Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 345 lidí (10 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 335
Uživatelů: 10
Celkem: 345

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: LPG
tagy: wiki: CNG, LPG...
Anonymní





08.05 2008 17:29


Vím že to tady již bylo.Takže jsem zjištoval dnes ceny v polsku nej je asi podle mých představ LANDIRENZO - přední italský leader a výrobce LPG* a CNG* systémů na světě !!! takže cena u nás je 42 až 45 tis cena v polsku je 4700 pl což při dnešním kurzu je 34800 zaokrouhleno.Ted bych rád věděl zkušenosti uživatelů kolik to opravdu bere plynu obsah 2,8 128kw nebo 142kw.Jelikož jsem opět počítal spotřebu a na nádrž to bere nějakých 12,75litru benzinu což je asi dost,ale pc mi ukazuje 10,5 max tak nevím jestli se zbláznil když je spotřeba úplně někde jinde.Vyjel jsem nádrž dal tam 9,7 litru bena ujeto 83 km nádrž opět suchá je to v pořádku.Tak celkem pochybuji že auto je vpoho jelikož jsem minulý rok jezdil po městě za 10 litru v klidu.V servisu nedávno konstatoval že vše měřil a OK
nahoru

sponzor





08.05 2008 17:29


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 29.2. 2008
Příspěvků: 4249 | Témat: 19

08.05 2008 17:54


měřit spotřebu do sucha? ne 98 km to může bejt hrozivá tolerance. jedině plná-plná, nejlíp dvě. pak se to dá spočítat celkem přesně.
nahoru

Anonymní





08.05 2008 18:04


jsem ji teda měřil jak jsem bral do plna a vynuloval km protože za 1,pořád jsem byl přesvědčován o 80 litrové nádrže což není pravda jelikož mám asi divnou nádrž a vleze se tam 75 litrů těch 10 jsem nalil dnes a byl jsem teda zvědav kolik
nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

08.05 2008 19:09


Natankuj plnou nádrž do prvního vypnutí pistole-ujeď 200km-a zase dotankuj do prvního vypnutí pistole u stejného stojanu..Pak vyděl dotankované litry počtem ujetých km a máš spotřebu..
Už jsme se o tom bavili na srazu,ale pro tvé potřeby ti myslím bude stačit LPG* systém od Lovtecu,sekvenční vstřikování MAGIC 2..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.10. 2006
Příspěvků: 5847 | Témat: 177

08.05 2008 19:26


Teď jsem se vrátil z Brna. Jel jsem tam okreskama po staré cestě, nějakých 150 km za 2h a spotřeba, světe div se, rovných 10 litrů/100 km LPG* !!!
A to jsem valil i 130 km/h, takže žádné courání, ale fakt pohodička, jsem velmi příjemně překvapený. Dlouhodobou mám cca 13 litrů průměr, ale plyn je citlivý na letní a zimní provoz atd, mám starý, podtlakový systém.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

08.05 2008 19:58


Jj,je to jak píše guru Sniper:-)..Je rozdíl mezi zimní a letní směsi plynu,je tam jiný poměr propanu/butanu...Celkem pěkně je to popsáno na www.LPG*.cz..Já měl v zimě spotřebu v kombinaci 8,7 l plynu,teď jak je teplo 8,2 l a tankoval jsem dneska za 13,50 kč/litr:-)..
nahoru

Anonymní





08.05 2008 20:02


NOVON:
Natankuj plnou nádrž do prvního vypnutí pistole-ujeď 200km-a zase dotankuj do prvního vypnutí pistole u stejného stojanu..Pak vyděl dotankované litry počtem ujetých km a máš spotřebu..
Už jsme se o tom bavili na srazu,ale pro tvé potřeby ti myslím bude stačit LPG* systém od Lovtecu,sekvenční vstřikování MAGIC 2..

