Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 529 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 526
Uživatelů: 3
Celkem: 529

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.10. 2019
Příspěvků: 5 | Témat: 0

24.10 2019 14:19


Noo iba to že idu s jednej RJ a ta si mysli že tam nieje zrkadlo/že je zle
nahoru

sponzor





24.10 2019 14:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

24.10 2019 20:34


Zatmivanim funguje i s vadným výhřevem. Teda mi jo. Nové zrcadlo už mám doma, zítra na to jdu.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.10. 2019
Příspěvků: 5 | Témat: 0

24.10 2019 20:36


Tak ja budem mat aj iný problém, mne zatmavivanie nejde. Keď poslem do Osetsku 1,5v tak sa zatmavy, takze to ide, akurát auto nepošle tých 1,5v

Dnes som tozlepil spetak a našiel som miesto kde je to prehorete, asi kúpim náhradný za 20€ a prelepim tu vyhrievaciu fóliu [/img]
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

25.10 2019 7:45


Chamo (24.10 2019 14:05) orig :
Prosím ta vedel by si vyskúšať, či ti to zatmavuje keď ti nejde vyhrev?


Rychla odpoved:
Skusal som, zatmavuje

Dlhsia odpoved:
Funguje to iba po tme, no ak mate fakt tmave folie tak sa to za beznych podmienok ani neda dosiahnut. Svietil som mobilom do toho spataku aby som zistil ci to ide.. Ziadne zamnou iduce auto nedokaze cez tie folie osvietit vnutorny senzor na vnutornom spatnom zrkadle


Tym padom, pre mna asi straca vyznam davat 400EUR za novy original kedze sa zatmavovat nebude.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

28.10 2019 16:47


Výměna za druhé originál až dnes, při testu citelně ohřívá i na dotek a o dost více, než druhé, původní z výroby. Errory smazány, pro mě tedy vše vyřešeno výměnou za originální.
Díky.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

31.10 2019 14:06


Ja len v rychlosti napisem, dnes prisiel balik, v nom 2 rodne druhy repliky (vyhrievane).. Po vymene vyhrievanie opat funguje

Sklo (replika) vsak vyzera opticky aj rozmerovo trosicku inak. Original sklo je viac prehnute a ta replika nie je 100% kopia. Na jednej strane chybaju 2mm, na druhej vystavaju. Fyzicky to slo osadit, opticky su vsak vacsie fugy medzi sklom a drziakom

Buduci tyzden sa pokusime rozobrat to stare zrkadlo a dat tam tu vyhrievaciu foliu z noveho.. Snad sa to podari dako rozlepit..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

03.11 2019 11:19


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Zde je jedno na prodej, pokud by někdo chtěl...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

20.12 2019 11:03


Kde zacat?
Vyhrievane skla pre Audi A6 C7/4G (repliky) prisli, namontoval som a .. sklamanie.. Co som pravda cakal za (najkvalitnejsiu) 30eur repliku?
Problemov bolo hned niekolko. Replika nesedi v rame spatneho zrkadla 100% rovnako ako originalne sklo (mal som dokonca objednane 2 typy tych replik, jedna za cca 15eur, druhu za 30+). Vznikaju fugy a hoci len mozno 5mm, bolo to trosku rusive ked sa clovek dival do toho zrkadla. To vsak bola iba estetika..
Dalsi problem je ten, ze vyhrevna folia ma typicky odpor viac ako 12 Ohmov = vyhrevny vykon je teda cca 15W. Original mal vyhrev cca 40W (pri odpore do 5 Ohmov). V praxi to sposobi to, ze ked je jedno zrkadlo (original) uz komplet odrosene, druhe je stale zamrznute. V konecnom dosledku sa roztopi ale trva mu to. Malickosti, no je to iritujuce.
Treti problem ktory som (podla vlastnych slov) povazoval za irelevantny sa ukazal ako najhorsi. Vymenil som samozatemnovacie vyhrievane sklo za repliku bez zatemnovania a pri nocnych jazdach ma siel slak trafit. Tvrdil som ze cez tmave folie interierove spatne zrkadlo nie je dostatocne osvetlene a teda nedava vonkajsim spatakom impulz na zatemnenie.. No ked som zacal jazdit s tou replikou tak prax ukazala opak. Fakt ma to zacalo neskutocne stvat, neustale ma osvetlovali auta jazdiace za mnou.. nahneval som sa az natolko ze som tento problem chcel vyriesit

Riesenie:
- Kupit original zatmavovacie/vyhrievane sklo od Audi v cene od 400 po 490EUR (original nove)
- Kupit pouzite zatmavovacie/vyhrievane sklo z nejakeho bazaru a dufat ze bude fungovat zatemnovanie aj vyhrievanie.. ceny su od cca 120Eur vyssie

