Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 18 dubna 2024
Celkem je zde 406 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 402
Uživatelů: 4
Celkem: 406

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

09.12 2017 20:51


Ahoj,

je tu jedno taková nakousnuté téma, ale není dokončené a rád bych něco dodělal na svém autě.

Začal jsem si dělat osvětlení interiéru, originál, ale takové lepší. Měl jsem v autě ve předu klasické svítidlo nahoře, ale chtěl jsem to s těma tečkama, jak osvětlují řadicí páku atd..

Takže původně bylo toto:


Náhled, klikni pro zvětšení.


A nahradil jsem tímto


Náhled, klikni pro zvětšení.


Dále pak v kufru mám klasicky přepínací a podsvětlené tlačítko s lampičkou, originál:


Náhled, klikni pro zvětšení.


No a nad zadníma sedákama mám obyč lampičku:


Náhled, klikni pro zvětšení.


Chtěl jsem si tám dát podsvětlenou + vypínací. Takže jsem pátral a zkoumal. Dělají se obě dvě.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


No a tak jsem si na allegru objednal s přepínacím tlačítkem, to co jsem chtěl. Jenomže jsem to dnes vytáhnul v autě a ono to má jiný konektor oproti té obyčejné co tam mám já.

A tak se ptám, dávalo se do A4 B7 svítido s možností zapnutí pro každou stranu zvlášť + přepínač uprostřed nebo ne? Má to někdo?

Zakoupil jsem si číslo dílu 8D0947111AA to bez prostředního tlačítka je 8E0947111A a to co mám v autě já, originál je 8P0947111A.
Tvarem všechny stejné, konektorem odlišné, achjoo.

Díky za každý nápad a informaci
Naposledy upravil Fan1s dne 16.04 2018 15:04, celkově upraveno 2 krát. (11% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





09.12 2017 20:51


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

09.12 2017 21:06


Fan1s: vyssi divci to nebude, chce to jenom elektrikare.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.5. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 9

09.12 2017 21:13


Jen se zeptám kde si sehnal to s těma červenejma svetylkama ? A to šlo zapojit normálně ?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

09.12 2017 21:19


Tam je to svetlo stejny jen je tam uvnitr pripojeny LED* osvetleni radici paky navic a to od odstatniho podsvetleni tlacitek. Zadnej rozdil neni treba hledat vymena kus za kus nebo se da koupit samostatne to osvetleni vrtnout dve dirky a vlozit a zapojit.
Naposledy upravil áček dne 09.12 2017 21:24, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

09.12 2017 21:23


tomko222: Hele, jako konektor sehhnat a nebo ustřihnout z tý lampičky co tam je a předělat na tuhle novou můžu, má to i stejné piny, proměřil bych to a zkusil, jestli by to dělalo to co má, nicméně mě zajímalo, jestli se to do B7 dávalo origo na místo ty socky..

davidkom: koupil jsem na sbazaru za 500,- komplet celý i s kabelem, který samosebou nepotřebuju a jen to přecvakal vše co jsem tam měl (alarm, mikrofon atd..) a už to frčí


Náhled, klikni pro zvětšení.


Jinak hledej cislo dilu: 8E0947565

http://allegro.pl/lampka-oswietlenie-podsufitki-8e0947565-audi-a4-b6-i6309453553.html
Naposledy upravil Fan1s dne 16.04 2018 15:05, celkově upraveno 1 krát. (11% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.5. 2016
Příspěvků: 80 | Témat: 9

09.12 2017 22:26


Dobrá asi si to tam taky hodím
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 10.8. 2016
Příspěvků: 115 | Témat: 15

10.12 2017 19:27


A jaký je kód na černé světlo pro s-line prosím
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

10.12 2017 19:40


kdyby jste si někdo chtěl dopředu vyvrtat ty dvě předpřipravený díry a jen dosadit diodu, tak číslo diody je 8E0919063A, cca 500kč v audi/vw
nahoru

sponzor





10.12 2017 19:40


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

10.12 2017 20:17



Náhled, klikni pro zvětšení.


