Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 549 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 544
Uživatelů: 5
Celkem: 549

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

05.08 2017 11:14


Cadervous : ono to ted bude trochu horší co se týká pomoci od sněhuláka. Přijde o dílnu a ja budu v prdeli. S většinou věci jsem se vždy radil s ním protože jsem to nechtěl víc rozbít než to bylo. A o investice mi nejde. Nemám spíš čas. Od pondělí do patku makam jako každý ale do toho mám pucovaciho syna takže a taky vlastnim manželku. Na můj koníček mi moc času nezbejva. Vem si příklad ze sebe. Jak dlouho ti tam stojí cupe? A to máš ještě možnost sehnat plno dílů. Já třeba už ne. Jo kdybych neměl syna a měl manželku která by se semnou Hrabala v autě a rozumnela by tomu tak by to bylo super.
nahoru

sponzor





05.08 2017 11:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

06.08 2017 15:50


GT86: Nebo to otoc... Ja taky nemam cas ani penize a coupe dohromady davam. Sice to bude trvat, ale pokud to opravdu chces, tak si pockas.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

07.08 2017 16:01


Seru na to nebudu ji prodávat. Přirostla mi k srdci. Včera byl u mě kupec. A když jsem s nim jel zkušební jízdu tak mi to rvalo srdce ze bych ji poslal pryč. Koupim druhou na díly. Nechce se tu někdo složit a zajet do Německa? Nebo tam nějakou koupím a budu rozprodávat na díly.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

07.08 2017 16:19


Jinak mám člověka který by mi to pomohl dotáhnout. Bere si 8 Kč / km. Počítám tak do 2-3000 euro nějakou dvoustovku ... Nešel by do toho někdo semnou? Místo na uskladnění mám. Vše by šlo rovným dílem.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

07.08 2017 18:31


koupis .. rozeberes.. naskladnis .. a budes si trhat vlasy ...

co ty potrebujes na dvoukilo, ze se chystas koupit celej autak? ... Ja vim, ze ty predni listy a tyhle mrnavy hovadiny stojej raketu... ale aby ti to nezustalo na dilne ... zeptej se Suldy jaka je vyteznost dilu na doutnika ...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

07.08 2017 19:33


2pix projizdim 2x v týdnů ebay a všechno to stojí raketu. Nebudu to tady rozepisovat ale investici mám nazpět hned jak to sem dotahnem. To ze se mi to bude valet ve sklepě me bolet nebude. Seno to nezere
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

07.08 2017 19:39


na ebay se vyser ... tam je to banda zidu...
allegro ... oyx ci jak se tomu nadava (napr rumuni sou schopny poslat cokoliv kamkoliv) ... mistni inzerce mist jako je ukrajina (pokud znas nekoho kdo jezdi trebas kamionem) ... a pak forum44 (asi nejvetsi zdroj informaci a dilu), meckisforum, audifieber ci jak ... obcas se vyplati nechat si poslat i dil z USA (takovej tlakovej zasobnik paliva me vysel uplne novej, s postou, blbejma kecama na celni poste porad o dva talire levnejs nez nejlevnejsi v DE a CZ )
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

07.08 2017 20:01


Ja znám jen ebay, bazos, sbazar a allegro i tak tam nenajdu díly co potřebuji. Myslím tím různé lišty atd... Třeba Tomino si možná veme motor. A Já budu mít plno ND na dvouliko. Někdo me sejme a co ja pak budu dělat?
nahoru

sponzor





07.08 2017 20:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

07.08 2017 21:26


Inac co sa tyka tych list a ramcekov okolo svetiel, tie tvoje mi z fotiek prisli cele, iba im chybalo chromovanie. Co tak tie tvoje ramceky poslat niekam na pochromovanie? Nebude to hned (= u remeselnika, co renovuje pochromovane diely je cakacia lehota na niektore diely do pol roka) ale ak je diel unobtanium aj dlho a draho je lepsie ako nijako.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

08.08 2017 19:58


oni nejsou chromovany a nikdy nebyly ... je to nirosta stahl - nerez
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

09.08 2017 20:44


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Hodil jsem nové foto. Nové alu a pneu. Je tam i foto jak dopadla jedna ze dvou pneu po střetu s obruvnikem... A taky dárek od me drahé polovičky...
AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

22.08 2017 22:06


hehehe .. nejak mi houpal volnobeh.. a proste to bylo spatny



puvodni vlozka vstriku... vsech pet vypadalo takhle nejak... ted uz tam ceni zlutou ty novy mosazny ci co to je ... to uz asi umre i s tim autem
Naposledy upravil 2Pix dne 06.09 2017 10:33, celkově upraveno 1 krát. (24% původního příspěvku)
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

23.08 2017 18:39


Jo, mne jedna pri vyberani zapadla do sania, rozlomila sa tesne pod tym spodnym osadenim a ten uzky cicik zapadol dovnutra. Keby som dokazal prekusnut taku nudu, tak myslim, ze by zo mna bol dobry rybar...
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.1. 2013
Příspěvků: 209 | Témat: 11

