Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 344 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: tynes
Uživatelů dnes: 2
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 390
Online návštěvníků
Návštěvníků: 343
Uživatelů: 1
Celkem: 344

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: Audi 80
tagy:
AK batole
AK batole


Registrace: 4.10. 2009
Příspěvků: 105 | Témat: 4

19.01 2010 21:44


No pokud jsi mel prazdnou nadrž tak je možný že se čerpadlo ucpalo a rozbylo se. Stalo se mi to taky u auta. Ne u audi ale u jinyho. Dosel mi benzin a cerpadlo bylo v řiti. Pak mi bylo řečeno že u některejch aut když dojde benzin tak si čerpadlo natahne ten bordel ze spoda a ucpe se. Ale to je podle mě blbost když je tam filtr. No nevim. Dal sem nový čerpadlo a zas chodilo jako hodinky.
nahoru

sponzor





19.01 2010 21:44


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 20.11. 2008
Příspěvků: 6147 | Témat: 64

20.01 2010 0:48


Teo: Díky, jsem rád, že jsi mi potvrdil, že to hučí při zapnutí klíčku čerpadlo a ne mě v hlavě.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 9:07


Tak jsem měl konečně čas to prozkoumat. čerpadlo jsem zkoušel přes relátko a běží, ale přes klíček neběží vlastně ani když točím motorem tak to nehájí jiskru. Takže ted už mě fakt napadá jen vadná spínačka. Nebo jsou ještě nějaké možnosti? Jinak z té zamrzlé vody vyletěla jedna protimrazovka tak doufam že už nic jiného.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 20.11. 2008
Příspěvků: 6147 | Témat: 64

24.01 2010 11:43


Jestli vyletěla mrazovka, tak by to mělo bejt snad dobrý.

K problému: To se dalo čekat, spínačka, co jinýho zloděj zkurví? Tvoje úvaha je naprosto správná, jen pamatuj, než vykucháš spínačku, zkontroluj včechny dráty, co jdou z ní, spíš si myslím, že ti z ní nějakej vyrvali. Amatéři.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 12:07


Právě všechny kabely jsem už zkoumal, ale je tam docela bordel, spousta kabelů je tam zaslepených a co vede svazek ke spínačce jsou tam takové 3 hnedé které jsou volné a mají sundanou bužírku jako by se s nima něco dělalo, ale zas mi přijdou hrozně tenké aby to řídilo nějakou elektroniku motoru, spíš mě to připadá že by to mohl řídit zapínání radia nebo něco podobného. dokonce jsem je zkoušel různě propojovat ke spínačce a nic, a ve spínačce všechny kabely jsou nevypadá to že by nějaký chyběl a podobně. Chce to zkusit jinou spínačku. Ale já a elektrika to je hrůza tak pokud to nebude ona tak já na to kašlu a budu muset nikoho sehnat.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 30.4. 2009
Příspěvků: 3016 | Témat: 29

24.01 2010 12:14


Ricci9: Pak je ještě možnost pokud máš někoho se stejným autem,mrknout k němu,jak tam má dráty on,jinak je to hledání
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 12:20


rele pal. cerpadla ovlada RJ motoru, takze ta asi nema stavu, pozeral si pojistky ? Tusim 27ka je na RJ motoru (10A) eventualne skus pripojit zarovku ak nemas merak na tu pojistku, jde tam stava od spinacky(15ka).
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 12:32


vš už je odzkoušeno, všechno je v pohodě, pojistky a rele jsou první věc po čem jsem šel, někde je závada v kabině. ale ted už mě napadá jen ta zpínačka, podívat se k někomu je taky možnost, ale nikoho s audi nemám. ted scháním tu spínačku tak kdyby někdo něco tak dejte vědět
nahoru

sponzor





24.01 2010 12:32


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 12:39


no neviem ci to bude prave v spinacke, hovoris ze motor toci a kontrolky svietia, kontrolky su napajane z 15ky a starter z 50ky tj. spinacka by mala byt v poriadku. Svietia ti stretavacie svetla ? tie su z 75ky na spinacke.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 12:46


prosímtě pojistky jsme včera všechny kontrolovaly, takže ty jsou ok. podsvícení budíků, světla, stereče vše funguje, motor točí, akorát tam nejde palivo a nehází to jiskru. A když jsem otevřel rele na čerpadlo a zmáčknul ho tak normálně čerpadlo běželo. Takže někde bude něco v háji co tyto dvě věci řídí. A co to muže být jiného než spínačka nebo nějakej kabel u ní. Fakt už jsem z toho jelen co stím muže být.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 12:48


tak na spinacku zabudni, ta bude v poriadku.
tydle dve veci ridi RJ motoru, tak bud nema stavu alebo je KO..ako si to kontroloval ? vizualne alebo si to aj realne meral ?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 12:59


To by taky odpovídalo, je pravda že tu jsem ještě nekontroloval, jen jsem se podíval jestly tam je.

