autorizovanom audi,impa,kde mam znameho veduceho servisu,spolu sme to hladali,na nejakom audi portali,tusim je to partnernet,kde ma koncern zoznam dielov,a nasli sme podla toho aj osvetlenie spz ako prislusenstvo nie ako diel!no a po nahodeni cisla do etky sme aj objednali,v tom partnernete bol aj opis dielu a tam bolo napisane ze pre dodatocnu montaz je treba pouzit kable prepojovacie,tiez oe audi,mam to uz rok,a bez problemov,potom som si objednal aj sadu pre upgrade interieroveho svetla na LED*,mam ambience lighting aj vo dverach podsvietenie je LED*,ale nastupne a stropne boli klasicke,teraz su full LED*,pozeral som pri kupe sadi vyrobcu a boli v sade osrami
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.6. 2015
Příspěvků: 10 | Témat: 1

21.12 2016 4:40


Vendo (20.12 2016 22:39) orig:

#13
Ono to asi zalezi aj od typu auta. Ja mam faceliftovanu A6 2008 takze mozno to na nu nebude, no skusim sa popytat. IMPA kde? V BA? ZA? LM? Skoda, ze nemas fotku ako to vyzera. Zapajali ti to oni?

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1
FÓRUM AUDIKLUB.cz -> Technika & Úpravy -> Audi A6
Rychlá odpověď
Předmět
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

21.12 2016 7:25


V impa Šamorin,ale myslim ze ked to je oe diel da sa to kupit aj v hociktorej autorizovanej predajni,krabice som uz vyhodil ale auto mozem nafotit ako to svieti
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.1. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 18

21.12 2016 7:26


Ps.:mam tiez facelift avant 2010
nahoru

sponzor





21.12 2016 7:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 19.11. 2006
Příspěvků: 1930 | Témat: 10

30.12 2016 22:38


Využiju téma, mám vzadu ty origo LED* světla z vwaudishopu, po více jak roce a půl najednou problém - po odemčení auta to 2x blikne a tma, na maxidotu to ukazuje chybu (vadná žárovka spz), občas navíc nefunguje ani světlo v kufru a na dveřích kufru. Když jedno nebo druhé světlo vyměním za původní světlo se sufitkou tak to normálně svítí, takže na chybu světla jako takového to nevypadá.
Má někdo tip?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

01.01 2017 13:20


ko ledka..je potreba si uvedomit, ze jsou natvrdo na napeti palubni site, ktere kolisa diky alternatoru a tak dostavaji pomerne kotel a nejaky predradny odpor jim nepomuze...to by tam musel byt pwm modul, jako treba u LED* svetel:)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.6. 2015
Příspěvků: 10 | Témat: 1

15.01 2017 21:29


Ahoj Lumpiq, Xonik piše:"Když jedno nebo druhé světlo vyměním za původní světlo se sufitkou tak to normálně svítí, takže..." A ja mám to isté s novými. Mňa prekvapuje, že mu to funguje. Xonik ak najdeš závadu daj prosím vedieť,ďakujem.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 19.11. 2006
Příspěvků: 1930 | Témat: 10

15.01 2017 21:51


Pucciny (15.01 2017 21:29) orig :
Ahoj Lumpiq, Xonik piše:"Když jedno nebo druhé světlo vyměním za původní světlo se sufitkou tak to normálně svítí, takže..." A ja mám to isté s novými. Mňa prekvapuje, že mu to funguje. Xonik ak najdeš závadu daj prosím vedieť,ďakujem.


Vývoj není dobrý - protože mě to pípání už nebavilo tak jsem to prohodil zpátky za žarovky, a dneska když jdu do kufru tak zase tma - tedy nefunguje osvětlení na stropě ani na vnitřní straně dveří, značka pro změnu normálně svítí...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 10.1. 2017
Příspěvků: 7 | Témat: 1

17.01 2017 22:35


MDeny (20.12 2016 10:17) orig :
Moje zkušenost (zatím ale velmi krátká) je tady ta
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


...


Díky za tip! Našel jsem ještě tento set
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
, kde je o tři žárovky víc do osvětlení kufru. Chci se jen zeptat, jestli ty LEDky nejsou pro osvětlení interiéru moc silný - hlavně pro osvětlení řidiče a spolujezdce.. ??
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.6. 2015
Příspěvků: 107 | Témat: 13

18.01 2017 9:36


Já jsem si vzal variantu white, ta je trochu teplejší a zdá se mi, že i příjemnější, mám nahozenou asi polovinu auta a testuju to, zatím přes zimu bez problému, jen při startování auta problikávají, ale jinak musím říct, že to svítí opravdu hezky. Ještě bych ti radil chvíli počkat, myslím si, že V Čině teď slaví Nový rok, takže tam teď moc doprava nefunguje a navíc kolem března mívají výrazné slevy, takže bys to mohl koupit za ještě lepší peníze
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 14.3. 2012
Příspěvků: 153 | Témat: 10

19.01 2017 23:07


RobertP tie co si nasiel ten set, ani to neobjednavaj, to su najvacie sra*ky ake sa robia, normalne po kuse stoja cca 0,20eur za kus. Len zato ze to je set do audi tak pytaju nehorazne peniaze. Da sa aj z ciny objednat dobre ja som vyskusal XY druhov kym som nasiel poriadne. Ja som si menil na A8 do SPZ a ziadna chyba v RJ, kus takej LED* cca 2eur.
Mam este dake, v ramci SK viem poslat.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.1. 2015
Příspěvků: 68 | Témat: 8

23.01 2017 1:54


Tak se mi podařilo sehnat LED* podsvícení SPZ, které skutečně funguje. Nebliká, nehlásí chybu a prostě hezky svítí. Ale zase mi přijde, že to extrémně topí...dokonce tak, že mám strach to tam dát, aby mi to nevytavilo ty plastové vnitřky. Je mi jasný, že ta originální sulfitka taky pěkně hřeje, ale přece jen je tam uchycená v prostoru, těch plastů se nedotýká...no nevím... Nemáte s tím náhodou někdo zkušenost?

