Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 526 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 523
Uživatelů: 3
Celkem: 526

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

21.10 2019 20:23


Si docela koren ze si to takhle vyndavas za chuze rele je pod torpedem v boxu u spolujezdce
sponzor





21.10 2019 20:23


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.11. 2011
Příspěvků: 5 | Témat: 1

22.10 2019 11:13


Díky za info.
AK batole
AK batole


Registrace: 29.3. 2018
Příspěvků: 231 | Témat: 6

23.10 2019 0:29


Prosim Vas,
da sa na Allroade 2008 vymenit predny mech za novy na stary tlmic v domacich podmienkach s beznym naradim alebo je to tam nejak nalisovane, ze s tym ani nepohnem?
AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2019
Příspěvků: 3 | Témat: 2

24.10 2019 6:36


Ahoj prosimte kde přesně najdu tu kostku... A pod jakým názvem na internetu dekuji
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 17.2. 2019
Příspěvků: 9 | Témat: 3

25.10 2019 15:36


Zdravíčko
Síce nemám Allroudu mám A8 ale neviem si rady.
Hodnoty výšky sú všetky OK neukazuje ani únik vzduchu ktorý ukazovala diagnoza skrz kocku ktorá sa dala iná a únik prestalo ukazovať.
Ale teraz máme problém úplne iný. Kompresor** stále beží. Auto sa nafúkne (len niekedy) do hoci akej polohy, aj do Liftu a vzudch držní nič neuniká.
Ale akonáhle sa pohnem že je auto v pohybe tak Kompresor** sa spustí a vrčí až dovtedy dokým sa neprehreje a nevypne sa sám.
Jednoducho si to auto robí čo chce.
Kompresor** repasovaný, mechy sú dobré. Auto je v režime automatic.. akonáhle ho dám naprídlad do komfortu tak Kompresor** vrčí a vrčí ale auto sa ani nepohne.
Naozaj len niekedy keď si zmyslí že tak teraz pôjdem hore tak tak sa zdvyhne.
Sme zúfalý
áno čítate správe.. zvolím si na MMI** lift niekedy ide a niekedy sa auto nepohne ani o centimeter a Kompresor** tlačí ale kam tlačí na to nevieme odpovedať.
Ďakujem za hoci akú odpoveď ktorá by nám pomohla.

Prekopíroval som to sem z A8 diskusie a hádam mi pomôže niekto tu.
Osobne si myslím že Kompresor* bude zle repasovaný.
Aký máte na to názor vy?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.9. 2018
Příspěvků: 196 | Témat: 4

29.10 2019 15:00


A neměří ti blbě snímač tlaku a RJ si pak myslí, že je potřeba dofoukat zásobník? Pokud je tlaku dost, Kompresor* se nespustí, kdyz je málo, spustí se nad 50km/h, kdyz nestačí ani na přizvednutí, spouští se Kompresor* hned po rozjetí.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.10. 2015
Příspěvků: 269 | Témat: 67

19.11 2019 19:34


Zdravím, je možné dát na tento podvozek i jiný neoriginalni Kompresor*? Nějaký silnější. Mám a8 a můj Kompresor* dá sotva 3bar. Zkoušel jsme i repasovaci sadu, ale změna žádná. Tak mě napadla varianta neorigo kompresoru co se dává na jakékoliv dodelavane vzduchové podvozky.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

19.11 2019 19:52


Nemozes. Ale po malej uprave mozes myslim aj z A6, Tuareg...
sponzor





19.11 2019 19:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2014
Příspěvků: 246 | Témat: 11

19.11 2019 20:17


zkus Aerosus (nemecka druhovyroba, zadna cina).

