Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 25 dubna 2024
Celkem je zde 111 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: JPokorny1
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 424
Online návštěvníků
Návštěvníků: 109
Uživatelů: 2
Celkem: 111

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

22.03 2018 20:01


Zdravím. Po větším servisu motoru (rozvody,komplet vačky) mi auto padá do nouzáku, respektive se rozsvítí ESP* a ABS* a auto ztratí výkon po chvilce se zase chytne. Všiml jsem si zvláštní věci. V palivové hadici co jde z filtru do vstřikovacího čerpadla se při vyšších otáčkách oběvují bubliny. Viz video.(Nahrané za tmy, je to lépe vidět) Zřejmě někde přisává vzduch ? Může být toto příčina ? Nebo je to běžný jev ? Díky za názory.

https://youtu.be/vTWBMtVZJ_k
Naposledy upravil Sirbaron dne 06.04 2018 17:43, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





22.03 2018 20:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 26.3. 2009
Příspěvků: 810 | Témat: 61

23.03 2018 18:04


Takhle málo vzduchu na to vliv nemá. Můžeš zkontrolovat termoventil na naftovém filtru a hadice k němu. Musí 100% těsnit do těla filtru.
Ten tvůj "nouzák" může být tím, že jste nenastavili čerpadlo po těch rozvodech. O nastavení povstřiku u 2.5Tdi V6 je tu mraky vláken. Taky může blbnout váha vzduchu, tedy ve tvém případě kabeláž k ní.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

23.03 2018 18:21


rakyroky (23.03 2018 18:04) orig :
že jste nenastavili čerpadlo po těch rozvodech.


Dělal to odborník na 2.5 TDI*, tak to snad nastavil. Termoventil zkouknu a váha vzduchu funguje, tu jsme zkoušeli.

Zjistil jsem, že to nikdy neudělá zastudena a taky to nedělá když na to šlápnu, rozjedu se a pustím plyn. Auto zpomalí a opět se prudce rozjedu třeba na 100 Km/h a opět pustím... Tímto stylem lze ujet klidně 200km a nestane se to. Když ale chci jet plynule a držím auto třeba na 50km/h padá to každou chvíli, pak je potřeba hodně přidat a pustit, kontrolky zhasnou a je to OK, ale po chvilce zase...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2014
Příspěvků: 196 | Témat: 4

23.03 2018 19:54


ten motor je cistounkej jak od satase ale mozna se pletu
A jestli se nepletu, tak muzes temer urcite vyloucit to spatne nastaveny cerpadlo
Naposledy upravil Stonefield dne 23.03 2018 20:40, celkově upraveno 1 krát. (42% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

23.03 2018 20:29


Před servisem to 100% nedelalo??
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

23.03 2018 21:34


Ty bublinky nevím, ale padaní do "nouzaku" rozhodně ne.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

23.03 2018 21:51


Tak chapu ze chces radu ale ta 2,5 je hodne zradna. Mno ja osobne bych ti poradil nez to rozesrat tak to vratit tomu zkušenému na 2,5 co ti to delal at si to doladi. Jinak to je spousta možnosti no a tesnost soustavy je u tohoto auta nutnosti.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

23.03 2018 21:51


a není lepší zajet na reklamaci ?
nahoru

sponzor





23.03 2018 21:51


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

23.03 2018 22:08


Právě, že to už dvakrát dolaďoval a nic... proto se ptám i jinde. On sám nezjistil co to je a řekl mi, že to nesouvisí s jeho opravou. My jsme auto spolu projeli a poprvé to nedělalo, od nej jsem odjel s pocitem, že je vše ok, domu už jsem ale nedojel, tak jsem mu to vrátil a on tam něco donastavil, výsledek je ale stejný.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

23.03 2018 22:23


Zajimave tak jedine diag a jezdit dokud to nezhasne
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

24.03 2018 1:18


Pokud to chceš tedy rešit začni 100% utěsněním palivové soustavy ( když jde vzduch tak ani čerpadlo nefunguje dobře plus to že ho to ničí) takže vyřeší bubliny. ( na jednom z mych 6 hrnků jsem nikdy neměl problém na druhém jsem vyměnil postupně vše a doteď to nemam v origo stavu protože se bojim že se vzduch vrátí)až vyřešíš vzduch má cenu řešit nastavení čerpadla. Jinak je potřeba projít těsnost všech spojů vzduchu,podtlaků no a až toto vše bude 100% OK ( beru v potaz že váčky,vstřiky,nastavení rozvodů,tlaky motoru jsou OK) tak pak diag nalogovat a hledat kdy a proč to udělá. Dělalo mi to jedno auto občasně nemohl jsem na to přijít někde jsem to tady taky řešil vzduch a řídící vstřik ( vzduch v palivu myslím) vyřešili hodně ale nakonec to bylo čerpadlo.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 6:50


Už jsem rozhodil sítě a hledám někoho, komu bych to zavezl. K tomu člověku co to dělal už nemám důvěru. Jednak to nedotáhl do konce a navíc sám už neví...

