Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 533 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 529
Uživatelů: 4
Celkem: 533

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvků: 2290 | Témat: 157

04.10 2010 12:04


Trosku off, ale. Mam A4 B6-dle VIN* ma vyhrev, ale nevim kde se zapina? Je to tedy podle te teploty nebo pri zanuti vyhrevu zadniho skla?
nahoru

sponzor





04.10 2010 12:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.1. 2009
Příspěvků: 709 | Témat: 49

04.10 2010 12:19


petersweter:
Trosku off, ale. Mam A4 B6-dle VIN* ma vyhrev, ale nevim kde se zapina? Je to tedy podle te teploty nebo pri zanuti vyhrevu zadniho skla?
když zapneš výhřev zadního skla tak se ti spíná i výhřev zrcátek
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

05.10 2010 23:54


lumpik: Ne vždy tomu tak je. Ale je pravda, že většinou to funguje tak

petersweter: Nejjednodušší je opravdu vytáhnout sklo ze zrcátka.

Nevím, jak B6, ale B5 měla vespod zrcátka plast, který se dal odšroubovat a prakticky si viděl na mechaniku a sklo zezadu. Mrkni jestli tam máš kablíky, případně jestli jsou na skle kovové kontakty. Pokud ano, mělo by to vyhřívat. Pokud je tam oboje a přesto nevyhřívají, vycvakni sklo a zkontroluj napětí na konektorech do zrcátka. Pokud ti tam jde napětí, pak je to ok a je v háji spirála na zrcátku. Pokud tam napětí není ani po zapnutí výhřevu skla, někde bude patrně chyba.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

06.10 2010 0:04


petersweter: Takže změna. Právě sem na to koukal. Kontakty jsou až uplně nahoře na skle zrcátka, takže na ně neuvidíš. Asi. Ještě bys mohl zkusit vycvaknout po odmontování spodku i vršek, ale tuším, že to stejně nepůjde bez vytáhnutí skla zrcátka, takže tak.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvků: 2290 | Témat: 157

06.10 2010 10:07


Remzi:
petersweter: Takže změna. Právě sem na to koukal. Kontakty jsou až uplně nahoře na skle zrcátka, takže na ně neuvidíš. Asi. Ještě bys mohl zkusit vycvaknout po odmontování spodku i vršek, ale tuším, že to stejně nepůjde bez vytáhnutí skla zrcátka, takže tak.


Hele diky, ale ja se jen ptal kdy se vyhrev spousti
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

06.10 2010 11:34


No, to se mi občas stává
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.7. 2010
Příspěvků: 189 | Témat: 27

06.10 2010 13:03


zdravim, mam problem z vyhrevom a to taky, pri vymene spetneho som zistil ze tam mam tiez kabliky na vyhrev, zohnal som zrkadlo zo spiralou meral som napetie ale ziadne tam nejde rad by som prisiel nato kde moze byt chyba, zohnal som si elsu v nej su schemy aj dielensky manual ale je to vsetko po nemecky, da sa to zohnat aj v cestine niekde? alebo ma niekto schemu pre spetne zrkadla a vyhrev?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

06.10 2010 22:05


Pokud umíš anglicky, přepni si jazyk na angličtinu. V češtině to je, ale je tam toho pramálo. Většina je pouze online. Teda pokud mě paměť neklame. Předpokládám, že si zkoušel zapnout výhřev zadního skla při nastartovaném autě a pak teprve měřit
nahoru

sponzor





06.10 2010 22:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.5. 2010
Příspěvků: 69 | Témat: 12

06.10 2010 22:16


peterbn:
...zohnal som si elsu v nej su schemy aj dielensky manual ale je to vsetko po nemecky, da sa to zohnat aj v cestine niekde?


v elsa admin si urob uzivatela s CZE jazykom (predpoklad je, ze si Elsu nainstaloval aj s CZe jazykom).
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.12. 2009
Příspěvků: 5526 | Témat: 145

06.10 2010 23:46


Mně teď úplně vykolejilo, že do B6 Audi nedávalo vyhřívání zpětných v základu...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

