Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 342 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 337
Uživatelů: 5
Celkem: 342

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

21.01 2014 22:27


Mně taky to tak začalo blbnout jedno a teď už všechny .
Nahodil jsem originály a ok.
Kdyby byly podobné v lepší kvalitě hned bych šel do nich tyhle Dectane mně totálně zklamaly .
sponzor





21.01 2014 22:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.4. 2012
Příspěvků: 382 | Témat: 22

22.01 2014 13:56


Takže celkově z toho plyne, že na nějaký LED* se raději vy......
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

22.01 2014 14:21


ziter: je to něco jiného ale je třeba počítat s tím, že se můžou vyskytnout problémy. za tu cenu no je to tak...
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.1. 2014
Příspěvků: 39 | Témat: 0

22.01 2014 15:04


Ahojte chalani.
Neblbnite so vseliakou nahradou za LED*.Vzdy su len problemy.Origo je origo a cina je cina.Mozno vyzera lepsie pre niekoho,ale funkcnost po case nulova.Tod moj nazor.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

22.01 2014 18:30


No dnes zase pohaslý


Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.4. 2012
Příspěvků: 382 | Témat: 22

22.01 2014 20:17


lordmystic: áček: ale musím uznat, ža auta máte vymazleny, škoda kvality těch světel určitě to vypada líp. ale cenu to nemá
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.9. 2011
Příspěvků: 219 | Témat: 8

23.01 2014 0:09


to je teda radost, zústanu u origo. Jste mě rychle přemluvili. A co přední chlapy. Taky jsou pure scrap?
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.1. 2014
Příspěvků: 39 | Témat: 0

23.01 2014 0:42


Ahoj.U origo svetlach je presne vypocitana ohniskova vzdialenost a tak isto aj rozptyl skla (sosovky).Neoriginal sice vyzera podobne,ale nemusi to tak byt.Ak chces akoze na efekt tak dobre,ale lepsie urcite svietit nebudu.Samozrejme je to na tebe,len som chcel poradit.A znova opakujem ak tam chces dat aj s LED* tak tie cinske ledky maju kratku zivotnost,no moze sa stat ze natrafis na super kusy a vydrzia.
sponzor





23.01 2014 0:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.9. 2011
Příspěvků: 219 | Témat: 8

23.01 2014 0:50


Tyto budou China též.Chtěl bych vědět kolik stojí tam. Tady 8litrů za světla které odejdou po půl roce je asi blbina. A ještě nebudou dobře svítit :-/ No nic nezbývá jen došetřit a koupit B8čku.
Díky moc pánové za ušetřenou investici cca 15tis.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.1. 2014
Příspěvků: 39 | Témat: 0

23.01 2014 0:58


Koli svetlam B8 ?A za 15 tisic radsej tankuj do pekneho auta.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

23.01 2014 21:09


Tak dnes mi přišla odpověď:

Dobrý den


Bohužel na toto se nedá opdovědět co by mohlo závadu způsobit. Zkoušel jste světla proměřit když se tak stane, zkontrolujte zapojení, případně rozpojte a znovu zapojte. To může být jen nějaká drobnost. V horším případě by to mohla být napájecí krabička do světla, kdyby to trvalo pošlete nám její foto, zkusíme jestli by nám výrobce poslal novou aby jste to nemusel vše posílat.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

07.02 2014 20:26


Tak další zjištění že blbne levá mlhovka a taky levé brzdové světlo.Tak několik telefonátú prodejci a bylo mi zděleno abych poslal fotky a popis problémů že to přepošlou výrobci do německa.Že musím vydržet jak se rozhodnou.Po té se bude dál rozhodovat co s tím.
Tak jsem to vysápnul ven dal zpět origo světla.
Je to tam rok teda bylo a konektory u těch světel vypadaj jak po 20 letech pěkně zoxidovaný. Ale jen u těch světel v blatníkách.Kua z čeho to soudruzi z NDR dělaj?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

07.02 2014 20:50


Jo mně to taky postupně začalo blbnout a teď už všechny světla .
Bohužel je to Čína ,Dectane je jen logo na krabici nic víc.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

07.02 2014 21:07


mirek22:
Schválně mrkni na ty konektory určitě budou bílí jak sviňa.
A prej to vyrábí němci to mi neustále tvrdí.


Přímý odkaz na youtube video
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

07.02 2014 21:30


Kdyby to vyráběli Němci (Germany ) nebyly by na kabelech čínské znaky aspoň jsme je měl ja,
na bočných světlech zkusil ti konektory zrušit napajkovat napřímo fungovalo to nějakou dobu ale zase to blbne .
Tak dal jsem originály . jen mně mrzí že vyhodil jsem nemálo peněz a fungovaly bez problému jen krátko taky je má v záruce jen jsem na světla na blatnících uvalil konektory taky jsem je měl totálně zoxidované .
Kdyby to bily německé světla tak nebyl by problém , proto máme asi německé auta .

Jinak mně děla úplně to samé co tebe že to na kufru občas svití slabo a mlhovky mně nejde žádná .
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

07.02 2014 21:39


No jsem zvědavej jak to reklamování dopadne.Jen ten vzhled těch origo světel není pěknej.Tak pokud to dopadne dobře tak zas budou jiný světla s novou zárukou.Prostě jednou je nárok na záruku tak ji uplatňuju.
A je jedno jestli je to čína nebo německej aušus.
sponzor





07.02 2014 21:39


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.4. 2009
Příspěvků: 341 | Témat: 10

08.02 2014 13:56


áček:
No jsem zvědavej jak to reklamování dopadne.Jen ten vzhled těch origo světel není pěknej.Tak pokud to dopadne dobře tak zas budou jiný světla s novou zárukou.Prostě jednou je nárok na záruku tak ji uplatňuju.
A je jedno jestli je to čína nebo německej aušus.

