Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 358 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 351
Uživatelů: 7
Celkem: 358

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: vymena ramen
tagy:
AK nováček
AK nováček


Registrace: 11.9. 2009
Příspěvků: 6 | Témat: 2

11.09 2009 18:27


Caute vsichni.

menil jsem ramena na A4 1998 Koupil jsem celou sadu i se sroubama za 57OO. Budu vas informovat co to dela a jak dlouho to vydrzi. Sada je z nemecka. Podle ISO normy kvalita 1a. (jak dobre nebo spatne to je, nevim ale uvidim) Zmena to je velka, puvodni ramena meli dost. Ted nic netluce, je to super!
nahoru

sponzor





11.09 2009 18:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

11.09 2009 18:29


vydrží to odle toho jak moc jezdíš,ale iluze si nedělej že to něco vydrží 10000-20000 max. bohužel
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 20.8. 2009
Příspěvků: 2016 | Témat: 57

11.09 2009 18:30


a kolik vydrží swag???????????
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

11.09 2009 18:31


andreas:
a kolik vydrží swag???????????

Kámošoj na passatu máj 40 000km a zatim dobrý ža na jedno,ale to bylo tím že praskal prachovka
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7374 | Témat: 56

11.09 2009 18:38


Osobne se swagem nemam moc dobre zkusenosti....ale uz je to par let, treba zlepsili technologii vyroby....
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

11.09 2009 18:45


vlasta:
Osobne se swagem nemam moc dobre zkusenosti....ale uz je to par let, treba zlepsili technologii vyroby....

Ono si moc nevybereš,když chceš kvalitu tak prvnovýroba lemforder a jináč to máš tak nějak jedno jestli febi,swag,meile...
nahoru

Anonymní





11.09 2009 18:45


No, nevim, brácha vzal po mém doporučení ty "originály" (údajně LMI a TRW) od zdejšího uživ. Noiser a stojí za ho.no... Postupně po pár tis.km.(na požádání zjistim přesně) jdou po jednom do h.jzlu, ale možná je to i mechanikem, kt. je mu tam dával.. Takže když si to chceš někde nechat dělat, nechej i matroš na nich, páč potom se jenom dohaduješ s oběma stranama a nikdo nechce přiznat chybu.. Za mě a mou rodinu už tyhle "výjeby ze života" řeší D.A.S. Doporučuju..
Naposledy upravil Union dne 11.09 2009 22:25, celkově upraveno 2 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

11.09 2009 18:50


Union:
No, nevim, brácha vzal po mém doporučení ty "originály" (údajně LMI a TRW) od zdejšího uživ. Noiser a stojí za ho.no... ale možná je to i mechanikem.. Takže když si to chceš někde nechat dělat, nechej i matroš na nich, páč potom se jenom dohaduješ s oběma stranama a nikdo nechce přiznat chybu.. Za mě už tyhle "výj.eby" řeší D.A.S... Doporučuju..

LMI je prvovýroba
nahoru

sponzor





11.09 2009 18:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Anonymní





11.09 2009 18:52


váha: Nepovídej.. Tyhle jsou možná "prvovýroba - naraženo a zabaleno do orig. pytlíků in Poland".. Lemförder znám, neboj.. teda myslel jsem si, že znám..
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

11.09 2009 19:32


brrrr...šetříš na nepravém místě

SWAG nebo LMI - nic jiného....zatím bez vážných problémů

ps: nic lepšího než LMI se nedá sehnat - jak psal "váha" je to prvovýroba a určitě je nevyrábí polácí
nahoru

Anonymní





11.09 2009 20:08


váha:
vydrží to odle toho jak moc jezdíš,ale iluze si nedělej že to něco vydrží 10000-20000 max. bohužel


to povidej svoji babicce.....
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 106 | Témat: 4

11.09 2009 21:47


A taky dedeckovi
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.5. 2009
Příspěvků: 6 | Témat: 0

11.09 2009 23:08


ramena vyrábí MOKOV, moravské kovárny Jihlava !!!!!!
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

12.09 2009 0:16


ron:
ramena vyrábí MOKOV, moravské kovárny Jihlava !!!!!!