Novone-lovtec a magik nej šit na trhu co se týče sekvence už to nějakou dobu sleduji ale jinak neboj dělám to tak jak píšeš
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 11.12. 2007
Příspěvků: 1092 | Témat: 20

08.05 2008 20:10


jen pro info plyn z Polska nejde od 1,1,2008 přihlásit musí se žadat o homologaci takže nějakých 10 000kč k ceně plynu z polska
nahoru

sponzor





08.05 2008 20:10


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Anonymní





08.05 2008 20:21


drak:
jen pro info plyn z Polska nejde od 1,1,2008 přihlásit musí se žadat o homologaci takže nějakých 10 000kč k ceně plynu z polska

jsi děláš kozi ne no já jdu se zeptat hned v pondělí co a jak si mě nepřej za tuto velmi fajn informaci
nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

08.05 2008 20:48


Milk: No jak myslíš ty 'landirenzo'..Však uvidíš jak to bude cenově vycházet..Bohužel to co napsal Drak je pravda:-(.
nahoru

Anonymní





08.05 2008 20:53


nemluvím nic jdu se zeptat na ten vyjebaný úřad v pondělí.Opět jde jen potvrdit to že tenhle zajebaný stát už neví jak vydělat
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvků: 843 | Témat: 8

09.05 2008 0:59


Zdravím pořádný chlapi, co se nebojí sednout na bombu

Já mám sekvenci Elpigaz a motor 2,8 142 kW.

Systém jsem nechal namontovat těsně před tím, než jsem auto přivezl do Anglie (prosinec 07) a nestačil ho nechat v montážní firmě doladit.
Proto se zvláště za chladna nebo prudké akceleraci hltí. Přesto většinou jezdím na plyn, ale když si chci trochu zařádit nebo bezpečně rychle akcelerovat, přepínám na benzín. K přepnutí dochází okamžitě, takže jsem se s tím naučil jezdit poměrně bezpečně. Stejně jsou tu všude dálnice, takže nemám větší problém.
Další hlavní problém je, že při studeném motoru (nebo počasí) někdy neobnovuje přívod paliva na volnoběh po vyřazení rychlosti a motor chcípne. To je taky dost nepříjemný (takovej zářez mezi podřazením při snaze odbočit ze silnice.. ) , ale lze to obejít ťuknutím do plynu hned po vyřazení.
No prostě se těším, až mi to dají vše po návratu do pořádku.

Velikost toroidní nádrže 55 litrů, natankuji 41-44 litrů (bezp.rezerva).
Spotřeba 14,5 litru/100km (kombinovaná plyn-benzín, systém automaticky startuje na benzín a přepíná na plyn po zahřátí motoru - v zimě cca 5-10 minut, v létě 1-2 min.)
Spotřeba po dálnici 12-13 litrů (prům.rychlost snad raději ne). Nutno podotknout, že to téměř nešetřím a užívám si výkonu motoru.
Po seštelování plynu by měl klesnout podíl benzínu a jestli to opravdu pojede jako na benzín, tak i razatněji (jinak jsem odhodlán při pořádným svezení přepínat).
Například na spotřebovaných 462 litrů plynu potřebuji dalších 82 litrů benzínu.
Dlouhodobý kombinovaný průměr 9,8 libry (320Kč)/100 km. Ceny paliv zde o 20% vyšší, takže bych se měl v Čechách dostat lehce pod 3Kč/km.

Jo, instalace mě stála 37000 Kč. To by tak jako obvykle stručně bylo
Doufám, že nás bude čím dál víc.

