Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 127 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: xtrancer
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 410
Online návštěvníků
Návštěvníků: 126
Uživatelů: 1
Celkem: 127

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

17.10 2019 18:49


Zdarec,
přichází zima a měl bych vyřešit mě zrcátko řidiče, které nevyhřívá, resp. po smazání chyby a suchých dnech je vše ok, ale jakmile završí, chyba se objeví a nejde. Fakt opruz je, když ráno máte námrazu nebo mlhu a nevidíte nic.
Všiml jsem si, že v LED* blinkru je vlhkost, ale jde a bliká, vcds nic kolem světel nehlásí.
Je to známá chyba?
Zajímá mě, zda je to známá věc, jako u starých audin, kde odcházel odporový výhřev zrcadla, nebo to je zlomený vodič?
Zítra to chci rozhodit, po čem mám jít třeba? Nějaký postup, co a kdy měřit?
Díky moc.
nahoru

sponzor





17.10 2019 18:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2666 | Témat: 171

17.10 2019 18:59


Vsak to mas este v zaruke nie ?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

17.10 2019 19:04


Koupil jsem to z DE. Přesně zapsáno poprvé 22.9.2016. Myslíš, že to má cenu?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2666 | Témat: 171

17.10 2019 19:06


jasne ved je to tesne po zaruke
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

17.10 2019 19:51


Já myslel, že záruka je jen 2 roky, což by bylo do 09/2018.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

17.10 2019 21:07


Dejme tomu, že se mi vymění...
Nemáte tipa, zda to je zrcadlo, nebo kable? I když je chyba na vcds, má tam být napětí? Nebo to jednotka odpojí?
Díky.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

18.10 2019 14:45


Auto v zaruce není, na mém byla standardní záruka 2 roky, zbytek se prý musel doplácet. Takže banán.
Ptal jsem se na ten špígl, prý to je častá závada a bude to to zrcadlo. Mám i s auto zatmavováním, cena 12 tis kč jen za špígl Bez zatmavování by to bylo za 2ku.
Husté...

číslo dílu je 4G0857535E, kdyby mi to uměl někdo nové sehnat?
Na bazoši je https://auto.bazos.cz/inzerat/110135556/sklo-zrcatka-ausi-a6-4g0857535e.php , ale věřit nevěřit? Prý se ten výhřev mění skoro pořád... tak je otázka, jestli bude z inzerátu ok?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2666 | Témat: 171

18.10 2019 14:54


Vsak je nove to z toho bazosa za 2K skoro zadarmo a to sa nemusis ani v noci prechadzat mestom
nahoru

sponzor





18.10 2019 14:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

18.10 2019 20:57


Tyhle věci já fakt nedělám
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2666 | Témat: 171

18.10 2019 22:24


Haha samozrejme ani ja ale mame tu členov
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

21.10 2019 14:44


Vyriesil si to uz nejako? Mam rovnaky problem s A6 C7/4G 2014. Nefunguje mi vyhrev zrkadiel, VCDS hlasi chybu:

Address 42: Door Elect, Driver (J386) Labels: None
Part No SW: 4G8 959 793 H HW: 4G8 959 793 F
Component: TSG FA H04 0507
Revision: -------- Serial number: --------------
Coding: 011F16005C00628002080013
Shop #: WSC 02391 785 00200
VCID: 45806988CCA1E76EF9-8010

2 Faults Found:
00920 - Heated Outside Mirrors; Driver Side (Z4) / Passenger Side (Z5)
012 - Electrical Fault in Circuit
Freeze Frame:
Fault Status: 01101100
Fault Priority: 3
Fault Frequency: 4
Reset counter: 19


Mal som rozobrate obidve zrkadla nakolko som podozrieval ze to je spolocny okruh. Na svorkach som nameral iba 4.5V (na soferovej strane) a 0V na spolujazdcovej. Som z toho jelen.. Vycistil som kontakty, skutocne netusim kde je problem.

Docital som sa vsak ze napriek tomu ze spustis vyhrievanie zrkadiel (na ovladacom panely soferovej rukovete prepnes ovladac do strednej polohy), tak ak je vonkajsia teplota nad istu hranicu, ohrev sa nezapne.

Ma s tym niekto skusenosti?
dakujem
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

21.10 2019 15:18


Čekám na nové zrcadlo, pak napíšu... chtěl jsem to prvně proměřit, ale v Audi mi řekli, že se jedná o standardní problém.
Na rozdíl od tebe, mi diag hlásí jen stranu řidiče, pravé normálně hřeje.
Dám vědět.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1791 | Témat: 44

21.10 2019 16:32


Citace:
tak ak je vonkajsia teplota nad istu hranicu, ohrev sa nezapne

ano u novších ročníků to tak je
je tam ze zadní strany termostat,kterej sepne při teplotě nižší jak 10 nebo 15 stupnů,nevim ted přesně kolik.
ty napětí co si naměřil jsou fakt málo, mělo by tam být 12V.jde tam proud až 2A.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2666 | Témat: 171