Tohle se třeba taky dělalo, nebo je to homodomo?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

10.12 2017 23:05


to nepoznáš, nebo max že díra nebude úplně zabroušená od vrtáku, tady vypadá hezky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.4. 2012
Příspěvků: 100 | Témat: 11

11.12 2017 8:28


Jenom se zeptám bokem, osvětlení řadící je doplňková výbava?
Jsem měl za to, že to je standard, jelikož všechny B5 facelift v mém okolí je mají...
Asi si při příštím výběru musím dát pozor evidentně...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvků: 74 | Témat: 9

11.12 2017 10:14


Mám A4 b7 a tohle osvětlení tam nemám, takže to nejspíš bylo doplňkový. Každopádně přemýšlím, že bych to taky předělal. Teda pokud je to pak viditelnej rozdíl né, že bych si teď v noci při řazení svítil baterkou, ale mohlo by to vypadat dobře.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

11.12 2017 11:07


Rozdíl je, ja to tak nevidím, protože jak mám automat, tak mí svítí PRNDS, ale když mám kelímek nebo cokoliv před rádiem, tak je to krásně osvícený a vypadá to dobře

Stačí koupit jak psal výše Ezio: ty žárovičky a dodělat to tam. Jsou to 2 dirky a konektory a výřezy ve světle na to jsou připraveny. Ze druhé strany světla jsou u předlisovaný otvory, takže fakt jen vyvrtat. Já jsem koupil za 500,- nový světlo, takže jsem to neřešil, protože jsem ho měl v jednom místě škrábnutý, tak teď ho mám topový
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

11.12 2017 22:43


tady se to řeší:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


kdo je zručnější, stačí dvě červené ledky, nějaký rezistor, vyvrtat dva otvory, zapojit to a svítíte, záležitost pár korun, výsledek stejný jako s originálem


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

11.12 2017 22:52


Používám tyhle ledky na osvětlení klik a svítěj fak luxusně.Stačí vyvrtat díra připojit na 12V a zajistění stačí udělat tavnou pistolí.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 10.8. 2016
Příspěvků: 115 | Témat: 15

20.12 2017 16:48


Ahoj. Je tu někdo, kdo už si to vrtal sám? Mám jen dotaz.jak ma byt ta díra velká. Když ten plast sundám tak tam jak přijdou ty ledky je vlastně vystouplé místo. Tak ty díry mají byt přes celé?
nahoru

sponzor





20.12 2017 16:48


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

20.12 2017 18:51


fourring (20.12 2017 16:48) orig :
Ahoj. Je tu někdo, kdo už si to vrtal sám? Mám jen dotaz.jak ma byt ta díra velká. Když ten plast sundám tak tam jak přijdou ty ledky je vlastně vystouplé místo. Tak ty díry mají byt přes celé?


vrtal, podle oka jsem vzal vrták, kterej odpovídá velikosti těch diod co koupíš. Lepší vzít prvně malej a vyzkoušet, rozšířit můžeš pokaždé. Hlavně ta díra tam je jen kvůli tomu svitu, nic do ní nestrkáš
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 10.8. 2016
Příspěvků: 115 | Témat: 15

20.12 2017 19:41


Ezio (20.12 2017 18:51) orig :


vrtal, podle oka jsem vzal vrták, kterej odpovídá velikosti těch diod co koupíš. Lepší vzít prvně malej a vyzkoušet, rozšířit můžeš pokaždé. Hlavně ta díra tam je jen kvůli tomu svitu, nic do ní nestrkáš


Super.díky
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

14.01 2018 14:04


Takový dotaz, ví někdo, když bych si chtěl dodělat osvětlení pro nohy, jestli je to nějak připravené, kromě výřezů pro světla? Mám komplet křesla v elektrice obě, mám všechny 4 dveře v elektrice, osvětlení dveří jsem si dodělal a nevím, jestli to komfortka umí, tak jak to má být origo. Lze nějak zjistit, jestli je tam připravená kabeláž jen pro to, abych to tam nacvakal a nemusel nic teď rozebírat?