07.10 2010 0:07


ani tu blbou spotřebu to neumí ukázat
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.7. 2010
Příspěvků: 189 | Témat: 27

09.10 2010 0:13


ano tak som to tiez skusal pri nastartovanom aute a zapnuty vyhrev, tu elsu som neskusal anglicky zajtra to vyskusam ale aj tak nerozumiem niektorym znackam na scheme co sa tyka spetakov tak je tam spolu v jednom obdlzniku motorceky na posuv hore dole dolava doprava a je tam este jeden ktory neviem naco je ale celkovo som tej casti neporozumel
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.3. 2009
Příspěvků: 74 | Témat: 17

14.10 2010 6:27


Nazdar tiez by som chcel vymenit skla za vyhrievane len este musim zistit ci su natiahnute kable.Otazka vie mi niekto povedat cislo originalneho skla s vyhrevom pre obe strany.
Poznate niekto firmu alkar nejaka spanielska firma co robi zrkadla aka je tam kvalita?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.3. 2010
Příspěvků: 442 | Témat: 18

15.10 2010 18:25


Výměna za vyhřívaná skla provedena, pravé zrcátko hřeje, levé nikoliv (ani do drátů neteče proud), nemá někdo tip?

J.Jusko: Mrknu Ti na krabičky a kód Ti sem hodím
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

15.10 2010 18:59


Občas bývají skřípnutý kabely v kloubu dveří. A taky někdo mohl vrtat do elektriky ve dveřích a nezapojit/špatně zapojit konektor, co vede do zrcátka.
Ještě mě napadá blbý kódování, ale netuším, jestli se zrcátka musí nakódovat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.3. 2010
Příspěvků: 442 | Témat: 18

15.10 2010 20:56


Po projetí se rozehřálo, asi elektronika potřebovala čerstvou šťávu z alternátoru;-)
nahoru

sponzor





15.10 2010 20:56


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.3. 2009
Příspěvků: 74 | Témat: 17

17.10 2010 14:38


Luckyluke pozeral si na tie krabicky?
A to mas original?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.3. 2010
Příspěvků: 442 | Témat: 18

17.10 2010 22:35


J.JUSKO:
Luckyluke pozeral si na tie krabicky?
A to mas original?


Ano, originál Audi/VW/Skoda/Seat accessories

8E0 857 536 E
8E0 857 535 E
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.7. 2010
Příspěvků: 189 | Témat: 27

03.11 2010 13:34


po dlhsej dobe som sa zacal zaoberat zasa vyhrevom tych spetakov zistil som ze kable co su pod zrkadlom do nich nejde napetie preto lebo su zapojene iba po koncovku co ide zo spetaka dalej do dveri studoval som uz aj schemu aspon 200x zistoval som oznacenie farieb kablov vsetkeho. ja mam model 97 oznacenie kablov mi sedi z 97 aj su na tych miestach len je problem v tom ze na tych pinoch je stale 12V ktore sa maju udajne zapojit na spetak kedy sa potom vypina vyhrev? ked je tam stale 12V aj ked je vypnuty vyhrev zadneho skla. pozrel som si preto schemu zo starsich modelov a tam je to riesene cez spinac vyhrevu zadneho skla no ten moj spinac zasa nema ten konkretny pin pre napajanie spetakov ale keby zozeniem tento spinac stacilo by mi natiahnut po dva kable jeden do praveho spetaka a druhy do laveho a zohrievali by sa sucastne zo sklom a to je nastavene na nejaky cas cize aj spetaky by hriali tento cas. inac to uz neviem vyriesit neviem ako by som to mal zapojit na tieto povodne kable co su uz v koncovkach v stlpikoch aby mi zbytocne nehoreli spiraly aj v lete, v scheme je to pripojene na nejaku svorku 75x ta neviem kde je pripojena
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.3. 2009
Příspěvků: 74 | Témat: 17

09.09 2011 20:54


Zdravim kedze ide dalsia zima tak som dnes konecne vymenil zrkadla za ohrievane napojil kable ale ohrev mi bohuzial nefunguje ked zapnem ohrev zadneho skla zalezi to nejako od vonkajsej teploty?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