Jinak je to z Aliexpresu a cena je 12 USD
nahoru

sponzor





23.01 2017 1:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 10.1. 2017
Příspěvků: 7 | Témat: 1

23.01 2017 18:32


Marshall007: Právěže jsem dost prohledával a ty co píšu i ty co zmiňuje MDeny jsou označeny jako error free, těch pár recenzí co tam je jsou za všech 5 hvězd, tak předpokládám, že tam nějaký odpory už integrovaný jsou.

MDeny: Čínskej novej rok slaví tak leda u nás na celnici, objednával jsem tuhle diagnostiku
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
6.1., 8.1. byla v ČR ale doma ji zatím furt nemám.

Alexamc: Můžeš dát přímý odkaz na produkt?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

23.01 2017 18:46


Alexamc (23.01 2017 1:54) orig :
Tak se mi podařilo sehnat LED* podsvícení SPZ, které skutečně funguje. Nebliká, nehlásí chybu a prostě hezky svítí. Ale zase mi přijde, že to extrémně topí...dokonce tak, že mám strach to tam dát, aby mi to nevytavilo ty plastové vnitřky. Je mi jasný, že ta originální sulfitka taky pěkně hřeje, ale přece jen je tam uchycená v prostoru, těch plastů se nedotýká...no nevím... Nemáte s tím náhodou někdo zkušenost?

Jinak je to z Aliexpresu a cena je 12 USD


tyhle mám už asi třetim rokem, sice nemám hlídání žárovek ale pořád běží jako nové
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.6. 2015
Příspěvků: 107 | Témat: 13

24.01 2017 7:29


RobertP (23.01 2017 18:32) orig :
Marshall007: Právěže jsem dost prohledával a ty co píšu i ty co zmiňuje MDeny jsou označeny jako error free, těch pár recenzí co tam je jsou za všech 5 hvězd, tak předpokládám, že tam nějaký odpory už integrovaný jsou.

MDeny: Čínskej novej rok slaví tak leda u nás na celnici, objednával jsem tuhle diagnostiku
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
6.1., 8.1. byla v ČR ale doma ji zatím furt nemám.

Alexamc: Můžeš dát přímý odkaz na produkt?


S tou celnicí to můžu taky potvrdit, známému už dokonce dorazila výzva o zaplacení CLA, ale kupoval nějaký telefon za 30 $ ..a s tím novým rokem v Číně jsou spojeny i velké výprodeje, ale ony začínají někdy v březnu a pak jsou ještě i v listopadu, tuším? Já jsem tu sadu objednával v listopadu a díky jejich výprodejům mě vyšla sada na nějakých 15 $..dával jsem to v autě do všech dveří, osvětlení u řidiče a do přihrádky a žádnou chybu mi to nevyhodilo, ještě mi zbývá SPZ a kufr, ale to udělám asi až poleví mrazy a kupoval jsem to hlavně pro to, že mám osvětleny nohy i panely dveří v LED*, no a když se k tomu rozsvítila světla na stropech, tak to vypadalo vážně nehezky. Ve variantě hot white jsem se dokonce trefil i do odstínu

Odkaz pro to LED* osvětlení SPZ
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


PS: Mohl bys mi pak dát vědět, jestli ta diagnostika funguje bez problému?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 10.1. 2017
Příspěvků: 7 | Témat: 1

24.01 2017 12:02


MDeny (24.01 2017 7:29) orig :


..dával jsem to v autě do všech dveří, osvětlení u řidiče a do přihrádky a žádnou chybu mi to nevyhodilo, ještě mi zbývá SPZ a kufr, ale to udělám asi až poleví mrazy a kupoval jsem to hlavně pro to, že mám osvětleny nohy i panely dveří v LED*, no a když se k tomu rozsvítila světla na stropech, tak to vypadalo vážně nehezky. Ve variantě hot white jsem se dokonce trefil i do odstínu



Jo, o to mi hlavně jde, víc přisvětlit prostor kolem auta, tedy vyměnit žárovky ve spdocích dveří a vnitřek kufru. V interiéru se bojím, že to bude svítit až moc.

Co je hot white varianta? v tom Tvém původním odkazu
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
je možnost vybrat "cold white" a "white" - předpoklám, že "white" je teplejší odstín, a ten máš ty?

Co myslíš tím, že světla na stropech vypadala nehezky?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.6. 2015
Příspěvků: 107 | Témat: 13

24.01 2017 14:21


Ano, přesně tak..white je ta teplejší a tu mám, můžu ti vyfotit, jak to vypadá, když to večer svítí. S tím nehezky jsem to myslel tak, že u nohou a ve dveřích je krásně čisté LED* světlo a když jsem otevřel dveře, tak se rozsvítily stropní světla naopak v čistě žluté barvě a ta kombinace byla prostě na zblití
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.1. 2015
Příspěvků: 68 | Témat: 8

29.01 2017 14:54


Ezio (23.01 2017 18:46) orig :


tyhle mám už asi třetim rokem, sice nemám hlídání žárovek ale pořád běží jako nové


Takže nemáš nějakou blbou zkušenost s tou teplotou, kterou to generuje? Zkoušel jsi jak moc to topí, když jsi to tam dával? Udržíš na tom ruku?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email