Co doporučujete za svíčky? Mám tam stále původní, ale na plyn by měli být ideálně speciální.
A co výfuk? Rezne víc, než obvykle? Můj už něco pamatuje, tak za čas tam půjde stejně nerez.

nahoru

Anonymní





09.05 2008 12:23


drak:
jen pro info plyn z Polska nejde od 1,1,2008 přihlásit musí se žadat o homologaci takže nějakých 10 000kč k ceně plynu z polska

Tak at jste v obraze jde přihlásit a stojí to 50kč,ale má to háček musí tato polská firma mít povolení ministerstva dopravy čr jinak to nejde.Pak už jen zkušebna a to se nevyplatí a potom ještě jedna možnost přihlásit auto do pl a pak odhlásit z pl taky se to nevyplatí.Takže ted studuji polské firmy,které toto povolení mají.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

09.05 2008 20:22


milk:

Tak at jste v obraze jde přihlásit a stojí to 50kč,ale má to háček musí tato polská firma mít povolení ministerstva dopravy čr jinak to nejde.Pak už jen zkušebna a to se nevyplatí a potom ještě jedna možnost přihlásit auto do pl a pak odhlásit z pl taky se to nevyplatí.Takže ted studuji polské firmy,které toto povolení mají.

Držím ti palce chlape..
Ale stejně,není lepší hledat montážní firmy u nás???
Zkus se podívat na tohle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a zavolat tam,je to můj dvorní plynař,dělá různé značky LPG* systémů...PS:Je dobrý..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 4799 | Témat: 77

09.05 2008 20:29


Pokud někdo má zájem mám na prodej LPG* várobce BRC mám ho v audi 80 je to 2 roky staré,bomba jde do rezervy,ted to nevyužiju jezdím 5 tisíc za rok.
cena 8000 kč
možno vyzkoušet v autě.
nahoru

Anonymní





09.05 2008 20:31


NOVON:

Držím ti palce chlape..
Ale stejně,není lepší hledat montážní firmy u nás???
Zkus se podívat na tohle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a zavolat tam,je to můj dvorní plynař,dělá různé značky LPG* systémů...PS:Je dobrý..

ne není bo 7 litrů ušetřit jsou prachy aspon promě bohužel naši krypli podnikavci zas neví koilik maj vidělat bohužel
nahoru

sponzor





09.05 2008 20:31


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

09.05 2008 20:33


MILK: Zkus zavolat tomu týpkovi co jsem ti doporučoval,možná budeš překvapený...
nahoru

Anonymní





09.05 2008 20:50


jj uvidíme elpigaz taky není špatný
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 29.2. 2008
Příspěvků: 4249 | Témat: 19

09.05 2008 20:54


teda pánové, se nebojíte? já koupil jednou bouraný fáčko na kšeft a taky v něm bylo LPG*. tak jsem to zařízení prodal, a když si ho přijel ten plynovej nadšenec vymontovat, nechal jsem ho v dílně a zbaběle ujel
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.7. 2007
Příspěvků: 410 | Témat: 11

09.05 2008 21:27


neblazni plyn je bezpecnejsi ako benzin...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

09.05 2008 22:21


přidám se s mojema zkušenostma. Mám audinu 80 B2 rok 86 "jednaosmu" 90 HP, karbec, v 2001 předělaný na LPG*. můžu si manuálně přepínat beznín/plyn a pokud startuju na plyn (např. když dojde benzín) mám tam tlačítlo na něco jako sytič. na plyn to chytne i za studena a sytič automaticky nadstaví otáčky. tzn, že pokud mám studenej motor, volnoběh je asi 2100 ot./min. aby to nezdechalo a se zvyšující se teplotou otáčky klesají až na normální 1000ot./min. musím říct, že i na plyn mě zůstává dostatek výkonu, i když benzín je benzín ... ale 190 km/h na čtverku, kdy točím asi 6000-6500 s plně naloženým autem a na plyn, není špatný jo a z nuly na 100 za 13 sekund (samožřejmě plyn), ale KLOUŽE MĚ SPOJKA, takže hrozně strácím při přeřazení... co se spotřeby týče, štreky, kdy po okreskách jedu 90-140km/h jsem jel za 7 l/100km a město jezdím třeba i za 13...ale těžká noha... no já su prostě spokojenej, nemám tomu snad co vytknout, ale štve mě cena LPG*, která jde pořád nahoru.... někdo LPG*-čku nemůže přijít na jméno, já su spokojenej. akorát by to chtělo už něco novějšího
nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

