Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je neděle, 16 června 2024
Celkem je zde 685 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: autodemon
Uživatelů dnes: 2
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 503
Online návštěvníků
Návštěvníků: 682
Uživatelů: 3
Celkem: 685

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
FAQ
Registrace a přihlášení
Proč se nemohu přihlásit?
Je vůbec potřeba se registrovat?
Proč jsem automaticky odhlášen?
Jak zabráním, aby se moje uživatelské jméno objevilo v seznamu právě přihlášených?
Zapomněl jsem heslo!
Zaregistroval jsem se, ale nemohu se přihlásit!
V minulosti jsem se zaregistroval, ovšem nyní se nemohu přihlásit?!

Uživatelská nastavení
Jak změním svoje nastavení?
Časy jsou špatně!
Změnil jsem časové pásmo, ale je to stále špatně!
Můj jazyk není na seznamu!
Jak zobrazím obrázek pod uživatelským jménem?
Jak změní svoje zařazení?
Když kliknu na e-mailový odkaz uživatele, jsem vyzván k přihlášení!

Vkládání příspěvků
Jak vložím téma do fóra?
Jak změním nebo smažu příspěvek?
Jak přidám podpis k mému příspěvku?
Jak vytvořím hlasování?
Jak změním nebo smažu hlasování?
Proč se nemohu dostat k fóru?
Proč nemohu hlasovat v anketě?

Formátování a typy příspěvků
Co je BBCode?
Můžu používat HTML?
Co to jsou smajlíky?
Mohu přidávat obrázky?
Co to jsou oznámení?
Co to jsou důležitá témata?
Co to jsou uzamčená témata?

Uživatelské úrovně a skupiny
Kdo jsou administrátoři?
Kdo jsou moderátoři?
Co jsou uživatelské skupiny?
Jak se mohu zapojit do uživatelské skupiny?
Jak se stanu moderátorem uživatelské skupiny?

Soukromé zprávy
Nemůžu posílat soukromé zprávy!
Dostávám nechtěné soukromé zprávy!
Dostal jsem spamový a obtížný e-mail od někoho z fóra!

Záležitosti okolo phpBB 2
Kdo napsal tento program?
Proč není k dispozici funkce X?
Koho mám kontaktovat ohledně obtížných e-mailů nebo právních záležitostí fóra?

Přílohy
Jak přidám přílohu?
Jak přidám přílohu po odeslaní příspěvku?
Jak smažu přílohu?
Jak upravím popis přílohy?
Proč nevidím přílohu po odeslání?
Proč nemohu přidávat přílohy?
Obdržel(a) jsem nutné práva, proč nemohu přidávat přílohy?
Proč nemohu mazat přílohy?
Proč nemohu vidět/stahovat přílohy?
Koho kontaktovat v případě škodlivé přílohy?

 

