Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je středa, 25 kvě 2016
Celkem je zde 58 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: kožak
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 10
Uživatelů celkem: 35 480
Online návštěvníků
Návštěvníků: 56
Uživatelů: 2
Celkem: 58

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Oznámení AUDIKLUB.cz

AUDIKLUB.cz ventilAKce 2016

VentilAKce 2016
Zveme všechny fandy Audi na devátý oficiální AUDIKLUB sraz,
který proběhne 17. - 19.6 v kempu Velkopařezitý u Telče.
Veškeré informace naleznete ve fóru, máte-li dotazy ptejte se.
Na žádnou dobrou akci nesmí chybět:
PLAKÁT | informace & registrace | mapa

minulé ročníky & materiály pro tisk

Těšíme se na Vás, Váš AUDIKLUB.cz
do srazu zbývá:


Fórum Audi aktuálně:

Audi A4
15
před 2h (22:09)
Hevi (23:09)
AUDIKLUB.cz : ventilAKce
118
před 2h (21:48)
TomTomason (22:48)
Audi do roku 1990 (1995)
16
před 2h (21:47)
violr (22:47)
Audi A6
13
před 3h (21:06)
MION (22:06)
Audi A6
1200
před 3h (20:56)
Evok (21:56)
O autech vážně i nevážně
3
před 3h (20:52)
SwitchCZ (21:52)
ETKA, ELSA, VAG
1
před 4h (20:23)
george029 (21:23)
Audi S | RS | R
17
před 4h (20:15)
Mr. Death (21:15)
Koupě, poptávka
0
před 4h (20:11)
VR9 (21:11)
ETKA, ELSA, VAG
4
před 4h (19:51)
Hanys (20:51)

Audi RS Q3 performance

kriznik | Čtvrtek, 04.02. 2016 - 23:22:48 , 501 čtenářů
Audi

Audi RS Q3 performance

Vyšší výkon, specifické vnější detaily a exkluzivní paket vnitřní výbavy: To jsou klíčové prvky, s nimiž zaujímá Audi RS Q3 performance* postavení nového vrcholného modelu prémiové značky se čtyřmi kruhy v kompaktním segmentu SUV.

Nové Audi RS Q3 performance je po modelech RS 6 Avant performance* a RS 7 Sportback performance* třetím členem rodiny modelů RS performance. Za tyto vysokovýkonné modely nese odpovědnost quattro GmbH, sportovní dceřiná společnost AUDI AG.

Článek zatím neohodnocen | Přidat první komentář

Fotogalerie Audi aktuálně

Fotografie audi rs6 1 Audi KlubFotografie audi rs6 2 Audi KlubFotografie audi rs6 3 Audi KlubFotografie audi rs6 4 Audi Klub

Zcela nová výzva: Audi lunar quattro

kriznik | Neděle, 17.01. 2016 - 08:00:00 , 481 čtenářů
Audi

Audi lunar quattroAudi přijalo zcela novou výzvu: misi na Měsíc. Společnost podporuje skupinu berlínských inženýrů Part-Time Scientists v soutěži „Google Lunar XPRIZE“. Kosmická soutěž oslovuje inženýry a podnikatele po celém světě a je dotována částkou cca 30 milionů USD. Audi podává expedici na Měsíc pomocnou ruku v podobě odborných znalostí – a vozidla Audi lunar quattro.

Tým, který chce zvítězit, musí být z 90 procent financován ze soukromých zdrojů a dopravit na Měsíc automatizované vozidlo. Pravidla soutěže požadují, aby měsíční vozidlo překonalo na Měsíci vzdálenost minimálně půl kilometru a odeslalo na Zemi fotografie a videa ve vysokém rozlišení. Terénní vozidlo musí kromě toho odstartovat nejpozději v roce 2017 do vesmíru na palubě nosné rakety a překonat více než 380 000 kilometrů až na Měsíc. Cesta potrvá pět dní a podle kalkulací týmu Part-Time Scientists bude stát přibližně 24 milionů EUR. Cílová oblast se nachází severně od rovníku Měsíce nedaleko místa přistání poslední měsíční mise NASA s lidskou posádkou (Apollo 17) z roku 1972. V tomto regionu kolísají teploty v rozsahu až 300 °C. Pokud zde svítí Slunce, rozpálí se tato oblast až na 120 °C kvůli chybějící atmosféře.