Kedze samozatemnovacie repliky sa nevyrabaju, zacal som zistovat ako je mozne prelepit tu vyhrievaciu foliu ktora sa na originalnom skle jednoducho prepalila. Venoval som tomu skutocne vela casu no nasiel som iba univerzalne folie kde nesedel rozmer a tvar. Aj tieto folie vsak mali vsetky vysoky odpor prechodovej spiraly (12 Ohm+) a teda vyhrevny vykon iba cca 15W. Objednal som z Ebaya/Amazonu par roznych kusov, no vo finale cele zle.. presne ako pisem. Nepokryvali cele sklo resp pretrcali a ak sa s z nich aj dalo odstrihnut .. vyskusal som.. proste improvizacia.. vysledok nebol taky akoby som chcel. Primarny problem bol uz ten vysoky odpor/nizky vyhrevny vykon.. proste vyhodenie peniaze


Po hodinach/dnoch hladania som oslovil niekolko fabrik v Cine a skusil sa dohodnut na vyrobe folie podla mojich predstav. Nebudem to tu rozvadzat, uzil som si toho dost.. Nasiel som jednu fabriku ochotnu mi nieco take vyrobit na zakazku v minimalnom mnozstve (vsade inde chceli po mne objednavku na 500+ kusov za radovo tisice az 10k+ $, platba vopred!). Cele to trvalo cca 5 tyzdnov no vysledok je nasledovny:


Náhled, klikni pro zvětšení.




Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.


- Folia ma presne tvar zrkadla pre Audi A6 C7/4G
- ma vyrezy na samozatmavovacie kontakty zrkladla
- ma cca 5.6 Ohmu odpor cize vyhrevny vykon je cca 36W
- konektory su presne v mieste kde je vyrez plastoveho drziaku skla
- rozmer konektorov presne sedi na kabelaz ktora je v zrkadle
- obsahuje kvalitnu obojstrannu lepiacu pasku
- konektory su zaliate v zivici/silikone

Tento prispevok pisem cca po 10dnoch co to realne testujem na svojom aute. Vysledok je velmi dobry Folia funguje, sklo sa zohrieva prakticky rovnako ako original, dosahuje rovnakych teplot (vyhrevny vykon je cca rovnaky). Obojstranna paska drzi velmi dobre. Co je najdolezitejsie je, ze kedze som takto opravil moje stare zrkadlo tak mi teda ostalo samozatemnovanie a uz ziadne oslepovanie v noci
Ak by som to mal zrhnut par slovami: Tak dobre, ako sa len da !

(Ak to sem nepatri, admini zmazte tuto cast: Minimalne mnozstvo pri vyrobe ktore pokrylo aspon vyrobne naklady bolo 10ks resp 5 parov (lave+prave). Komunikoval som tu s niektorymi clenmi (ktory vedeli co sa deje) a ostali mi 2 pary (4 kusy L+P) ktore su na predaj.
Ak ma niekto zaujem, cena je po zaratani vyroby, postovneho, dane, cla a manipulacnych poplatkov 30EUR/kus alebo 50EUR/par.

Pocas vianocnych sviatkov ak budem mat klud, skusim urobit nejaky video navod na vymenu. Vratane rozobratia zrkadla, odlepenia/nalepenia, nainstalovania.. Samotna vymena trva cca 30-40min (podla toho ako rychlo sa podari odlepit stare sklo od starej/prepalenej folie)
Naposledy upravil staman dne 03.01 2020 10:15, celkově upraveno 4 krát. (9% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





20.12 2019 11:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.8. 2019
Příspěvků: 29 | Témat: 3

20.12 2019 12:49




Takto si predstavujem zmysel fora. Normalne mam chut si tie folie kupit aj ked mi ich zatial netreba, pretoze toto treba ocenit.
Som naspat v BA po sviatkoch, prosim ta, odloz mi 1 par.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

20.12 2019 12:57


Neries co Ta nepali!

Ono vyhodit 500EUR za sklo mozno netrapi cloveka ktory to auto kupoval ako nove za plnu sumu 60-100k+ .. pre nas co sme to kupovali ojazdene za 15-20k.. no, snad to niekomu pomoze
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.8. 2019
Příspěvků: 29 | Témat: 3

20.12 2019 14:00


staman (20.12 2019 12:57) orig :
Neries co Ta nepali!

