Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 539 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 536
Uživatelů: 3
Celkem: 539

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

05.12 2009 20:21


Ahoj, dneska se mi stala dost nemilá věc.
Nastartuji auto a na displeji mi normálně proběhne logo MMI*, ale pak obrazovka zčerná a nefunguje. Nesvítí tlačítka na ovládání, tlačítka na CD changerech, prostě nic. Když dám na CD changeru load CD, tak ho lze normálně vložit/vyndat, ale changer pak zase zhasne. Zkoušel jsem několikrát znovu nastartovat a vyndat klíč, aby se restartovalo MMI*, zkoušel jsem i restart trojhmatem, ale nic nepomáhá. Nesetkal se s tím už někdo? Předtím se mi při jízdě na chvíli, cca 5s zaseklo CD, ale pak zase normálně hrálo a odpojil se mi telefon od BT, ale pak se zase připojil. Pokračoval jsem dál cca 5 km a bez problémů. Ale potom, když jsem znovu nastartoval, tak už nic. Je rozumné zkusit odpojit na pár minut baterii popř. zkusit z CD znovu nahrát soft do MMI*? Současná verze je 5570. Nebo existuje pro MMI* něco jako hard reset? Momentálně nemám přístup k člověku s diagnostikou.
Naposledy upravil nasty dne 19.12 2009 10:02, celkově upraveno 2 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





05.12 2009 20:21


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

05.12 2009 20:54


bohužel to chce diagnostiku,v lepším přípdě umřela pojistka nebo nějaký konektor v horším případě MMI* KO
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

05.12 2009 21:37


Kde se vůbec nachází ta jednotka MMI*? Vzadu v kapse je něco, ale to je rádio a navigace. Nebo to je taky tam?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 11.4. 2009
Příspěvků: 75 | Témat: 10

05.12 2009 21:41


Ta jednotka je za priehradkov spolujazdca - za cd menicom
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.5. 2009
Příspěvků: 17 | Témat: 6

06.12 2009 20:29


Možná tě nepotěším, ale přesně tak se mi chovalo MMI* také. Na diagnostice mi zjistili vadný modul navigace - je nejdražší (cena 40.000,-). Pokud nějaký modul (radio, CD, navigace, telefon) je KO, tak nejede nic. Tak bych ti vřele doporučil zajet někde na diagnostiku a tak zjistíš co a jak.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

07.12 2009 17:29


Už jsem objednaný na pátek do místního VW, tak snad zjistí čím to je, a doufám, že to nebude taková raketa... Ale co bych nadělal...
Za tyhle prachy už bych to raději přestavěl na MMI* 3G.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.9. 2008
Příspěvků: 101 | Témat: 8

07.12 2009 19:34


mne sa stalo, ze nesiel zadny ostrekovac, a zacala blbnut navigacia. nakoniec hadica do odtrekovaca naplnila zosilovac vodou...a hotovo...
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

07.12 2009 21:32


olap331:
mne sa stalo, ze nesiel zadny ostrekovac, a zacala blbnut navigacia. nakoniec hadica do odtrekovaca naplnila zosilovac vodou...a hotovo...


JJ tohle měl být problém prvních A6 jen z roku 2005 (myslím), já mám zdá se sucho.

taťka2: Prosím tě, a to ti koukaly do všech zařízení jestli tam je chyba, nebo jen koukli do MMI* a zjistili tam odtud, že je v háji NAVI? Já se v tom nevyznám, tak abych věděl jestli koukají tam kam mají... Abych tam nemusel znovu... a neplatil dvakrát za něco co poprvé neudělali...
nahoru

sponzor





07.12 2009 21:32


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.5. 2009
Příspěvků: 17 | Témat: 6

12.12 2009 9:05


taťka2: Prosím tě, a to ti koukaly do všech zařízení jestli tam je chyba, nebo jen koukli do MMI* a zjistili tam odtud, že je v háji NAVI? Já se v tom nevyznám, tak abych věděl jestli koukají tam kam mají... Abych tam nemusel znovu... a neplatil dvakrát za něco co poprvé neudělali...[/quote]

Nechal jsem si to otestovat a bohužel i opravit (bohužel proto, že bych jejich služby již NIKOMU nedoporučil)u Fromla v Olomouci. Nejsem odborník, ale co jsem viděl a co mi říkali, tak to dělali takto:
Odpojili nějaké zařízení (např. modul rádia) a ten optický kabel zaslepili nějakou koncovkou. Pokud jim VAS ukázal OK, tak to vrátili zpět a další modul až narazili na ten špatný. Tvrdili, že je vše na optice a pokud je vadný jeden modul, tak nejde nic. Prý většinou odchází modul telefonu (je nejlevnější cca 9.000,- Kč), já měl smůlu na navigaci (a hlavně asi i na zniňovaný servis), která je nejdražší.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

