Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 20 dubna 2024
Celkem je zde 450 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 449
Uživatelů: 1
Celkem: 450

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

04.02 2018 11:36


Nenitofplynu..
sponzor





04.02 2018 11:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

04.02 2018 11:46


AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

04.02 2018 12:58


Co jí je? Že je na ND
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

04.02 2018 21:54


Aaale vypada to, ze se z prodejce v DE vyklubala mensi pasticka a tak jsem ted stastnym majitelem novych starosti ja
Nastesti porizovaci cena byla slusna, dovoz me stal malo a i podstatna slevicka se vyjednala.
Nicmene to je na spojku komplet a kdo vi co na nas pri tom jeste vypadne, treba vejfuk nebo nejaka lambdicka
No a tak jsem premyslel jestli to vubec postavit..
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

04.02 2018 22:39


Tvl tys šel do 3.0 Asn???
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

04.02 2018 22:42


no jo.. , copak s tim mas za zkusenosti ?
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

05.02 2018 8:06


Docela i bohatý.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

05.02 2018 9:53


spojku idem robit teraz aj ja , vysla ma na 140 euro komplet sada od sachs a v tej cene uz je aj preoblozenie organikou HDS57 (inak stala spojka 104 euro). (Cize spojku mam momentalne nadimenzovanu na cca 300PS za smiesne prachy. Dufam, ze do konca zivotnosti auta uz s nou problem nebude). Zotrvacnik stoji 282 sachs. To tiez uz bude v pripade C5 asi dozivotna investicia, kedze ja mam stale povodny a ma 15 rokov(Nic mu nie je, ale kedze to bude cele dole tak pre 280 euro sa mi nechce riskovat neskorsie problemy) Teda za take sumy to nakupujem ja.

Zadne lambdy su klasicka choroba ASN, ked porobis toto a auto stoji za to tak nemozes spravit s tym autom krok vedla. C5ky su uz servisne naprd auta, ale v porovnani C6 a C7 je to stale radost servisovat. Takze neurob tu chybu, ze to das na diely a kupis nieco novsie, lebo si nicim nepomozes Historia sa stale opakuje, kedysi sa davali C4, B4 pomaly zadarmo a dnes su to cenene spolahlive auta. Teraz je doba kedy chodia C5 a B5 zadarmo. Posledna sanca si kupit auto, ktore ta nezozerie pri servise Teda ak chces zivit v prvom rade seba a svoju rodinu a nie niekoho servis Ale zase tazko povedat co mas na tom aute zle, to musis posudit Ty.
sponzor





05.02 2018 9:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

05.02 2018 15:04


snuff: Díky kámo za podporu, momentálně je to v servisuu Plzne , kam jsme to hned dotahl. Mechosovi se do toho moc nechce, docela strasil, ale nakonec to vlastne jeste nerozhodil a tak se uvidi. Predbezne jsem oslovil Meggyho a tak uvidsime jak s tema dilama.
Zajimalo by me kde to beres Ty ?
A taky jestli je pri vymene skutecne nutny menit setrvak. Nekdo rika at o tom, ze bych ho nemenil ani nepremyslim, ale zase jiny zdroje se servisu sou nazoru , ze meneni setrvaku automatiky je zazity pouze v cechach, ze kdyz nerachta neni to vubec nutny. Kor u atmosfery s tak plynulym zatahem jako 6vál, neco jinyho je turbo motor nebo tdi.
Jde spis o to , ze kdyz uz to je dole , tak by se to tam melo lupnout novy..
Uvidi se jak je to s lambdama a kdyz se udelaji i rozvody (btw na kolik tady vyjdou?, taky sem nenasle vejfuk,ale to by sedlao nejak poresit) tak by to melo byt zase na par let nesmrtelny

Satas: fakt supr info ...
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

05.02 2018 15:13


Ja beriem diely od kamarata, normalne predava ND, ma na to firmu.
Zotrvak v principe nie je nutne menit, ja mam tiez taku dilemu - moj je tiez dobry a v A6tke az tak ani netrpi, pretoze to auto aj tak 80 percent jazdi kludne ustalenou rychlostou..Ale ked to uz cele bude rozobrate, tak chcem mat poriesene uplne vsetko nech sa k tomu nemusim vracat a auto si chcem nechat este dlho, cize kvoli 280 euram asi nebudem riskovat buduce problemy.

