Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 527 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 522
Uživatelů: 5
Celkem: 527

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

01.02 2010 15:46


Potřebuji poradit, nebo spíš doporučit někoho na opravu, mě už to hlava nebere...
A8 2003 facelift, docela brutálně vybíjí baterku. Postupně jsem zkoušel hledat co to dělá, odpojoval jednotlivé jednotky, přemostil k tomu MOST sběrnici, ale k ničemu jsem se nedobral....
Zjištění: vypnu-li extra vypínačem napájení CAN gateway, a pak teprvew zamknu, auto opravdu usne. Stejně se to chová, když odstraním řj nabíjení baterie, tak to také usne, ale pro uměnu to řádně nenabíjí baterku... Zkoušel jsem i jinou řj nabíjení baterie, a nic...
Někomu bych to už fakt dal, ať to opraví, já už z toho blbnu a nevím kam dál.
PS: 2x to bylo pokaždé týden v servisu porsche v plzni, kde dělají audi, měnili i CAN gw, ale tou to také není... A já už to pak nevydržel a ze servisu jsem si to vzal.
Teď mám nové auto, tak bych to klidně mohl postrádat nějakou chvíli...
Naposledy upravil machradek dne 07.02 2010 13:14, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





01.02 2010 15:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvků: 96 | Témat: 4

01.02 2010 15:53


Baterku sis nechal premerit jestli je OK?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

01.02 2010 15:55


Baterka je nová... Já už zkusil snad vše...
PS: Takové kraviny jsem zkoušel, jak dobíjí, apod. Nehledám problém s nabíjením či špatnou baterkou, ale vybíjení auta. Prostě nespadne odběr v autě. Zůstane svítit podsvětlení tiptroniku a trojůhelník. Viz první zpráva.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

01.02 2010 16:08


machradek:
Ahoj, s problémem Ti konkrétně neporadím, ale vím, že stejný řeší Mikkiste na A8. To auto prostě neusne a nejdýl za dva dny se vytříská baterka.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

01.02 2010 16:13


jo, díky za info. To je přesně ono. Možná bych s ním mohl dát řeč...
Díky
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvků: 96 | Témat: 4

01.02 2010 16:16


Taky ti muze zustavat seply naky relatko,uz se mi to stalo na 2 autech..kdyz bylo kolem nuly..-
jen pisu co me napada,kdybys mel pojistkovku venku,rek bych ,ze do ni neteklo..
tak hodne stesti..
Naposledy upravil DoktorF dne 01.02 2010 18:02, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

01.02 2010 16:26


No kdyby to bylo relátko, to bych byl šťastnej, ale nebude. Auto je a bylo vždy v teplé garáži... a je mu úplně jedno, kolik je stupňů. Perostě se do dvou dnů vybije. Co jsem ale zjistil, že když před uzamčením odpojím CAN gw tak se doba vybití prodlouží a začne jakžtakž usínat, ale ne dokonale... Stejně je po třech dnech KO. Když nevypnu CAN gw tak neusne a vybije se během dne a odběr auta je v řádech stovek mA, možná i více, už si to nepamatuji. Což je hodně...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

01.02 2010 16:37


machradek:
Mikky má dokonce stejný ročník jako Ty, možná se teda jedná o nějakou "krpu z výroby". Pokud by to tak bylo, jsem přesvědčený, že by o tom nějaký autorizovaný servis měl vědět.

Můžu Ti doporučit můj aut. servis v Kyjově. Zkus zavolat, za to skoro nic nedáš. Ideálně šéftechnikovi panu Hapalovi, případně panu Gančářovi.
nahoru

sponzor





01.02 2010 16:37


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

01.02 2010 16:47


Díky za radu. Mám to trochu z ruky, ale zkusit zavolat mohu...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

01.02 2010 18:39


machradek:
No kdyby to bylo relátko, to bych byl šťastnej, ale nebude. Auto je a bylo vždy v teplé garáži... a je mu úplně jedno, kolik je stupňů. Perostě se do dvou dnů vybije. Co jsem ale zjistil, že když před uzamčením odpojím CAN gw tak se doba vybití prodlouží a začne jakžtakž usínat, ale ne dokonale... Stejně je po třech dnech KO. Když nevypnu CAN gw tak neusne a vybije se během dne a odběr auta je v řádech stovek mA, možná i více, už si to nepamatuji. Což je hodně...

