Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 368 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: P2M
Uživatelů dnes: 4
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 392
Online návštěvníků
Návštěvníků: 364
Uživatelů: 4
Celkem: 368

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.5. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 4

05.06 2010 16:19


nazdar,
pred mesiacom som aj ja spozoroval vodu v aute resp. pod kobercom na vodicovej strane, ale vzadu! Samozrejme som si aj ja myslel,ze je to od dazdov pripadne snehu, este zo zimy,je pravda,ze mi to ani nemalo kedy vyschnut,kedze furt prsi a zaroven nesvieti na to slnko...
no dnes som si precital forum a hned ma zaujala tato tema..
akurat som bol vysavat auto,vzadu na vodicovej strane je to dost premocene a trocha vody mam uz aj vpredu..ale vzadu je to podstatne horsie..
klima mi inak nefunguje,teda chladenie,vzduch fuka,ale len teply..
viem,ze ste to tu pisali uz,len mam otazku,ci aj v mojom pripade sa jedna o klimu teda spominany ucpany odtok?
za odpoved dakujem
nahoru

sponzor





05.06 2010 16:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

05.06 2010 18:03


pipoSLOVAN: Pokud neprověříš odtokové kanálky, tak to tu můžeme řešit do aleluja. Chce to opravdu vizuelně a fyzicky zkontrolovat.
Co se týče klimy, tak by mě zajímalo, kdy naposledy jsi byl na kontrole chladící náplně. Mělo by se to dělat každé 1 roky.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.6. 2008
Příspěvků: 185 | Témat: 6

05.06 2010 18:07


pipoSLOVAN: Já měl prasklej plast pod řídící jednotkou a tama mi tam teklo.
Každopádně to chce řešit hned, jinak odejde řídící jednotka komfortu a ta se shání fakt blbě. Vím o čem mluvím, už jsem si tím prošel.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

05.06 2010 18:42


pipoSLOVAN: máš avant?

PetanTJ: kde máš ŘJ?

jinak jsem to dnes zase vysušil, byl na myčce, políval to vodou z PETek a nic. jezdil jsem s klimou, ta normálně uchcává pod auto. takže jestli tam bude zase mokro, tak spáchám harakiri
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.5. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 4

05.06 2010 20:20


Petan: naposledy pred rokom som bol naplnit klimu a povedali mi,ze mi to odniekial unika..
PetanTJ ok,za tyzden idem aj tak k mechanikovi,v pci poloos a klb..tak mu hned poviem,nech sa mi na to pozrie...inak dakujem
vencaa6 nemam avant..sedan 2.5 TDI* 132 kW r.v.2001
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.1. 2010
Příspěvků: 10 | Témat: 3

07.06 2010 15:15


ahoj taky sem měl problém s vodou v autě aůe u řidiče a za ním... a jediný problém byl špatný těsnění pod krabicí na ŘJ ještě že je vejš než ta díra do Karoserie* jinak by byla asi KO...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.9. 2007
Příspěvků: 31 | Témat: 11

24.08 2010 20:20


Franta napsal:Neni to pod krytem motoru ale pod krytem prevodovky, za koly.
Sedni si na misto spolujezdce, pohodlne si opri novy a pak v tech mistech z druhe strany plechu zespodu auta hledej pod krycim kobercem gunovou pruchodku

nejak jsem to nepochopil. je ta pruchodka z venku auta ci uvnitr pod kobercem?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 31.8. 2010
Příspěvků: 1 | Témat: 0

31.08 2010 13:18


Ahoj,řešil jsem něco podobného.Měl jsem promáčené čalounění spolujezdce a i za ním u zadní sedačky.Sundal jsem čalounění podlahy a bylo tam pár litrů vody.Řešil jsem jak dveře,klimačku,kanálky,...prostě nic.Pak jsem na to přišel.K zadní sedačce to nateklo od předu,od spolujezdce a ke spolujezdci se to dostalo sáním vzduchu pro nasávání z venku.Když otevřeš kapotu motoru,tak pod stěračema máš plastový kryt,sundej ho.Objeví se ti u spolujezdce plastový rám pro filtr.Zkontroluj,jestli plastový rám není prasklý nebo málo dotažený.Zda není pod ním nějaká vůle.Mě to teklo tudy,poněvadž byl prasklý u šroubu a když pršelo,to teklo po předním skle a kanálkama kolem toho rámu.
nahoru

