Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je středa, 24 dubna 2024
Celkem je zde 119 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: JPokorny1
Uživatelů dnes: 2
Uživatelů včera: 7
Uživatelů celkem: 48 424
Online návštěvníků
Návštěvníků: 116
Uživatelů: 3
Celkem: 119

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

MMI

 

Poslední úprava: neděle, lis 09, 2008 14:16 od Kriznik | Zobrazeno: 41 440x

Multimedia interface MMI

S MMI - Multi Media Interface sází Audi na integrovaný způsob obsluhy pomocí logického, jednoduchého a intuitivního ovládání všech komponentů vozidla a seznamování s funkcemi zábavnou formou.
MMI má dvě hlavní části: Obslužnou jednotku MMI na středové konzoli a vysouvací barevnou obrazovku čtyřpalcového formátu. Centrálním prvkem terminálu MMI je otočný a stlačitelný ovladač, kolem něhož jsou soustředěna čtyři další ovládací tlačítka. Kromě toho je na obou stranách terminálu celkem osm funkčních tlačítek, kterými lze přímo volit z hlavního menu. Druhým klíčovým komponentem je displej MMI, který je umístěný nad středovou konzolí v optimálním zorném poli řidiče. Pokud není systém MMI aktivován, je možno displej elegantně zasunout do ozdobné dřevěné přihrádky. Nejdůležitější údaje najde řidič vždy přímo v ose pohledu na displeji informačního systému řidiče mezi rychloměrem a otáčkoměrem. Osmi funkčním klávesám jsou přiřazeny hlavní funkce systému - zábava, komunikace, informace a řízení systémů vozidla. Uvnitř jednotlivých menu aktivuje řidič příslušnou funkci vždy otočením/stisknutím řídicího ovladače. Hlavní funkce MMI lze volit a vyvolávat také ovladači na multifunkčním volantu. Pomocí MMI samozřejmě nelze nastavit všechny funkce. Například s ohledem na velký význam nastavení teploty pro cestující bylo zachováno samostatné obslužné pole pro komfortní automatickou klimatizaci.


související témata v diskusním fóru:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email