Ještě k tomu termoventilu na naftovém filtru, tam nemá být žádné těsnění ? Myslím mezi ventilem a tělem filtru. To je tam jen "položený" a zajistěný závlačkou ? Já tam nic nemám a přijde mi že plast na kov nemůže sám o sobě těsnit.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 26.3. 2009
Příspěvků: 810 | Témat: 61

24.03 2018 7:49


Termoventil těsní k filtru pomocí Ó-kroužku, který je na filtru jako vnější. Zkus ten ventil vyndat a zkotrolovat. Mě to na novém filtru taky netěsnilo, protože se to těsnění vždy trochu shrnulo. Je nutný ho trochu máznout. Může to dělat i prasklina přímo toho termovetilu.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 7:54


Tak teď jsi to možná rozlousk. Já tam totiž žádný o-kroužek nemám. Tak to bude možná příčina.

//Upravene a spojene.
Posledny prispevok sa necituje.Pouzij "odpoved" + nepis viacero prispevkov zasebou,daj "upravit" svoj posledny prispevok.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 13:31


Roubic (23.03 2018 22:23) orig :
Zajimave tak jedine diag a jezdit dokud to nezhasne


Tak přidávám log a výpis chyb z VAG-COM*. Prosím o názory.

LOG:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

24.03 2018 13:38


V budikach nevim co mas chyba regulace predvstriku vzduch v palivu ci cerpadlo
nahoru

sponzor





24.03 2018 13:38


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 26.3. 2009
Příspěvků: 810 | Témat: 61

24.03 2018 14:38


Dej si do pořádku vše kolem toho filtru a nastav čerpadlo, tak jak se má. Pak uvidíš, ale asi se to tím vyřeší.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 15:01


Už na tom pracuji, jen jsem omezen víkendem. Pro filtr a ventil jedu v pondělí.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

24.03 2018 16:30


Stonefield (23.03 2018 19:54) <a href="/forum/prispevek/1384084-bubliny-ve-vedeni-paliva#1384084">orig</a> :
ten motor je cistounkej jak od satase ale mozna se pletu
A jestli se nepletu, tak muzes temer urcite vyloucit to spatne nastaveny cerpadlo

Nemuže...u mě to nebylo.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

24.03 2018 16:32


Sirbaron (23.03 2018 22:08) <a href="/forum/prispevek/1384091-bubliny-ve-vedeni-paliva#1384091">orig</a> :
Právě, že to už dvakrát dolaďoval a nic... proto se ptám i jinde. On sám nezjistil co to je a řekl mi, že to nesouvisí s jeho opravou. My jsme auto spolu projeli a poprvé to nedělalo, od nej jsem odjel s pocitem, že je vše ok, domu už jsem ale nedojel, tak jsem mu to vrátil a on tam něco donastavil, výsledek je ale stejný.
A kdo to dělal smim li se zeptat?? Pokud to předtim nedelalo tak to asi dobře nastavene nebude že?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 17:31


Satas: Dělal to Pán z Týnce, doporučil mi ho kamarád, že je to machr, ale jak je vidět tak asi ne. Ono je to auto tedy o moc lepší, když má zrovna svojí chvilku, táhne jak drak, ale pak ten nouzák a už to znáte... Řekl si 24.000 a stejně to nejede jak má. Rozhodl jsem se pro něj, protože to bylo blíž jak k tobě a musel jsem tam dojet po své ose... Vím, byla to chyba. Kdybych jel k tobě, už to dávno jezdí.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

24.03 2018 19:25


Ke mě už si měl přijet dvakrát jednou na Maxidot* podruhé s motorem a ani jednou si bez udání důvodu nedorazil proste nic. Tak ať ti to pan z tynce dá dohromady když je to takovej odborník.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

24.03 2018 19:31


nejhorší je že takhle ti nikdo neporadí co to může bejt to může dělat prakticky cokoliv
ale podle vagu je problém s palivem nastavení čerpadla řídící vstřik
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 19:46


Satas: Za Maxidot* jsem se omluvil. S motorem jsme na žádný termín domluveni nebyly. Ano, ptal jsem se tě, jestli by jsi to udělal a že bych přijel, ale pevně jsme se nedomluvily. Psal jsem ti, že nevím jak to k tobě dostat. Nezlob se, ale debatu si klidně ukonči, nemusel jsi ji ani začínat. Vložil jsi se do toho sám. Upřímně mě trochu mrzí rozhádat se zrovna s tebou,ale omlouval jsem se ti několikrát, a znovu to dělat nebudu. Nebo potřebuješ omluvu veřejně ? OK Tak se ti tedy OMLOUVÁM ještě jednou a naposledy. Pokud i tak chceš ukončit debatu, prosím... Já se z toho nesložím. (ikdyž přiznávám, že mě to mrzí)
nahoru

sponzor





24.03 2018 19:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 19:51


Roubic (24.03 2018 19:31) orig :
nejhorší je že takhle ti nikdo neporadí co to může bejt to může dělat prakticky cokoliv
ale podle vagu je problém s palivem nastavení čerpadla řídící vstřik


