Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 343 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 338
Uživatelů: 5
Celkem: 343

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.12. 2010
Příspěvků: 347 | Témat: 52

23.08 2011 9:45


Me se to rozsvitilo po vysavani auta, stacilo se sedackou spolujezdce pohnout uplne dopredu a uplne dozadu a bylo hotovo, stalo se mi to uz podruhe, uz mi to jednou udelalo po hybani se sedackou, a po smazani byl klid.. tak asi budu muset zkontrolovat konektor..
nahoru

sponzor





23.08 2011 9:45


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 10.6. 2011
Příspěvků: 656 | Témat: 26

23.08 2011 9:48


Jojo, taky budu muset kouknout na konektor, pripadne tam dat nejakej jinej.. ja jen sahnu pro penezenku pod sedacku kdyz mi tam vzdycky spadne a uz to sviti.. vymazani pomuze..ale furt to mazat :/
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.12. 2010
Příspěvků: 347 | Témat: 52

23.08 2011 10:02


Takova blba otazka... nemuze mi u toho odpojeni a cisteni konektoru bouchnout Airbag* ze ne?

A tak me napada... jak je to s airbagama kdyz budu v aute na nekoho cekat, budu mit vyply motor a zapalovani a nekdo do me naboura, tak asi nevyleti co?..
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 10.6. 2011
Příspěvků: 656 | Témat: 26

23.08 2011 10:04


DefinitionHigh: Ne bouchnout ti nemuze Pokud to nebudes cistit dratama s 12V Jak je to s tim nabouranim to nevim.. taky bych skoro rekl ze nebouchne..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.12. 2010
Příspěvků: 347 | Témat: 52

23.08 2011 11:23


Nekdy je lepsi se radsi blbe zeptat.. vis jak..

Toz tak to budu na nebezpecnych mistech cekat se zapnutym zapalovanim, jestli to pomuze
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 10.6. 2011
Příspěvků: 656 | Témat: 26

23.08 2011 11:52


DefinitionHigh: Vsak jasny ja to zle nemyslel.. taky se radsi vzdycky zeptam nez to zkurvit.. popravde kdyz jsem se v tom hrabal taky jsem z toho mel docela respekt...asi by to nebylo prijemny kdyby mi to jen tak bouchlo do xichtu

Noo to zapalovani by snad pomoct melo myslim ze kdyz je vyply tak neni ani ridici jednotka airbagu zapnuta pac se pres vag na ni neda dostat..takze pak by ani ty airbagy nefungovaly..
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.1. 2010
Příspěvků: 1210 | Témat: 9

30.10 2011 23:37


Nevíte někdo, jestli mi ve škodovce dokáží objednat konektor bagu v sedačce 8D0 972 576 s kontakty? Nebo jestli existuje nějaká škodovácká náhrada, která je shodná?

Nejbližší OOOO servis mám trochu z ruky.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

31.10 2011 0:07


Ve Škodovce ETKU taky mají, takže by to měli být schopni objednat. Jaká bude ochota je věc druhá, asi se to chce zeptat...
nahoru

sponzor





31.10 2011 0:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.1. 2010
Příspěvků: 1210 | Témat: 9

31.10 2011 13:42


Já bych se tam zeptal, až budu mít čas. Spíš mě zajímalo, jestli někdo neví, jaká by byla náhrada pro Škodofku. Abych nebyl vykázán rovnou, že pro Audi to nevedou

Hledal jsem v ETCE i po internetu a zatím nic nenašel.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.12. 2011
Příspěvků: 5 | Témat: 0

03.12 2011 11:33


ahojte chalani, mam A4B5 avant a mam podobny problem, paradox je ze vag ziadnu chybu nenasiel, skusal som 2x roznu diagnostiku.. neukazuje ziadnu chybu, kontrolka airbagu svieti ked je chladno, potom ked sa interier zohreje, tak zablika a potom zhasne kontakty prečistene.. napada Vás niečo prečo by mohla svietit kontrolka ked chybu neukazuje.
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