24.08 2017 9:28


2Pix (22.08 2017 22:06) orig :
hehehe .. nejak mi houpal volnobeh.. a proste to bylo spatny



puvodni vlozka vstriku... vsech pet vypadalo takhle nejak... ted uz tam ceni zlutou ty novy mosazny ci co to je ... to uz asi umre i s tim autem


to jsou ty futra na vstriky vid? Ty by jsi umel je nekde sehnat nebo nahradit? koupil jsem ty tesnici gumicky ale myslim ze to nebude stacit, nekdo to poblil silikonem kiolem do kola a benzin tam furt prolina :/ Kazdopadne musim otestovat vstriky a popř. dat nové ale ty futra nejdou sehnat ani v audi

Taky jsem ji vcera trosku dopral
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

26.08 2017 17:08


KOUPIL jsem nové brzdové desky jak dopředu tak dozadu. A konečně zmizelo to skripani a pískání. Zatím jsem spokojeny se značkou TRW
AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

27.08 2017 11:59


Feller02: no... ty mosazny vlozky nejsou problem.. problem je snad vsechno ostatni ...
sponzor





27.08 2017 11:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

02.09 2017 9:48


Shanim někoho kdo by mi u tohodle auta zrepasoval motor a udělal komplet elektriku. Mohu i pomáhat stačí když me někdo bude korigovat co a jak. Práci zaplatim. Časově nepospicham.
AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

03.09 2017 14:18


definuj pojem "repas motoru" a definuj pojem "komplet elektriku" ...

kdyz mi prijedes na Modrany vymenit ty kohouty.. tak ti ukazu mistra motorare pres petihrnce co bydli kousek ode mne (z toho chlapa sem chcal duhu, kdyz sem videl co umi) ...
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

04.09 2017 10:16


2Pix: Pokud znáš někoho takovýho, tak to ti ty "kohouty" přijedu vyměnit snad sám.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

06.09 2017 10:24


2Pix díky za informace po tel. Ještě jsme se nedomluvili na těch kohoutech
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

11.09 2017 15:06


Tak palubku jsem celou odstrojil a rozebral vše co šlo. Vytáhl jsem topení které nereagovalo. Když jsme zjistili ze všechny kabely jsou v pohodě. Pak jsem vzal zkoušekcku a ještě pro jistotu promeril.... Prostě se to opravilo samo. Aspoň jsem rozebral cele topení a vyčistil a dal nové těsnění kde to jen šlo. Záhadně mi začalo fungovat osvětlení na polovině žárovek v budikach a cudlikach. Závěrem mám radost že topení nesmrdi a foukaji všechny rychlosti. Rozebrání topení byl očistec do kterého už nikdy nejdu.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

11.09 2017 15:08


Jsem zvedavej co ještě vše budu dělat na autě. Mám za sebou komplet interiér a nějaké drobnosti okolo. Zbejva podvozek a motor nechám na odbornikovi.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

11.09 2017 15:17


A na konci budes mat za sebou splatenie dlhu na beznej udrzbe auta, ktora bola poslednych 10 rokov zanedbana
AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

12.09 2017 8:03


imho si myslim, ze na motor se od porizeni poradne nesahlo
napriklad by me zajimalo jak si prumernej mechos poradi s vulema na bezhydrovejch ventilech pri lichym poctu valcu

o vikend sem nebral telefeny, protoze sem spal od patku az do pulky nedele (holt spankovej deficit rekl "jebej na to kamo a nikam nechod") ... od patku mam tejden volno, to bychom se konecne mohli nejak setkat (nejlepe ty na modranech - at se muzes dohodnout )...

mrtvy vetraky maj tendenci se rozhejbat kdyz se do nich poradne prasti - znamena to, ze sou v pici uhliky a obcas se jeste poklepou, ze maj i kontakt...
sponzor





12.09 2017 8:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

12.09 2017 8:08


Chápu... tento týden to mám volnější tak bych mohl přijet s krasavici. Uhlíky jsem taky kontroloval a jsou za půlkou své životnosti. Ale uhlikama to nebylo. Fungoval totiž pouze na jedné rychlosti a to ne na te největší.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

12.09 2017 8:24


Ak je tam situacia podobna alebo horsia ako na NGcku, tak to, ze na to nikto nesahol bude asi lepsie, ako keby sa na tom vyzurila ludova tvorivost.
AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

12.09 2017 8:50


ja sem chtel bejt i vzhuru, dokonce sem si pripravil bednu s dilama co sem chtel odvezt (a moja remca, ze mam vejfuk, predni svetla a bednu s harampadim - vlastne vsecko je to pro ni harampadi - v obejvaku ) ... ale proste sedm dvanactek si reklo svoje ...

ja delam ted ut-st-ct 8-20 ... pak mam volno az do pristiho patku ...
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

12.09 2017 15:35


Tak to nějaký příští týden nebo klidně o víkendu vymyslime
AK junior
AK junior


Registrace: 5.10. 2007
Příspěvků: 686 | Témat: 35

14.09 2017 12:30


Pěkné,máš KGčko,nejjednodušší K-Jetronic*.Tam není toho tolik co se má posrat,nemáš lambdu.Jen vědět kde co proměřit.Klasika je hlavně aby to nikde nenasávalo falešnej luft.Ty plastový kalíšky pod střiky se daly ještě nedávno koupit v Audi.Mám všechny nový.Stály pár korun.
Kdyby jsi měl skočené rozvody tak to bude i hodně žrat.
Tu modrou palubku bych možná věděl kdo by měl na prodej.I nějaký díly z interiéru.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

14.09 2017 12:35


Diablo pokud víš tak dej kontakt. Jinak děkuji. A spotřebu neresim ale myslím si tak 10-15 na 100
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email