Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 355 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 353
Uživatelů: 2
Celkem: 355

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 496 | Témat: 63

08.04 2008 10:20


Tak jsem objednal od uživatele tronic daylight a po dvou měsících konečně došly, hned jsem je šel dat na auto.
No v noci to vypadá perfektně, ve dne nic moc a taky to o dost míň svítí než sem čekal, daly by se tam dat mnohem silnější ledky:(....
Ale za ty peníze sem spokojenej....
Jenže teď řeším jeden problém, měnil jsem světla s mlhovkama za světla bez mlhovek, takže teď nemám přední mlhovky, tak jsem to chtěl zapojit na mlhovky, ucvakl jsem mlhovkovej konektor a byly tam 3 dráty, tak jsem je proměřil a výsledek moc nechápu, jsou tam dva dráty na kterých je +14V a jedna zem, na obou drátech je napětí pokud zapnu světla (potkávačky) a pokud je vypnu tak tam není, bez ohledu na to jestli jsou nebo nejsou puštěný mlhovky.
Dokáže mi to někdo vysvětlit????

Díky

Přikládám foto jak to vypadá
nahoru

sponzor





08.04 2008 10:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 1.8. 2007
Příspěvků: 1627 | Témat: 97

08.04 2008 10:30


tak já co vím,tak abys pustil mlhovky,musíš minimálně mít zapnuté parkovačky...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

08.04 2008 11:06


Nedokážu ti pomoct ale jinak to vypadá pěkně
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 496 | Témat: 63

08.04 2008 13:02


Siki:
tak já co vím,tak abys pustil mlhovky,musíš minimálně mít zapnuté parkovačky...

Ano, to je pravda, ale to neřeší můj problém, prostě napětí na ětch drátech nereaguje na vypínač mlhovek ale na vypínač klasický ch světel..nechapu to...
tfbilly: diky
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvků: 31 | Témat: 0

08.04 2008 13:20


Měříš to proti kostře auta, nebo proti tomu třetímu vodiči bez napětí.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.8. 2007
Příspěvků: 1217 | Témat: 16

08.04 2008 17:02


me by spis zajimala fotka ve dne
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 496 | Témat: 63

08.04 2008 21:24


Ve dne to právě není nic moc, ale vyfotím a dám to sem. Měřím to proti tomu třetímu vodiči..sem si říkal že to bude zem...Myslíš že ne?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

09.04 2008 6:19


quinn:
..sem si říkal...

A co to proměřit? Propísknout ten třetí vodič proti zemi. Pokud někde není napětí, ještě to nemusí znamenat, že je to stejný uzel
nahoru

sponzor





09.04 2008 6:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvků: 31 | Témat: 0

09.04 2008 7:11


Předpokládal jsem, že ten třetí vodič může být spínaný relátkem, nebo vypínačem. Proč jsou tam tedy dva vodiče plusové? Asi to bude chtít el schéma.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

09.04 2008 8:41


MirekCh:
Předpokládal jsem,


Když jsem nedávno hledal problém proč neukazuje jednomu známému ve favoritu palivoměr, tak jsem taky "předpokládal", že dráty z plováku vedou do palubky. Ale přesto jsem si to, nemaje schéma, proměřil a zjistil jsem, že předpoklad byl chybný (i když opodstatněný). Jeden drát vedl do palubky přes dodělávaný imobiliser, který se před lety odporoučel a někdo ho částečně odpojil. Bohužel jen částečně a tak přestal ukazovat palivoměr

Tedy nepředpokládat, ale měřit
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 496 | Témat: 63

09.04 2008 9:10


No jo máte pravdu....proměřím to proti zemi a su zvědavej na co přídu:)
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

09.04 2008 12:34


já je mám namontované taky.Když jsem jel před kamarádem,který tp má taky.Tak na cca 50m to jde vidět dobře.Myslím ve dne.Dále to už není nic moc.Chtělo to asi fakt něco silnějšího.ALe taky souhlasím,že za ty prachy je to super.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

09.04 2008 12:35


quinn ,ják to máš zapojené?Svítí ti to samostatně,nebo s parkovačkama.? Nebo jak?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 496 | Témat: 63

09.04 2008 17:49


právěže zatím jsem to zapojil na ty dráty co vedli do mlhovek puvodně, na dva z těch tří vodičů, jak jsem to psal nahoře....no a svítí to s potkávačkama...ale ještě na tom zapracuju abych to mohl vypínat jak mlhovky..musim to promerit oproti te kostre auta....abych vedel na co to zapojit
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 15.12. 2007
Příspěvků: 1011 | Témat: 22