21.10 2019 17:40


podla mna tam ide vyhrievanie cez PWM anie priamo 12V takze preto tam merias len 4.5V

skus napojit 5W ziarovku na kontakt a uvidis ci ide
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

22.10 2019 9:48


Tak nedalo mi to, dnes rano po ceste do prace som mal pocit, ze spolujazdcovo sklo sa odrosilo do minuty, soferove trvalo asi 5min. To uz asi bolo skor jazdou a okolitym vzduchom odparene

Rozobral som teda pri vonkajsej teplote 14.5st spatne zrkadlo na soferovej strane, na svorkach bolo 14V .. sklo nehrialo

Siel som rozobrat spolujazdcove ale ked som ho chytil bolo teple (cca 45-50st).. cize ani som ho nerozoberal, zistil som ze je chyba na soferovej strane.

Odpojil som teda zrkadlo a zobral si ho k sebe. Na svorkach +- pri odpojenom stave logicky musim namerat nejaky odpor = je to predsa okruh. Nameral som vsak h***o. Skusil som este raz precistit kontakty ale stale nic. Napatie teda do zrkadla ide ale niekde je preruseny ten vyhrievaci okruh.

Pre skusku spravnosti som rozobral este to spolujazdcove zrkadlo a na kontaktoch zrkadla nameral 5 Ohm.

Idem teda pohladat niekde nove spatne zrkadlo s vyhrievanim. Nikde na nom nebol ziadny P/N.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Aby v tom teda bolo jasno:
Pri vonkajsej teplote (zatial potvrdenych) do 15st by malo byt na svorkach cca 14V.
Pri odpojenej kabelazi +- ktora sa zapaja na svorky by sa malo dat namerat cca 5 Ohm.
(ak to tak bude, sklo by malo hriat)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

22.10 2019 10:04


Sakra, ked ma zrkladlo tie dva dalsie kontakty po okrajoch, to je koli samozatmievaniu???


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

sponzor





22.10 2019 10:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

22.10 2019 16:57


Ano je
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

22.10 2019 17:07


V náhradě není a v audi 12000 Kč jen zrcadlo...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

22.10 2019 18:23


Vy jste hrozny socky To jsou ty banany o kterych se tu porad mluvi.

Si kupte zrcatko z ebaye nebo allegra od polaku a nereste to ne?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

22.10 2019 18:27


Hledat 4G0857536E a je to - 100 EUR original, kolem 20 EUR cinska jebka
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

22.10 2019 20:07


Tak asi hladas daleko lepsie ako ja, pretoze jediny original za 100EUR bol ten link z bazosu a to mu dnes predal

4G0857536E je spolujazdcova strana, 4G0857535E je soferova..
Ceny su ako pise Issue, 400EUR original so zatmavovanim, 30eur replika bez

Repliky so zatmavovanim som nenasiel ani u cinanov, ani u poliakov. Original pouzite prakticky nezozenies

ak hej, kludne mi posli link

PS: Tu mas info z ETKA, aj tam mi zobrazuje cenu 380EUR




Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 505 | Témat: 28

22.10 2019 20:16


Já tam mám dosadit 4G0857535E - přímo z etky vyjetý číslo pro mou 200kw 3.0TDi. Za 100 EUR máš bez zatmívání, ty číny taky bez zatmívání...

Srry, jako socka se necítím a myslím, že ani nejsem.
Já se byl ptát v Audi a tam mi jasně řekli, kolik stojí nové a za kým mám jít dozadu... zkusil jsem a měli tam nové originál za 2 ku Na auto nechci nic dílově neoriginálního a měl jsem prostě štěstí na borce, co jim to zbylo po opravě v autorizáku, kde to vykázali, ale nenamontovali... kdybych neměl, piš si, že si ho koupím origo... pokud máš ale štěstí, proč platit deset navíc?
To je dám v tomto případě manželce na boty, aspoň má pak taky radost

EDIT: no tak byl rychlejší no...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

22.10 2019 21:13


Tak abychom to nejak uspesne rozlouskli
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému



Dalsi uz neposilam protoze me tolik nebavi ten copy/paste

AJAX
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

23.10 2019 7:53


Issue> ty si dobre pochodil s tym bazosom congrats
Snad dnes ked to zapojis bude vsetko fungovat

Ajax> Samozatmavovanie maju iba originaly, pouzite zozenies za 100+ a nove je okolo 400

Dakujem za linky, zvazim ci skutocne potrebujem to samozatmavovanie.. Pozeral som tuna este vrakoviska a cele spatne zrkadla (konstrukcia aj so sklom so samozatmavovanim) vyjde na 200eur..

