Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 154 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 150
Uživatelů: 4
Celkem: 154

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

25.08 2008 13:36


jarajede: Já to také beru podle sebe. Jak se mi v autě chová něco jinak než chci, tak to chci vyřešit. To je logické, ne?
nahoru

sponzor





25.08 2008 13:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

25.08 2008 13:40


Mirek:
Tak mi to nedalo a mrknul jsem se do chytré knížky, kterou jsem dostal ke svému autu. Píše se tam, že vyhřívání zpětných zrcátek je automatické a je závislé na vnější teplotě. Proč by taky hřály v létě...že jo.


proč? tak třeba teď v létě, po ránu, je mám zarosené.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

25.08 2008 14:40


To co napsal Remzi tak mi přijde nelogické!Proč zrovna Italové nemají zapojené vyhřívání,vždyť jsou tam zimy jako sviňa...Jinak mně u A6 to vyhřívá jen se zaplím vyhříváním zadního okna...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

25.08 2008 14:43


vencaa6: A když zapneš vyhřívání zadního okna tak ti to taky nevyhřívá?

Mám radu,než vlezeš do auta tak si to otři kapesníkem
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

25.08 2008 14:52


Rob:
vencaa6: A když zapneš vyhřívání zadního okna tak ti to taky nevyhřívá?

Mám radu,než vlezeš do auta tak si to otři kapesníkem


nevyhřívá. to už jsem zkoušel.

dík za radu...
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvků: 1077 | Témat: 2

25.08 2008 15:05


Já teda fakt nevím....když je ráno rossa, tak se mi odmlží a v zimě odmrazí. Zkoušel jsem i teď v létě jestli jsou v poledne teplé, ale nic jsem nezjistil. Mě to zkrátka fachčí přesně tak, jak je napsáno v chytré knížce.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

25.08 2008 16:39


vencaa6:




dík za radu...

Nemáš zač
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

25.08 2008 23:25


Rob:
To co napsal Remzi tak mi přijde nelogické!Proč zrovna Italové nemají zapojené vyhřívání,vždyť jsou tam zimy jako sviňa...Jinak mně u A6 to vyhřívá jen se zaplím vyhříváním zadního okna...


Protože bagr. Kdyby ses podíval o pár odpovědí výš, tak bys pochopil...

A vůbec. Mě v současné době zajímá A4 a ne A6...

Až budu mít A6, tak se budu ptát tebe, jak to má vyhřívat...
nahoru

sponzor





25.08 2008 23:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

26.08 2008 21:13


Mě to u A4 funguje stejně jako Robovi.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvků: 74 | Témat: 26

26.08 2008 21:31


Mně se levé zrcátko vyhřívá po zapnutí zadního okna,ale pravé nejde, nevíte kde se nachází nejčastější chyba???
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

26.08 2008 22:06


jarajede:
čoveče, to mi píšou taky... ale proč se mi v červenci hulí ze zrcátka, když vyjedu z myčky, a naopak včera v zimě a sychravu mi to neodmlží, to tam nezmiňujou

Ahoj.TO je právě ta automatika. Zpět k tématu:Tobě se z nich hulí aspoň v červenci když je teplo,u mé švestky vůbec nic.Musím zjistit které provedení mám:1)Funguje automaticky,ale spáleno .2)funguje na spínač,ale.. 3)Nezapojeno .Teď nevím která varianta je lepší.Zdeny
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

31.08 2008 7:48


Dneska ráno jsem měl možnost ověřit funkčnost vyhřívání. Byť bylo při koupi uvedeno, že vyhřívaná zrcátka nejsou, u spolujezdce hřeje při zapnutém vyhřívání zadního skla, takže kde může být problém? Kde jsou na to pojistky? Italsky opravdu neumím. Nemá někdo v elektronické podobě tu klasickou uživatelskou příručku? I anglicky nabo německy. Prosííím
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

31.08 2008 9:46


Remzi:
Dneska ráno jsem měl možnost ověřit funkčnost vyhřívání. Byť bylo při koupi uvedeno, že vyhřívaná zrcátka nejsou, u spolujezdce hřeje při zapnutém vyhřívání zadního skla, takže kde může být problém? Kde jsou na to pojistky? Italsky opravdu neumím. Nemá někdo v elektronické podobě tu klasickou uživatelskou příručku? I anglicky nabo německy. Prosííím

Bude to spise tim, ze predchozi majitel menil u ridice sklicko. A stejne jako muj tatik se nechtel srat s tou vyhrevnou folii na spodni strane a jen strhnul stare sklo a nalepil nove uz bez vyhrevu. Tim padem to nevyhriva
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

31.08 2008 9:56


Folie tam je, připojené to je, jen nevím, jestli tam je napětí. Měl jsem to rozebraný. Lepil sem tam totiž pacičky, které byly ulomené a nerad bych aby se mi to zase rozsypalo, když to zkusím vytáhnout No uvidím co s tím. Dneska se na to mrknu.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 7.7. 2007
Příspěvků: 3253 | Témat: 119