Part-Time Scientists se sídlem v Berlíně, které Audi podporuje, jsou jediní účastníci z Německa. V dosavadním průběhu soutěže byl jejich prototyp měsíčního vozidla již vyznamenán dvěma oceněními za průkopnická řešení (tzv. Milestone Prizes). Porota odměnila těmito oceněními s celkovou dotací 750 000 dolarů vývoj měsíčního vozidla a jeho optických systémů. Berlínští výzkumníci pokračovali ve zdokonalování svého měsíčního vozidla a uskutečnili rozsáhlé testy, mimo jiné v rakouských Alpách a na ostrově Tenerife.
 

Článek zatím neohodnocen | Komentáře (2)

sportovní SUV Audi h-tron quattro concept

kriznik | Sobota, 16.01. 2016 - 08:00:00 , 508 čtenářů
Audi

Audi h-tron quattro conceptZnačka se čtyřmi kruhy vystavuje na autosalonu NAIAS 2016 v Detroitu koncepční studii Audi h-tron quattro concept, sportovní SUV, které využívá jako zdroj energie vodík. Studie kombinuje velmi účinné palivové články s výkonem až 110 kW a akumulátor, který krátkodobě poskytuje dodatečné zvýšení výkonu o 100 kW. Technologie palivových článků Audi umožňuje trvale udržitelnou mobilitu se sportovními jízdními výkony, které jsou pro tuto značku charakteristické.

Audi h-tron quattro concept spotřebuje pouze jeden kilogram vodíku na 100 kilometrů. Naplnění nádrží trvá jen čtyři minuty a jedna náplň nádrží vystačí k ujetí až 600 kilometrů. Velký podíl na vrcholné úrovni hospodárnosti má vytříbený aerodynamický design s hodnotou cx = 0,27.

Audi učiní již v roce 2017 další velký krok novou generací luxusní limuzíny A8, která zavede do sériové výroby novou techniku pro autonomní jízdu a parkování. Ukázkou této budoucnosti je nová technická studie.
 

Článek zatím neohodnocen | Přidat první komentář

Nové Audi A4 allroad quattro

kriznik | Pátek, 15.01. 2016 - 08:00:00 , 855 čtenářů
Audi

Audi A4 Allroad 2016

Nové Audi A4 allroad quattro* je nejvýraznější podobou modelu A4. Kombinuje extrovertní, individuální design s maximální funkčností. Je dokonalým partnerem v jakékoli situaci díky sériově dodávanému pohonu všech kol quattro ve spojení s výkonnými a hospodárnými agregáty.

Vnější design

Nové Audi A4 allroad quattro* sjíždí z montážní linky s vyšší světlou výškou a vzhledem, z něhož vyzařuje silný charakter. Na odiv dává markantně zašpičatělou příď s originálním nárazníkem a specifickými otvory pro přívod vzduchu. Prostorově tvarovanou masku chladiče Singleframe zdobí vertikální chromované lamely, zatímco robustní panely chránící spodní část vozu a zadní difuzor jsou v odstínu stříbrná Selenit. Výrazně rozšířené podběhy kol a zadní nárazník jsou matně šedé nebo na přání lakované v barvě karoserie, která může být v odstínu hnědá Argus, stříbrná Floret, bílá Glacier, šedá Manhattan nebo černá Mythos. Celkem je pro nový model A4 allroad quattro na výběr 14 barev karoserie.

Světlomety s markantně zalomenou linií spodního okraje se vyznačují nezaměnitelným světelným designem. Světlovod, který tvoří dva ostré úhly, zajišťuje funkci světel pro denní svícení – a na horním okraji světlometu – ukazatelů směru. Sériová výbava zahrnuje světlomety Xenon plus. Audi navíc nabízí světlomety LED s dynamickými ukazateli směru vzadu a světlomety Matrix LED včetně kompletní sady dynamických ukazatelů směru. Ve vrcholné verzi je vůz navíc vybaven funkcí odcloňování dopravních značek, která zaručuje řidiči optimální čitelnost dopravních značek za všech okolností.