12.12 2009 14:50


Já byl v pátek v místní VW a bohužel se jim do toho prý nepodařilo dostat. Tak jedu příští pátek do Hradce Králové, kde by to prý měli umět, tak snad na něco přijdou. Jinak Bluetooth mám, tak pokud by to bylo tím, tak by to bylo v pohodě. 9000 není zas taková pálka.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

18.12 2009 21:39


Tak jsem byl dneska na diagnostice a zjistily vadnou ŘJ telefonu - tudíž, jestli jsem to dobře pochopil, tak je to ta jednota Bluetooth. Nabízeli mi, že ji zkusí nejdřív flashnout, ale mám to dost daleko a jedna cesta tam a zpět mě vyjde na 500 a pokud by to nedopadlo, tak by mě to stálo o 2000 Kč více, tudíž se ptám, má s tím někdo zkušenost jestli by to mohlo vyjít? Setkal se s tím už někdo. Jde mě o to jestli to mám nechat zkusit flashnout, nebo rovnou nechat objednat a vyměnit tu jednotku.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2009
Příspěvků: 110 | Témat: 3

19.12 2009 6:21


koukam ze tyhle navigace jsou bolistka novejch A6. Kamos co k nemu jezdim na servis naboural zadni dvere.Vymenili je a nesel ostrikovac.Tak mu dali poradne zabrat a najednou louze pod autem a cela navigace vcetne modulu zobrazovani a DVD byla plna sajrajtu z ostrikovacu.Kdyby to byla cista voda tak mozna ale jak je v tom antifreez tak je hotovo.Mel jsem to rozdelane jestli by se to nedalo zachranit ale bohuzel to bylo po smrti komplet.Neni mi jasne ktery vyvojar muze umistit hadicku ostrikovace hned nad elektronikou.Asi jim nedochazi ze kdyz se hadice poskodi tak to odnese to co je pod tim. Jinak cenu komplat rikal neco pres 50.000. S tim modulem BT urcite zkusit flashnout ale je otazka co to presne dela.Problem dnesnich servisu je v tom ze si vsechno uctujou pomalu 3x a proto si snazim co nejvic oprav delat sam.Zkus se s nima dohonout ze to zkusi a kdyz to nepujde tak at ti dodaji novou jednotku BT a proste ti nebudou uctovat to flashnuti.Stejne je to prace max na pul hodky.Alespon tak bych to bral u seriozniho servisu.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

19.12 2009 10:01


Tohle by dohodnout asi šlo, ale jde o to, že tam budu muset jet po týdnu znovu, což znamená minimálně dalších 500 Kč za cestu a další zabitý den a další týden bez rádia, navigace a handsfree. Tudíž už celkem o min. 2000t více.

Mohl by mi prosím někdo podle VINu, který bych poslal do SZ, zjistit číslo dílu té jednotky?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

14.01 2010 16:51


Vyřešení dotazu:
Tak už mám MMI* opět plně funkční. Byla vadná ŘJ telefonu - naštěstí je to to nejlevnější co se mohlo podělat (7000 Kč s DPH, když jsem jim ponechal starou ŘJ, popř. 9000 Kč pokud bych si starou jednotku nechal).


Několik faktů ohledně MMI*:
1. Veškeré zařízení (navigace, telefon, hlavní jednotka MMI*, TV tuner, rádio) komunikují v A6ce po optickém kabelu a jsou zapojeny do série - tudíž podělá se jedno -> nejde nic. Jako žárovičky na vánočním stromečku.
2. Opravdu je oficiální a jediný postup lokalizace závady, že postupně místo každého zařízení (viz výše) připojí speciální zařízení, které simuluje tu určitou jednotku a pokud se jim to rozeběhne, tak našli tu vadnou jednotku. Samozřejmě se ještě proměřují optické trasy, jestli není chyba v nich. Tudíž může trvat než najdou vadnou jednotku 1 hodinu ale taky třeba 5 a více hodin.
3. Nelze to nijak nakódovat a prý neexistuje ani spojka na optiku, aby se dalo dočasně fungovat např. bez telefonu, ale aby fungoval zbytek - třeba navi a rádio.
4. Teoreticky jde místo výměny ŘJ nejdříve zkusit flash jejího SW, ale stejně musí jednotka ven, protože v tu chvíli je celá optická sběrnice mrtvá.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.1. 2010
Příspěvků: 2 | Témat: 0

18.01 2010 15:23


Tak optická spojka existuje! Mám ji...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.12. 2008
Příspěvků: 538 | Témat: 62

24.01 2010 21:42


olap331:
mne sa stalo, ze nesiel zadny ostrekovac, a zacala blbnut navigacia. nakoniec hadica do odtrekovaca naplnila zosilovac vodou...a hotovo...