Nějaká jednotka ti zůstává viset v pohotovosti nebo je ve zkratu, fungovat jakž takž může ale bere proudu a stačí ji ani ne den a je po baterce. Je třeba zkoušet odpojovat jednotky, mohla někde natéct voda, dveře, pod kobercem jsou v podlaze jednotky, kdekoliv..je třeba hledat a najít. Na diagnoze žádná chyba, vše funguje jak má?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

01.02 2010 23:13


Ahoj, jak pise root, mam ten samy problem, ale ne az tak drsne. Mas to nejake divne, protoze ta ridici jednotka napajeni by nemela nechat baterku uplne vybit. To tve vybiti po 2 dnech znamena, ze uz ani nenastartujes?
U me je to tak, ze se mi postupne vypinaji ruzne jednotky tak, aby se mi zachovala energie na nastartovani, takze po case treba uz neotevru kufr automatikou, nesviti interier, nespusti se nezavisle topeni, prestane blikat kontrolka hlidani interieru(nevim, jestli se snad i nevypne), kamosovi se vypinal i central, ale zatim se mi nestalo, ze bych nenastartoval. Treba i po peti dnech ted vtech mrazech nastartuju v pohode, ale je pravda, ze rychlost starteru uz je trochu slabsi. Jednou jsem teda potreboval kabely, ale to jsem v ni spal, pritapel si webastem a porad zapinat TV, i kdyz se sama vypinala. Ale ted jsem na tom tak, ze mam webasto k nicemu, protoze ta baterka se uz asi louci, takze to jede jen chvili...
Jen tak btw. kolik te stala nova baterka?
Ted si vzpominam, ze mi kamos rikal, ze se mu neco s baterkou spravilo po upgrade MMI*.
U tebe mi to pripada jako nejaky problem, ne standartni chovani osmy. Divne ale je, ze vymena ridici jednotky baterky nepomohla. Asi jsi zkousel, jestli ti to dobre dobiji, ze?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

03.02 2010 0:21


hoši, já zkoušel mnoho, ale budu pokračovat ve vyřazování jednotek... zajímavé je, že když vyřadím gateway, aby mi to nekomunikovalo, je to lepší. Ale ne dobré. Zkrátka to, že nějaká jednotka neusíná vím, jen jsem zatím nenašel jaká
řj nabíjení baterie mi taky vypíná central apod, ale je jí to prd platné... vybíjí to něco jiného... Již vím, že to není zřejmě nic, co je na MOST sběrnici, to jsem již vyzkoušel.
Vidím to tak na další prodloužený víkend v garáži
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

03.02 2010 18:55


machradek:
hoši, já zkoušel mnoho, ale budu pokračovat ve vyřazování jednotek... zajímavé je, že když vyřadím gateway, aby mi to nekomunikovalo, je to lepší. Ale ne dobré. Zkrátka to, že nějaká jednotka neusíná vím, jen jsem zatím nenašel jaká
řj nabíjení baterie mi taky vypíná central apod, ale je jí to prd platné... vybíjí to něco jiného... Již vím, že to není zřejmě nic, co je na MOST sběrnici, to jsem již vyzkoušel.
Vidím to tak na další prodloužený víkend v garáži

Na most zběrnici to není, ale určo je to nějaká jednotka a u takového auta jsou všechny jednotky propojené caneem takže určo je někde problém! Většinou stačí jak auto stojí někde v dešti s něčím pootevřeným a radosti je naděláno! I do dveří když nateče trocha vody tak to udělá své, jenže tys to asi neměl bourané nebo tak něco...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