Já vím. Někomu to odvezu. Satasovi už asi bohužel ne Což je škoda. Tam jsem si to zazdil. Tak snad se najde někdo jinej.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

24.03 2018 20:05


těžko budeš hledat někoho takhle schopného kdo je umí, tenhle motor moc lidí neumí dobře stim bohužel neporadim já osobně bych to odvezl tomu pánovi co to dělal dal klíčky a ať to dá do pořádku že dřív to nedělalo teď jo já bych vsázel na čerpadlo že je špatné nastavené
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14657 | Témat: 52

24.03 2018 20:13


Jeste by to levou zadni zvladl vlasta pokud uz je zdravej.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 21:10


Roubic (24.03 2018 20:05) orig :
těžko budeš hledat někoho takhle schopného kdo je umí, tenhle motor moc lidí neumí dobře stim bohužel neporadim já osobně bych to odvezl tomu pánovi co to dělal dal klíčky a ať to dá do pořádku že dřív to nedělalo teď jo já bych vsázel na čerpadlo že je špatné nastavené


Já už mu nevěřím. Auto jsem mu vracel a stejně nic... On už neví co s tím. Měl to tam měsíc.

Áček: Vlastovi jsem psal sz. Čekám na odezvu. Napadl mě jako první po Satasovi, a třeba mi dá Satas ještě šanci, dle mého jsem mu toho snad tolik neudělal, "jen" jsem se nedostavil v domluvený čas, ale omluvil jsem se, ikdyž pozdě. A kvuli tomu motoru, jsme se nedomluvily a navíc, byl jsem to já, kdo mu psal napoledy a on se pak už neozval, ale to je mezi námi. Třeba se ještě domluvíme.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

24.03 2018 21:10


Sirbaron (24.03 2018 19:46) <a href="/forum/prispevek/1384165-bubliny-ve-vedeni-paliva#1384165">orig</a> :
Satas: Za Maxidot* jsem se omluvil. S motorem jsme na žádný termín domluveni nebyly. Ano, ptal jsem se tě, jestli by jsi to udělal a že bych přijel, ale pevně jsme se nedomluvily. Psal jsem ti, že nevím jak to k tobě dostat. Nezlob se, ale debatu si klidně ukonči, nemusel jsi ji ani začínat. Vložil jsi se do toho sám. Upřímně mě trochu mrzí rozhádat se zrovna s tebou,ale omlouval jsem se ti několikrát, a znovu to dělat nebudu. Nebo potřebuješ omluvu veřejně ? OK Tak se ti tedy OMLOUVÁM ještě jednou a naposledy. Pokud i tak chceš ukončit debatu, prosím... Já se z toho nesložím. (ikdyž přiznávám, že mě to mrzí)

Já se s nikym nehádám nerozhadavam omluvu nevyžaduju nejsem malá holka co by se urazela ale chci vysvětlit to ze nejsem zrovna ten z tech kterej se nudou šťouraj v riti a myslím ze nějakou neděli sem čekal ze to dovezeš a ty to místo toho odvezes nějakýmu alchymistovi kterej do dojebe. Proto jsem se zmínil nic víc a vše v dobrém.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 31.3. 2017
Příspěvků: 84 | Témat: 17

24.03 2018 21:17


Satas: Ale já jsem si své chyby vědom. Dáváš mi to dobře sežrat. Tak buď to smáznem a zapomenem na to co bylo, nebo pokud chceš, budu respektovat, že jsem u tebe skončil.

Tak jsem si znovu pročetl naší e-mailovou komunikaci. V posledním mailu jsem se tě ptal, kdy by se ti to hodilo a psal jsem, že musím sehnat někodo na odtah. Odpověděl jsi, že odtah může zařídit pan Mandík, ale ne kdy by se ti to hodilo. Pak jsem tě dvakrát žádal o kontakt na toho pána, ale ty už jsi neodpověděl. Tím zkončila debata. Nechci se tím omlouvat, ale nemůžeš tvrdit, že jsi mě čekal v neděli. Opravdu jsme domluvený na ničem nebyly. E-maily ti rád pošlu, pro oživení paměti.
Naposledy upravil Sirbaron dne 24.03 2018 21:47, celkově upraveno 1 krát. (59% původního příspěvku)
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email