09.05 2008 23:19


69.patrik:
přidám se s mojema zkušenostma. Mám audinu 80 B2 rok 86 "jednaosmu" 90 HP, karbec, v 2001 předělaný na LPG*. můžu si manuálně přepínat beznín/plyn a pokud startuju na plyn (např. když dojde benzín) mám tam tlačítlo na něco jako sytič. na plyn to chytne i za studena a sytič automaticky nadstaví otáčky. tzn, že pokud mám studenej motor, volnoběh je asi 2100 ot./min. aby to nezdechalo a se zvyšující se teplotou otáčky klesají až na normální 1000ot./min. musím říct, že i na plyn mě zůstává dostatek výkonu, i když benzín je benzín ... ale 190 km/h na čtverku, kdy točím asi 6000-6500 s plně naloženým autem a na plyn, není špatný jo a z nuly na 100 za 13 sekund (samožřejmě plyn), ale KLOUŽE MĚ SPOJKA, takže hrozně strácím při přeřazení... co se spotřeby týče, štreky, kdy po okreskách jedu 90-140km/h jsem jel za 7 l/100km a město jezdím třeba i za 13...ale těžká noha... no já su prostě spokojenej, nemám tomu snad co vytknout, ale štve mě cena LPG*, která jde pořád nahoru.... někdo LPG*-čku nemůže přijít na jméno, já su spokojenej. akorát by to chtělo už něco novějšího

Mám stejný systém a motor v B3 a naprostá spokojenost
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

10.05 2008 16:32


Bunda:
Zdravím pořádný chlapi, co se nebojí sednout na bombu

Ahoj.Plyn jsem měl kdysi u Fiatu 128,napůl domácí výroba(origo směšovač,ventily a potrubí)do karbece vedla trubka,v kufru chyběla nádrž,jezdil jsem z bomby.Poté co jsem ho koupil,vymněnili jsme v směšovači membránu,ve ventilu filtr,a jezdilo se.Najel jsem na tomhle tom asi 90000,bez prob.Pak Jetta II,komplet origo přestavba,z Belgie.60 litrová nádrž zabírala půl kufru. Nějakou dobu jezdila u nás,ale majitel LPG* nepřihlásil.Poté jsem ji koupil já,a zjistil jsem že se nedá přihlásit(nejaké špatné číslo na nádrži).Asi 50000 jsem jezdil,než mě vybrali švestky.Napoprvé domluva,podruhé lehká pókuta,a vyhrožovali,že pokud mě chytí ještě jednou,tak mně zavřou i s autem. Tak jsem to demontoval.Jediné co mi na LPG* vadilo,byl pokles výkonu,asi o 20%.(Obě auta byly karbec).Takže není čeho se bát
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

10.05 2008 18:36


NOVON:

Mám stejný systém a motor v B3 a naprostá spokojenost


jojo, tyhle motory jsou držáky, já mám na tachometru 282 000 km a v motoru (snad zatím ) nic neklepe. tyto motory se jim povedly, klukům německejm
nahoru

sponzor





10.05 2008 18:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

11.05 2008 12:34


69.patrik:


jojo, tyhle motory jsou držáky, já mám na tachometru 282 000 km a v motoru (snad zatím ) nic neklepe. tyto motory se jim povedly, klukům německejm

Jj,tydle 8-mi ventily nebyly výhradně pro Audi,jsou to koncernové motory,stejný jsem měl i v Passatu B3..Konstrukčně pamatují snad ještě Adolfa:-) ,ale jsou to držáky..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

11.05 2008 13:09


já vím, používal je VW celkově, myslím že se dávaly i do Golfů, nebo Jett. Podle mě to bylo i v Seatech, ale tím si nejsu jistej, každopádně nepatří k motorům předimenzovaným výkonem, což jim zajišťuje dlouhou životnost...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 19 | Témat: 3