nebo muj strejda dole ve sklepě
nahoru

Anonymní





12.09 2009 0:51


Meggy:
brrrr...šetříš na nepravém místě

SWAG nebo LMI - nic jiného....zatím bez vážných problémů

ps: nic lepšího než LMI se nedá sehnat - jak psal "váha" je to prvovýroba a určitě je nevyrábí polácí

Hm, tak mi teda zkus vysvětlit ten "bráchův problém".. a proč je na těch ramenech vyraženo LMO a ne LMI? A někde jsem viděl už i LME.. Jistě, že pro správnyho obchodníka je vždycky to nejdražší zboží tím nejlepším, ale bylo by dobré taky napsat jak se potom u těchto ne-zrovna-levných sad uplatňuje reklamace..
Nějaké informace přímo "ze zdroje":
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl= [zkrácená url]
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl= [zkrácená url]
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

12.09 2009 8:18


Union - Protože LMO a LME je správně

Je mi celkem jedno jak uplatňuješ reklamace, každej obchod to má ve svých obchodních podmínkách, které jsou k nahlédnutí

tady na klubu ti taky každej řekne jestli je zboží se zárukou nebo bez

nechceš snad řešit záruku o zboží, které stojí původně 18tis a ty ho koupíš za půlku to by jsi mě rozesmál

třeba u mě najdou všichni kvalitní zboží prvovýrobní kvality za dobrou cenu a samozřejmě bez záruky

taky jsem za celou dobu měl jen jednu negativní odezvu na kvalitu a to bylo tím, že si klubák vybral něco co na jeho
auto nepatřilo

jinak správný obchodník ti neprodá ani náhodou to nejdražší
za 1. - má na tom většinou nejmenší marži
za 2. - doporučí ti takovou značku, aby s tím neměl žádné případné problémy - tzn.kvalitu

chce to myslet než se vemou peníze a něco se koupí
nahoru

sponzor





12.09 2009 8:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.5. 2008
Příspěvků: 543 | Témat: 21

12.09 2009 8:25


Proto je lepší se nejdřív poradit tady na fóru viď? Já to tak dělám a nikdy jsem nekoupil šunt. Není to jako koupit rohlik. Když chceme aby nám to dlouho vydrželo. Souhlasím s Meggym, vždy mi poradil velmi kvalitní díly a ne zrovna ty nejdražší.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

12.09 2009 18:11


Tak tohle téma je zajímavé. Osobně má sportovní podvozek a dal jse tam před časem SWAG, tak uvidím časem kolik ten podvozek vydrží. Ono totiž záleží na tom, jak je to udělané. Ramena jsme si tam dával sám podle předpisu z elsy, tak se uvidí. Není totiž dobré hanit něco očem toho tolik nevíme. Také je možné, že někdo deklaruje výrobek za něco co nění.
nahoru

Anonymní





12.09 2009 23:02


Meggy: Samozřejmě, nemluvil jsem o tobě a taky nechci aby to tak vyznělo..
Psal jsem o "osobní" zkušenosti se zbožím, které bylo nabízeno tady i jinde uživ. Noiserem jako "originální balení koncernu VW" a "montážní sada ramen a čepů zn. Lemförder a TRW na Audi A4/B5"..
To, že tahle kvalita, dle tebe za 18K po montáži udělala to, co udělala, a mohl se v tom autě někdo zabít je teda potom asi záhada..
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

13.09 2009 8:45


Union: já to nebral taky na sebe...spíš jde o to, na čem jsi se s Noiserem dohodl, on není podvodník ani zloděj a jestli ti dodal origo balení tak by ta kvalita měla být OK
dal ti ho za dobrou cenu co jsem viděl tak pochybuju, že ti k tomu slíbil záruku - to by byl moooc hodnej

taky dost záleží na montáži, i ramena se dají při montáži zmrvit, "C"čka otočit atd...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

13.09 2009 19:45


Meggy:


taky dost záleží na montáži, i ramena se dají při montáži zmrvit, "C"čka otočit atd...