Registrace a přihlášení
Proč se nemohu přihlásit?
Už jste se zaregistrovali? Před přihlášením je nutné se nejdříve registrovat. Byla vám na fóru zakázána činnost (v takovém případě se tato skutečnost zobrazí)? Pokud ano, kontaktujte administrátora a ptejte se na důvody. Pokud jste se registrovali, nebyli jste z fóra vyloučeni a stále se nemůžete přihlásit, znovu zkontrolujte přihlašovací jméno a heslo. Obvykle toto bývá ten problém a pokud není, kontaktujte administrátora, možná má chybné nastavení fóra.
nahoru
Je vůbec potřeba se registrovat?
Nemusíte. Vše je na administrátorovi fóra, zda je potřeba se registrovat ke vkládání příspěvků. Samozřejmě, že registrace vám dá přístup k ostatním službám nedostupným anonymním uživatelům, jako např. postavičky, soukromé zprávy, posílání e-mailů uživatelům, přihlášení do skupin, atd. Vřele vám tedy registraci doporučujeme. Zabere to jen pár chvil.
nahoru
Proč jsem automaticky odhlášen?
Pokud nezaškrtnete tlačítko Přihlásit automaticky při příští návštěvě, budete přihlášeni jen po dobu práce na fóru. Toto má zabránit zneužití vašeho účtu někým jiným. Abyste zůstali přihlášeni, zaškrtněte toto políčko, když se přihlašujete. Toto ovšem nedoporučujeme, když se přihlašujete z veřejného počítače, např. v knihovně, internetové kavárně, univerzitě atd.
nahoru
Jak zabráním, aby se moje uživatelské jméno objevilo v seznamu právě přihlášených?
Ve vašem nastavení najděte možnost Skrýt vaši přítomnost ve fóru, pokud tuto možnost zvolíte budete viditelní jen pro administrátory nebo sami sobě. Budete počítáni jako skrytý uživatel.
nahoru
Zapomněl jsem heslo!
Nepanikařte! Vaše heslo můžeme obnovit. V tomto případě zmáčkněte na přihlašovací stránce tlačítko Zapomněl jsem svoje heslo, pokračujte dle instrukcí a téměř ihned budete přihlášeni
nahoru
Zaregistroval jsem se, ale nemohu se přihlásit!
Nejprve zkontrolujte, že zadáváte správné uživatelské jméno a heslo. Pokud jsou v pořádku, pak se mohla odehrát jedna z následujících dvou věcí. Pokud je umožněna podpora COPPA a klikli jste při registraci na odkaz ... a je mi méně než 13 let, budete muset následovat zaslané instrukce. Pokud toto není ten případ, pak váš účet musí být aktivován. Některá fóra vyžadují aktivaci všech nových registrací, buď Vámi, nebo administrátorem před tím, než se budete moci přihlásit. Když jste se registrovali, byli byste k tomuto vyzváni. Pokud vám byl zaslán e-mail, následujte instrukce v něm obsažené, pokud jste tento email neobdrželi, ujistěte se, že vámi zadaná emailová adresa je platná. Jedním důvodem, proč se aktivace používá, je zmenšit možnost výskytu nežádoucích uživatelů, kteří se snaží pouze obtěžovat. Pokud si jste jisti, že e-mailová adresa, kterou jste použili je platná, kontaktujte administrátora fóra.
nahoru
V minulosti jsem se zaregistroval, ovšem nyní se nemohu přihlásit?!
Nejpravděpodobnější důvody: zadali jste chybné uživatelské jméno nebo heslo (zkontrolujte e-mail, který jste obdrželi při registraci) nebo administrátor z nějakého důvodu smazal váš účet. Pokud je to ten druhý případ, pak jste možná nevložili žádný příspěvek. Je to obvyklé, že se pravidelně odstraňují uživatelé, kteří ničím nepřispěli, aby se zmenšila velikost databáze. Zkuste se zaregistrovat znovu a zapojte se do diskuzí.
nahoru

Uživatelská nastavení
Jak změním svoje nastavení?
Všechna vaše nastavení (pokud jste registrováni) jsou uložena v databázi. Ke změně stačí kliknout na odkaz Profil (obvykle se nachází v horní části stránky, ale nemusí to být pravidlem). Takto si můžete změnit veškerá svá nastavení.
nahoru
Časy jsou špatně!
Časy jsou téměř vždy v pořádku, ovšem to, co vidíte jsou časy zobrazené v jiném časovém pásmu než v tom, ve kterém se nacházíte. Pokud je to tak, změňte si časové pásmo v profilu. Berte na vědomí, že změnou časového pásma a podobná nastavení mohou měnit jen registrovaní uživatelé. Takže pokud nejste registrováni, toto je dobrý důvod tak učinit!
nahoru
Změnil jsem časové pásmo, ale je to stále špatně!
Jste si jisti, že jste zadali časové pásmo správně, a přesto se liší od toho správného, pak tou nejpravděpodobnější odpovědí je, že se jedná o letní čas. Fórum není stavěno na uplatňování rozdílu mezi standardním a letním časem, takže se může jednat o 1 hodinový rozdíl. Řešením může být posunutí časového pásma o jednu hodinu po dobu trvání letního času.
nahoru
Můj jazyk není na seznamu!
Zřejmě administrátor nenainstaloval tento jazyk, neboť jej nikdo do tohoto jazyka zatím nepřeložil. Kontaktujte administrátora, případně si překlad vytvořte sami. Pro více informací se podívejte na stránky phpBB Group.
nahoru
Jak zobrazím obrázek pod uživatelským jménem?
Možná, že jste zaregistrovali při prohlížení příspěvků dva obrázky pod uživatelským jménem. Ten první je obrázek spojený s vaší úrovní, obvykle ve tvaru hvězdiček nebo kostiček ukazující, kolik příspěvků jste již přidali nebo vaší pozici ve fóru. Pod ním se může nacházet větší obrázek, známý jako "postavička" (avatar), což je vlastně unikátní obrázek každého uživatele. Záleží na administrátorovi, zda postavičky povolí či jak s nimi naloží (v jaké podobě se zobrazí). Pokud nemůžete využívat postavičky, pak právě tehdy toto administrátoři zakázali, a vy byste se měli zeptat na důvody (věříme, že se hodí).
nahoru
Jak změní svoje zařazení?
Obecně vzato, svoje zařazení přímo změnit nemůžete (úrovně se objevují pod vaším uživatelským jménem v tématech a na vašem profilu, což záleží na použitém vzhledu). Většina fór používají hodnocení úrovní k rozlišení počtu vámi přidaných příspěvků a k identifikaci určitých uživatelů, např. označení moderátorů a administrátorů může mít zvláštní vzhled. Prosím, nezatěžujte fórum zbytečným přispíváním jen, abyste dosáhli vyšší úrovně. Moderátor nebo administrátor pak může počet vašich příspěvků snížit.
nahoru
Když kliknu na e-mailový odkaz uživatele, jsem vyzván k přihlášení!
Pouze registrovaní uživatelé mohou posílat e-mail lidem přes nastavený e-mailový formulář (pokud administrátor tuto možnost povolil). Toto opatření umožňuje zbavit se otravných anonymních vzkazů a robotů, které sbírají e-mailové adresy.
nahoru