Je to na Tebe samozrejme. Zalezi ako dlho si chces auto nechat, v akom je celkovo stave atd. Podla toho sa uvidi ci je do toho ekonomicky vyhodne investovat. Musis zvazit sam.Ale podla mna C5ka v dobrom stave stoji za to udrzat ju pri zivote. A benzin manual, spravis raz a mal by byt pokoj.
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

05.02 2018 15:47


Já jsem ho neměnil, ale předpokládám, že ta spojka nevydrží tolik. Otázka je, jestli to už někdo před tebou neřešil podobným způsobem, pak už bude setrvák na odpis.
AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

05.02 2018 16:20


TAVIC: na fotce nevypadá vůbec zle, ale jak už jsem kolikrát slyšel co je mokré vypadá dobře je nepojizna?
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

05.02 2018 20:57


No momentalne ano, stala se nepojizdna pri najizdeni na vlek... takze vznikla docela zajimava situace kdy se chlapci zdrahali vratit love a tak to bylo na to zavolat Simíra s Gerchánem.
Nebudu zabihat do podrobnosti, nakonec jsem po konzultaci s mechosem souhlasil se slevou 500€ coz bylo z puvodni ceny uz 700 a nalozili jsme to.
Rozumnej ve veci neangazovanej clovek by to tam nechal, ale vite jak to je kdyz uz si jedete pro auto ktery hledate dva mesice,ale jak uz jsem psal vyse, cenove to vyslo moc dobre a tak se jeste uvidi az se to rozhodi.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

13.02 2018 15:31


tak ako pokracujes, bude z toho nieco?
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

15.02 2018 13:37


Ano ano rozhodl jsme se že si jí udělám. Na prodej těhle3,0i v manuálu je skutečně jako šafránu a pořízovací cena 2000€ je dobrý začátek.

Příští týden se konečně dostane na opravu.
Komplet spojka, rozvody spolu s brzdami a předním sklem a jsem tam s dílama díky Meggymu kolem 30.
Plus práce a že jí na tom nebude málo..
Meggy je skoro soused z Plzně a taky protože auto je teď tam, sehnal mě dílnu kam se to pohodlně dostane.

Pak už jen STK a přihlášení a už se na ní moc těšim

No a pak už tam jen lupnou to LPG
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 26.4. 2014
Příspěvků: 2586 | Témat: 73

15.02 2018 14:30


Tak doufám, že tam investuješ do BRC od Bartáka...
sponzor





15.02 2018 14:30


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

15.02 2018 15:11


Hele, kdyz do toho pujdu tak asi jo, je to sice z ruky ale spojim to z nejakym vyletem bo on je schopnej to tam za den vystrelit.. uz jsem si psal o nabidku.
Je jich sice v okoli spoustu co se tvari ze jsou ok a clovek vlastne ani neni schopnej poznat jestli jsou ok nebo ne, ale v tomhle bych urcite dal na doporuceni a sel k nejlepsimu.
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

15.02 2018 15:47


Možná je někdo schopnej i v okolí Plzně, na reference bylo asi nejlepší nějaký Škoda fórum. Když jsem to tehdy řešil, tak tady o Bartákovi nikdo nepsal...
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

15.02 2018 15:58


Plyn bych případně řešil až v Praze.
AK batole
AK batole


Registrace: 16.2. 2013
Příspěvků: 207 | Témat: 31

15.02 2018 17:42


v praze doporučiju
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
vlastní super zkušenost!
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

15.02 2018 21:35


A co jena nich tak uzasnyho ze uz jim tady podruhe delas reklamu ?
AK batole
AK batole


Registrace: 16.2. 2013
Příspěvků: 207 | Témat: 31

15.02 2018 22:24


nedelám reklamu, doporučuju z vlastní zkušenosti. Mam od pana Poura plyn několik let.. najeto už přes 100 tis. Další auto tam budu dávat ted na jaře. Jen chci dobře poradit, nic víc. protože né systém, ale preciznost instalace a nastavení je alfou a omegou uspěšnosti správného fungování!
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2016
Příspěvků: 489 | Témat: 3

16.02 2018 8:21


Kourk: to abych si dal k nim udělat LPG...Přemyšlel jsem ještě o Harfě.(1,4 16v 55kW)
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

16.02 2018 9:31


No .. to je právě ono.. .plynařů je tři prdele a každej je nejlepší a jak podle čeho se má pak normální uživatel řídit ?
kourk: psal si že budeš dávat do plynu u nich 3,0i , jak to dopadlo ?
sponzor





16.02 2018 9:31


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 26.4. 2014
Příspěvků: 2586 | Témat: 73

16.02 2018 10:04


Nejlepší je samozřejmě si najet mapu sám s pomocí kámoše, doladit velikost trysek aby byl množník 1.1~1.3, otestovat jestli reduktor stíhá a najet tu mapu v celém rozsahu otáček a zatížení ale kdo tuhle možnost má že?

Většina montérů instalace stejně jenom zapne autokalibraci, to vytvoří mapu pro střední pásmo otáček a zbytek se interpoluje. Velikost trysek tam prdnou podle toho co vyhodí SW jako doporučenou. A tradá.

