Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 18 dubna 2024
Celkem je zde 253 lidí (9 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Janys_9
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 412
Online návštěvníků
Návštěvníků: 244
Uživatelů: 9
Celkem: 253

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

11.10 2016 21:39


Zdravím všechny! jsem tu nový
V pátek si jedu pro S4 Avant, 4.2 V8 253kw automat, rv 2004,180tisíc najeto

Zajímal by mě takový ten běžný servis co po koupi udělat...co a kde(stránky na netu) do toho koupit...značky filtrů,oleje,označní dílu,atd..atd.
Běžně jsem si v autech měnil všechny filtry a motorvý olej..jde to tutaktéž v pohodě? jak je na tom převodový? Jde snadno vyměnit doma jako motorový?..

Chci aby mi vydržela,bude to jen víkendové autíčko,leštěnka a mazel.

Předem děkuji

Vojta
nahoru

sponzor





11.10 2016 21:39


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 13.9. 2009
Příspěvků: 780 | Témat: 14

11.10 2016 23:50


bedulas: nazdar,
pokud je vsechno v poradku, tak vymenis olej (oleje, pokud to chces mit poradne), filtry, brzdovku a nemrzku pokud je potreba a jezdis.
to samozrejme predpoklada, ze z toho nikde netece olej, neni ve vode, je ok prevodovka, chlazeni prevodovky, nerachtaji rozvody, nebo casovani.... edit:no a samo napravy, hlavne predni bude v cr dostavat na frak.
at to jezdi. Mam pocit, ze se nekde nechal slyset satas nebo vlasta ze rozvody na tomhle motoru vydrzi tak tech 200k. Ja osobne vim, ze moduly casovani vacek jsou docela citlive, trochu poddimenzovany material a pry staci par ll vymen oleje a je zadelano - ja si myslim, ze to ale odejde tak jako tak, co jsem videl. urcite tu najdes daleko vic pokud radeji pohledas v sekci
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
- hledej treba kod motoru, nebo neco specifickeho a urcite objevis hodne materialu.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

15.10 2016 9:47


Tak mi radost dlouho nevydžela... ca po 250km od koupě(včera) mi teď ráno auto vůbec nenaskočí.. svítí mi kontrolka EPC*,taky jsem musel dolít skoro litr oleje.. bojím se,že to byl špatný kup..v autě sešlápnu brzdu,pípnu "čip" aby to startovalo a ta sviňa furt ne a ne.. EPC* stále svítí..přitom včera mi to chytalo asi 5krát za den úplně v pohodě.. jdu to ještě zkusit,ale bojím se že to stále nepojede.. (
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

15.10 2016 13:43


EPC* je co? Neni to podvozek?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

15.10 2016 13:54


tomko222:
(EPC*) Electronic Power Control (Elektronická regulace výkonu motoru)

Kontrolní světlo se rozsvítí při zapnutí zapalování a pokud není zjištěna žádná závada, musí po nastartování zhasnout.
Pokud se za jízdy vyskytne závada v řízení motoru, hlásí se rozsvícením kontrolního světla (EPC*). Řízení výkonu motoru se automaticky přepne na nouzový program, přičemž se výkon motoru snižuje.

kontrolku EPC* mají pouze benzínové verze. U vznětových motorů je na místě kontrolky EPC* symbol žhavení.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 13.9. 2009
Příspěvků: 780 | Témat: 14

16.10 2016 0:45


bedulas: z te kontrolky bohuzel nic nepoznas. jedine vystup z diagnostiky pomuze - pokud si ho precte nekdo, kdo tomu rozumi.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

16.10 2016 8:58


Ja považuji vcelku za dost zoufalej čin vůbec tady v ČR jít si koupit S4 ja sem sháněl 4 roky a nakonec stejne sem ukecal známého ať mi prodá tu svoji kterou měj z Německa skoro novou.
Tipuji ze to byl rozmysleny kup z bazos apod kde auto uz dnes ne startuje žere olej jak lokomotiva a rachtaj řetězy a vanosy jak na Velikonoce.

