Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je neděle, 25 července 2021
Celkem je zde 19 lidí (12 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: klicko261
Uživatelů dnes: 2
Uživatelů včera: 4
Uživatelů celkem: 47 324
Online návštěvníků
Návštěvníků: 7
Uživatelů: 12
Celkem: 19

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Pneumatické pérování

 

Poslední úprava: pátek, led 19, 2007 18:25 od Kriznik | Zobrazeno: 8 965x

Pneumatické odpružení zadních kol představuje zvlášť komfortní možnost pérování. Váhu vozu nesou pneumatické pružicí jednotky. Výhodou je automatické a rychlé přizpůsobení světlé výšky vozu i tuhosti tlumičů okamžitému zatížení. Světlá výška vozu se se změnou zatížení nemění. Při jízdě s přívěsem se velmi dobře tlumí všechny pohyby přívěsu. Pneumatické odpružení je u modelu Audi Allroad quattro použito vpředu i vzadu, přičemž se dá regulovat ve čtyřech úrovních.

Čtyřúrovňové pneumatické pérování
přední i zadní nápravy patří k sériovému vybavení modelu Audi allroad quattro. Díky světlé výšce 208 mm a stálému pohonu všech čtyř kol si vůz dokáže poradit i v obtížném terénu. Světlou výšku lze ručně nebo automaticky nastavovat ve čtyřech úrovních v celkovém rozsahu 66 mm. Rozlišujeme dvě zvýšené polohy, jednu normální a jednu sníženou. Automatický režim vhodně přizpůsobuje světlou výšku rychlosti jízdy. Indikátory na středové konzoli informují řidiče o aktuálním nastavení systému. Pneumatické odpružení se vyznačuje značnou variabilitou využití. Díky možnosti měnit světlou výšku se model Audi allroad quattro optimálně vyrovná s jízdou v terénu i po silnicích.

AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email