Vkládání příspěvků
Jak vložím téma do fóra?
Jednouše. Klikněte na příslušné tlačítko na obrazovce fóra nebo tématu. Možná bude nutné se registrovat, než budete moci přispět do diskuze. To, co vám je povoleno můžete vidět na spodní části fóra nebo tématu (Např. Můžete přidat nová téma do tohoto fóra, Můžete hlasovat v tomto fóru, atd.).
nahoru
Jak změním nebo smažu příspěvek?
V případě, že nejste moderátor nebo administrátor, tak můžete upravovat nebo mazat jen svoje příspěvky. Můžete upravit zprávu (někdy jen do omezeného času po přispění) kliknutím na tlačítko upravit. Pokud již někdo odpověděl na váš příspěvek a vy ho upravíte, objeví se vám malinký dodatek u příspěvku, který ukazuje, kolikrát jste tento příspěvek upravovali. Tento dodatek se neobjeví, pokud zatím nikdo neodpověděl nebo pokud moderátor či administrátor změnili příspěvek (ti by měli sami zanechat vzkaz proč jej změnili). Normální uživatelé nemohou příspěvek smazat, pokud na něj již někdo odpověděl.
nahoru
Jak přidám podpis k mému příspěvku?
Přidat podpis znamená, že si musíte nejdřív nějaký vytvořit. To uděláte přes stránku Profil. Podpis můžete přidat k právě psanému příspěvku zatržením položky Připojit podpis. Můžete rovněž přidat stejný podpis pro všechny vaše příspěvky zaškrtnutím příslušného políčka v nastavení profilu (je možné nepřidávat podpis k vybraným příspěvkům odstraněním tohoto zaškrtnutí).
nahoru
Jak vytvořím hlasování?
Vytvoření hlasování je jednoduché. Když přidáte nový příspěvek (nebo upravujete první příspěvek, pokud můžete) měli byste vidět tlačítko Přidat hlasování pod hlavním oknem na přidávání příspěvků (pokud to nevidíte, zřejmě nemáte oprávnění vytvářet ankety). Měli byste zadat název ankety a pak alespoň dvě možnosti (nastavte napsáním název otázky a klikněte na Přidat odpověď. Můžete také přidat časový limit pro anketu, kde 0 znamená neomezenou volbu. Počet odpovědí, které můžete zadat, určuje administrátor fóra.
nahoru
Jak změním nebo smažu hlasování?
Je to stejné jako s příspěvky, hlasování mohou být upravována původním autorem, moderátorem nebo administrátorem. Úpravu zahájíte kliknutím na první příspěvek v tématu (toto je vždy s hlasováním spojeno). Pokud nikdo zatím nehlasoval, pak uživatelé mohou vymazat nebo změnit položku v hlasování, v případě již uskutečněné volby to tak může učinit jen moderátor nebo administrátor. Tímto opatřením se snažíme zabránit manipulaci s výsledky hlasování.
nahoru
Proč se nemohu dostat k fóru?
Některá fóra mohou být znepřístupněna určitým lidem či skupinám. Ke čtení, prohlížení, přispívání atd. potřebujete zvláštní autorizaci, kterou může poskytnout jen moderátor a administrátor, takže kontaktujte je.
nahoru
Proč nemohu hlasovat v anketě?
Hlasovat mohou jen registrovaní uživatelé (aby nebyly zkresleny výsledky). Pokud jste registrováni a stále nemůžete volit, zřejmě nemáte oprávněný přístup nebo je hlasování již ukončeno.
nahoru