Ja od nich daval loni komnpresor do A6 4F a tlaci jak divej. Lip nez Wabco.

https://aerosus.cz/audi/a8-d3.html
AK batole
AK batole


Registrace: 21.10. 2013
Příspěvků: 174 | Témat: 8

20.11 2019 10:22


Rád bych se mýlil ale všechno z měchů krom originálních a Arnottů mi přijde jako stejná Čína jen s jinou nálepkou. Kompresory budou vyjma wabco dle mě stejný případ. Ostatně jako všechno co má na sobě made in germany dvakrát větším zlatým písmem než název výrobce. A symbol německé vlajky to potvrzuje.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

20.11 2019 13:16


Namontovat tam můžeš jakýkoliv Kompresor* co tlačí 13-16b. Zachovat ze svého snímače a fičíš. Jen ovšem nechápu proč vždyť originál wabco už je dnes za slušný peníze.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.10. 2015
Příspěvků: 269 | Témat: 67

20.11 2019 14:05


Chtěl bych totiž udělat něco jako air-ride. A mít s toho show car.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

20.11 2019 15:38


Nooo to se trochu obavám že by jsi musel vyřadit jednotku podvozku a rozdelovaci kostku nahradit něčím co budeš tedy ovládat sám ale jelikož toto je provázané s ostatními řj v autě budeš mít pristrojovku jak vánoční stromeček.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

20.11 2019 15:59


Presne tak
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.10. 2015
Příspěvků: 269 | Témat: 67

20.11 2019 18:21


Aha já uvažoval, že bych dodal jen Kompresor* a bombu s tím, že by auto defakto fungovalo na stejném principu jako teď. Ovládání bych zachoval přes MMI*. Jen by vše bylo schované v kufru, Kompresor* by nemusel spínat tak častěji a kdyby se auto položili až na doraz bylo by zase během chvíle na stejné výšce. Ale pokud je to více práce než užitku, zakoupim klasický Kompresor* a nechám to tak jak to je.


Hlavní důvod proč to řeším je, že na dynamic nechce padnout a drží si stále stejnou výšku...
AK batole
AK batole


Registrace: 21.10. 2013
Příspěvků: 174 | Témat: 8

21.11 2019 6:10


Myslím že je výhodnější si koupit čínu jinde za míň peněž než si připlácet za německou samolepku. Tady bych řekl že je to samé, stejné šrouby, stejná barva některých detailů. Jedná se o Q7.

https://aerosus.cz/audi/q7/q7-4l/Kompresor*-podvozku-audi-q7.html

https://www.amazon.de/dp/B07TF6MLM8/ref=sr_1_11?ke [zkrácená url]

Poslal jsem tam:

Dobrý den, v jaké zemi je tento produkt vyráběn? Jedná se o německou výrobu nebo jen německou samolepku umístěnou na produktu? Děkuji

Přislo mi:

Vážený pane,

děkujeme, že jste se obrátili na společnost Aerosus.

Bohužel informaci kde jsou produkty vyráběny neposkytujeme. Všechny naše produkty jsou poslány z Německa a mají 2-letou záruku.

Máte-li další dotazy, neváhejte nás kontaktovat znovu.

S pozdravem,

Zákaznická podpora Aerosus

Telefon: +420 228 880 082
E-mail: shop@aerosus.cz
Web: www.aerosus.cz
sponzor





21.11 2019 6:10


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

21.11 2019 9:37


Takže na 100% Čína, jinak by se zemí výroby netajili.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

30.11 2019 15:45


Tak už se v tom zase štouráme ;-D no vrchní O- kroužek zadního měchu nznám a už jsem ho sem psal ale ted bych potřeboval znát rozměr spodního O kroužku zadního měchu at si ho mužu jít koupit dopředu?? pokud nebude tak holt rozeberu a zakoupím až potom jen by to bylo rychlejší když bych ho znal takže pokud nějaká dobrá duše zdělí děkuji. Pro jistotu Jde o A6 ALLROAD C5
AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

07.12 2019 18:51


hansdob:pošlu Ti ty kroužky v pondělí , škoda že jsi mi to nenapsal mohlo to jít i s tlumičema ....

Mimochodem Aerosus je 100% CHINA , sice firma je v DE ale vedení a zaměstnanci aus Turecko,velice dobře promyšlený podvod , celý týden nic jiného neposlouchám jak se kdo napálil a co s tím a že nechtějí vrátit peníze atd..
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

08.12 2019 5:07


Děkuju za nabídku já jsem si na to nevzpomněl že je budu potřebovat . Až jsem to vybalil (nebyl na to čas to ani vybalit) tak mi to došlo. Posílat je asi nemusíš mám v plánu zítra odpo po návratu ze zaměstnání ( je to už letos naposled co půjdu takže už klid) to rozebrat změřit a v úterý si pro ně zajet.