03.02 2010 20:54


CAN gateway posílá zprávu sleep...Pokud jste jí vyměnili a je to pořád stejný,tak bych zkusil vyměnit jendotku centrální elektriky I nebo II,pokud si tím nemyslel tu jendotku dobíjení,protože jednotka dobíjení je jiná jendotka
Výpis z VAG máš,aby bylo vidět co tam máš za verez jednotek
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

04.02 2010 14:10


vidíš to, centr. elektrika, to me nenapadlo....
jednotka:
Adresa 09: Centrální elektrika Labely: 4E0-910-279.lbl
Řídící jednotka SW: 4E0 910 279 A HW: 4E0 907 279 A
Díl: ILM Fahrer H11 0070
Kódování: 0011111
Dílna #: WSC 02313 785 00200

Řídící jednotka: 4E1 910 113
Díl: Wischer WWS D3 H30 0310
Kódování: 00000029
Dílna #: WSC 02313
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

04.02 2010 14:18


ps: mám ještě Q7 2006, možná tam bude??? stejná centr. el., mohu zkusit jednoduše prohodit, pokud to ovšem pujde... nevím.
Naposledy upravil machradek dne 04.02 2010 14:25, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





04.02 2010 14:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

04.02 2010 14:20


Adresa 4F: Centrální elektrika II Labely: nevybrány
Řídící jednotka SW: 4E0 910 280 A HW: 4E0 907 280 A
Díl: ILM Beifahrer H09 0040
Revize: Seriové číslo: 00000000038431
Kódování: 0010101
Dílna #: WSC 21873 184 51271
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

04.02 2010 16:24


zkus se zeptat v audi jestli do toho neni novější SW
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

05.02 2010 1:38


díky všem, jsem momentálně na lyžích mimo republiku, ale o víkendu se vracím, tak se pak ozvu...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

07.02 2010 13:12


takse zdá, že jsem na to kápnul... obě řj ovládání el. sedadel(každá pod sedačkou) vytopené.... Zelený hnus na desce elektroniky. Vzal jsem je včera večer do práce, kde jsem vyletoval konektory, některá relé a vypral desku v ultrazvuku. Naletoval jsem vše zpět.
vyndal jsem je, auto nakodoval že je nemá ve výbavě a vypadá to zatím dobře...
Pár dní potestuji bez nich a pak vrátím, a uvidím, jestli jsou ok.
Jen nechápu, jak se to mohlo stát??? Nikdy tam nenapšelo, apod..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

07.02 2010 19:11


Pokud je mokrý koberec,tak doporučuji zkontrolovat torpédo pod oknem,případně pokud je měněný čelní okno tak zkontrolovat jestli je dobře nalepené
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

08.02 2010 22:40


tak a ještě mi klekla rok stará baterka, jdu hledat záručák...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

23.02 2010 18:50


vim ze to asi nebude tvuj pripad ale napisu to sem treba pro ostatni, ja byl ted na svolavaci akci s A6 rok 2005, stavalo se pry ze se v zamcenem aute obcas sama spustila jen tak vrtule vetrani a vybilo to baterku. Me to teda nedelalo ale pridali tam nejakej svazek kabelu a potvrdili do servisky.

Baterku mi menili taky cena baterky v Audi 5000
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

23.02 2010 21:05


No ja ted resil neco podobneho. Rano se mi vypinalo webasto, protoze baterka ukazovala pod 50% (ukazovala 10). Myslel sem ze kouim baterku a mam klid, ale kamarad mi vysvetlil ze s audi je to jak s pocitacem. jednou za cas to chce prejet sw a bylo to tak. V mem pripade si auto myslelo ze je baterka KO, ale rikal ji to jen kompjutr.
nahoru

sponzor





23.02 2010 21:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.10. 2009
Příspěvků: 316 | Témat: 36

23.02 2010 21:09


machradek:
takse zdá, že jsem na to kápnul... obě řj ovládání el. sedadel(každá pod sedačkou) vytopené.... Zelený hnus na desce elektroniky. Vzal jsem je včera večer do práce, kde jsem vyletoval konektory, některá relé a vypral desku v ultrazvuku. Naletoval jsem vše zpět.
vyndal jsem je, auto nakodoval že je nemá ve výbavě a vypadá to zatím dobře...
Pár dní potestuji bez nich a pak vrátím, a uvidím, jestli jsou ok.
Jen nechápu, jak se to mohlo stát??? Nikdy tam nenapšelo, apod..