sponzor





31.08 2010 13:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

31.08 2010 23:06


mel sem to same...zničilo mito automatickou prevodovku..tim že bydlim v zalesnene oblasti a jak zbiram všude listy a jehliči tak semi ucpali odvodnovaci kanalky vepředu pod baterkou.tudiš se voda dovnitr dostala prez kabinovej filtr " mam 2.5 TDI* 110KW A6 98rok" u spolujezdce.voda protekla do jednotky na prevodovku a ujel sem asi 300m a praskl mi nakej tesnici kroužek na prevodovce a vytekl mi olej...pak semi to stalo ješte jednou že tam byla voda..chtelo podsilikonovat ten plastovej rameček na kabinovej filtr a vyhodit uplne pryč ty gumy co sou na odtok vody pod baterkou a brzdovim valcem...od te doby vše OK.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

06.09 2010 21:14


Příjdu do auta a měl jsem zamlžené všechny skla, Kouknu na koberečky a řidičuv na levé straně je mokrej. To mám teda kua radost!! Zítra budu muset zajet do servisu, nemám kanálek ani zvedák.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

06.09 2010 22:43


jestli mužete...vyhodte ty debilni zaslepky v odtokovejch zatkách...sou prej děravý nak do kříže boco...no proste se zaserou a ucpou.takže ty gumy pryč...jinak si skontrolujte tesnost boxů na kabinovej filtr ze předu nalevo pod oknem..box večinou netěsní a podtejka..a taky tu lištu co je cvaklá do okna.pořádně pribouchnout.občas nekomu vyskoči kousek nekde...voda je hnus...a jestli mate automat.jeto pak krutá smrt.ta lepší možnost je že odejde jen ta jednotka.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvků: 1123 | Témat: 24

06.09 2010 23:29


tomas916:
Zdravím, mám stejný problém
Audi A6 1,9 TDI* 2003, auto mám 4 roky a nikdy před tímto víkendem jsem se s problémem zatékání do interiéru nesetkal. Zatéká na straně spolujezdce a myslím, že voda proniká zhruba z nejvyššího místa prostoru pro nohy spolujezdce (levý horní roh pod palubní deskou u středového tunelu). Vody je tolik, že natekla i před zadní sedadlo (také na straně spolujezdce). Myslím že se tam voda musí dostávat někde kolem skla u přepážky motoru, ale nevím.
Prosím o radu, jsem z toho celkem zoufalý (dovolená na krku a takové problémy)...
Díky,
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Měla jsem stejnej problém, ale samo od sebe to po týdnu přestalo
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

07.09 2010 11:06


Simonečko to neni dobry nechat to jen tak..pak ztoho muže byt pekny pruser.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvků: 1123 | Témat: 24

07.09 2010 11:55


killerz:
Simonečko to neni dobry nechat to jen tak..pak ztoho muže byt pekny pruser.


No, budu to muset pořešit - pročtu pořádně tuhle diskuzi a podíváme se Audince na zoubek .......
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

07.09 2010 12:20


Simčo neni moc co řešit...ja sem dukazem toho že pokud jetam automat voda ho splachla do večnejch lovišt i s řídíci jednotkou...v čislech cca to bylo přez 30tisic
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvků: 1123 | Témat: 24

07.09 2010 12:33


killerz:
Simčo neni moc co řešit...ja sem dukazem toho že pokud jetam automat voda ho splachla do večnejch lovišt i s řídíci jednotkou...v čislech cca to bylo přez 30tisic


Ale já nemám automat. A přece jsem si nekupovala takovýho mazla, abych se v něm čvachtala jako v bazénku a taky nevěřím tomu, že to v Audi tak pitomně vymysleli. Audinky přece patřej mezi špici, tohle si můžou dovolit, tak nějaký Opely a nebo Fiaty, ale přece ne Audi
nahoru

sponzor





07.09 2010 12:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 25.8. 2009
Příspěvků: 3641 | Témat: 7

07.09 2010 12:39


hele... a nebyla na to naka Audi svolavacka?
mne ty kanalky cistili kdyz jsem byl kvuli vymene zamku u tukase... klepnul do pocitace, vyjel papir ze je potreba udelat cisteni kanalku....
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

