Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 95 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: xtrancer
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 410
Online návštěvníků
Návštěvníků: 94
Uživatelů: 1
Celkem: 95

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

02.02 2013 19:50


Ale mně světla na kufru nesvítila na kufru po zapnutí světel ale po chvilce sama naběhli aj dneska mně udělalo to samé .
Měl jsem pak zapnuta světla hýbal kabalám a světla svítila pořad tak asi kabelami to nebude .
sponzor





02.02 2013 19:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.7. 2009
Příspěvků: 270 | Témat: 20

11.02 2013 7:34


Tak to som dost sklamany ,ked su tu take problemi s tymi LED* svetlami,ja som si tiež chcel teraz kupit take
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

11.02 2013 14:13


mě to nedělá. občas mi skáče chyba na maxidotu že je problém s pravým zadním světlem ale to svítí. je to také po delším stání, ale když vystoupím a jdu dozadu tak prostě svítí. tak nevím...
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

04.03 2013 18:58


Mám moje světla zevnitř onošené (ale jen na blatnících )už jsem je přes víkend dal dole vysušil a se zadní strany utěsnil transparentním silikonem .
Další den jsem byl auto umyt ale hned nic nebylo vidět dnes auto stálo na slunku a zase zevnitř orosené .
Tak nevím jestli zatiká anebo se orosí že ve světle je teplo a venku je zima v předu je dvojité plexy a onošené je mezi tím .
Chlapi jak vaše světla ?
A kde mate přesně ty kostky ja je mam spojené a za světlem ale ne přímo na světle .
A zaizolovali jste nějak ty kostky ? ja je mám zaizolované ale obavám se jestli aj to není chyba .
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

05.03 2013 21:25


Takhle je onošené moje právě světlo levé je teď ok .


Náhled, klikni pro zvětšení.
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

05.03 2013 21:31


mirek22:
Hmm tak to je nemilé ale mě se to orosení taky v pravým světle udělalo asi o velikosti pětikoruny Asi bude někde netěsnost.Jinak ty odporový krabičky jsem neizoloval a nalepil je tak jak mi vyšli a nikde nepřekáželi.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

05.03 2013 21:45


áček:
Jak ty krabičky nalepím zezadu na světlo bude to pomáhat vysušovat ?
Ty je přesně kde máš ?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

05.03 2013 21:53


mirek22: U krajních je mám pod světlem na kastli a plásnul jsem je na sebe a ten jeden menší jsem lípnul na světlo a u těch ve víku jsem to řešil tak že jsem je nacpal a nalepil mezi plechy poblíž světla. Tak že je nemá co zahřívat.
sponzor





05.03 2013 21:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.8. 2012
Příspěvků: 501 | Témat: 4

05.03 2013 21:54


mirek22:
Koupil jsem nove orig zadní světla audi B6, ted v tomto obdobi kdyz je zima a na svetlo se opre slunko tak se mi take udela mírné oroseni(nekdy), ale mírne take vel. 10kačky.. tak jak to máš ty je uz moc, to už je tam někde netěsnost ..
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

17.03 2013 12:49


Tak pravé světlo na blatníku mně někdy svití a někdy ne kvalita světel mně zklamala že Dectane totální Čína .
Psal jsem prodejci ohledně reklamace a už pár dni nic neodepsali takže kluci raději jsi nechtě originál světla a mate klid .
Kámoš kolega z audiklubu taky mám zrovna problém z pravím světlem .
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

17.03 2013 13:05


mirek22:
Tak pravé světlo na blatníku mně někdy svití a někdy ne kvalita světel mně zklamala že Dectane totální Čína .
Psal jsem prodejci ohledně reklamace a už pár dni nic neodepsali takže kluci raději jsi nechtě originál světla a mate klid .
Kámoš kolega z audiklubu taky mám zrovna problém z pravím světlem .

Tak to máš docela smůlu No doufám že to nepotká i mě Ale origo světla nechávám v záloze.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

17.03 2013 13:51


Ja taky jsem nechal originál světla tak maximálně nahodím originály a bude klid .
Ještě jak bude víc času a tepleji tak nato mrknu možná že to bude jen nějaká blbost .
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

18.03 2013 9:43


já mám občas jen při nízké teplotě pod nulou hlášku na maxidotu že levé nesvítí ale ono normálně svítí, to jsem kontroloval. a jen občas a jen když je pod nulou, takže mám "zatím" štěstí.
AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

21.05 2013 12:57


Tak jsem se taky namlsal na zední světla DECTANE, ale po pročítání tohodle vlákna jsem nakonec objednal bez LED*, jenom obyč, ale DECTANE. No dneska světla došly a po rozbalení sem myslel, že mně omejou. Vybalím je a na světlech logo DEPO. Tak dodají DEPO o cca 500-700 Kč levnější za cenu DECTANE. Tomu říkám vyjebávat se zákazníkem po česku. Sem zvědavý, jak se k tomu postaví. Pak upřesním o koho jde.

Chalapi, máte na těch DECTANE světlech někde viditelné logo, že je to DECTANE? Předpokládám, že tam bude logo s homologační značkou a číslem, je to tak? Můžete mi to potvrdit?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

21.05 2013 13:14


VOX: vrať je a objednej LED*, nemám s nimi problém, jsem z nich nadšený, všichni mi je chválí, vypadají za tu cenu parádně!
AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

21.05 2013 13:18


Takže nakonec je všechno jinak DECTANE nic nevyrábí,pouze přebaluje a nechá si to dělat u jiných výrobců, v mém případě je to opravdu DEPO, kdo dělá pro DECTANE moje světla. Tvrdil mi to obchodník a potvrdili mi to přímo i z Dectane.Takže ty světla nechávám a jsou už i namontované. Není to LED*, obyč žárovka, ale nevypadá zle, si myslím.