Ono vyhodit 500EUR za sklo mozno netrapi cloveka ktory to auto kupoval ako nove za plnu sumu 60-100k+ .. pre nas co sme to kupovali ojazdene za 15-20k.. no, snad to niekomu pomoze


Ja len ze ak by ti mali sediet doma, tak radsej ti na vyskum a vyrobu prispejem Ale ak ich predas, tak ziaden problem.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

20.12 2019 14:35


Dakujem
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 26.9. 2016
Příspěvků: 210 | Témat: 8

20.12 2019 20:41


Objednavam si 1ks lave soferove... a6 c7 2012.. pasuje to na predfacelift ?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

20.12 2019 22:04


Áno pasuje, ja mám 2014 čiže pred FL. Pošli SS, dohodneme
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

21.12 2019 21:23


local (20.12 2019 12:49) orig :


Takto si predstavujem zmysel fora. Normalne mam chut si tie folie kupit aj ked mi ich zatial netreba, pretoze toto treba ocenit.
Som naspat v BA po sviatkoch, prosim ta, odloz mi 1 par.


Prostě šikovný český ručičky v kombinaci s levnou "čínskou" výrobou Proč si to prostě neopravit doma sám, když to jde?
Je super vidět, že se někdo pouští do průzkumu a podaří se. Taky mu fandím, klukovi jednomu a doufám, že můj špígel bude slavný
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 26.9. 2016
Příspěvků: 210 | Témat: 8

27.12 2019 23:59


U mna vymenene s uspechom.. audi a6 c7, 2012

1- vyhnutie zrkadla, dva prsty pod zrkadlo co najhlbsie, vytlacenie von a odpojenie konektorov
2-opatrne nariezat ciernu obojstrannu pasku s olamovacim nozom, asi najlepsie tesne pri plaste
3-odlepenie povodnej vyhrevnej folie zo skla, islo to pekne odlepit bez trhania na male kusky
4- ta najzdlhavejsia cast cistenie plastu od povodnej obojstrannej pasky to som sa piplal s prstami a po kusickoch to slo poodliepat. (prislo mi to dost silne na odstranovanie tech bezninom) a mal som kopec casu
5- cistenie skla od zvyskov lepidla z vyhrevnej folie (tech.benzin)
6- nalepenie novej vyhrevnej folie na sklo a nasledne nalepenie plastu
7-zapojenie konektorov, cvak
8- vymazanie poruchy 00920
9- test bezkontaktnym teplomerom
10- HOTOVO

U mna cca 1 HOD* prace... s toho bod 4 trval 40min.

Obaval som sa ci neposkodim odrazovu vrstvu zrkadla. Ale ta je akoby medzi dvoma sklami. Takze mozno aj pri hrubsej manipulacii by sa nemalo nic poskodit. Ale odporucam trpezlivost a radsej pomaly.

Teraz uz len aby co najdlhsie vydrzalo

Dakujem STAMAN za foliu, rychle odoslanie, ochotu, pomoc a info.



Demontaz skla vo videu... mne stacily prsty:


Přímý odkaz na youtube video
nahoru

sponzor





27.12 2019 23:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

28.12 2019 10:49




Sam by som to nenapisal lepsie!
Ako vravis, najzdlhavejsie je odstranenie zvyskov tej povodnej obojstrannej pasky. Nestopoval som to ale mne to tiez trvalo 20-30min..

Co sa tej zivotnosti tyka, asi len cas ukaze.
Folia vsak vobec neposobi lacno, podla mna je to porovnatelne s tym co tam Audi montuje original.

Dakujem aj ja za ten navod. Hned ako sa mi bude dat, pridam video-navod na vymenu.

Nech to sluzi!
Stano
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.10. 2018
Příspěvků: 8 | Témat: 1

01.01 2020 19:09


Na začiatok vďaka Stanovi že sa podujal a investoval do fólií (dúfam že sa mu čím skôr predajú ).
Čas výmeny som nemeral, ale odhadujem na cca. 30-45 min.
Po vybratí z auta som vrchný plast na chvíľu fúkol teplovzduškou, nadrezal orezávačom , ale potom som použil také plastové lízatko čo sa používa pri servise notebookov a pod. Aj pri strhnutí starej fólie som použil kus tepla, aby to išlo ľahko. Tam sa objavila aj chyba, prečo pôvodná fólia raz išla a raz nešla. Aj keď sú konektory na záver zalepené do silikónu, tak aj tak sa to tam vykývalo a prerušil sa obvod. Na "novej" fólii sa mi to riešenie páči viac. Z plastovej časti som to za cca. 5-10 min zošúchal palcom - išlo to najlepšie - chémia by to iba viac rozleptala a rozťahalo by sa to po plaste. Potom som to odmastil technickým benzínom. Zo skla to išlo super acetónom (C6000). Nastriekať, pár sekúnd počkať a cca 3 papierové utierky a je to. Acetón sklu neublíži a perfektne rozleptá staré lepidlo. Na čistenie toho platu by som to neriskoval, mohlo by ho to kus poškodiť. Následne prišlo lepenie. Tu chcem upozorniť, že je to asi najcitlivejšia časť celého procesu. Pri lepení fólie na sklo si treba ustrážiť každý milimeter, lebo keď budete lepiť plast na fóliu, už sa to nemusí dať podať pre konektory. Proste mne to ušlo celé asi o 1-2mm a je to vidno, že zrkadlo je teraz kus bližšie pri ľavom okraji ako bolo predtým. Ale možno to vidím len ja. Prid pripojením konektorov odporúčam tieto vystriekať kontoxom, prípadne ak idú konektory príliš ľahko nasunúť, tak kus stlačiť.
Aj bez vymazania chyby to začalo hneď kúriť - ale aj tak som to potom zmazal.
Pre tých ktorý sa chystajú na výmenu vyhrievacej fólie svojpomocne by som chcel upozorniť na pár vecí na ktoré si treba dať pozor.
- pri odliepaní plastu a fólie nepoužívať prílišnú silu a ostré predmety aby sa nezlomilo zrkadlo.
- pri naliepaní dať pozor na pozíciu fólie a následne plastu, aby zrkadlo pekne sedelo na aute

