Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 28 kvě 2024
Celkem je zde 700 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: fas
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 460
Online návštěvníků
Návštěvníků: 695
Uživatelů: 5
Celkem: 700

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

ContiSupportRing

 

Poslední úprava: čtvrtek, zář 27, 2012 11:50 od Kriznik | Zobrazeno: 4 102x

ContiSupportRing (CSR Continental)

Německý Continental vnáší do diskuze o systémech run-flat vlastně třetí řešení, které se na rozdíl od výše uvedených přístupů netkne ani součastné podoby pneumatik, ani kola. O udržení tvaru pneumatiky v případě defektu se stará podpůrný kroužek tzv. ContiSupportRing (CSR), podle něhož se i celý systém nazývá. CSR je univerzální, tj. lze ho použít prakticky se všemi typy ráfků a pneumatik. Podle Continentalu kroužek nemá negativní vliv na jízdní vlastnosti a přináší také mírnou úsporu hmotnosti - čtyři pneumatiky CSR váží o něco méně než pět konvenčních pneu bez kroužku. S pátým kolem se samozřejmě při použití CSR nepočítá. Výhodou je to, že servis pneu lze provádět na klasických strojích a při výměně pneu není nutno kroužek vyjímat z ráfku (s vyjímkou případu, kdy plnil podpůrnou funkci při defektu - zde ho je nutno vyměnit). CSR míří do segmentu komfortních limuzín a SUV , používaných pneu s profilovým číslem 55 - 80. První výbava je již na obzoru - v letošním roce se objeví na voze Maybach.


témata: SIT , RunFlat , PAX (Michelin), EMT (GoodYear), RFT (Bridgestone), PTM (Pirreli), DSST (Dunlop), SSR (Continental),

 

AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email