Tak to jsi trefil přesně. Pokud člověk nemá montážní předpis, tak se výměný dá opravdu hodně pokazit.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.5. 2009
Příspěvků: 219 | Témat: 19

13.09 2009 22:39


Panove,slyšel jsem něco o ocelových,ale hledal jsem a je to blbost,ale pry jsou k mání nějaké zesílené od Meyle,které předčí prvovýrobu, nevíte? Jezdím hlavně ve měste, samá kostka,samá díra,18ky kola tomu taky moc nepřidaj nerad bych koupil sadu a po 20tkm aby mě to bouchalo zase.Připadá mi že tam snad mám ještě původní, je to možný při 180 tkm? ))) je to rachot jak krava
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvků: 4000 | Témat: 60

14.09 2009 6:33


Tak ja mam repas a po nieco cez 60kkm, 3 rokoch jednej tazkej lesnej jazde sa ozyva 1 horne. A este neviem, v akom stave su manzety.
Montazny predpis - skoda ze ste ho iba spomenuli a neposkytli:
dolezite pri dotiahnuti vsetkych ramien nastavit prepruzenie. Na AC som nechal fotku v akej polohe sa to ma dotahovat.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

14.09 2009 7:32


ocelové je mýtus a Meyle HD vydrží ještě míň než klasika od Febi, RTS atd..
nahoru

sponzor





14.09 2009 7:32


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 307 | Témat: 4

14.09 2009 12:47


taky mě čeká výměna ramen - už mi to decela bouchá. Chtěl bych se zeptat co mám teda koupit - rozhodně se mi nechce utratit 15tis. za sadu...koukal jsem po sadách v cenový hladině kolem 5-6tis. Máte někdo dobrý zkušenosti s nějakou konkrétní značkou?
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

14.09 2009 13:09


jq.com: Kontaktuj uživatele Meggy, udělá ti cenu podle VIN*.

Rozhodně nešetři, kup celou sadu SWAG, stojí cca 9500,-. Na polské sady se vykašli.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

14.09 2009 18:46


jq.com:
taky mě čeká výměna ramen - už mi to decela bouchá. Chtěl bych se zeptat co mám teda koupit - rozhodně se mi nechce utratit 15tis. za sadu...koukal jsem po sadách v cenový hladině kolem 5-6tis. Máte někdo dobrý zkušenosti s nějakou konkrétní značkou?


o sadách jsou tu již napsány stohy příspěvků - pokud chceš koupit šmejd tak ho kup, za půl roku budeš shánět zase
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.5. 2009
Příspěvků: 219 | Témat: 19

17.09 2009 17:17


jq.com:
taky mě čeká výměna ramen - už mi to decela bouchá. Chtěl bych se zeptat co mám teda koupit - rozhodně se mi nechce utratit 15tis. za sadu...koukal jsem po sadách v cenový hladině kolem 5-6tis. Máte někdo dobrý zkušenosti s nějakou konkrétní značkou?


tak už dva známý nezávisle na sobe mi doporučili master sport.Jeden má na passatu najeto už 30tkm po praze a pohoda,předtím měl taky německý ATP,ale ty prej nevydrželi a navíc to prej dělaj stejne v italii nebo co...
Ty msport maj na aukru za bura nebo na polskym aukru,kde jdou celkem na dracku za 3500 - nevím kolik chtej za postovny,ale budu si je objednavat

Naposledy upravil Dědek_Příhoda dne 17.09 2009 18:08, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

17.09 2009 17:57


Dědek_Příhoda: upřímnou soustrast
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.5. 2009
Příspěvků: 219 | Témat: 19

17.09 2009 18:06


Meggy myslíš, že si vymýšlejí?Nemají k tomu důvod.to je těžký, někdo píše že po 30tkm jsou ok, někdo že mu vydrželi sotva 15.. chtel jsem origo ale kdyz vidim ze ani to neni jistota viz. union výše,tak na to jebat za desitku..

Na polskym a4 foru je taky celkem rozporuplna diskuze o těchto ramenech,akorat polsky neumim vubec a ty prekladace bida..
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email