Formátování a typy příspěvků
Co je BBCode?
BBCode je zvláštní implementace HTML. O jeho použití rozhoduje administrátor (můžete toto nepovolit pro jednotlivé příspěvky). BBCode sám o sobě je podobný stylu HTML, tagy jsou uzavřeny v hranatých závorkách [ a ] a nabízí větší kontrolu nad tím, co a jak se zobrazí. Pro více informací o BBCode si prohlédněte průvodce, kterého si můžete prohlédnout při odesílání příspěvku.
nahoru
Můžu používat HTML?
To závisí na tom, zda vám to administrátor povolí. Pokud to máte povoleno, zjistíte, že jen některé tagy fungují, což je bezpečnostní funkce, která zamezí zneužití nebo zničení vzhledu či způsobení jiných problémů. Pokud je HTML povoleno, můžete zase příspěvek od příspěvku tuto volbu zakázat.
nahoru
Co to jsou smajlíky?
Smajlíky, neboli emotikony jsou malé grafické obrázky, které se používají k vyjádření výrazu emocí za použití malého kódu, např. :) znamená šťastný, :( znamená smutný. Kompletní seznam smajlíků si můžete prohlédnout přes příspěvkový formulář. Prosím, snažte se tyto smajlíky nepřeužívat, aby se příspěvek nestal nečitelným. Moderátor může také případně váš příspěvek v tomto směru změnit.
nahoru
Mohu přidávat obrázky?
Obrázky se mohou zobrazovat ve vašich příspěvcích, ačkoliv v současné době neexistuje žádná funkce k nahrání obrázků přímo do fóra. Z tohoto důvodu musíte uvést na takový obrázek odkaz, např. http://www.nekde-na-internetu.cz/muj-obrazek.png. Nemůžete vytvářet odkazy na obrázky umístěné na vlastním PC (pokud to není veřejně přístupná stanice) nebo obrázky za prověřujícími mechanismy, např. schránky hotmail nebo yahoo, zaheslované odkazy, atd. K zobrazení obrázku použijte buď BBCode [img] tag nebo příslušné HTML (je-li povoleno).
nahoru
Co to jsou oznámení?
Oznámení často přinášejí důležité informace a měli byste je číst co nejdříve. Oznámení se objevují na horní části každé stránky fóra, kde jsou uvedeny. Zda můžete či nemůžete přidávat oznámení do fóra, záleží na tom, zdali vám to administrátor umožnil.
nahoru
Co to jsou důležitá témata?
Důležitá témata se objevují na fóru hned pod oznámeními, ale pouze na první stránce. Jsou často velmi důležitá, takže si je přečtěte tam, kde jsou. Stejně jako u oznámení rozhoduje administrátor, kteří uživatelé mají právo přidávat důležitá témata.
nahoru
Co to jsou uzamčená témata?
Témata mohou být uzamčena moderátorem nebo administrátorem. Nemůžete odpovídat na zamčená témata ani upravovat své příspěvky. Každé hlasování je automaticky ukončeno. Témata mohou být uzamčena z mnoha různých důvodů.
nahoru