Ale myslíš že by zas odešla jen tak, nezapomen že to auto bylo kradený a někdo ho musel nějakým způsobem natočit.

já jsem nic neměřil, jen jsem zjistil že čerpadlo když sepnu ručo tak dává, ale jiskra nic, nejde ani proud do cívky, je to prostě uplně mrtvé.

To je právě průser fakt nejsem dobrej elektrikář. Jsem schopnej udělat GO na motoru a prostě vše ale jak je něco náročnějšího v elektrice tak jsem v háji.

Pro mě by bylo nejjednodužsí kdyby někdo měl nějakej vrak nebo všechny díly k této audi abych to mohl postupně prohazovat a dopracoval se nějak k závadě.

Jinak mužu nakoupit hromadu zbytečných dílů než na to přijdu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 13:03


pal. cerpadlo ma vlastnu poistku (tusim 13ka), ak ide ked stlacis rele tak ok, ale zbytok (RJ) je napajany z 27ky poistky, proste chyt nejaku ziarovku, namotaj tam 2 kable, jeden zaves na kostru a druhy strc pod 27ku poistku, ak bude svietit pri zapnutom kluci tak RJ by mala mat stavu.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 13:12


To bych mohl zvládnout, ale prosímtě jak pro debila:-) Takže vytánhnu 27 pojistku, dám tam nějakej kabel, dám pojistku zpět. natáhnu další kabel na kostru, kabely pak napojím na nějakou žárovičku a když otočím klíčkem tak by se měla rozsvítit je to tak?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 13:14


Ale to klidně muže bejt taky jen někde nějakej kabel přerušenej k té ř.j. a nebude signál a ř.j bude v pohodě.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 13:14


Ale schválně to zkusím
nahoru

sponzor





24.01 2010 13:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 13:19


presne tak, vytahnut,zastrcit atd.. tymto vylucis alebo potvrdis ci ma RJ napajanie, ak ma tak spinacka+vytrhnuty kabel viac menej odpada, ak nebude svietit tak je niekde kabel utrhly. Ak bude svietit tak dalej je to uz zlozitejsie, idealne by bolo vyskusat ,,vyblikat,, z RJ chyby a podla toho dalej
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 13:29


este ma napadlo,si spominal ze ti tam trcia hnede kable, su cisto hnede ? Ak ano, tak to je kostra, bud je to vytrhnute niekde zo zvazku od dalsich hnedych alebo je to spolocny bod kostry a je z toho iba stiahnuta izolacia. To by chcelo tiez zmerat, ale na to uz by bolo treba skor merak.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 13:34


Tohle zkusím schválně co to udělá. takže když bude svítit tak ř.j a spínačka jsou ok a chyba bude někde jinde.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 13:38


Prosímtě jsou tam hnědé a mají takový zelený proužek, jsou 3 u sebe a vedou s tím svezkem ke spínačce, ale ke spínačce by asi už nedosáhly chybí tak 3cm. A když jsem koukal na to poprvé dva z nich byly smotané do sebe (propojeny a jeden volnej)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 13:40


víc jsem je nazkoušel jen jem je zkoušel dávat do patice do spínačky jestly se něco bude dít a u jednoho to jiskřílo snad když jsem to strkal k červenému tlustému, myslím možná kecám
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 13:47


jak koukam tak koukam ale jediny hnedy se zelenym prouzkem co sem nasel je od RJ motora, tloustka 0.5 cize tenkej kablik a je to kabel pro diagnostiku.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 13:58


Tak to je divný, co by dělal tak na blbém místě. Schválně to zkusím ukostřit co to udělá. Ale je to bordel na mě až nějak moc kabelů
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 14:05


nekostrit a ani na 12V, proste to nechaj tak zatial ak to ide z tej RJ tak ju akurat zblbnes. Ak je to diag kabel tak by mal ist bud do 2poloveho hnedeho konektoru pod palubkou pre diag alebo do 5poloveho cierneho konektoru na pridavnom nosici rele.
nahoru

sponzor





24.01 2010 14:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 14:13


Já jsem z toho už jelen
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

24.01 2010 14:16


zacni tou 27ckou poistkou
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.8. 2009
Příspěvků: 33 | Témat: 4

24.01 2010 14:21


zkusím a dám vědět
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email