Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je středa, 29 kvě 2024
Celkem je zde 294 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: fas
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 460
Online návštěvníků
Návštěvníků: 291
Uživatelů: 3
Celkem: 294

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

VAG-COM

 

Poslední úprava: pátek, úno 02, 2007 13:41 od Kriznik | Zobrazeno: 26 821x

VAG-COM je software pro OS Windows firmy Ross-Tech a používá se k diagnostikování vozů VW, Audi, Seat, Skoda vehicles. Toto jsou čtyři hlavní značky koncernu Volkwagen AG (VAG) odkud je také odvozen název softwaru.

VAG-COM obstarává většinu funkcí mnoha drahých nástrojů, které jsou k dispozici pouze u oficiálních dealerů jako třeba VAS-505x. V minulosti absence tohoto programu znemožňovala majitelům a malým opravnám dělat některé ůkony jako diagnostika problémů, nastavování diesel motorů, nastavování věcí jako automatické zamykání dveří, kódování a nahrazování ECU atd. Narozdíl od obecného OBD II /EOBD , tento používá specifické příkazy výrobce, které dovolují uživateli přistupovat ke všem diagnostickým kapacitám automobilu i k těm, které nepokrývá obecný OBD II /EOBD (před-1996).

V zásadě jsou zde dva různé způsoby použití tohoto softwaru, jeden je balík (software+hardware) distribuovaný výrobcem a druhý je postavení svého vlastního rozhraní a použití veřejně dostupné shareware verze programu, která ovšem nenabízí všechny dostupné funkce.


články audiklub.cz: Diagnostika VAG-COM

AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email