09.09 2011 20:58


Teplota musí bejt pod 15°C a musíš mít otočený knoflík na seřizování zrcátek buď na levé nebo pravé zrcátko pak to bude teprv hřát se zapnutím výhřevu zadního okna.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.3. 2009
Příspěvků: 74 | Témat: 17

09.09 2011 21:07


Diky
Ale ked to DAM* na lave alebo prave tak mohrev pojde na obe dufam.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

09.09 2011 21:20


jo budou hřát obě a v poloze nula pak nehřejí.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.3. 2010
Příspěvků: 442 | Témat: 18

10.09 2011 21:19


áček:
Teplota musí bejt pod 15°C a musíš mít otočený knoflík na seřizování zrcátek buď na levé nebo pravé zrcátko pak to bude teprv hřát se zapnutím výhřevu zadního okna.


Mně hřejou i na střední polohu a teplotu nad 15 °C, jen zapínám výhřev zadního skla;-)
nahoru

sponzor





10.09 2011 21:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.3. 2009
Příspěvků: 74 | Témat: 17

10.09 2011 21:21


Aky model auta?
Tak dufam ze mi pojdu zatial to nemam ako vyskusat kym je teplo.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

10.09 2011 21:43


luckyluke:
Nevím co máš za model ale u B7 to jinak snad ani nefunguje tam si to hlídá ŘJ a pokud teplota neklesne pod 15°C tak to prostě hřát nebude.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.3. 2010
Příspěvků: 442 | Témat: 18

12.09 2011 8:35


áček: B7, zkusím si pohlídat. Dnes bylo 14,5 °C Ale u "neutrální pozice" voliče zrcátek jsem si jist na 100%
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

12.09 2011 20:31


Může to lišit podle výbav nebo ročníků ale mě to v poloze nula zrcátka nehřeje ale na L-R jo se zapnutým výhřevem zadního okna.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

12.09 2011 21:24


Mně to taky hřeje i na tu střední polohu. Dokonce si myslím, že mně to fungovalo i nad 15°C, ale nemám to na 100% vyzkoušeno.
Ještě přemýšlím, jestli tam mám skutenčně 0. Na firemním Roomsterovi je 0 a speciální pozice na vyhřívání. Pokud je na 0, tak to nehřeje nikdy, možná že to funguje stejně.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

12.09 2011 21:48


Jo to máš jinak tam je poloha samostatně jen pro výhřev zrcátek(na oktávce to mám taky)Ale tady je jen poloha 0 a L-R na seřízení zrcátek a zároveň v těch to dvou polohách mi to hřeje ale na 0 ne.Mám to odskoušený jak s námrazou tak ve dnech kdy je taková vlezlá mlha která se přímo lepí na skla a zrcátka ale štve mě že přitom musí bejt zapnutej zároveň výhřev zadního okna.Jinak se výhřev nekoná.A nad těch +15°C už to nehřeje vůbec.Bylo mi to vysvětlováno takto aby se zbytečně zrcátka nevyhřívala (neničila se)a tím se snížila spotřeba elektrické energije a všechny ty blbosti se spotřebou PHM a emisema,tak je to hlídáno ŘJ aby to sepla jen pokud je teplota nižší a bylo to použtelné v době kdy to je třeba.Což mi taky vadí pokud leje a zrcátka jsou mokrá tak by nebylo naškodu si je osušit.U tý oktávky to funguje bez omezení na teplotu.Mám to tam nastavený na dobu 15min a pokud je knoflík neustále otočen na výhřev tak po každém nastartování to hřeje těch 15min a pak se automaticky samo odpojí.A to krásně na osušení mokrých zrcátek stačí.Jen pořád přemýšlím jak to vykoumat u audiny aby to šlo zapnout a vypnout bez omezení a bez zapínání výhřevu zadního okna.Snad za použití směrových diod a jiného knoflíku s kabeláží a časovým relé.Tak aby originál zapojení zůstalo bezezměny a byla možnost sušit sklíčka nezávisle na teplotě.

Je to reálné páni elektrikáři?Každá rada se hodí.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email