03.12 2011 12:08


Mohla by to být chyba v budících nebo spíš v konektoru, co je zacvaklej do budíků.
AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.12. 2011
Příspěvků: 5 | Témat: 0

03.12 2011 12:57


takze to bude chciet rozobrat budiky asi. hmm moc ostara je s tym?
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

03.12 2011 13:43


Já je rozdělával pouze na Golfovi 4, tam to šlo velice jednoduše. Sundat jeden plastík pod nimi, vyšroubovat dva šroubky, vytáhnout je, odpojit štekry. První co bych udělal, zkusit vyčistit ty štekry, jestli to bude dělat dál. Pokud jo, tak rozmontovat a propájet tišťák.
Ale radši počkej, jestli někdo neporadí něco lepšího a jednoduššího.
AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvků: 8 | Témat: 2

17.01 2012 14:47


čaute. Som s audi nový. Mám a4 2,5 TDI* avant 1998/12.
Začal mi svietit z ničoho nič Airbag*. Rozmýšlam či to neni z prudkého posadenia sa na sedačku alebo tým že som dozadu dával lyže a možno mi pod sedačkou niečo pošťourali. Čítam že tam treba odpojit a zapojit nejaky konektor a potom to vo vagu zmazat.. chyba ide zmazat ale sa mi znova objaví... No neviem ktorý je ten konektor a ako to vypadá. Pod sedačkou mam červenú mini skrinku a žlty plast v ktorom su zabudovane nejake kabliky a neviem to odpojit.. Asi sa to nedá... Tak potom ako vypadá ten konektor ako ho mam odpojit? ked ho chcem vycistit..Ak už náhodou odpojený nieje... Viem že píšem ako malí ale bojím sa v tom vŕtať a vy už nejake tie skusenosti máte.. Diky moc
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

12.03 2012 15:38


Hoj, tak sem měl auto u mechoše - opravy vad na laku, přijdu pro auto, nastartuju a svítí Airbag*. On je menší, tak si šoupnul sedačku. Hned jsme to na místě napíchli a ukázalo to chybu airbagu v sedačce (nějaký boční tuším). Tak mi to hned zkusil smazat, ale stále se to objevovalo. Poté jsme zkusili rozpojit a zapojit kabely co jsou pod sedačkou, ale Airbag* furt svití. Říkal, že to může být vlhkostí, že to auto dlouho stálo venku apod. Tak já že jedu a uvidím. No a během jízdy mi to občas problikne, ale stále svítí. A nebo to taky zhasne a třeba za 15s se to rožne. Že by nějaký kontakt? Ale pod sedačkou už jsme s tím pošarpali.. Diskuzi jsem tu pročetl..
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

12.03 2012 16:09


macik: Stejnej problém, akorát mě stačilo naslepo zakvedlat se svorkou kabelu pod sedačkou řidiče. A problém na dosavad (2týdny) vyřešen
sponzor





12.03 2012 16:09


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

12.03 2012 16:42


Jeden konektor je hned pod sedačkou a druhej v podlaze, takže zahýbat s jedním nestačí. Ten v podlaze je bez problémů přístupný, pokud se sedačka posune nadoraz dozadu.
Pak je to třeba samozřejmě vymazat, aby zhasla...
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

12.03 2012 16:47


Mr. Death: Nic sem mazal, nato že mi asi týden téměř furt svítila, jen sem tam většinou na křižovatkách problikla. Třebas jiná závada, ale jak sem psal víše, zakvedlal sem tím konektorem a je po problému.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.3. 2012
Příspěvků: 90 | Témat: 13

12.03 2012 19:49


Ten samej problém, oddělával jsem sedačky, sušil vodu na podlaze a od tý doby svítí. Jen mi ještě někde odešlo ele. stahování oken
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