07.09 2010 12:48


simčo zklamu te....podle toho co řekli me ma ta odtokova guma pruřez do tvaru křížku aby voda odtekala..a prej se to docela často ucpe když se parkuje nekde pod stromama atd..mužu ti řict že meje poprve vyčistili...a když sem tam přijel znova žetam mam vodu tak mi ztoho vyndali opět celou dlan bordelu.tak sem řek at ty gumy rovnou vyhodej aby tam byla poradna díra :)podlepili mi box na kabinovej filtr a je klid..žadna voda.proste parada....jo a ty gumy semi poprve ucpali tak že sem mel baterku do pulky pod vodou ktera neodtekala....ono Audi je sice značka...ale taky maj svoje mouchy...když se koukneš do minulosti oni dělaji super auta..ale taky vychytavaj haldu chyb co vnich napachaj
Naposledy upravil killerz dne 07.09 2010 12:54, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvků: 1123 | Témat: 24

07.09 2010 12:51


killerz:
simčo zklamu te....podle toho co řekli me ma ta odtokova guma pruřez do tvaru křížku aby voda odtekala..a prej se to docela často ucpe když se parkuje nekde pod stromama atd..mužu ti řict že meje poprve vyčistili...a když sem tam přijel znova žetam mam vodu tak mu ztoho vyndali opět celou dlan bordelu.tak sem řek at ty gumy rovnou vyhodej aby tam byla poradna díra :)podlepili mi box na kabinovej filtr a je klid..žadna voda.proste parada....jo a ty gumy semi poprve ucpali tak že sem mel baterku do pulky pod vodou ktera neodtekala....ono Audi je sice značka...ale taky maj svoje mouchy...když se koukneš do minulosti oni dělaji super auta..ale taky vychytavaj haldu chyb co vnich napachaj


Njn, uvidíme co s tím naděláme
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

07.09 2010 15:29


Tak já jsem měl ucpané kanálky na odvod vody pod baterií i posilovačem. Jdu vyndat koberec a pořádně ji prosušit. Jsem zvědavej jak to dopadne.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

07.09 2010 18:37


Marku a představ si že když se ucpali me baterie i posilovač byli dopulky pod vodou ktera tam stala
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

07.09 2010 19:46


Killerz: jsi měl vodní lázeň na nožky Ale upřímně mě to pěkně nasralo. AUDI A6 a stane se toto
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

07.09 2010 19:54


no u řidiče ani kapka...ale spolujezdec pod vodou...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

09.09 2010 11:21


omg
nahoru

sponzor





09.09 2010 11:21


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

09.09 2010 12:25


Odvodňovací kanálky jsou vyčištěné, auto vysušené a dneska přes noc jsem tam měl zase půl litru vody.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

09.09 2010 13:31


marku a mas to u spolujezdce?koukni se jestli nemas odchliplej ten plast pod sklem a doporučuju obsilikonovat ten box na kabinovej filtr...meto přez nej pak chcalo taky dokod nebyl podsilikonovanej
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.12. 2009
Příspěvků: 5526 | Témat: 145

09.09 2010 14:54


Jako odvod vody je fakt u Audi debilně vyřešen...

Já už přemýšlel, že na ten lem plastu pod oknem dát nějakou gumu aby dělala takový kanálek a odvézt aspoň část vody na jedno místo.

Protože mi je na blití, když visím, jak voda teče přímo na baterku a špiní celý prostor kolem. To je fakt "náskok díky technice". To snad i Dacia má lépe vyřešeno...

Jako nechápu ale proč???
Vždyť ten plast stačilo udělat o 2 cm delší a udělat na něm falc a mohla z toho být jakoby rýna, která by vodu svedla na jedno místo, do trychtíře a pak přímo pod auto.
A žádné problémy, žádný stále špinavý plasty....
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

09.09 2010 16:24


Michale je pravda žejeto tam nahovno..ale když dotoho zacvakneš ten plast jeto docela OK...ale ja bych tam nedelal ten odvor na baterku..stejne když tam nacpu 100Ah tak mi je ten odvor k hovnu a musim sundat celej plast když chci neco delat...to okenko jetam proste kničemu.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

10.09 2010 21:28


Dneska jsem na to konečně přišel. Teče mi to kolem nebo přes odvodňovací kanál střešního okna, teče to po tapecu na A sloupku přes pojistky, až k nohám.Auto je v garáži a zítra to opravím. Snad to půjde a nebude to dělat bordel
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.10. 2010
Příspěvků: 13 | Témat: 5

02.10 2010 19:21


Tak jsem to řešil taky voda za spolujescem a ne málo... vše bylo ok i větší deště to přečkalo ale po 14 dnech sem tam měl 4 l vody už nevim kady tam teče....
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Žádné nové příspěvky
23
01.Duben 2021 Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
4
11.Květen 2020 Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
0
13.říjen 2019 Zobrazit poslední příspěvek
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email