Hold, urcite to chcem doriesit nasledujuce dni.. tie rana bez vyhrievaneho zrkadla su nanic
nahoru

sponzor





23.10 2019 7:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.10. 2019
Příspěvků: 5 | Témat: 0

23.10 2019 22:51


Ahoj, prosim ta ked ti nejde vyhrev, zatmavovanie ide?

mam rovnaky problem, že mi nejde vyhrev, no ani zatmavovanie.

a tých 14 V tam posiela riadiaca jednotka aby si overila, či tam je odpor, ak by tam bolo pripojené zrkadlo, ktoré je v poriadku, tak je tam pri vypnutom výhreve 0 V

Chamo
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

24.10 2019 11:25


Myslel som ze som to popisal dost zrozumitelne..

Ohladom toho zatemnovania nemam jasno. Podla mna je v tej konstrukcii zrkadla daky foto-rezistor ale to je iba domnienka.

Co sa tyka vyhrevu zrkladla, nastartuj, daj ovladac na rukoveti do strednej polohy a za predpokladu ze je vonku 15st a menej (nemame potvrdene).. malo by to vyhrievat.
Podla toho co som sa docital resp aj niekto tu pisal, tak starsie rocniky (mozno do FL?) zohrievaju pri kazdej teplote, no kedze sa to podla Audi casto kazilo, dali tam v novsich verziach daky termostat ze to vyhrievanie vzopinalo iba pod nejaku teplotu.
Dava to rozum

Ak sa zrkadlo za 60sec nezohreje tak, ze to rukou citelne vies rozpoznat:

- rozober zrkadlo a zmeraj merakom ci mas na tych svorkach 12+V - vid obrazok
(ak ano, znamena to ze zrkadlo dostava stavu)
- odpoj tieto dva kontakty (vlastne staci jeden) a na meraku prepni na odpor/ohmy. Zmeraj odpor na tych dvoch svorkach.. predpokladam ze nameras 0 tak ako ja = je poskodena ta odporova spirala ktora meni pretekajuci prud na teplo

Daj vediet co si zmeral

VCDS Ti hlasi chybu vyhrievania ak spravis diagnostiku?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.10. 2019
Příspěvků: 5 | Témat: 0

24.10 2019 11:44


ja som to už pomeral, zrkadlo nemá odpor, je zle.

ide tam 12v no to si RJ čekuje ci tam je zrkadlo v pohode. ak tam zapojím druhe(od spolujazca), tak 12v zmizne (pri nenaštartovanom aute).

ale čo je zaujímavé nejde mi to zatmavovanie ...

zatmavovanie ide iba ak - maš zatvorené všetky dvere, pustené svetla, a cez den zakryješ vnutorné spätné zrkadlo s predu a zo zadu don zasvietiš.

na diagnostike som nebol ešte ...

už si zohnal nové zrkadlo? original stojí 500€
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

24.10 2019 12:22


Ak nema odpor, je zle... diagnostikoval si to spravne.

Mne VCDS vypisovala chybu oboch vyhrievanych zrkladiel no spolujazdcove mi pri poslednom teste fungovalo. Cize ak na tie svorky zapojis spolujazdcove zrkladlo tak ani to nehreje?

Uprimne, ja som doteraz ani len netusil ze mam samozatmavovacie. Az ked som to rozobral a zacal riesit vymenu som zistil ze tie dva kontakty su na zatmavovanie. Praticky od zaciatku mam na aute folie, je mozne ze tato funkcionalita nefunguje s foliami, lebo skutocne som si nikdy nevsimol zeby sa mi zatmavovali bocne spatne zrkladla.

Ja som robil s VCDS diagnostiku x-krat a tuto chybu som tam nemal. A naopak, ako pisem vyssie, nevsimol/neuvedomil som si zeby to fungovalo..

Ako sme pisali vcera/predvcera:
100EUR novy original s vyhrievanim no bez zatemnovania
400EUR novy original s vyhrievanim a zatemnovanim
20EUR+ za novu repliku s vyhrievanim
repliky s vyhrievanim a zatemnovanim sa nevyrabaju, pouzite originaly idu za 120EUR+ (linky su vyssie, bez zaruky)

Ja som zobral nejaku nemecku repliku za 37EUR (s vyhrievanim/bez zatemnovania) a priebezne sa budem pozerat ci sa neobjavi original dakde. Ma mi to prist zaciatkom tyzdna

PS: Neviem ci si to RJ checkuje ako pises, pretoze ja som nameral 14V pri zapnutom vyhrievani a zrkadlo nehrialo.. Napatie/prud vsak don siel

PS2: Vsimol som si, aspon na tom svojom poskodenom zrkadle ze tie kontakty na samozatmavovanie boli brutalne zaoxidovane.. Skusil by som daky sprej na kontakty popripde to preletoval (resp naco sa s tym trapit ked to zrkadlo chces aj tak menit?). Alebo tiez uvazujes ze vezmes bez samozatmavovania?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.10. 2019
Příspěvků: 5 | Témat: 0

24.10 2019 14:05


Prosím ta vedel by si vyskúšať, či ti to zatmavuje keď ti nejde vyhrev?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1791 | Témat: 44

24.10 2019 14:18


podle mě když nejde výhřev tak zatmavování musí jít.
jsou to dvě rozdílné fičury.nemají k sobě žádnou návaznost.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email