Možná bude jen problém v tom čipu ze to nechytne.ten olej bych prověřil rychle kolik ho to Cca na 1000 km spapa a ověřit zda při studenem startu nerachoti řetězy rozvodu. Pokud vse tohle se bude dít příprav se na nákladný servis.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

16.10 2016 13:52


Tak ten start-nestartje zřejmně kvůli tomu čipu.. musí se několik vteřin počkat než se čip po pípnutí spojí a pak to teprve dovolí chytnout,já sem chtěl start hned a takhle to asi nefunguje V pondělí sjedu do Audi,jeslti to jde deaktivovat.
Jinak olej prý ca 3měsíce jinak nedolíval,tak sem zvědav jak to bude dál,dnes ho opět zkontroluji,včera jsem najel ca 200km,jestli toho zmizí hodně,je to špatný..ale prý tyhle motory berou olej i běžně v menší míře...jenže netuším ca kolik
Rozvody by měli být oka..auto sme před koupí zkoukli..a projeli několikrát.tak snad
nahoru

sponzor





16.10 2016 13:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

16.10 2016 17:51


Když si to veme na 8000 km tak litr a pul oleje myslim že ještě ok,unosný (jel sem teda itáli 4000km a pak dlouhý cesty do německa hned po sobě) tak sem to měl já a podotýkám že auto je po jednom majiteli od nova a najeto 170k pak jsem vyndal motor udělal rozvody který prostě studený zarachotily... nechal sem komplet udělat hlavy,přetesnil komplet celej motor znova a je pokoj neubylo po 4 tis km vubec nic.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.9. 2014
Příspěvků: 284 | Témat: 15

16.10 2016 21:53


Kdysi jsme jezdil ve volvu castrol,žralo to litr na 1000,po výměně za mobil1 se to rapidně zlepšilo
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

12.11 2016 20:36


Tak přátelé..čip-zabezpečení "šerlok" mám deaktivovaný, ale problémy se startováním stále přetrvávají. Někdy mi auto chytne okamžitě..někdy musím zkusit nastartovat klidně i 5-10-15krát,většinou po prvním pokusu až několik minut poté se povede..asi dle nálady auta..a pak buď chytne hned nebo až po několika vteřinách co držím pootočený klíček..prostě to nechápu,co myslíte,že to může být? před týdnem jsem byl na diagnostice,protože se mi rozsvítila žlutá kontrolka motoru(kravina) nic jiného tam nebylo.. cívky,svíčky?.. nebo v čem by mohl být problém? Jak auto chytne..je vše v pořádku,běží dobře,jede jak má.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.2. 2015
Příspěvků: 230 | Témat: 20

12.11 2016 20:58


Co třeba startér nebo spínačka?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

12.11 2016 21:39


Evok (12.11 2016 20:58) orig :
Co třeba startér nebo spínačka?


No..auto nedělá vůbec žádný zvuk,prostě jen držím pootočený klíček a nic..a pak to chytne,nebo to zkouším zas a znova.. Bojím se s tím jet do servisu, mám ještě teďka udělat repas přední nápravy asi za 20litrů,jestli mám nasypat ještě do něčeho,tak to raději zazimuju a opravím vše na jaře..a to se při koupě to auto tvářilo fakt dobře..bohužel.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.9. 2014
Příspěvků: 284 | Témat: 15

17.11 2016 7:12


Mě tak napoadá,možná je to kravina ale psal jsi že ti to žere olej,špatný startování,nemůže to mít třeba špatnou kompresi? :/
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvků: 267 | Témat: 21

17.11 2016 9:40


Odstoupit od kupní smlouvy! Jsou to jasné skryté vady.

bedulas (12.11 2016 21:39) orig :


No..auto nedělá vůbec žádný zvuk,prostě jen držím pootočený klíček a nic..a pak to chytne,nebo to zkouším zas a znova.. Bojím se s tím jet do servisu, mám ještě teďka udělat repas přední nápravy asi za 20litrů,jestli mám nasypat ještě do něčeho,tak to raději zazimuju a opravím vše na jaře..a to se při koupě to auto tvářilo fakt dobře..bohužel.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1816 | Témat: 108