Jinak když jsme tu takhle pod sebou moc si vážím tvého přístupu a ochoty se kterou jsi se vrhl do reklamace mých tlumičů kterou jsi dotáhl do dobrého konce. Takže ještě jednou moc děkuju.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

12.12 2019 13:46


Takže když někdo bude řešit tak okroužky spodní zadních tlumičů jsou 55x4 vrchní pro origo měchy 27x2,5 a pro arnott měchy 1 27x3
AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.2. 2017
Příspěvků: 5 | Témat: 1

20.12 2019 9:46


Mám A6 4F Allroad (2009), nyní po výměně pravého předního měchu. Dával se tam nový "značkový" Arnott. Problém je v tom, že po několika hodinách stání (přes noc) vždy spadne na to jedno kolo. Pak stačí otevřít dveře, a Kompresor* to během chvilky dofoukne. Ani diagnostika nehlásí žádné chyby podvozku, čidla ok. Mám šikovného mechanika, který dělá vše na Audi, ale tohle nevyřešil. Zkoušel tam dát znovu i jiný nový měch, ale i tak to přes noc spadne. Testoval netěsnosti všude možně a na nic nepřišel, tvrdí, že to může být i nějaká chyba řídící jednotky. Nemáte nějaký tip? Třeba je to nějaká banalita v hadičce, kterou špatně montuje... Nesetkal jste se tím někdo? Dík
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

20.12 2019 10:22


Hledač úniku nebo jarová voda. Noooo 4F má ventilky dávali se novy?? Co bylo původnímu měchu?? Nebo se to bezhlavě měnilo protože to dělalo totéž??
AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.2. 2017
Příspěvků: 5 | Témat: 1

20.12 2019 10:54


Původní měch byl originál (10 let starý), spadnul a nešel už dofouknout ani kompresorem, proto se vyměnil za nový.

Vyvedl celou hadičku ven, ucpal a nikde to ani náznakem nepěnilo. Díky za připomínku s ventilkem, prověřím to.
sponzor





20.12 2019 10:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.2. 2017
Příspěvků: 5 | Témat: 1

27.12 2019 17:10


Padá to jen při nízkých teplotách. Teď byly tři teplejší noci a nespadlo. Dnes v noci mrzlo a spadlo to. Třeba se pletu, ale zkouším metodu amatérské diagnostiky Může to souviset s teplotou, že tam je třeba nějaká zkondenzovaná voda, která tam nemá být, zamrzne a pak to spadne?
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

28.12 2019 1:17


Ano, ked je nizsia teplota, klesa tlak vo vankusoch a nadrzke (vzduch zmensuje objem), preto to pada. V zime su vankuse haklivejsie na vonkajsiu teplotu. Ked je uz napr.slaby Kompresor*, v lete este tlak postacuje, v zime uz nie
AK batole
AK batole


Registrace: 18.2. 2013
Příspěvků: 158 | Témat: 30

15.02 2020 18:22


Prosím o pomoc!!! Nemužu udělat kalibraci podovzku protože mi to vyhazuje chybovou hlášku viz níže. A6 4f

01772 - Signal from Level Control Pressure Sensor (G291)
007 - Short to Ground - Intermittent
Freeze Frame:
Fault Status: 01100111
Fault Priority: 3
Fault Frequency: 1
Reset counter: 66
Mileage: 255322 km
Time Indication: 0
Date: 2020.02.15
Time: 17:38:51
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.9. 2014
Příspěvků: 2 | Témat: 0

25.02 2020 18:40


Dobrý den všem. Nevíte prosím o někom, kdo by dokázal udělat diagnostiku podvozku Allroadu C5? Čím blíže Turnovu, tím lépe. Podvozek drží 1.st a nereaguje na tlačítko zdvihání. Díky moc.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2018
Příspěvků: 88 | Témat: 10

27.02 2020 23:35


Zdravim, ja mam zase taky problem, ze sa mi sam spusta na 1 stupen, ked je odstavene tak drzi, nepada, ale ked nastartujem tak sa po chvili spusti sam, minule sa mi to stalo aj za jazdy, diagnostika bez chyb, allroad c5, dik
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

28.02 2020 6:17


Chalani, mate slabe klmpresory, nemaju dostatocny tlak. Aspon moj predpoklad bez diagnostiky. Test akcnych clenov a hned viete, kolko tlacia
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email