muze mi nekdo prosim rict kde se poskozuje ta hadice a kudy to tece do jednotky? ze bych se na to mrknul at necemu podobnemu v budoucnu treba predejdu? dekuji
nahoru

sponzor





24.01 2010 21:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.7. 2009
Příspěvků: 32 | Témat: 6

26.01 2010 16:17


vzadu v levé části, jak je elektronika tak v levém sloupku k otvírání zadního kufru nahoře.... jdu to zrovna rozdělávat a sušit.... horší je že elektronika je out
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 6

27.03 2010 22:23


Citace:
muze mi nekdo prosim rict kde se poskozuje ta hadice a kudy to tece do jednotky? ze bych se na to mrknul at necemu podobnemu v budoucnu treba predejdu? dekuji


Tento problém je popsán v Elsa.
Naposledy upravil JTcko dne 08.12 2010 10:28, celkově upraveno 2 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 6

16.04 2010 0:31


Marty01:
Tak optická spojka existuje! Mám ji...


Je na ní nějaké označení, podle kterého by se dala objednat?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.10. 2009
Příspěvků: 61 | Témat: 10

16.04 2010 8:38


Mate nekdo elektricke viko patych dveri, ja prave jo a mam tam sucho, tak nevite jestli to s timto mechanizmem trpi stejnym problemem? Me pak jeste napada odpojit natvrdo zadni ostrik na cerpadle, osobne ho moc nevyuzivam.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.11. 2008
Příspěvků: 553 | Témat: 25

13.02 2012 11:55


tak, vcera me postihl stejnej problem s nejvetsi pravdepodobnosti TELEFONI JEDNOTKA sla papalala . Asi pred rokem prestalo vyzvanet (nejak jsem neresil), pred 2 mesicema prestalo jit ovladani hlasem (vzdy kdyz jsem chtel nekoho vytocit hlasem, tak se to cele kouslo a po 3minutach se to restartovalo a bezelo to dal).
A vcera sednu do auta a pise to telefon not instalet ale VSECHNO OSTATNI jako RADIO? NAVIGACE atd bezi normalne. proto to jsem pisu, ze tady nekdo zminoval, ze je to vsechno na sebe propojeny a kdyz odejde jedna tak nejde nic a u me to jde.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

13.02 2012 12:32


Paja.su:

několikráte to tady popisoval Lumpiq a podobné věci, které se MMI* dost často stávají..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.11. 2008
Příspěvků: 553 | Témat: 25

14.02 2012 17:34


tak dnes jsem byl na diagnostice a vypsalo to chybu:

0517 vysilaci a prijimaci jednotka telefonu, zadny signal

jak jsem psal predesle vse ostatni jako navigace, radio atd jde bezproblemu.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 6

14.02 2012 20:18


Máš tu jednotku vymontovanou nebo jsi to zatím neřešil?

Pokud jsi z Prahy, jednu jednotku tu mám, tak by se to dalo případně vyzkoušet, zda by v tvém autě fungovala.
nahoru

sponzor





14.02 2012 20:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.11. 2008
Příspěvků: 553 | Témat: 25

14.02 2012 20:37


JTcko:
Máš tu jednotku vymontovanou nebo jsi to zatím neřešil?

Pokud jsi z Prahy, jednu jednotku tu mám, tak by se to dalo případně vyzkoušet, zda by v tvém autě fungovala.


no zatim je to ve stadiu, nedele ENDE a dneska jsem stim byl na diagnostice. pry ta jednotka ma byt pod spolujezdcovou sedeckou ale sam nevim kde.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 6

14.02 2012 20:47


ŘJ je pod kobercem pod sedačkou řidiče. Je to celkem vopruz se k ní dostat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.11. 2008
Příspěvků: 553 | Témat: 25

15.10 2012 18:12


tak minulej tyden jsem dostal flastr za telefonovani za jizdy a policajt se divil, ze u takove auta neni handsfree.
takze nastal cas kdy to musim konecne zas nejak opravit.

dotaz kdyz koupim tu jednotku novou a namontuje se, musi se tam do toho zadavat, do te jednotky VIN* nebo staci namontovat a je to vyresene? nebo jestli existuje varianta jak tu jednotku opravit?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 19.11. 2006
Příspěvků: 31 | Témat: 2

15.10 2012 20:24


Musiš udělat autorizaci (ochrana dilu)autorizovany servis.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

16.10 2012 8:38


Potreboval bych poradit, resim pro jednoho zakaznika problem s MMI*, po updatu na verzi 5570 se system chova divne,zamrza, mapa a poloha se zobrazuje,ale nejde spustit navigovani atd.

zkosel jsem preinstalovat firmware v MMI* ale changer nenacte CD v prvnim slotu, ani hudbu to nebere, pred tim updatem na verzi 5570 vse jelo ok.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 6

16.10 2012 9:25


A co diagnostika, hlásí nějaké chyby?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email