13.03 2012 13:28


Mr. Death:
Jeden konektor je hned pod sedačkou a druhej v podlaze, takže zahýbat s jedním nestačí. Ten v podlaze je bez problémů přístupný, pokud se sedačka posune nadoraz dozadu.
Pak je to třeba samozřejmě vymazat, aby zhasla...
Aha, konektor na podlaze je u B6? Na to mrknu, to jsem nezkoušel. Říkáš sedlo dozadu a tam někde to najdu jo? OK. Jinak předpokládám, že kontrolka zhasne i bez mazání chyby, akorát potom na diagnostice smazat chybu, aby jí nevypisovala. Protože dneska jsem vyjel, kontrolka svítila, občas nesvítila a teď ke konci jízdy (asi 15 minut jízdy) se nerožla vůbec.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.8. 2012
Příspěvků: 35 | Témat: 4

26.10 2013 23:08


pridam se s zadosti o radu, dnes jsem vytahl budiky a dal je zpet..pote po nastartovani sviti kontrolka bagu a nezhasne, to treba az po 10min jizdy, jak kdy...je fakt ze jsem lomcoval se sedakem ale kdyby uz jednou kontrolka svitila asi by samovolne nezhasla diky za rady
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

27.10 2013 18:09


Nejdřív je potřeba se podívat, který Airbag* ohlásí VAG.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.2. 2014
Příspěvků: 126 | Témat: 14

06.06 2014 21:05


Ahoj, ucpali se odtoky pod baterkou a napršelo přes klimu na stranu spolujezdce, ve předu u spolujezdce meně, vzadu za spolujezdcem více. Od te doby svítí občas svítí kontrolka airbagu chyba 01222 cidlo narazu pro postranní Airbag*, zkrat - sporadicky, pročetl jsem to tady, ale potřeboval bych postup jak zkontrolovat ten konektor - fotku umístění případně postup. šel jsem tam zezadu a čidlo ani konektor jsem tam nenašel. Audi A6 C5
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.7. 2013
Příspěvků: 90 | Témat: 0

06.06 2014 21:12


Mám podobnej problém. Kontrolka airbagu mi svítí stále. Diagnostika nic nepíše. Měl jsem to na dvou diagnostikách a ani na jedné nikdo na nic nepřišel.
Auto jsem tak už koupil. Prodávající také netušil.

Konektory jsem kontroloval.
sponzor





06.06 2014 21:12


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.2. 2014
Příspěvků: 126 | Témat: 14

06.06 2014 21:28


Že kontrolka svítí třeba muže být v palubce, taky jsem tady o tom četl . Ale mohl by jsi mi poradit jak si to kontroloval.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.7. 2013
Příspěvků: 90 | Témat: 0

06.06 2014 22:38


Kontroloval jsem to jen vizuálně pod sedadly. Jak to kontrolovali následně v servisu, netuším. Nejsem odborník.
Auto mám dovezené z Rakouska, takže jsem se bál technické, jestli nebudou mít problém, ale prošlo to bez jediné výtky. Už jsem si na to světýlko zvykl.
Jen když vezu někoho, kdo se mnou ještě nejel, tak má strach v očích .
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

06.06 2014 23:56


chlapi a mate tam vypinace na airbagy spolujazdca?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.2. 2014
Příspěvků: 126 | Témat: 14

07.06 2014 9:01


Já NE
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.6. 2011
Příspěvků: 595 | Témat: 19

11.08 2014 10:13


Pohnul jsem sedačkou spolujezdce a také se mi rozsvítila kontrolka airbagu a vymazání nepomahá. Dle diagnostiky jde o konektor k bočnímu airbagu. Jaká je přiměřená cena za opravu (nalezení přerušení a oprava) ? Díky.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.2. 2014
Příspěvků: 126 | Témat: 14

11.08 2014 18:56


Já si to udělal sam. Jinak čidlo stoji z druhé ruky 500,-
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email