To doufej,že se dobře vyspí a záruku ti uznají,znáš ty kecy,že to nebylo odborně namontováno,že je tam oxidace(vlhkost) a blablabla. Štve mě,že s tím máte problém,taky jsem to chtěl trošku upgradovat,ale od doby,co začal lord psát o chybách,tak jsem řekl,že počkám a uvidím co dál. Bohužel kvalita je šílená,světla nejsou zadarmo a přes den viditelnost znatelně horší než origo. Ve čtvrtek jsem jel do národního divadla za černou B7 s LED* světlama a popravdě žádný zázrak(a to bylo kolem 18:00),nedokážu si to představit v létě až bude přes den svítit slunce,to nebude vidět už vůbec. Takže asi zůstanu u origo,dokud nepříjdou nějaký ověřený a kvalitní a nebo se auto prodá a už mě to taky trápit nebude:)
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

27.03 2014 14:01


Tak dnes dorazil balík a v něm nová světla
Jen to má malej nedostatek nedali k nim novou fakturu tak si o ní budu muset ještě napsat.Byť je to ze zákona danný tak to buď zkouší že to nevím a nebo na to zapomněli.
Ač to trvalo dlouho tak se to zadařilo úspěšně vyreklamovat. Tak se nebojte a můžete taky jít do reklamace.
AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

27.03 2014 14:37


Neveř tomu, že zapomněli. Jak dlouho tomu dáváš do nového uplatnění záruky? Je na tom vůbec někde logo nebo made in Germany? Jen tak ze zvědavosti. Přeju hodně zdaru a jsem rád, že jste mi ušetřili trápení a mám jenom baňky a ne ledky, ale i tak jsou provedené oproti origo otřesně.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

14.11 2014 19:11


Tak jsem se opět dostal do situace kdy jedno světlo pohasíná.Samozřejmě nová faktura nedorazila a na tu starou mám stále záruku.Konzultoval jsem to po telefonu a mám to opět poslat a oni jim je vrátí.Dohodnul jsem se že si vyberu jiný světla a jediný který vypadají k světu jsou tyto:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Sice ještě něco doplatím ale snad problém s těma původníma vyřeším a tyto už budou fungovat.
AK batole
AK batole


Registrace: 6.7. 2009
Příspěvků: 270 | Témat: 20

14.11 2014 21:21


Všetky neorigo svetla je kravina ,, furt budu problemy a vyzera to o ničom ,,vykašlat sa nato ,,jedine orig,inak to nema zmysel ,,furt bude vypisovat chyby ale blbnut ..
..
AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvků: 11 | Témat: 2

23.01 2015 11:56


áček (14.11 2014 19:11) orig :
Tak jsem se opět dostal do situace kdy jedno světlo pohasíná.Samozřejmě nová faktura nedorazila a na tu starou mám stále záruku.Konzultoval jsem to po telefonu a mám to opět poslat a oni jim je vrátí.Dohodnul jsem se že si vyberu jiný světla a jediný který vypadají k světu jsou tyto:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Sice ještě něco doplatím ale snad problém s těma původníma vyřeším a tyto už budou fungovat.


uz je mas a namontoval jsi je? by me zajimalo jak vypadaji na aute
AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10993 | Témat: 89

23.01 2015 12:25


áček: kamo to je otres mozzzku...
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

23.01 2015 12:32


No nic extra to neni a pri studenym startu zase hlasi praskly zarovky na mlhovkach. Sere me to jeste zkusim navisit odber odporem a snad bude klid. Pokud ne tak pujdou vratit. Faktura k nim dorazila o asi 10 dni pozdeji.
Kvalita zpracovani je taky zalostna.Stale mam origo svetla v zaloze.
Foto DAM* kdyz tak vecer.
sponzor





23.01 2015 12:32


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.6. 2014
Příspěvků: 97 | Témat: 24

23.01 2015 15:38


Htel jsem brat zadni ledky... takze koupyt nebo ne?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

23.01 2015 18:57


To záleží na tom zda se ti chce čas od času reklamovat
AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10993 | Témat: 89

23.01 2015 21:57


áček: nekde (mozna v tomto vlaknu) byla prestavba origo a4 svetel se strevama z a6 4f avant. To bylo pekne..
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

23.01 2015 22:26


tomko222:
Jsem v kontaktu se clenem sagosek kterej je predelava a podle uprav co s tim dela bych do tyhle varianty nesel.Proste to je takovej zasah do konstrukce svetel i Karoserie* ktery nehodlam delat a navic pakarna rozchodit to po elektricky strance.
To radeji budu dal reklamovat.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.6. 2014
Příspěvků: 97 | Témat: 24

23.01 2015 23:19


áček (23.01 2015 18:57) orig :
To záleží na tom zda se ti chce čas od času reklamovat


a proc to tam prdne? Neotpovyda napeti nebo je to proste china?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

24.01 2015 10:57


Je to čína a odpory ty krabičky nejsou dostatečně dimenzovaný na správný odpor.A občas začnou diody uvnitř pohasínat či přestanou svítit úplně.Taky občas do nich zatéká a rosí se.
Ještě se chystám přidat nějaký odpor pro potlačení chybovýho hlášení.Při studeným startu s rozsvícenýmy světly na polohu auto to prostě zahlásí chyby.Mám polohu auto na vypínači světel a nechci se zbytečně starat o zapínání světel vypínačem.A tohle mi vadí s origo žárovkovýma světlama je to OK.
Ke všem LED* světlům kde mám ledky can bus jsem stejně musel přidávat odpor a už u nich mám klid a funguje to.Tak to ještě zkusím u těch zadních.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email