Origoše pěkně zpátky do krabice, kdyby mně tyhle nasraly a chtěl to dát zpátky. Jinak provedení těch patic na žárovky a vůbec těch plastů a jejich vaření, no kde se to hrabe na origo...
Naposledy upravil VOX dne 04.06 2013 22:15, celkově upraveno 1 krát. (25% původního příspěvku)
sponzor





21.05 2013 13:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.6. 2013
Příspěvků: 81 | Témat: 6

02.06 2013 14:22


caute chalani .. mam tiez tieto svetla co ma vacsina v tejto teme na B7 a jedna lava strana mi nesvieti vobec a druhe na lavej strane iba slabo .. neviete mi niekto poslat ako to ma byt zapojene hlavne tie odpory ?? lebo auto som uz kupil stym dakujem
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

02.06 2013 14:27


darkhill1:
Tam bude problém asi do toho zatekla voda a vykonala svoje.Ty odpory nezapojíš jinak než jak jsou jen u těch světel v pátých dveřích jdou ty odpory prohodit a je to jedno musí to svítit.
AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.6. 2013
Příspěvků: 81 | Témat: 6

02.06 2013 14:33


noo ja som to rozobral prave a odpory boli len tak polozene neboli zapojene v tych 5tich dverach a tie nakraji co su svetla tak tam tie odpory boli celkom mokre v sacku zabalene ...
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

02.06 2013 14:39


darkhill1: Tak je zkus zapojit a vyndej je z těch sáčků to je akorát zaděláno na to aby to odešlo díky vlhkosti.A dole ze spodní hrany pátejch dveří na obou krajích vyloupni ty černý plastový obdélníčky aby z těch dvěří vytejkala případná zateklá voda.Ty odpory by měly bejt přilepený obostrannou páskou aby tam nelítali já je dal do tý mezi příčky pod světlem ve vejšce prolisu SPZ.Plech jsem nejdřív očistil pak nahřál horkovzduškou aby ta páska líp držela.
AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.6. 2013
Příspěvků: 81 | Témat: 6

02.06 2013 17:24


no skusal som to ,ale aj tak nic.. chvilku to pekne islo a potom vyplo lavu stranu prave svetlo ... vypol som motor znovu zapol a zasa pekne islo a po chvilke nic .. aj som si vsimol ze ked DAM* smerovku tak prava strana pekne blika a lava tak sekavo nie pravidelne ..
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

02.06 2013 19:10


takže první problém s dectane - na LZ světle mi přestala svítit polovina oranžových diod na blinkru. nevím zda-li se to nechá opravit nebo jestli odešli, ale nevím co s tím...
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

02.06 2013 20:02


lordmystic:
Kua nestraš to abych si hledal paragon a připravoval se na reklamaci
AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

02.06 2013 21:13


No to brzo teda. To je taky důvod proč jsem LED* nakonec nebral. Teď se budeš babrat s reklamací a zase přehazovat světla za původní, jestli je teda ještě máš, ať můžeš jezdit. Good luck.
sponzor





02.06 2013 21:13


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

02.06 2013 21:16


VOX:
No já je raděj pěkně schoval do krabice pro tenhle případ
AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.6. 2013
Příspěvků: 81 | Témat: 6

04.06 2013 21:14


tak som vybral tie odpory a vysusil ale stale to iste sem tam mi prestane ist smerovka a druhy kus svetla svieti uplne slabo... budu sa dat zohnat tie odpory?? zda sa mi ze som tam videl aj daky kondenzator ...ja si skor myslim ze to zle pozapajal niekto lebo aj ledky boli dake menene
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.9. 2013
Příspěvků: 150 | Témat: 38

05.11 2013 22:15


Přemýšlím nad tím, že si zkrátím dlouhé zimní večery předěláním ledek z A6 do A4 světel.

Četl jsem tady, že je to možné... Řekne mi někdo jak jdou a jestli jdou (asi by měli jít) rozlepit/rozřezat světla abych se dostal dovnitř?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

20.01 2014 18:52


Tak že dnes mi odešlo jedno z koncových světel v pátých dveřích na pravý straně.Po zapnutí několik vteřin svítí pak lehce začnou poblikávat a najednou silně pohasnou že nejsou skoro vidět že svítí.Maxidot* nic nehlásí ale to že to nesvítí jak by mělo mě vytáčí.Tak že jsem dnes zaslal dotaz na reklamaci tak uvidím jak se prodejce vyjádří co s tím budem dál řešit.Je to docela pech vydrželo to 13 měsíců Na to že to stojí 6litrů.
Naposledy upravil áček dne 21.01 2014 20:56, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

21.01 2014 10:12


já žádné problémy zatím nemám, jen jeden - v levém zadním světle mi přestalo svítit několik diod na blinkru ke středu auta (tak 1/3 toho pásu). zatím to neřeším, prdím na to, až odejdou úplně vrátím tam origo a budu hledat jiné lepší LEDkové...
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14650 | Témat: 52

21.01 2014 21:01


Zajímavé je že dnes ty světla zase fungovali tak jak maj. no uvidíme co se bude dít dál.Odpověď ohledně reklamace žádná.No děj se vůle boží.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email