01.09 2008 22:58


Schválně jsem vyloupl skla,abych zjistil jak to funguje.Oba špígly hřejí po zapnutí zapalování a zamáčknutí spínače vyhřívání zadního okna.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvků: 74 | Témat: 26

23.09 2008 18:42


Koupil jsem si celé pravá zrcátko a potřebuji poradit jak ho mám vyměnit,čím začít,abych nerozdělal celí dveře dík
nahoru

sponzor





23.09 2008 18:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

24.09 2008 9:24


scoty:
Koupil jsem si celé pravá zrcátko a potřebuji poradit jak ho mám vyměnit,čím začít,abych nerozdělal celí dveře dík

Ahoj.Podle Etzolda:Demontuješ výplň dveří(tapec),kvůli ovládání.Stočíš okno,vycvakneš vnější plast.kryt,povolíš šroub.Máš hotovo.Montáž v obráceném pořadí.Zdeny P.S.To zrcátko je malé,a neb velké?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvků: 74 | Témat: 26

24.09 2008 14:50


To pravé zrcátko je malé.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

24.09 2008 18:10


scoty:
To pravé zrcátko je malé.

Ahoj.To moje pravé také.To teda byl debil,co tohle vymyslil!Nejenže v něm není moc vidět,ale ještě ke všemu to blbě vypadá. Zdeny
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvků: 61 | Témat: 8

29.09 2008 7:01


no taky přispěji do diskuze. Mě nevyhřívá ani automaticky ani po zapnutí výhřevu zadního skla...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

29.09 2008 7:27


SamotZdeny:

Ahoj.To moje pravé také.To teda byl debil,co tohle vymyslil!Nejenže v něm není moc vidět,ale ještě ke všemu to blbě vypadá. Zdeny


Moje rec. Za tenhle napad meli nekomu poradne naliskat Zajimalo by me jestli pro to byl aspon jeden trosicku rozumnej duvod.

Jinak ani nevim jestli se me zrcatka vyhrivaji - ale kdyz je mam mokry, tak zapinam vyhrivani zadniho skla a kapky zmizi - tak mozna mam - uvidim v zime
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvků: 74 | Témat: 26

30.09 2008 17:32


Tak jsem na aukru sehnal plně funkčí zrcátko a vyměnil jsem ho a maká to perfektně. Tu funkčnost vyzkoušíš už ted ráno ,mě se zapnou při nastartování už ted.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

04.12 2008 20:04


Tak sem posledne kecal.
vyhrivaji se mi automaticky (jen kdyz je zima) Nemusim zapinat vyhrivani zadniho skla.
Ale pravy zrcatko mi nehreje - dnes sem se dovedel v service, ze je spaleny.
Mam tam to debilni maly, tak ted premyslim, ze bych zkusil sehnat normalne velky.
Nema s tim nekdo zkusenost? Chtel bych aby to pravy bylo stejny jako to co mam vlevo. Da se to sehnat?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 502 | Témat: 7

04.12 2008 20:16


Mám to naprosto stejně jako Ty. Taky bych tam chtěl dát už to větší zrcátko není to větší u A4 od faceliftu?
nahoru

sponzor





04.12 2008 20:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

04.12 2008 21:49


Ahoj.To jsme na tom stejně.Na pravé straně,kde je nutné pořádně vidět.To teda byl debil co tohle vymyslil!Určitě ušetřili u mé A6 nejméně 30 pfeniků.A TO se vyplatí! Zdeny P.S. Až zjistíte kde se dá sehnat,a za kolik, tak do toho půjdu také.
nahoru

Anonymní





04.12 2008 22:17


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

04.12 2008 22:33


Avatar:
velke zrcatko by nemel byt problem na ebay UK se prodavaji docela dost. V angli se jezdi po druhe strane takze zrcatka jsou prohozena)))). Uz sem nad tim tady taky premejslel. Bo to male vnem neni nic videt kdyz ridim na druhe strane))).

Ahoj.Není to v UK trochu drahé?Přece jenom,mají ceny vyšší. Zdeny
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

05.12 2008 8:00


Avatar:
velke zrcatko by nemel byt problem na ebay UK se prodavaji docela dost. V angli se jezdi po druhe strane takze zrcatka jsou prohozena)))). Uz sem nad tim tady taky premejslel. Bo to male vnem neni nic videt kdyz ridim na druhe strane))).


Wow, tak to je napad. Co nejdriv na to mrknu. To me vubec nenapadlo. Diky moc
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

05.12 2008 8:13


DK:
Mám to naprosto stejně jako Ty. Taky bych tam chtěl dát už to větší zrcátko není to větší u A4 od faceliftu?


nn, já mám furt to malé...
nahoru

Anonymní





05.12 2008 9:34


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email