18.11 2016 14:59


Zmeril bych tu kompresi ta dost napovi? Kolik to auto styalo estli to neni tajny. Jestli stalo kolem 170 tis tak bych ani nic jineho necekal. btw kdyz ti svitila kontrolka motoru tak tam musela byt ulozena zavada. co to bylo?
nahoru

sponzor





18.11 2016 14:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

25.11 2016 8:40


Tak přátelé...auto bylo dva dny v normálním slušném servisu,nezjistili vůbec nic! diag neukazuje nic..a jako na potvoru jim auto chytlo vždy na brnknutí(mětedyuž týden po sobě také)..nevědí co s tím..říkají,že možná palivové čerpadlo nebo to měnit po dílech.. sem na prášky jestli to dopadne postupnou výměnou dílů..   napadá vás co s tím? grrrr
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.10. 2013
Příspěvků: 174 | Témat: 3

25.11 2016 10:14


Starter točí ale motor nechytne ?? Z tvých příspěvků to není zcela patrné . Jinak diagnostiku a při problémů zjistit zda rj vi o otáčkách motoru .... je to hloupej benzinak ma li jiskru a palivo a je správně nacasovej jako že by měl bejt když jindy běží normálně tak musí chytit. Změřit případně tlak paliva co jde so vstriku ....
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2016
Příspěvků: 489 | Témat: 3

25.11 2016 10:30


Proste to chce cloveka, ktery bude u toho, az to nebude chtit naskočit...
Pak jse bude kontrolovat, jestli dava jiskru, teče benzin, jestli je funčkni halluv snimač imobilizer a pod.

Je to fakt obycejnej motor ješte, to klidne muže byt prasknutej snimač, urvanej kabel, popripade izolace, proste nejaka blbost, ktere to dela jenom nekdy. A stím ti proste servis nepomůže, ani kvalitnej, když to najednou jede, musi dojit ke stavu, že to nestartuje pak u toho musi byt clovek, ktery bude chodit po kabelech a hledat a hledat. Než měnit díly jenom tak.

Taky jsem minule startoval starýho favorita kamošovi, ktery nekdy startoval a někdy ne. Hold, byl vadnej kabel od cívky do rozdelovače. A to jse menili svičky, karburato jse steloval, rozdelovač jse steloval a hold jeden kabel jse jednou hnul a nešla pak jiskra do rozdelovače a pak jse hnul podruhe a uz to šlo. Zkouška přikladáni kabelu ke kostře fungovala, tak jsem neřešil. Pak to nechtelo naskočit, prošel jsem kabely a najednou to šlo a to byly nový kabely!
Naposledy upravil lukydm dne 25.11 2016 12:54, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

25.11 2016 12:28


A když točíš dýl, začne to chytat aspoň na nějaký válce? Zrovna teď jsem na V8 řešil, že nechytala. Problém byl v ŘJ, kde bylo špatný nějaký teplotní čidlo a ŘJ si myslela, že je motor teplý a dávkoval pro start míň paliva a to za studena nestačilo.
Případně teda za tepla to chytne vždy na drc nebo to blbne stejně, i když je teplý motor?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

25.11 2016 16:39


strela007 (25.11 2016 10:14) orig :
Starter točí ale motor nechytne ?? Z tvých příspěvků to není zcela patrné . Jinak diagnostiku a při problémů zjistit zda rj vi o otáčkách motoru .... je to hloupej benzinak ma li jiskru a palivo a je správně nacasovej jako že by měl bejt když jindy běží normálně tak musí chytit. Změřit případně tlak paliva co jde so vstriku ....


Právě,že se neděje nic, když to nestartuje,tak to probíhá tak,že prostě pootočím klíček na start a nic..žádný zvuk,vůbec nic se neděje..a pak pak je varianta,že to chytne na xx pokus a hned jak se otočí klíček na startování tak chytne a nebo ten klíček držím déle a chytne to třeba za 5vteřin coho držím pootočný..