Ešte raz ďakujem Stanovi za fóliu a ušetrené stovky € .



Vlado
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

03.01 2020 10:00


Neukamenujte ma, videa nerobievam, snaha bola:


Přímý odkaz na youtube video
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

03.01 2020 20:55


Super Tak to má být!
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 28.12. 2019
Příspěvků: 110 | Témat: 16

03.01 2020 22:42


Tak má fungovat fórum. Klobouk dolů pánové úžasná práce.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.6. 2018
Příspěvků: 32 | Témat: 2

04.01 2020 2:26


Jestli tomu správně rozumím, tak na C7 r.v. 2015 po faceliftu již tato folie nepasuje?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

04.01 2020 8:00


Pasuje to na všechny c7. Úplně všechny.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

04.01 2020 10:21


Hosi, dakujem este raz za vsetku tu podporu

Nechavam to uz zit vlastnym zivotom...


lupo450 (04.01 2020 2:26) orig :
Jestli tomu správně rozumím, tak na C7 r.v. 2015 po faceliftu již tato folie nepasuje?


Mozem sa spytat, ako si nadobudol nazor ze to je iba na pred-FL verziu?

Je to tak ako pise Issue.. pasuje to na vsetky C7/4G (pred-FL aj FL)
doslova: 2011 - 2018
nahoru

sponzor





04.01 2020 10:21


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.10. 2010
Příspěvků: 118 | Témat: 14

16.04 2020 14:25


Přesně tak. Zatmavování normálně funguje i dyž výhřev nejede. Je to nezávysle. U mé A6 4F 2008 mi loni přestal fungovat u řidiče výhřev, tak sem koupil vyhřívaný zrcátko v ACI za 260.-, rozebral ho a přehodil si na origo zrcátko jen ten topnej nalepovací výhřev a už to zase maká jak má. Takže oprava do 300.- a cca 3 hoďky práce
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.1. 2009
Příspěvků: 609 | Témat: 44

16.04 2020 20:47


Mně taky u spolujezdce na C6 po fl nefunguje výhřev, ale zatmavování ano. Originál sklo za x tisíc se mi opravdu kupovat nechce, ale nechci přijít ani o zatmavování. Zkusím to podle vás, díky za tip!
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.5. 2015
Příspěvků: 3 | Témat: 0

24.05 2020 22:55


Tak nam sa zase podarilo urvat jeden z tych dvoch konektorov:

Náhled, klikni pro zvětšení.

Myslite, ze sa to da nejak opravit, alebo je potrebne vymenit celu vyhrevnu cast?
staman prosim mas este taku foliu?
Vdaka

EDIT: Tak skusal som este, mne nefunguje ani stmievanie ani vyhrev...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

02.10 2020 7:38


Iba rychly update. Rezervoval som jeden kus JOSImu a ostal posledny kus (soferova strana).
Musim povedat ze po takmer roku folia funguje, drzi.. dnes rano som zrovna pouzil kedze vonku bolo 10st a zrkadla zarosene

PS: Po roku sa mi aj vratia peniaze co som do toho investoval Cas.. mno, to je uz ina story
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

02.10 2020 9:00


staman: ale zase jsi pomohl množině lidí
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1326 | Témat: 58

15.10 2020 19:25


Díky tomuto tématu jsem právě opravil svoje stmívací na A4 B7. Použil jsem originál pouze vyhřívané. Stmívací mi přestalo vyhřívat. Rozlepil jsem jen vyhřívané, mám folii, která funguje (ozkoušeno na baterii) a zítra to dám do stmívacího a bude to 100% fungovat. Díky moc


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email