Uživatelské úrovně a skupiny
Kdo jsou administrátoři?
Administrátoři jsou lidé pověření nejvyšší kontrolou nad celým fórem. Tito lidé mohou kontrolovat veškerý chod fóra včetně povolování, zakazování uživatelů, vytváření uživatelských skupin nebo moderátorů, atd. Mají také všechny pravomoci moderátorů na celém fóru.
nahoru
Kdo jsou moderátoři?
Moderátoři jsou jednotlivci (nebo skupiny jednotlivců), jejichž práce je starat se o chod fóra každý den. Mají právo upravovat nebo mazat příspěvky, zamykat/odemykat, přesouvat, mazat a rozdělovat témata, která spravují. Obecně řečeno, moderátoři jsou od toho, aby lidé nepřispívali mimo téma nebo nepřidávali otravný materiál.
nahoru
Co jsou uživatelské skupiny?
Uživatelské skupiny jsou cestou, kterou administrátoři mohou seskupovat uživatele. Každý uživatel může patřit do několika skupin a každé skupině může být definován individuální přístup. To umožňuje administrátorům snáze nastavit několik uživatelů jako moderátory fóra nebo jim dát přístup na soukromé fórum, atd.
nahoru
Jak se mohu zapojit do uživatelské skupiny?
Připojit se do uživatelské skupiny stačí kliknout na odkaz Uživatelské skupiny (většinou se nachází v horní části stránky, ale nemusí to být pravidlem) a pak si můžete prohlédnout všechny skupiny. Ne všechny skupiny mají otevřený přístup, některé jsou uzavřené a některé mají utajené členství. Pokud je skupina otevřená, můžete zažádat o zařazení kliknutím na příslušné tlačítko. Moderátor uživatelské skupiny musí vaši žádost schválit a může se vás zeptat na důvody, proč chcete do skupiny vstoupit. Prosím, nenadávejte moderátorovi, pokud vaší žádosti nevyhoví. Má svůj důvod.
nahoru
Jak se stanu moderátorem uživatelské skupiny?
Uživatelské skupiny jsou původně vytvořeny administrátorem a mohou také ustanovit moderátora. Máte-li zájem vytvořit uživatelskou skupinu, pak jako prvního kontaktujte administrátora soukromou zprávou.
nahoru

Soukromé zprávy
Nemůžu posílat soukromé zprávy!
Pro toto existují tři hlavní důvody. Nejste registrovaní nebo nejste přihlášení, administrátor zakázal posílání soukromých zpráv pro celé fórum nebo to administrátor zakázal přímo vám. Pokud je toto ten důvod, zeptejte se administrátora, proč to tomu tak je.
nahoru
Dostávám nechtěné soukromé zprávy!
Plánujeme přidání seznamu ignorovaných uživatelů v systému zasílání soukromých zpráv. Nyní, pokud dostáváte takové zprávy, kontaktujte svého administrátora, který má tu moc takovému uživateli zasílání zpráv zakázat.
nahoru
Dostal jsem spamový a obtížný e-mail od někoho z fóra!
To je nám líto. Příspěvkové formuláře obsahují obranné mechanismy, kterými se snažíme vystopovat takového uživatele. Měli byste napsat administrátorovi a zaslat kopii e-mailu, který jste obdrželi, což je velmi důležité (kvůli hlavičce, která potřebné informace obsahuje). Oni pak mohou konat.
nahoru

Záležitosti okolo phpBB 2
Kdo napsal tento program?
Tento software (v její nemodifikované formě) je vytvořen, zveřejněn a chráněn autorskými právy phpBB Group. Je dostupný pod the GNU General Public Licence a může být volně distribuován. Pro více informací klikněte zde.
nahoru
Proč není k dispozici funkce X?
Tento software byl napsán a licencován přes phpBB Group. Máte-li dojem, že je potřeba přidat nějakou funkci, navštivte stránku http://www.phpbb.com a ověřte si, co phpBB Group řekne. Prosím, nevkládejte tyto požadavky na fórum phpbb.com, phpBB Group používá sourceforge ke zkoušení nových možností. Prosím, pročtěte si fóra a ověřte si, zda už se něco takového nezkoušelo a následujte příslušné instrukce.
nahoru
Koho mám kontaktovat ohledně obtížných e-mailů nebo právních záležitostí fóra?
Měli byste kontaktovat administrátora tohoto fóra. Jestliže ho nemůžete najít, zkuste nejprve kontaktovat moderátora fóra a přeptejte se na kontakt. Pokud se nic neděje, kontaktujte majitele domény (zkuste vyhledat na "whois") nebo, pokud tato služba běží na freeserveru (např. yahoo, free.fr, webzdarma, atd.), management nebo oddělení stížností tohoto provozovatele. Vezměte na vědomí, že phpBB Group nemá vůbec žádnou moc a nemůže nijak ovlivnit to jak, kdo a kde spravuje fórum. Je tedy absolutně bezpředmětné kontaktovat phpBB Group v jakékoliv právní záležitosti (nactiutrhání, pomluvy, atd.) nepřímo spojený s phpbb.com nebo se samotným software phpBB. Pokud zašlete e-mail phpBB Group o použití softwaru třetí stranou, neočekávejte žádnou odpověď.
nahoru