A když tohle neblbne..(asi má auto fajn náladu) tak sednu..pootočím klíček a chytne do vteřiny od pootočení a paráda.. takže to bude asi fakt kravina a nebo mi říkal palivový čerpadlo,že tam občas nenatlačí..no já nevím...tenhle motor jsem chtěl,protože je poměrně jednoduchej,ne jako moje naftový Mondea,kde mám při 200tisících obměněnný a repasovný vše kolem motoru..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

25.11 2016 16:47


Pokud netlačí čerpadlo, tak bych řekl, že motor bude točit, ale auto nebude chytat. Tohle bych tipoval na nějaký elektro problém, buď immo*, ale to by i při startu svítil klíček na budících nebo možná i ŘJ motoru.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2016
Příspěvků: 489 | Témat: 3

25.11 2016 19:36


Vobec nic jse nedeje...
To znamena, ze jse neprotoči ani starter???
Nebo jse motor toči, ale nenaskoči? Ja jsem z toho už blbej
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

25.11 2016 20:03


lukydm (25.11 2016 19:36) orig :
Vobec nic jse nedeje...
To znamena, ze jse neprotoči ani starter???
Nebo jse motor toči, ale nenaskoči? Ja jsem z toho už blbej


Chlape... nic se neděje,znamená,že nic žádný zvuk,žádná zpětná vazba na otočení klíčku,prostě se nic neděje,takže to ani netočí ani nic prostě

Kdyby jste tomu někdo rozuměli,rád i někam do ca 100km dojedu..ale jsem z Trutnova..
nahoru

sponzor





25.11 2016 20:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.11. 2012
Příspěvků: 1237 | Témat: 46

25.11 2016 21:02


elektricka cast spinacky?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.10. 2013
Příspěvků: 174 | Témat: 3

25.11 2016 21:48


No vida už víme co se děje stačilo napsat hned v prvním příspěvku ze starter netoci.... jsou v podstatě jen 2 možnosti buď spinacka nebo starter a nebo třetí možnost ze tam někdy někdo něco dodělal na odpojení starter (pravděpodobně ten sherlock nebo co tam bylo ) a bude chyba tam. Já v servisu u těchto nepravidelných závad toceni starteru postupuji tak ze na "50"tku zapojom kontrolku abych vedel ze tam jde signal pro spusteni starteru. Nic jednoduzsiho nejde vymyslet pro spravnou diagnózu. Ikdyz u v8 v a4ce bude asi dost ojeb to tam zapojit. Nevim jak u a4 ale některý auta umí polohu spinacky ukázat i v skutecnejch hodnotách přes diag ...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2016
Příspěvků: 489 | Témat: 3

26.11 2016 11:32


bedulas (25.11 2016 20:03) orig :
Chlape... nic se neděje,znamená,že nic žádný zvuk,žádná zpětná vazba na otočení klíčku,prostě se nic neděje,takže to ani netočí ani nic prostě


nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1816 | Témat: 108

17.01 2017 21:46


Koukam ze ta mas nejaky jak rikas "pipaci chip" jestli to dobre chapu tak to je dodelany immobilizer a to bych rek ze je jadro pudla
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.10. 2013
Příspěvků: 664 | Témat: 14

18.01 2017 12:33


Castrol z polska dnes uz je to jen znacka
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.10. 2016
Příspěvků: 11 | Témat: 2

18.01 2017 22:44


SupermanXXX (17.01 2017 21:46) orig :
Koukam ze ta mas nejaky jak rikas "pipaci chip" jestli to dobre chapu tak to je dodelany immobilizer a to bych rek ze je jadro pudla


To už mám asi druhým měsícem deaktivované a problém stále přetrvává. Nejhorší je,že se do toho nikomu nechce(kroma utorizáku a tam ee)..takže s tím jezdím minimálně.. Prý je problém v elektronice,nejspíše ve spínací skřínce.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email