Občas k nám přijede na opravu terénní auto z podobným problémem - vytopené vše co je blízko země. Nejhůř je na tom vždy Land Rover - ten tam má ovládání všeho.
Automaticky jsme lidi házeli do jednoho pytle - Dělají kraviny, brodí ve vodě, naberou vodu... To v tvém případě asi nehrozí
Všichni do jednoho měli zamítavou reakci, ale pak se přišlo na problém: Čištění interiéru vozu chemickou cestou. Ti profesionální čističi tu srágoru stříkají všude kolem... dokonalé naleptávadlo Ale to nemusí s Tvým problémem souviset.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

24.02 2010 13:16


belmondo:
No ja ted resil neco podobneho. Rano se mi vypinalo webasto, protoze baterka ukazovala pod 50% (ukazovala 10). Myslel sem ze kouim baterku a mam klid, ale kamarad mi vysvetlil ze s audi je to jak s pocitacem. jednou za cas to chce prejet sw a bylo to tak. V mem pripade si auto myslelo ze je baterka KO, ale rikal ji to jen kompjutr.


Jak to presne myslis s tim "prejet sw"? Co presne s tim delal a jak to vyresil?
A delalo ti to treba i pri vyplem motoru a zaple elektrice, ze ti to po par minutach hlasilo, ze se za chvili vypne kvuli nizkemu napeti nebo tak neco? A na tohle ti to taky pomohlo?
Diky
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.7. 2009
Příspěvků: 3818 | Témat: 22

06.06 2012 20:27


MGRR:


Občas k nám přijede na opravu terénní auto z podobným problémem - vytopené vše co je blízko země. Nejhůř je na tom vždy Land Rover - ten tam má ovládání všeho.
Automaticky jsme lidi házeli do jednoho pytle - Dělají kraviny, brodí ve vodě, naberou vodu... To v tvém případě asi nehrozí
Všichni do jednoho měli zamítavou reakci, ale pak se přišlo na problém: Čištění interiéru vozu chemickou cestou. Ti profesionální čističi tu srágoru stříkají všude kolem... dokonalé naleptávadlo Ale to nemusí s Tvým problémem souviset.


Asi mám pánové podobnej problém...
Po mokrém vyčištění interiéru u profesionálů, mi baterka za 2 dny ani neotevře auto.
Nemáte tip, kde hledat jako první u roku 96? Díky moc.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.3. 2010
Příspěvků: 91 | Témat: 8

02.07 2012 12:21


mel jsem ten samej problem ale u me to bylo spatnym orechem ve spinacce baterka max do 2 dnu KO a po vymene orechu vse ok , asi to nebude tvuj problem ale napisu to sem radeji
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.7. 2009
Příspěvků: 3818 | Témat: 22

02.07 2012 16:02


No stále to nějak řeším a zatím bezvýsledně.
Mám tip na alarm. Je tam dodělávanej radiovej místo infra a mámpocit, že bude problém v něm. V kufru pod tapecírem je krabička, na které začně zničehonit blikat dioda červeně a žlutě na střídačku v rychlých intervalech, jako by sepnul alarm. Houkačka je odpojena, takže nejde slyšet.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

02.07 2012 19:01


Tak ho odpoj a uvidíš. Já sázím na ten origo a otřesák ten dělá problém u většiny aut u koncernu.
PS: To rádio jsi zkoušel mít venku několik dnů?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email