11.05 2008 13:34


Já mám u C4 AAH 128kw Magic od HL-Propan OV. Mám to tam půl roku, najeto 43tkm. Měl jsem docela problémy, furt e to hádalo a nechtělo to jet a žralo to. Už mi potřetí vyměnili všechny vstřiky, protože loňská série byla vadná. Ted jsem tam byl naposled ab i to seřídili. Pořád jsme nemohli přijít na to proč to cuká. Lambdy házely chyby atd. No maras. Nakonec jsme na to přišli. Není to plynem, ale věkem auta (´92) mám totiž podtlaky jak řešeto
Proto jsme měl chudou směs benzínu a lambdy si nevěděly rady. Prostříkal to étherem a v turánu se hodnoty na diagu rozhýbaly. Našli jsme díru na pravé "větvi" a vyměnili prasklý kus. Nastartovali a furt to syčelo jak klubko hadů. Vyměnili jsme další kousek .... a zas. Strávili jsme nad tím celé odpoledne. Je k tomu debilní přístup a navíc motor byl horký. Je to lepší, lae furt to není ono. Chystám se vyměnit celé podtlaky. Už se děsím kolik to bude stát. Pokud to nebude 100% těsné, nepojede to nikdy.

Jinak jezdím denně a jezdím hodně - 60-70tkm ročně. Těch 34500kč mám dááávno zpět a Amsterdam OV a zpět dělám za 5tkč. Spotřeba na dálku něco přes 13L a jinak průměr cca 14,5L.

Největší problémy mám s tankováním. Mám toroid 65L a jednou tam dám 44L a jindy ni u stejného stojanu u 63L povolí nervy aradši to vypnu ) Nikdo mi to není schopný vysvětlit....
nahoru

Anonymní





11.05 2008 14:42


Největší problémy mám s tankováním. Mám toroid 65L a jednou tam dám 44L a jindy ni u stejného stojanu u 63L povolí nervy aradši to vypnu Smile) Nikdo mi to není schopný vysvětlit....
podívej se přesně na tohle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

brát kvalitní plyn (a né nějaké deriváty které zvedají spotřebu a ničí gumové elementy)- zde je také dobré sledovat „pumpaře“ jestli nemají schválně „ujetý stojan“ , protože když Vám natankuje někdo do 45 litrové nádrže (navíc veškeré nádrže se plní na 80%...bezpečnostní důvody) 46 litrů a tvrdí, že má vše v pořádku – tak je to zloděj a lhář!
jinak jsme se spolu bavily prostě magik mě nějak nezaujak a to zdůvodů kvality
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 4799 | Témat: 77

11.05 2008 16:02


Já mám toroid 42 litrů už jsem byl u několika pump s uplně prázdnou a maximálně 29 litrů,přitom to neodpovidá těm 80% muže mi v tom někdo poradit,nedá se ten ventil co to vypina nějak nastavit?
nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

11.05 2008 21:13


milk:
Největší problémy mám s tankováním. Mám toroid 65L a jednou tam dám 44L a jindy ni u stejného stojanu u 63L povolí nervy aradši to vypnu Smile) Nikdo mi to není schopný vysvětlit....
podívej se přesně na tohle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

brát kvalitní plyn (a né nějaké deriváty které zvedají spotřebu a ničí gumové elementy)- zde je také dobré sledovat „pumpaře“ jestli nemají schválně „ujetý stojan“ , protože když Vám natankuje někdo do 45 litrové nádrže (navíc veškeré nádrže se plní na 80%...bezpečnostní důvody) 46 litrů a tvrdí, že má vše v pořádku – tak je to zloděj a lhář!
jinak jsme se spolu bavily prostě magik mě nějak nezaujak a to zdůvodů kvality

Díval jsem se na ty stránky a taky to nebude špatná firma
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email