09.04 2008 18:14


Tu je schema, je ich viac verzii podla toho ci mas/nemas FIS, denne svetla, atd... snad som si tipol spravne
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 496 | Témat: 63

09.04 2008 20:46


wakko: moc diky, kouknu na to

Asi jsem změnil názor...ani ve dne to nevypadá blbě....vypadá to celkem hezky...akorát prostě zblízka de poznat že to není nějaká optika ale plastová trubička no....ale co mě asi mrzí nejvíc, že by to mohlo svítit mnohem víc...stačilo by dat silnější ledky....tronic ineroval že tam dává ty nejsilnější, ale ty to teda opravdu nejsou...a kdybych to rozdělal a předělával ledky, tak se bojím že to nebude ono....
nahoru

sponzor





09.04 2008 20:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.1. 2008
Příspěvků: 31 | Témat: 6

09.04 2008 21:32


quinn:
wakko: moc diky, kouknu na to

Asi jsem změnil názor...ani ve dne to nevypadá blbě....vypadá to celkem hezky...akorát prostě zblízka de poznat že to není nějaká optika ale plastová trubička no....ale co mě asi mrzí nejvíc, že by to mohlo svítit mnohem víc...stačilo by dat silnější ledky....tronic ineroval že tam dává ty nejsilnější, ale ty to teda opravdu nejsou...a kdybych to rozdělal a předělával ledky, tak se bojím že to nebude ono....


tak sem dej fotku jak to vypadá ve dne
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

10.04 2008 9:11


já bych zase příštěš volil více těch lededk vedle sebe.Poprvé se mi to líbilo,ale ted bych udělal takovou souvislou čáru.Mám mezi nima docela velkou mezeru.Ale není to špatné
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 496 | Témat: 63

14.04 2008 21:52


DL ve dne:
co vy na to?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.8. 2007
Příspěvků: 1217 | Témat: 16

14.04 2008 22:09


ale jo myslel jsem ze to bude horsi
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvků: 608 | Témat: 13

14.04 2008 22:36


quinn: jeden z těch 3 drátů vedoucí k mlhovkám bude určitě sloužit k tomu aby mlhovky zhasly při zapnutí dálkových světel.
Jinak vypadá to efektně, co pak asi na to řeknou poliši? To asi nebude legál co?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

14.04 2008 22:41


quinn:
Tak upřímně ... nevypadá to zle
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 496 | Témat: 63

15.04 2008 0:45


Dík moc:)....Jako mylsím že to provedení je za tu cenu ok a vypadá to moc hezky, legál to samozřejmě není....akorát tam mohli být prostě trošku silnější ledky....
jinak právě proto to chcu zapojit na mlhovky abych to mohl vypnout....protože nějakej novej vypínač se mi tam fakt dělat nechce....s tím vypínám mlhovek to bude ono, mrknu na to, díky
nahoru

Anonymní





15.04 2008 18:01


kde jsi je sehnal?za kolik?me se to libi...bral bych neco takoveho...
nahoru

sponzor





15.04 2008 18:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Anonymní





19.04 2008 16:23


quinn:
DL ve dne:
co vy na to?


Pekne, muzes prosim udelat detailni fotku , at je videt jak je to ubastlene do narazniku?

Kde jsi to koupil a za kolik?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.8. 2007
Příspěvků: 1217 | Témat: 16

19.04 2008 19:03


to ronie a frantacech-stačí sledovat jen naší nabídku ten inzerat tam je asi 2 mesice
nahoru

Anonymní





19.04 2008 19:10


to mara A4: ty je prodavas?
nahoru

Anonymní





19.04 2008 19:26


mara A4:
to ronie a frantacech-stačí sledovat jen naší nabídku ten inzerat tam je asi 2 mesice


a kde?

prolustroval jsem prodej - 5 poslednich stran a nic jsem nenasel.

pokud to je to co nabizel tronic, jak bylo psano na zacatku, tak to ja absolvovat nebudu.

Chci videt detailni foto, jak je to pridelane v narazniku.
nahoru

Anonymní





19.04 2008 19:44


frantacech..." ted jsem to nasel,ale uz jsem to vypnul.Je to tam nekde v unoru.Cena je zajimava,ale ta kritika tam je take zajimava.Navic Tronic nestiha dodavat.Jen si nejsem jisty,ze to staci na denni sviceni.Alespon co se policie tyce...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

20.04 2008 6:18


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
tu to je.I já už svítím.Je to průhledná hadice s ledkama.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email