Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je středa, 29 kvě 2024
Celkem je zde 572 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: fas
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 460
Online návštěvníků
Návštěvníků: 570
Uživatelů: 2
Celkem: 572

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

EMT

 

Poslední úprava: čtvrtek, zář 27, 2012 11:49 od Kriznik | Zobrazeno: 5 405x

EMT (GoodYear)

Američané experimentovali v oblasti run-flat už od 30. let. V roce 1934 představil Goodyear systém Lifeguard Safety Tube (rezervní plášť umožňující dojetí v případě defektu pláště hlavního), v 50. letech ho rozvinul do podobného systému Captive-Air Safety. Dalším řešením v řadě byl v 60. letech Lifeguard Safety Shield (bezpečnostní štít pláště). V roce 1992 představil Goodyear svou první pneumatiku EMT (Extended Mobility Technology), jejíž nosné vlastnosti při úniku vzduchu jsou odvozeny od speciálních výztuží boků a sofistikovaných pryžových směsí, schopných odolávat vysokým teplotám a tenzím při jízdě "naprázdno". V roce 2002 Goodyear prodal 1 milion pneumatik EMT, přičemž v oblasti první výbavy spolupracoval se dvěma automobilkami s celosvětovou působností. Vlajkovou lodí zůstává legendární Chevrolet Corvette. Pneumatiky Goodyear EMT se objevují u terénních pneumatik ATV a v první výbavě je exkluzivně využívá i slavný Hummer.


témata: SIT , RunFlat , PAX (Michelin), RFT (Bridgestone), PTM (Pirreli), DSST (Dunlop), ContiSupportRing ,SSR (Continental),

 

AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email