Myslím to tak, jestli někdo neví jednotky které to umí, tedy to je připravené, jako třeba je to známo u osvětlení dveří

Ladin: nevíš?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

14.01 2018 22:52


Neni to pripraveny a pocitej ze to ani komfortka umet nebude. Ja to napichnul od osvetleni stropu a sviti celej spodek pri otevreni dveri a taky mam cerveny ledky nad nohama.
Je tam mnohem vic veci krom svazku a drzaku lampicek pod predni sedadla a 4ks lampicek co se musi dodelat. Nekde je tema kde jsem to popisoval a mozna daval i nejaky fotky ale ty uz tam asi nejsou imageshack uz je smaznul. A ja vetsinu uz z pc a mobilu smazal.

Tady to je.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

15.01 2018 7:41


Jo to je ono, přesně podle toho jsem to realizoval a spokojenost
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

19.01 2018 22:39


Ještě jsem zjistil, že nemám podsvícenej šuplík na pití Tak jsem se do toho dneska pustil, protože jsem potřeboval vyměnit mechaniku v RNS*-E.

Šuplík jsem si koupil nový v Audi, jiný než s chrom lištičkou nedělaj už, takže mi nezbude nic jinýho asi, než sehnat tlačítko parkováků + ESP* + 2 krytky, které budou taky v chromu, mám je pouze černé

Příprava na podsvícení držáku na pití v B7 není, na držáku příprava je, ale chyběj komponenty a shánět se daj asi těžko, takže mám celý šuplík.

Kabeláž - mám doma nějaké piny + drátky, takže to využiju a přidělám na to a napojím to na napájení podsvícení tlačítka ESP*. Mám takový dotaz, nevý náhodou někdo na kterých pinech je podsvícení? Já doufám, že to není jako u dveří, kde když žárovky nebyly, tak jednotka nepouštěla proud. Zapnul jsem si podsvícení, vzal multimetr a zjistil jsem, že na pinu 1 je 12V + 4ka je zem a nebo obráceně, teď nevím. Na zbylých dvou pinech není nic, tudíž soudím, že to bude ovládání ESP*, chápu správně? Zítra to tam na to připájím a zašoupnu to a bude to komplet a z alíku budu muset sehnat asi chrom krytky no.

Přikládám fotky konektoru k ESP*, jestli chápu dobře kabely. Jen ve dveřích byla právě ona hnědá a šedivá pro vedení napájení a tady je to vede v barevných kabelech, nikoliv hnědá-šedá, divné


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
Naposledy upravil Fan1s dne 16.04 2018 15:05, celkově upraveno 1 krát. (3% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

20.01 2018 12:08


odpovím sám, pin č.3 je - a pin č. 1 je + na osvětlení ESP*. K němu napojit osvětlení šuplíku a je hotovo.


Náhled, klikni pro zvětšení.
Naposledy upravil Fan1s dne 16.04 2018 15:05, celkově upraveno 1 krát. (10% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

20.01 2018 12:45


Mozna nekde doma mam tu jednu krytku mezi ty tlacitka. Dodelaval jsem vypinani airbagu spolujezdce a vyndaval jsem ji.
nahoru

sponzor





20.01 2018 12:45


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

20.01 2018 13:11


To by bylo fajne na aliexpressu mají všechno, ale ceny taky bomba..


Náhled, klikni pro zvětšení.