Najíždění mapy chce čas a stojí nějaký palivo. Dycky tím s kámošem zabijeme odpoledne + tak 150~200km. Pak je to Ťip-Ťop.
AK batole
AK batole


Registrace: 16.2. 2013
Příspěvků: 207 | Témat: 31

16.02 2018 16:01


TAVIC - Budu tam to auto dávat na jaře. Dělal se na něm dost velký servis, tak chci najezdit pár tisíc na benzín. S rozhovorů s Panem Pourem vím, že na každý auto delá plynový mapy podle benzinových zvlášt, a že to trvá několik hodin. nevím jak řeší trysky, ale reduktor nabízí i snad nad 500ps. Doporučuju se tam zastavit a osobně to s ním konzultovat. Potom teprv poznáš, že to je člověk, který tomu fakt rozumí. Nechci delat nikomu reklamu. Jen vím co je to za sraní, když je plyn špatně nainstalovany, seřízený a řešit to s nejakym neumětelem. Proto chci jen dobře poradit z vlastní zkušenosti. plyn od nich mam na 2,8 a jinam bych to už nedal.
Co se týče Harfy tak zkušenost nemam. nicméně před rokem kdy jsem delal emise na mou 2,8 jsem byl na emisích právě v Harfě. Technik co je prováděl nemohl uvěřit tomu, jak to auto je hezky seřízený a že ty emise tam skočily uplně hned. že takhle krásný to nemají ani nový auta.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

16.02 2018 16:25


kourk: tak to potom díky za typ.
Poura mám po cestě z práce takže by to bylo pro mě nejpohodlnější.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

09.03 2018 16:28


Tak zatím se to vyvíjí ve zkratce takhle :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Pozdeji dodam pribeh co jsem si zazil za drama s tim.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

22.03 2018 17:08


Tak abych nebyl dlužen pokračovaní všem přispěvatelům tak podávám update o aktuálním stavu.

Plynule navážu na :
TAVIC (05.02 2018 20:57) orig :
No momentalne ano, stala se nepojizdna pri najizdeni na vlek... takze vznikla docela zajimava situace kdy se chlapci zdrahali vratit love a tak to bylo na to zavolat Simíra s Gerchánem.
Nebudu zabihat do podrobnosti, nakonec jsem po konzultaci s mechosem souhlasil se slevou 500€ coz bylo z puvodni ceny uz 700 a nalozili jsme to.
Rozumnej ve veci neangazovanej clovek by to tam nechal, ale vite jak to je kdyz uz si jedete pro auto ktery hledate dva mesice,ale jak uz jsem psal vyse, cenove to vyslo moc dobre a tak se jeste uvidi az se to rozhodi.

Tos jsme se rozhodl pro krapanek vetsi opravicku a tudis
komplet spojka + setrvak + spojkovy válec
rozvody
brzdy
, ale samozrejme k tomu naskakaly i :
Silembloky
drzak/priruba radicky pouze origo
tesneni pod hlavami
olej plus filtry a vzduchovy a kabinovy
chladici kapalina
predni okno
alternator
termostat
nejake dalsi fittingy a varenicko na vyfuku

Rovnou ze servisu to jedu přihlásit na STK , pominu složitosti dopravy tam. Asi po ujeti 15km sem mel pocit ze kvalty padají spatně.
Byl jsme z toho trosku nervózni což ale bylo hovno ve srovnaní s tím když jsem přijel na parkoviště STK, kde jsme měl mít domluvené okno.
Nicméně přijedu a nejde zařadit ani hovno.
Po par telefonech ke mně jede servisák s heverem a na parkovišti STK leží hodinu a pul pod autem opravující táhlo převodovky/ zpátečky - vyskočený silon z toho očka- úplná píčovina za 5Kcs . Podotýkám ze bylo asi tak 12 stupňů pod nulou.
Nakonec to tam maník nějak zafixoval s tím ze to teď bude držet a já ještě stihl STK a auto jsem přihlásil. HUraaaaa
Jedu tedy cestou ještě do centra něco vyzvednout kde jsme ale nucen na zákazu zastaveni zastavit se stejným probléme kde v tu dobu bylo již po 17h .. dovede si představit mou zoufalost.
Nakonec jsme se do toho servisu dovolala... a jel tam v domnění ze těch 25km pojedu na jednotku, protože s veeeelkou snahou přemluvit k řazení šla. au au
Tento díl je k dostání pouze v originálu za 7000Kcs za tři dny si jedu z prahy auto zase vyzvednout a tím ze to tam borci udělali betelně a držet to bude.

Po deseti km se mě rozsvítila kontrolka motoru :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Druhy den jedu do práce sou starou laskou
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Bavil jsme tím příběhem kluky v hospodě po několik zimních večeru
Naposledy upravil TAVIC dne 28.03 2018 15:58, celkově upraveno 1 krát. (1% původního příspěvku)
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

23.03 2018 14:12


a6
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email