Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 168 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 165
Uživatelů: 3
Celkem: 168

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.9. 2010
Příspěvků: 76 | Témat: 20

16.09 2020 10:20


Dobrý den.
Mám vyhlídnuté TT za 110 000 , chci si na stará kolena ještě naposledy chvilku zablbnout Bohužel to " nejsilnější dělo " je tam jenom jedno ( zelená metalíza ) - rok 2002 , tachometr je " upravený " asi o 60 000 km ( podle historie vozu ) dále to mělo " plastovou " ránu na zadek. Ten asi vyměnili za tuningový se dvěma výfuky.Přední světla rovněž tuningová.Jinak vypadá docela zachovale.
Teď ten dotaz : Je něco na co bych si měl dát pozor při prohlídce vozu? Něco , co by mi mělo říci " Tak Gustíčku od toho dej ruce pryč ".
Děkuji za rady , Gustav.
nahoru

sponzor





16.09 2020 10:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

16.09 2020 11:21


Cziviš: dej nejakej link...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.9. 2010
Příspěvků: 76 | Témat: 20

16.09 2020 11:39


Sauto.cz
Je to to zelené , zatím jsem jim napsal , že bych to chtěl až v březnu , zatím se neozvali.

Gustav.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 1879 | Témat: 66

16.09 2020 12:38


To zelene? Skoda ze se na nej nemuzu podivat protoze mi manzelka zakazala pocitac abych se zase nedival na nejaky cunacinky.

A teprve v breznu? No pokud na takovou lakavou nabidku, ze koupis auto za pul roku nepristoupi, tak to budou pekny debilove a prijdou o kseft roku. Nebo treba domluvit splatky - ted mi nedavno nekdo nabizel za allroada jednickovou oktavku a pak 250Kc mesicne. Porad nad tim vaham
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.8. 2012
Příspěvků: 501 | Témat: 4

16.09 2020 12:51


Dooprdele
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

16.09 2020 19:32


Tak toto se ubralo zatim asi nejlepsim smerem co tady za posledniho pul roku byl.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

17.09 2020 2:01


nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 26.4. 2014
Příspěvků: 2586 | Témat: 73

17.09 2020 7:57


Audi TTron?
nahoru

sponzor





17.09 2020 7:57


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.9. 2010
Příspěvků: 76 | Témat: 20

17.09 2020 8:17


Tak odpověď přišla zcela logická : Tak to Vám nemohu slíbit pane.
Ten březen byl takový " testovací balónek " abych zjistil jestli ta firma je " komunikativní ". a jestli je to auto pro ně přítěž nebo tam do března vydrží. já totiž vůbec nemám zdání jak to v takovém bazaru vypadá co se týká majitele vozidla - jestli mu dají peníze hned , nebo až když se auto prodá. Ono totiž podle zjištění Cebia to auto skoro rok stálo v jiném autobazaru a pak se dostalo sem.
No a březen jsem vybral proto , že v březnu odcházím do penze a budu mít dost času objíždět autobazary.

Gustav.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

17.09 2020 9:48


Tak to spokojene zacni hledat v Breznu.
TT-cka v CZ ale budou vylitana, tak bych se spis podival na nejakou firmu co dela dovozy z DE. A klidne to v breznu objednal s dovozem pred dum.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

17.09 2020 10:14


Suhlas, vylietane budu a nie malo. Hlavne si daj pozor na zotrvacnik a Turbo*, ci motor nedymi na modro po pridani plynu z volnobehu. Wastegate* na turbe zvykne s vekom nedoliehat a ma to citelnu turbodieru do 3000 otacok. Turbo* drahe nie je ale vymenit to je pekny oser.

Inak je to v podstate golf. Ale skor by som ratal s tym, ze to bude potrebovat vela lasky ked to kupis. Ono aj motory o ktorych si majitelia myslia ze su v dobrom stave tak vacsinou nie su ale laik to ani nepozna..

165kw ide krasne tak odporucam skusit viac kusov aby si ziskal prehlad o tom ako ten motor ma chodit, lebo ak sadnes do prveho a nemas tusenie o tom ako ten motor ma ist tak je mozne ze kupis nieco co bude mat 130kw + velku turbodieru a pride ti to v pohode. Takisto su vacsinou doprasene kadejakymi chipmi takze aj toto si preskumaj a ked tak tam nahod seriu, lepsie ako jazdit na chipe od nevieskoho.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.9. 2010
Příspěvků: 76 | Témat: 20

17.09 2020 11:46


Chlapi děkuji za rady. Samozřejmě se podle nich zařídím. Tak a teď ještě něco pro zasmání.
Vlastním A3 TDI* z roku 1996.Nemám garáž ani dílnu , takže hodně věcí si na ní dělám sám před barákem , ale zjistil jsem jednu " strašnou " věc. Nějak se mi zkrátil hever Najednou pod to auto nevlezu aha už vidím příčinu - on se nezkrátil hever , ale narostlo mi panděro
Tak to bylo něco pro zasmání - jinak pevně věřím , že ze mne nakonec bude TéTéčkář.

Gustav.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

17.09 2020 16:35


Cziviš: Až to koupíš legrace tě přejde..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.9. 2010
Příspěvků: 76 | Témat: 20

13.10 2020 15:36


Tak a už je Audík doma
Motor nekouří , kvalty jdou plynule , výkon a rychlost odpovídají deklarovaným parametrům. Dostal jsem k tomu i zimní gumy na discích + množství šroubů na ty kola. Takže v kabině jsem seděl já a ty kola - ty byly opravdu všude. Tak a teď ty minusy : Tento model nemá točítko na seřizování světlometů.Světla s denním svícením zapojená způsobem , že při zapnutí zapalování se rozsvítí i potkávačky + zadek ? Autorádio vložené asi jen ,aby tam bylo ( nejde oživit ).Vrzání plastů postupně najdu a opravím. Na motor to bude chtít nějakého machra , protože : je tam citelná díra při prudším sešlápnutí plynu to začne letět až po asi dvou vteřinách.Jakmile jsem po " honičce " na dálnici sjel ke Spořilovu do kolony , tak při prudším sešlápnutí plynu si Audík " odplivnul " do sání a bylo cítit benzín. No na to vše jsem uhádal cenu o 10000 dolů , takže hračku jsem koupil za 100 000.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

13.10 2020 17:47


Cziviš: tak gratulace, dej nekam fotky...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.9. 2010
Příspěvků: 76 | Témat: 20

21.10 2020 16:16


Tak fotky sem dát neumím Do té elektriky šťourat nebudu , protože všichni zde varují - do elektriky na TéTéčku se nes...! Dbám vaše rady a jenom jako perličku doplním : Po odpojení " tuningových " světlometů ( v každém světle jsou dva konektory ) se sama rozsvítila kontrolka dálkových světel a v horní části motoru jak jsou svíčky začalo něco bzučet jako když se tam něco točí.Samozřejmě při zapnutí zapalování se rozvítila kontrolka poruchy osvětlení.
Motor : po každém příjezdu domů je cítit benzínový " odér " + teď jak se v noci ochlazuje jsou ranní starty - na jeden válec , potom se přidá druhý a potom jako když mávneš kouzelným proutkem hup 1000 otáček a motor šlape.
Zkrátka : 1. Prosím doporučit kvalitní elektro v Praze a okolí.
2. Prosím doporučit kvalitní servis pro moje TéTéčko také pokud možno V Praze a okolí.
3. Jakmile našetřím další várku peněz , tak se musí začít opravovat.
nahoru

sponzor





21.10 2020 16:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email