Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 189 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 189
Uživatelů: 0
Celkem: 189

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2018
Příspěvků: 42 | Témat: 16777215

24.06 2020 20:56


Ahoj,

přestalo mi jít stahování všech oken, nejdou stáhnout od řidiče ani z ostatních dveří. Nefunkční jsou jen okna, vše ostatní funguje, všechny světýlka svítí. Je to vždy na pár dní a pak znovu fungují, pak z ničeho nic zase ne. Pojistky 22,23,24,38 jsou v pořádku. Kabeláž u řidiče ve dveřích vypadá v pořádku.

V čem hledat možné problémy?

Díky.
nahoru

sponzor





24.06 2020 20:56


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.1. 2019
Příspěvků: 23 | Témat: 8

26.06 2020 15:11


Ahoj,
měl jsem podobný problém, nejspíš budeš mít vytopenou komfortní jednotku.
https://www.youtube.com/watch?v=e82g-7Am4KU Tady je návod jak ji vyměnit.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2018
Příspěvků: 42 | Témat: 16777215

27.06 2020 21:58


Díky. Zkusím tam mrknout jak vypadá a kdyžtak bych ji vyměnil.

Mohl by to dělat i špatný ovladač oken u řidiče? Že by díky tomu nešly stáhnout ani z jiných míst.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11014 | Témat: 89

27.06 2020 22:27


AndryxD: ne.. mas vytopenou komfortku na 99%.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2018
Příspěvků: 42 | Témat: 16777215

27.06 2020 22:35


Já myslel, že když se právě vytopí, že by to nešlo vůbec, ale tím že to chvíli jde a chvíli ne jsem sázel na nějáký špatný kontakt. Díky mrknu na ni.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.1. 2019
Příspěvků: 23 | Témat: 8

29.06 2020 20:40


To mi taky dělalo, když bylo déle sucho tak to maličko vyschlo a zase to fungovalo. Jestli bude fakt ta komfortní jednotka vytopená tak máš nejspíš ucpané odtokové kanálky v motorvém prostoru pod krytem který drží baterku.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2018
Příspěvků: 42 | Témat: 16777215

02.07 2020 21:39


Tak jsem se dnes díval na komfortní jednotku a všude sucho, jak pod kobercem tak v krabičce a žádný náznak, že by tam někdy byla voda. Odtokové kanálky vypadají taky v pohodě.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.9. 2015
Příspěvků: 7 | Témat: 0

31.08 2022 8:14


Ahoj, jak jsi to nakonec vyřešil?

Mam ten samý problém, z ničeho nic nejde stahnout ani jedno okno, podle disgnostiky všechny jednotky ve dveřích jsou v pořádku, kabely komplet od komfortni jednotky až do dveří jsou také v pořádku, spínače dle diagnostiky také fungují, komfortka je suchá, pojistky v pohodě, takže už jsem trošku ztracenej a nechápu kde je zakopanej pes
nahoru

sponzor





31.08 2022 8:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

31.08 2022 9:33


A otočením a podržením klíče ve dveřním zámku na zamčeno a odemčeno okna nefungují? Případně podržením tlačítek odemčení a zamčení na klíči?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.9. 2015
Příspěvků: 7 | Témat: 0

31.08 2022 11:56


Nene právě že nefunguje, jěšte mě napadlo nekde sehnat schema komfortni jednotky a zkusit jestli neni nekde studeny spoj nebo tak neco, ale prijde mi divny ze by to diagnostika nenapsala kdyby bylo neco s jednotkou..
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

31.08 2022 12:34


Zkontroluj husí krk u dveří řidiče dost často tam jsou polámaný káble. Ohrň manžetu a pořádně zatahej za každej kabel. Pokud je KO tak ti zůstane v ruce a problém bude odhalenej.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.9. 2015
Příspěvků: 7 | Témat: 0

31.08 2022 14:19


To už jsem zkoušel ve všech dveřích jsem mel kabely komplet venku a projel jsem i vsechny kabely co vedou ke komfortni jednotce
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

31.08 2022 15:15


A u dveří spolujezdce a vzadu jsi zkusil stahovat? Už jsem zažil že ovládání u řidiče bylo ko ale ostatní ovladače fungovali.
Pojistky jsou OK? Občas stářím zaoxidují zašednou a nemají kontakt. Zátěžové pojistky pod centrální elektrikou jsou ok? Měli by tam bejt 2 takový hliníkový se zeleným pruhem ve kterým je bílé číslo dílu.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.9. 2015
Příspěvků: 7 | Témat: 0