Přílohy
Jak přidám přílohu?
You can add attachments when you post a new post. You should see a Add an Attachment form below the main posting box. When you click the Browse... button the standard Open dialogue window for your computer will open. Browse to the file you want to attach, select it and click OK, Open or doubleclick according to your liking and/or the correct procedure for your computer. If you choose to add a comment in the File Comment field this comment will be used as a link to the attached file. If you haven't added a comment the filename itself will be used to link to the attachment. If the board administrator has allowed it you will be able to upload multiple attachements by following the same procedure as described above until you reach the max allowed number of attachments for each post.

The board administrator sets an upper limit for filesize, defined file extensions and other things for attachments on the board. Be aware that it's your responsiblity that your attachments comply with the boards acceptance of use policy, and that they may be deleted without warning.

Please note that the boards owner, webmaster, administrator or moderators can not and will not take responsibility for any loss of data.
nahoru
Jak přidám přílohu po odeslaní příspěvku?
To add an attachment after the initial posting you'll need to edit your post and follow the description above. The new attachment will be added when you click Submit to add the edited post.
nahoru
Jak smažu přílohu?
To delete attachments you'll need to edit your post and click on the Delete Attachment next to the attachment you want to delete in the Posted Attachments box. The attachment will be deleted when you click Submit to add the edited post.
nahoru
Jak upravím popis přílohy?
To update a file comment you'll need to edit your post, edit the text in the File Comment field and click on the Update Comment button next to the file comment you want to update in the Posted Attachments box. The file comment will be updated when you click Submit to add the edited post.
nahoru
Proč nevidím přílohu po odeslání?
Most probably the file or Extension is no longer allowed on the forum, or a moderator or administrator has deleted it for being in conflict with the boards acceptance of use policy.
nahoru
Proč nemohu přidávat přílohy?
On some forums adding attachments may be limited to certain users or groups. To add attachments you may need special authorisation, only the forum moderator and board admin can grant this access, you should contact them.
nahoru
Obdržel(a) jsem nutné práva, proč nemohu přidávat přílohy?
The board administrator sets an upper limit for filesize, file extensions and other things for attachments on the board. A moderator or administrator may have altered your permissions, or discontinued attachments in the specific forum. You should get an explanation in the error message when trying to add an attachment, if not you might consider contacting the moderator or administrator.
nahoru
Proč nemohu mazat přílohy?
On some forums deleting attachments may be limited to certain users or groups. To delete attachments you may need special authorisation, only the forum moderator and board admin can grant this access, you should contact them.
nahoru
Proč nemohu vidět/stahovat přílohy?
On some viewing/downloading forums attachments may be limited to certain users or groups. To view/download attachments you may need special authorisation, only the forum moderator and board admin can grant this access, you should contact them.
nahoru
Koho kontaktovat v případě škodlivé přílohy?
You should contact the administrator of this board. If you cannot find who this is you should first contact one of the forum moderators and ask them who you should in turn contact. If you still get no response you should contact the owner of the domain (do a whois lookup) or, if this is running on a free service (e.g. yahoo, free.fr, f2s.com, etc.), the management or abuse department of that service. Please note that phpBB Group has absolutely no control and cannot in any way be held liable over how, where or by whom this board is used. It is absolutely pointless contacting phpBB Group in relation to any legal (cease and desist, liable, defamatory comment, etc.) matter not directly related to the phpbb.com website or the discrete software of phpBB itself. If you do email phpBB Group about any third party use of this software then you should expect a terse response or no response at all.
nahoru

časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email