Linie střechy začíná brzy opět klesat a přechází do velmi skloněných střešních sloupků D. Sériově dodávané podélné střešní nosiče jsou černé a v rámci na přání dodávaného hliníkového exteriérového paketu dodávají profilu vozu ještě intenzivnější výraz společně s okenními ozdobnými lištami a prahy. Vnější zpětná zrcátka jsou umístěna na dveřích pod spodní linií bočních oken, nápisy „allroad“ zdobí přední blatníky, zadní víko a přední prahové lišty.

Díky důkladně propracovanému konceptu odhlučnění a nejrůznějším aerodynamickým řešením boduje A4 allroad quattro akustickým komfortem na úrovni vyšší třídy. Aerodynamicky optimalizovaná záď nese střešní spoiler s bočními aerodynamickými plochami. Výfuková soustava má v závislosti na motoru jednu nebo dvě větve, které ústí do dvojité koncovky (TDI) nebo dvou samostatných koncovek (TFSI).

Nové Audi A4 allroad quattro se svou délkou 4750 milimetrů a šířkou 1842 milimetrů podobá modelu A4 Avant*, z jehož techniky vychází. Výška je 1493 milimetrů, rozvor 2818 milimetrů.

Článek zatím neohodnocen | Přidat první komentář

Audi na veletrhu spotřební elektroniky CES 2016

kriznik | Čtvrtek, 14.01. 2016 - 18:00:00 , 403 čtenářů
Audi

Audi představuje na veletrhu spotřební elektroniky CES 2016 (Consumer Electronics Show) nejnovější technologie v podobě atraktivních řešení pro současnost a vizionářských nápadů pro budoucnost. Nejdůležitější veletrh elektroniky na světě se koná 6. až 9. ledna 2016 v Las Vegas (Nevada, USA). Expozice Audi na CES je zaměřena na tři budoucí trendy v automobilovém průmyslu: elektrifikaci, digitalizaci a autonomní jízdu. Audi e-tron quattro concept kombinuje všechny uvedené inovace, které využívají technologie aktuálních sériově vyráběných vozů. Návštěvníci veletrhu si mohou vyzkoušet nový ovládací a zobrazovací koncept na modelu interiéru studie Audi e-tron quattro concept. Značka se čtyřmi kruhy se pochlubí rovněž vyspělými systémy a funkcemi Audi connect, jakož i novinkami ze světa osvětlovací techniky. 

Nové přístupy pro ovládací prvky a displeje

Uživatelsky přívětivé ovládání patří mezi silné stránky značky Audi, která nyní rozšiřuje svůj ovládací a zobrazovací koncept (rozhraní mezi přístrojem a uživatelem, resp. HMI – Human-Machine Interface) o nová řešení. Tento koncept je na veletrhu CES představen na modelu interiéru studie Audi e-tron quattro concept. Zakřivený displej OLED (Organic Light Emitting Diode) nového virtuálního panelu sdružených přístrojů Audi virtual cockpit je umístěn přímo v zorném poli řidiče. Použitá technologie AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) nabízí novou kreativní svobodu pro navrhování tvarů displeje. Dva displeje systému Audi MMI na středové konzole nabízejí výhled do digitální budoucnosti. Nejdůležitější funkce lze také prakticky ovládat hlasem. Oba displeje využívají přednosti nového způsobu rozpoznávání dotyku – tento nový systém ponese označení Audi MMI touch response. Vybrané funkce jsou aktivovány jemným, ale definovaným tlakem na displej, což umožňuje bezpečné ovládání systému s minimálním rozptylováním pozornosti řidiče za jízdy.

Článek zatím neohodnocen | Přidat první komentář
351 článků (71 stránek, 5 článků na stránku) [ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Anketa
Pořídíte značku na přání?
Ano
Ne
Online chat
Nikdo online
Kalendář
květen 2016
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
Partneři
Sháníte levné povinné ručení? ePojištění.cz je tím pravým místem.
Robeko diagnostika
Podpořte nás!
Líbí se vám tento web? Přidejte si odkaz na váše stránky.

Audi Klub - Vše o Audi
kód na stránku:


Audi Klub
kód na stránku:


Děkujeme!
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2011 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email