Hnusný to není s tím chrom držákem, ale když by byly všechny tlačítka, byli by asi hezký. Airbag* se mi dá vypnout někde v kastlíku tuším nebo tak, nemám ho na palubce. Sis to předělával?
Naposledy upravil Fan1s dne 16.04 2018 15:05, celkově upraveno 1 krát. (4% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

20.01 2018 13:44


Jj predelaval vcetne ty kontrolky co je mezi tlacitkama. Jinak ty ucpavky jsou jiny je pravej stred a levej stred. Zamenit nejdou.Tvar rohů ti to ukáže porovnej obrázky.

Potřebuješ ještě tenhle:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Byl jsem hledat v garáži a nemůžu tu ucpávku najít.

Jaký číslo dílu toho držáku nápoje jsi objednával? Co jsem koukal do etky tak s písmenem L na konci je poslední díl co se prodává a podle PR kódů není popsáno zda to má nebo nemá paket vnitřního osvětlení. PR kód s osvětlením je QQ1 a bez je QQ0.Ten je popsanej pouze u anglickejch dílů začínající 8E2.

Máš někde foto kudy vedou ty drátky? Co jsem to prohlížel tak jak se ten držák skládá tak tam není místo kudy ty drátky táhnout tak aby nepřekážely při skládání při zasunutí a vysunutí.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

20.01 2018 15:58


Určitě potřebuju ten střed? Koukni na tu fotku nahoře, já mám úplně vlevo ESP* a parkováky zase u kraje s blinkrem, takže ty mají zaoblený rohy. Prostřední 2 mám rovné, proto jsem tam hodil zatím do košíku ty 2 rovné.

Číslo dílu viz. krabička origo, je to poslední která se dělá, v barvě černé už to nedělají ani to neseženeš na Alíku apod.. jedině někde použitý, ale zdejší klubák za to chtěl 1 400,- a v Audi jsem to měl za litr po slevě. V Audi skladem do druhého dne.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Zapojení jsem nefotil, nebylo na tom co. Ledky podsvětlení jsou vzadu za celým držákem a v držáku je takovej světlovod až dopředu. Kdyý držák vysuneš, přestane to svítit, protože se rozpojí ten světlo vod, ale dioda vzadu za palubkou svítí pořád jakoby, ale vidět to není. Když zasuneš zpět držák, zase to svítí, jelikož dolehnout ty bílý světlovody zase na sebe. Takže když se koupí šuplík, který má vzadu právě ony diody + uvnitř to vedení světla, stačí přivézt jen kabliky na napájení (já od tlačítka ESP* viz. výše).

Myslel jsem, že to půjde nějak dodělat do stávajícího, ale bohužel, rozebrat to nejde a tak to do toho ani nezasuneš a hlavně se nedájí sehnat ty diodky + ty bílý vodiče světla. Takže dráty jsou vedeny za RNS*-E a za šuplikem, tam je místa tři prdel* jak víš.

Takhle vypadá šuplík, kde jsou vzadu napojený ty diody a který se daj vycvaknout klasicky úplně mimo a nacvaknout na jakýkoliv jiný držák, ale jak nemáš to vedení světla, tak to je k prdu..


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
Naposledy upravil Fan1s dne 16.04 2018 15:06, celkově upraveno 1 krát. (3% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

20.01 2018 16:38


Proto ti říkám bacha na ty rohy ucpávek. Pokud si to dobře pamatuju za číslem dílu musí bejt ještě písmeno A u obou dílů.Jeden je levej střed a pravej střed. To co máš v košíku je jen jedna strana.
A navíc co zjišťuju tak to je pro cabrio co sis našel.
Čísla dílů co potřebuješ jsou 8E1 941 518 A a 8E1 941 515 A.
8ED je pro cabrio. V audi to stojí 136kč za víčko.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 3.5. 2013
Příspěvků: 101 | Témat: 1

20.01 2018 17:07


cus jo chtěl sem 1400,- ale za šupliček 700,- a napojak 700,- chtěl sem to prodat komplet
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

20.01 2018 21:33


Vsak jasny, jen ja chtel a potreboval jen jeden a tak to vyslo mnohem lepe za funglovku to nebylo proti tobe.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email