31.08 2022 15:52


Jojo zkousel jsem jestli to neji ve spinaci u ridice ale nejde to stahnout nikde ani na jednich dveri, pojistky jak jsem psal jsem prave taky koukal krom teda tech zatezovych na ty jeste mrknu dik
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

31.08 2022 16:00


V komfotrce se podívej na přizpůsobení tuším kanál 62? tam si musíš sečíst výbavu aby to fungovalo jak má, klíčem dálkou atd.

Ještě by mohla bejt ko jednotka dveří řidiče. Občas se stane že se ohne nějaký pin při zapojovaní konektoru a pak něco nejde. Takhle mě pozlobil jeden pin od okna řidiče v ovládání. všechno makalo jen okno řidiče ne. Výměna za jiný spínače nic a pak jsem našel ohlej pin a bylo po problému.

Taky zkus odpojit baterku na pár minut třeba se to vzpamatuje.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.9. 2022
Příspěvků: 1 | Témat: 0

01.09 2022 21:27


Nedávno jsem měl taky vytopenou komfortní jednotku u A4 B7, objednal jsem stejnou novou. Po namontování mi ale pořád nefungují všechna okna, zámek nádrže, otevírání pátých dveří a v autě se nerozsvítí světla když otevřu dveře. Dálka samozřejmě také nefunguje. Najde se někdo kdo by mi poradil. Už jsme rozebral kompletně koberec na straně řidiče a na místě za ním, ale tyto závady stále přetrvávají.
nahoru

sponzor





01.09 2022 21:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

02.09 2022 7:25


To co popissuješ se musí nastavit diagnostikou v komfortce v přizpůsobení. Tam je bublina ve který je co chceš aby fungovalo a před tím jsou čísla který se sčítají a výsledný číslo se uloží a pak vše fungje.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.9. 2015
Příspěvků: 7 | Témat: 0

04.09 2022 14:47


V prizpusobeni je nastaveny vse jak ma byt, piny jsem taky zkouknul a jednotku dveri jsem zkousel taky jinou, prave jediny co mi napada je to ze by byla proste ko komfortka i kdyz vzhledove vypada v pohode, jen jsem prisel na to ze v zadnich dverich mel majitel jinou jednotku s jinym cislem nez ma byt a tim padem si myslim zda nemohla rozhodit tu komfortku…
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.9. 2015
Příspěvků: 7 | Témat: 0

04.09 2022 14:51


Zkusil bych projit kabely kolem komfortky jestli nebudou nekde zaoxidovany, neno konektory kolem toho kde to bylo vytopene, tohle jsem resilna passatu, jeden svazek pote co byl zaizolovanej paskou, jsem rozmotal a pak kabelu bylo nazelenalych, nebylo to poradne ani videt, preletoval jsem je a pak to zacalo makat, myslel jsem si ze to bude i tenjle problem co mam ted u audi, jenze u jednotky nebyla zadna vlhkost a kabely vsechny jsou uplne v pohode, takze uz jsem ztracenej a nezbyde mi asi nez vyzkouset jinou komfortku
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.9. 2015
Příspěvků: 7 | Témat: 0

06.11 2022 18:03


Nakonec to bylo opravdu komfortni jednotkou i kdyz na pohled se zdala v pohode a vytopena nebyla
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.7. 2022
Příspěvků: 5 | Témat: 2

09.06 2023 13:35


Ahoj,
Na Audi A4 B6 Avant mi nefunguje stahování oken na ovladači u řidiče, na pravé straně to funguje bez problémů, když mačkám u řidiče tak mi přijde jako by při tom cvaklo nějaké "relé" ale nic se nestáhne. Když dám klíč do dveří tak se stáhnou oboje okna a zase poté zavřou( pomocí klíčku při zamykání). Ještě předtím než to přestalo jít tak to natlačítko občas reagovalo občas ne. Může to být jen vadnými talčítky nebo je chyba jinde. Děkuji za pomoc
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

09.06 2023 15:58


Prach ve spínačích u řidiče. Buď rozebrat vyčistit nebo dát nový nestojí to svět dají se koupit i z číny.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email